Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Problema su nėštumu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-23 18:11

Sveiki, turiu tokia problemele, man 16 metu o mano vaikinui 18. as pastojau ir mes su vaikinu to vaiko nenorime, o mama mane vercia gimdyti, nepasiraso del isvalymo. Tetis anglijoj tai negali grysti ir pasirasyt. Nebezinau ka daryt.
Tik nepradekit rasyt kad tai tavo vaikas po to gailesies.. nesigailesiu nes tam vaikui mes nieko gero neduosime, patys nei darbo nieko neturim, dar reikia mokslus pabaigt. Patarkite ka daryt :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2012-04-23 18:14

viska nuodugnaiai apsvarstyk,nes tau toliau reiks gyventi,daug informacijos rasi apie tai internete

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-23 19:48

Oiii sunku tokioje situacijoje, net negaliu nieko ir patarti , cia turi buti tavo apsisprendimas, jei pati nepasiruosi jautiesi ,tai mama turetu suprasti neversti mirk gyvenk gimdysi, aisku tau labai didele rizika netureti daugiau vaiku, bet tu jau manau  pakankamai protinga priimti sprendima toki svarbu savo gyvenime.

Jei atsitiks taip, kad vis delto isvalyma darys tau, tai po isvalymo kartu su partneriu turetumete pasikonsultuoti del apsisaugijimo su ginekologe paprasyti patarimu ir gauti kontrapcetika kuri apsaugos nuo tokiu liudnu gyvenime zingsniu. Turite dometis abu , o ne vien tu , partneris taip pat nesa pilna atsakomybe .

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-04-23 23:10

Labukas tikrai nezadu pamokslaut,bet manau mama tavo teisi ji pasiruosus tau padeti siame etape ir manau pati praejus keliems metams ,o gal jau kai gims tavo maziukas busi jai dekinga,kad sustabde tave...Mano drauge ir pastojo 16metu jai padejo tai pat mama,draugas ja paliko ,bet ji baige mokslus,turi darba ir yra dekinga ,kad turi dukryte nors ir tapo ja labai jauna :) Pasvartyk ar tikrai veliau nekaltinsi saves ir aplinkiniu...O siaip sekmes tau kiekvienas esame savo gyvenimo kalvis ir koki sprendima be priimsi tai bus tavo gyvenimas :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-04-23 23:37

sveika. as pritariu aurei. kai perskaiciau tavo zinute, is karto kilo mintis, kad mama pades tau labiau nei tavo vaikinas. suprantu, kad jauna esi (as pati budama 16 metu itarinejau pastojima labai daznai, nes su vaikinu nesisaugodavom), mokslai nebaigti. is vienos puses galiu pagirti, kad tokia supratinga esi ir supranti kuo puikiausiai, kad sitam vaikeliui nieko duoti negali. is kitos puses, aisku, galima ir pabarti, bet tie pamokslai nieko nepades, kas padaryta tas. idomu, tik kiek laiko jau laukiesi? o kaip sake kristulka, po aborto gali buti skausmingos pasekmes, ne tik kad nebegalesi (gal) vaiku tureti, bet ir isvalyti gali blogai, paskui gausis uzdegimas. siaip siulyciau tikrai, labai ramiai susesti tau, vaikinui ir tavo mamai ir RAMIAI pasikalbeti, nedraskant akiu, kad cia mano vaikas, mano kunas, kaip noresiu, taip ir darysiu. nes, gerai merginos sako, po kiek laiko gali pradet save griauzti, ka padarei. turiu ne viena pazistama, kurios pasidare isvalyma, o paskui griauzesi nagus matydamos, kaip kitos mamos vaikucius veziojasi. iki siol skaiciuoja dienas, kiek ju atzaloms butu buve metu. issakiau tik savo nuomone ir linkiu sekmes kad ir kuri kelia pasirinktum. tik zinok, kad buti nestuke yra didziausia palaima ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-04-24 08:28

Ir dar truputi isiterpsiu manau mamytes man pritars ...viska ka geriausia galima duoti vaikams tai savo meile ,rupesti,demesi,nei zaislai nei skanesnis saldainis vaikui nera taip svarbu kaip teveliu meile..Dauguma ypac vyresni imkim 10metu vaikai kurios palieka mamos ir pavyzdziui isvaziuoja i uzsieni palieka ,kad ir trumpam savo vaikus,ziurekit ka sako vaikai mama man nereikia nieko man reikia tik taves,tai sakau is gyvenimo ka maciau savo aplinkoi ...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-04-24 08:56

laura32 2012 04 23    

Sveiki, turiu tokia problemele, man 16 metu o mano vaikinui 18. as pastojau ir mes su vaikinu to vaiko nenorime, o mama mane vercia gimdyti, nepasiraso del isvalymo. Tetis anglijoj tai negali grysti ir pasirasyt. Nebezinau ka daryt.
Tik nepradekit rasyt kad tai tavo vaikas po to gailesies.. nesigailesiu nes tam vaikui mes nieko gero neduosime, patys nei darbo nieko neturim, dar reikia mokslus pabaigt. Patarkite ka daryt :)

Tik tau spresti, nors ir sunku tiesa sakant pati nežinau ka dryčiau, Būdama tavo metu tikriausiai irgi galvočiau apie  neštumo nutraukyma, be to jei mama tavo iš geros puses nori tau padėti ir ateiti nebus problemu dėl vaikučio, o tai matom krųvo laidų kai močiutes prižiuri savo vaiku vaikus ir paskui atiduoti nenori ar kaltina jog atsitiko taip ar kitai, sunki tavo situacija, pati tu dar vaikas,..Nežinau net jei nenori pati aišku geriau ir neturėti tada to vaikėlio jei esi pilnai apsvarsčius viska, bet manau mam tau gero linki gal vikskas bus gerai.

