Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Problema su nėštumu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-10-15 21:56

Testas pradeda rodyti nestuma po 2sav nuo pastojimo,o kas liecia tuos prieš ar po mm dienas pastojimui,tai taip dazniausiai 13-tą dieną nuo susirgimo mm buna pacios vaisingiausios,ir pastojimas tris dienas buna labiausiai tikėtinas,bet yra moterų,kurios kaip mano ginė sako,jog pastoja ir nuo paklodės lašo bet kuria dieną.Taip kad tikrai nesiligiuokit į drauges,juk kiekvienos organizmas skirtingas.

O tai kad jus jau pilnametė,tai linkiu,kad ši žinia būtų abiems su partneriu pati geriausia šiais metais ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-11-07 17:34

Sveikos mamytes,turiu problema kuria sunku isspresti,jau turiu dukryte jai 3metai 8 menesei,bet dabar esu nescia vel jau apie 5 savaites,bet prasidejo skausmai kaireme sone mazdaug kirsksnije,pati gyvenu norvegijoj ir balandzio menesi jau turejau persileidima 9savaiciu ir butent man buvo pradeja skaudeti ta pati kairi sona,del to ir kelia dideli nerima sis skausmas,buvau pas edikus bet cia pasakymas vienas iki 12 savaite nesiskaito nestumas ir jie nieko nedaro,gal kam taip yra buve? pasidalinkit savo patirtimi. Is anksto aciu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-11-07 22:50

nu cia dabar kas? iki 12 savaiciu nesiskaito nestumas...  dar didesnes nesamones nesu girdejusi! nenori pabandyti pas kita daktara nueiti? nes jei visi pozymiai tokie patys, tikrai gal vel negerai kas... 

2012-11-09 10:54

Taip Irma cia pas juos nesiskaito nestumas iki 12 savaiciu,bet vakar buvau nuvazevusi iki pacios paligonines,tai ekstra apziurejo su ehoskopu ir pokolkas viskas gerai sake,o skaude del to kad butent kaireje puseje buvo ovulecija ir kaireje puseje ivyko apvaisinimas,bet jie dabar mane stebes,tai kitas apsilankymas pas daktara bus po dvieju savaiciu,tai tikiuosi jog viskas bus gerai ir tada.

2012-11-10 22:37

oj, kaip nuraminai... nesamones tokios dar nebuvau girdejusi. pakalbejau su viena pazistama medike, tai ji pasake, kad iki 12 savaites tipo nelabai nestumas ir skaitosi, ir kad nelabai ji bando issaugoti iki tos 12 savaites skandinavijos salyse. tai zandikaulis atskilo... tikekimes, kad viskas gerai baigsis jums :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-11-11 12:30

Sveikos taip Imba ir as taip manau,kad nesamone gyvenu Skotijoje ir tikrai iki 12 savaiciu yra embrionas nuo 12sav.vaisius ir embriono jie nelabai ir ziuri,o gaila man atrodo,kad tai jau gyvybe ir nesvarbu kiek jai savaiciu.As net nejau pas gydytoja iki pat 9sav.nes jie tik uzveda kortele ir liepe ateiti tik  12-13sav kai jau ziuri.

2012-11-11 12:38

nesamone tikriausia. ir ta pati embriona galima issaugoti, jei gresia persileidimas. paskirti lovos rezima, galu gale vaistu kokiu... man pasiseke, kad gyvenu Danijoje (nors ir skandinavija...). nes cia pirma apziura teikia, kai tau buna mazdaug 7 - 9 savaite nestumo. ir per ta pirmaja apziura pasako iskart, kad jei kas blogai, iskart ateik :)

2013-03-06 15:05

Labas mamytes!!!! as laukiuosi jau 5 sav ,nei itariau nei zinojau nei pagalvojau iki tada kol nepradejo pykinti viena ryta ,po apsilankymo wc pasidariau testa aisku jis buvo teikgiamas ,dabar kils klausimas kaip myledamasi su vyru nesisaugodama nesupratau kad galeciau lauktis ,o gi todel kad neikada ir nesisaugojau ir kiek bebevo bandymu buvo nesekmingi  o stai nei galvota nei ka ir yra . Yra viena didele beda as jau 2 metai   vartoju antidepresantus . turiu dukryte  jei 3 metukai po jos gimimo man buvo didele depresija laikiaus kiek ismanydama kad kuo ilgiau ismaitinciau mazyle ,taciau 9 men jau nepajegiau greitoji keikviena vakara lankesi mano namuose man vis blogejo ir blogejo . daktare israse antidepresantu seroxat 20 mg tablete i diena . taip ir geriau diena dienon jau 2 metai asiku buvau padariuspertrauka nieko nesakius daktarei nutraukiau ju vartojima po menesio man buvo dar sunkesne deprsija nei pirma karta buvo baisu ... toliau net nebandziau geriau ir tiek kol neatsitiko tai . Siandien dakatres liepimu isgeriau paskuine pusele tabletes ir nutraukiu ,nezianu kaip bus ir labai bijuau bet dar labiau bijau del mazylio . Apie aborta net pagalvot nenoriu del neapdairumo .Prasau mamytes padekit gal turit patirties gal geret tokius vaistukus ir vaikuciai isuago sveiki ir jum nesikartojo priepoliai po vaistu nutraukimo . Aciu tom skurios manes nepuls smerkti man 21. turiu vyra ,jis isvaziuoja balandi 7 meni UK ,neisisvaizduoju kaip bus .....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-03-09 17:39

