Forumas > Mokyklinukas - auga... > Papildomas ugdymas > Važiavimas dviračiu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-04-26 09:46

Net apstulbau, kad dar neradau tokios temelės

Kada jūs pirmąkart užsėdote ant dviračio? Aš labai nesiplėsiu apie savo įspūdžius, nes esu viską aprašius blog'e :D

Kaip bebūtų keista, nors pati nesu gera važiuotoja, tačiau savo vaikus išmokiau važinėti dviračiu ir tai yra viena iš jų laisvalaikio leidimo formų.

Gal kokių linksmų nutikimų yra buvę, mokant vaikus važiuoti dviračiu?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-04-26 10:01

as pati gan velai ismokau dviraciu vaziuoti,atsimenu su nubalnotom kojom buvau kol ismokau vaziuot,prisimenu airijoje kaip vaziavau su dviraciu pasiskolinau is kaimynes galvoju prasiminsiu aplinkui teritorija,atsimenu vaziuoju siauru keliuku ir mintyse galvoju kad tik autobuso nesutikciau ,ir akurat parvaro autobusas o man nera kur dingti tai tiesiai i griovi tada gera melyne apturejau ir kazkaip nuo to karto nebelipau ant dviracio,o su vaikai tai kita situacija sunus labai greti ismoko minti pedalus o dukra ne tai kazkada sugalvojau su abiem eiti i lauka jie su dviraciaiso as ne,galvoju pamokinsiu vaziuot,sunus iskart mint pradejo o dukra teko pamokint,o as net neitariau kad tas kalniukas bus toks status is paziuros atrode kad nieko baisaus na ir pasileido mano abu vaikai tuo kalniuku,dukra saukia mama gelbek,o as vijuos is paskos nebezinau kuri vaika pirmiau gelbeti,o kad stabdziai yra ant dviraciu nei vienas nemoka paspaust,bet kazkaip laimingai viskas baigesi ,ta karta pasakiau kita karta eisim po viena su dviraciu tuo keliu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-04-26 13:48

Aš pastebėjau, kad visi akcentuoja tai, kaip reikia užlipti ir kaip važiuoti. O juks pagrindiniai dalyka dar yra ir kaip pasukti, ir svarbiausiai - sustoti :)

Aš savo berniuką mokiau, kaip sustoti, bet tas vis tiek parkelyje griūdavo į aukštus krūmus - bijodavo kitaip stabdyti :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-04-26 16:27

oi kiek prisiminimų su tais dvyračiais: turėjau krekždutę išmokau greit per kokias kelias dienas važiuoti, kieme augau vien su bernais tai žaisdavom tokį žaidimą isibėgėji ir trenkiesi su dviračiu į kitą dviratį vadinosi žaidimas tranai cha ilgai nepažaidem kol tėvai nepamatė pro langą...arba tik nudažė kieme tvorelę aš pirma atsitrenkiau ką visi dažai ant veido rubų pamenu tetis valė su acetonu... oi žodžiu ispūdžių turiu daug kas liečia dviračius... Praeita vasara mano vyresnėlė gavo dviratį dovanų tai ir greit išmoko žinoma dar mums reikalingi pagalbiniai ratukai, stabdyti niekaip neišmoskta jei priešais atvažiuoja visu greičiu rėkia ant viso kiemo mama pasitrauk arba nušoka nu jo o stabdžių dar niekaip nepaspaudžia...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-04-26 16:33

snd kaip tik brazdes klausiau ar neda stabdo...

mes dar neturime dviracio, bet va zadam ryt jau tureti manau irgi stabdyti nebemokes...

varineju ir as su dviraciu, man lb patinka, vakarais, dviraciu taku praminti. super....

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-04-26 16:39

na ryt Milenai džiaugsmo bus turės dviratį...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-04-26 16:53

otaip...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-27 12:16

Sveikos myliu dvirati  turejau "skolnika" krekzdute, rambyna ehhh ...

Turiu ir dabar ir kedute yra(tiesa LT pasiliko, bet sia vasara bus atsiusti :) , tiesa jau mazasis turi taip pat dvirati su pagalbiniais ratukais, stabdo pats bedu del to nera :) Dickis raizo su bmx i mokykla kas diena ,lietus ar saule dzin :D  

Zodziu dviratis yra super ir labai smagu visai seimai pasivazineti, tik va ,kad mano vyras niekam neprisiruosia sau issirinkti ,amziais nera laiko arba priduria, kad mano toli  

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-04-27 23:47

kaip tik pries pora dienu galvojau kada gi ateis ta diena kai vaika mokinsiu vaziuoti dviraciu...

o pati tai ismokau velokai,nepamenu kiek tiksliai metu buvo. draugei padovanojo dvirati tai dave man pasivazineti :) paaiskino kaip vaziuoti,taciau nepasake kaip sustabdyti :D  i nama atsitrenkiau su naujuteliu dviraciu :D  kita diena brolis mokino vazinetis, nuo kalniuko vaziavau ir taipogi pamirsau paklausti kaip sustoti,tad i dilgelynus insliuogiau :D  bet paskui jau kai ismokau vaziuoti viraciu,tai iki velyvu vakaru vazinedavausi :D  kad nekiltu klausimas kaip du kartus nezinojau kaip sustabdyti dvirati,tad pasakysiu kad pirmasis buvo beginis dviratis o kitas paprastas :D   :D  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2015-08-03 15:02

žodžiu, aš kaip internete pasiskaitinėju, tai nemažai kas nemoka tais dviračiais važinėti :D va, radau nuorodą http://minupedalus.blogas.lt/kaip-ismokti-vaziuoti-dviraciu-6.html , tai čia aprašo, kaip išmokti juo važiuoti tiek suaugusiam, tiek vaikui. Aš manau, kad kai išmoksti, tai jau visam laikui... nors kiekvieną sezoną man pirmas atsisėdimas ant dviračio būna baisus :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2016-12-12 11:10

o žiūrėkit, o ką galvojat apie BMX dviračius? čia radau įrašą (http://nepatyresdviratininkas.blogas.lt/bmx-dviraciai-%e2%80%93-puiki-dovana-162.html), kad labai gerai vaiko fiziniam ugdymui, tai visai susigundžiau, gal reikėtų nupirkti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2019-05-24 08:28

Pasiūlykit gerą dviračių parduotuvę Siauliuose 

Šiandien gimtadienius švenčia (211)
Kotryna