Gerai čia sako paskui tau bus 25 metai o vaikui 9 tai busi jauna graži mama :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-09-04 18:21

Sveiki,as cia naujoke,tai neviska isnagrinejau kur ka reikia rasyt :) turiu klausima,as tyksliai nezinau ar esu nescia,bet pasiskaiciau kokie buna pozymiai besilaukiancioms,na ir man kaikurie simptomai atitinka,na ir siandien ryte prasirode toks kraujo tepliojimas,bet poto truputi pasinervavau ir man tas kraujavimas pagausejo ir kai slapinuos jauciu kad iskrenta koks mazas kresuliukas,bet dabar nusiraminau ir vel tik teplioju.nezinau ar blogai tas gausesnis kraujavimas ir tie kresuliukai? gal galite padeti,buciau labai dekinga.

2012-09-04 18:24

sveika, na buna gausus kraujavimas per menesines o gali būti ir persileidimas. man atrodo protingiau jei yra galimybe nueiti pas daktara

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-09-04 18:29

as dabar uzsieni bunu,o kalbos sios salies nemoku tai nelabai ir susikalbeciau su tais daktarais.bet sio men pabaigoj grysiu i lietuva reiks butinai apsilankyti pas daktare.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-04 18:36

o kodel galvoji ,kad persileidimas? Ne laiku mmm prasidejo?

2012-09-04 21:28

na siaip pagal viska turejo mmm buti rytoj,bet sakau skaiciau nestumo simtomus ir man daug atitikymu,bet kai snd pasirode kraujas su kresuliais manau kad persileidymas nes niekada nesirgau su kresuliais

2012-09-04 21:45

o skausmai? na aplamai kita savyjauta ..ar yra ar nieko panašaus?

2012-09-04 22:26

Savijautai tai tokia jauciuos labai pavargus tingisi kazka daryti,nes poto atrodo kaip buciau kokius kalnus nuvertus,skausmai buvo pilvo apacioje ir viduje toks draskymas atrodo kad ten plesia i kelias dalis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-04 23:46

man buvo gresentis persileidimas,tai kraujas buvo ne toks kaip per mmm,beto gal tau prasideejo anksciau mmm   ,na net nezinau,reik pas daktarus, nes mes tikrai per daug tau nepadesi. Tik kazka pasakyt galima ,o daugiau tai kaip ir nieko .

2012-09-05 12:22

na zinot kai sergi tai sergi normaliai,o man cia kazkoks nenormalus tada sirgymas kol guliu lovoje viskas gerai nieko neskauda ir nekraujuoja o tik biski pajudu ir vel maudima jauciu,tik siandien kraujas isbega kai slapinuos,o taip nieko,na gryzus reiks tikrai kreiptis pas daktare nes dabar pati net nesuprantu kas cia yra,ACIU uz viska jums

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-05 13:08

Parašyk, kaip sekėsi ir kokios naujienos.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-10-03 22:22

sveikos !!! as katik uzsiregistravau cionais gal cia visai ne i tema as bet nezinau i kuria tema eit ...

turiu sioki toki klausimeli  ar ymanoma likus 9 dienom iki menesiniu pastoti ? mes su draugu ejom iki pergales kiekviena diena po kelis kartus . daug kas sake kad 10 dienu iki menesiniu neimanoma pastoti o testa dbar darytis ir nei sis nei tas  vistiek nieko nerodytu ....beja as jau prasirgau  savo  menesines bet as klausinejau draugiu ir jos man sake kad pastojus pirma menesi visos serga ...esu jau po menesiniu bet vistiek yra kazkoks verzimas pilvo apacioje kartais suskausta kairy sona toks jausmas kaip koks guzas butu viduje pet po kiek laiko  praeina ... labai prasau man padekit nes nebezinau baigiu nuprotet is nezinios beja as 24 metu kaip ir laikas jau butu man  

is anksto aciukas 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-10-07 23:35

sveika prisijungusi :) na as asmeniskai negirdejau, kad 10 dienu iki mmm neimanoma pastoti. o del mmm pirma nestumo menesi irgi nezinau, nes man ju nebuvo ir iki nestumo keleta menesiu :D zinau atveji, kai mergina neitare esanti nescia iki pat 5 menesio, kol reguliariai patikrai pas gine nenuejo. jai mmm buvo iki pat 6 menesiu... gali buti, kad ir esi jau pastojusi. man nuo pat pradziu (viena savaite gaminom, kita jau jauciau) pilva tempe apacioj, toks kaip suverztas dirzu jausmas buvo. o testa tikrai gali pasidaryti, turetu gal ir parodyti, kas ten yra ar ko nera :) o kada mmm turejai? 

2012-10-15 21:32

menesines buvo reguliariai    pradejau 29 rugsejo ir baigiau 4 spalio  bet tas verzimas visada buvo  ir tie skausmai vis  dar karts nuo karto  bet nei krutine skauda nei ka na nezinau dariausi testa po 2 dienu po mmm bet parode neigiama tai nezinau gal reiks dar viena nusipirkt  bet vistiek aciukas kad padejai 

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Problema su nėštumu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
ailandas