bet kokioi sali tu butum tau priklauso vertejas,pati esu uzsenij kalbos irgi nezinau,radau facebook savo bendromene ir ten paklauseu ar ira verteja,ir radau. Tau nuejus i poliklinika ar nuvazevus i ligonine ant lapelio uzrasei per transleiteri,kas tave neramina ir padodi registraturoi ar sesutei,je turi iskvest verteja, vertejas atvazioja per pusvalandi. Nezinou kokioi sali randesi bet ginekologo paslaugos ira mokamos. Beigus menesinem nusipirk nestuma testa ir patikrink bus rameu pacei. Sekmes

2013-03-09 23:40

Cia Islandijoi irgi iki 12 savaiciu nesiskaito kad laukesi kol nesukaks 12 savaiciu tave kaip nescios neregistroja,nes iki  to laiko kol vaikutis neisitvirtins,12 savaiciu sueis tada prasom visus tirimus ir visa kita o kolkas lauk arba bus viskas gerai arba....

2013-03-09 23:54

baby20 2013 03 06    

Labas mamytes!!!! as laukiuosi jau 5 sav ,nei itariau nei zinojau nei pagalvojau iki tada kol nepradejo pykinti viena ryta ,po apsilankymo wc pasidariau testa aisku jis buvo teikgiamas ,dabar kils klausimas kaip myledamasi su vyru nesisaugodama nesupratau kad galeciau lauktis ,o gi todel kad neikada ir nesisaugojau ir kiek bebevo bandymu buvo nesekmingi  o stai nei galvota nei ka ir yra . Yra viena didele beda as jau 2 metai   vartoju antidepresantus . turiu dukryte  jei 3 metukai po jos gimimo man buvo didele depresija laikiaus kiek ismanydama kad kuo ilgiau ismaitinciau mazyle ,taciau 9 men jau nepajegiau greitoji keikviena vakara lankesi mano namuose man vis blogejo ir blogejo . daktare israse antidepresantu seroxat 20 mg tablete i diena . taip ir geriau diena dienon jau 2 metai asiku buvau padariuspertrauka nieko nesakius daktarei nutraukiau ju vartojima po menesio man buvo dar sunkesne deprsija nei pirma karta buvo baisu ... toliau net nebandziau geriau ir tiek kol neatsitiko tai . Siandien dakatres liepimu isgeriau paskuine pusele tabletes ir nutraukiu ,nezianu kaip bus ir labai bijuau bet dar labiau bijau del mazylio . Apie aborta net pagalvot nenoriu del neapdairumo .Prasau mamytes padekit gal turit patirties gal geret tokius vaistukus ir vaikuciai isuago sveiki ir jum nesikartojo priepoliai po vaistu nutraukimo . Aciu tom skurios manes nepuls smerkti man 21. turiu vyra ,jis isvaziuoja balandi 7 meni UK ,neisisvaizduoju kaip bus .....

Labas ar ta depresija kartais neprasidejio tau puo pirmo nestumo,ir ar bandei pasitart su ta daktare kuri israse tuos vaistus,nes seip anti deprisantei dazneusei labei migdo,o  geras megas pac geriauses vaistas nuo visu depresiju,aisku jai ira kam nors kartais pabut su mazile, padet namu rosuoi ,kad galetum isimegot. Daznas pasivaikscioimas irgi padeda. Bent jau man padejio, Nes turejau pogimdimine depresija ,aciu devuj geras zmogus patare kai jauti kad stoga  rauna vaika viruj i rankas pati i ducha ir pora valandu isemegot.Taip ir dareu sunuj jau 5 metai laukiosi antro ir kai jauciu kad toj gaskam bus negerai ,einu gult .Man padeda. vaistus gertiau menesi ismeciau,net pavadinemo neatsimenu,nes megojau nuo ju 24 val per para beveik.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-03-11 21:52

Sveiki visi :) esu naujoke noreciau paklausti, baigiau gerti KT pries du menesius ir su vyru nusperdeme bandyti daryti leliuka pirmas menesis nieko o antras idomesnis galbut tai jau paranoja, 5 dienas rytais  maudzia pilvo apacia toks jausmas kaip pries menesines, pries pora dienu taip stipiriai pykino jauciusi vis pavargus, o nestumo testai vis rodo neigema atsakyma :( Kaip galvojate ar as galeciau lauktis ar tai tik paranoja nes laaabai norim vaikucio.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 15

2013-08-28 10:04

Visko gali būti, patarčiau pakartotinai testuką  darytis po savaitėlės ir viskas bus aišku :) Sekmės Jums :)

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Problema su nėštumu

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Vilius