Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nestumas Anglijoje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 6

2011-08-29 12:03

Sveikos busimos mamytes Gal sitam forume lankosi,mamytes gyvenancios Anglijoje Ir galetu papasakoti kokia nestumo prieziura sitoje salyja? Tiesiog turiu begale klausimu kuriuos noreciau suzinoti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2011-10-09 12:49

Sveika, mes gyvename UK ir laukiames vaikelio sioje salyje. Kadangi jau daug pazistamu ir artimuju cia gimde tai nesijaudinu ir esu rami :) Nematau forumo 2012 metu mamytes, butu idomu pasiskaitineti daugiau ir pabendrauti su kitomis besilaukianciomis mamytemis.

Jei kyla kokiu klausimu del prieziuros Anglijoje nestumo metu-klausk. Nors pati nedaug ka galiu pasakyti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-10-10 01:48

sveiki gimdzaiu pirmaja mazaja cionais tai normaliai viskas praejo , o dabar lyg ir laukiuosi bus matyt dar labai ankstyva stadija tai nzn turbut per 6 metus bus daug pasiketimu uk :)

2011-10-10 01:48

sveiki gimdzaiu pirmaja mazaja cionais tai normaliai viskas praejo , o dabar lyg ir laukiuosi bus matyt dar labai ankstyva stadija tai nzn turbut per 6 metus bus daug pasiketimu uk :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-10-12 18:48

sveikos, as irgi gyvenu anglijoj esu su antru nescia jau 18 savaiciu .po kolkas nesiskundziu prieziura.akusere normaliai priziuri ir tyrimus daro ir net jei anglu nemoki poliklinikose duoda lietuviu verteja. ligoninej taip pat dave viena karta jau sviete ,dabar laukiu antro karto jau tureciau suzinot jei matys ka turesiu  pirma karta tai net dare tyre dauno simdroma ziurejo ar vaikas gali turet.bet viskas gerai mum. cia jai jau sutinki jie padaro jei ne tai nedaro.moketi nieko nereikia daug pas mus cia daresi tai ir as pasidariau.jug lietuvoje jei nori tai reikia moket .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2011-10-12 22:38

vaidavens 2011 10 12    

sveikos, as irgi gyvenu anglijoj esu su antru nescia jau 18 savaiciu .po kolkas nesiskundziu prieziura.akusere normaliai priziuri ir tyrimus daro ir net jei anglu nemoki poliklinikose duoda lietuviu verteja. ligoninej taip pat dave viena karta jau sviete ,dabar laukiu antro karto jau tureciau suzinot jei matys ka turesiu  pirma karta tai net dare tyre dauno simdroma ziurejo ar vaikas gali turet.bet viskas gerai mum. cia jai jau sutinki jie padaro jei ne tai nedaro.moketi nieko nereikia daug pas mus cia daresi tai ir as pasidariau.jug lietuvoje jei nori tai reikia moket .

Na va kaip smagu girdeti,kad viskas gerai ir kad esi patenkinta. Praeis ir gimdymas gerai. Del Dauno simdromo lygiai taip buvau uz ir ji daremes,kad butu ramu. Viskas gerai. Rytoj zygiuojame savo paskutiniui echoskopui cia, tai jau gali buti kad pasakys kas pas mus ten gyvena :) Laukiu nekantriai ir zinoma noriu,kad viskas butu gerai. Neramu man del isskyru, sakiau uzsiminsiu, bet nemanau,kad jie ligonineje cia kazka gali pasakyti,sakys eik pas midwife ir tada siuntima gausi... parasysiu kaip sekesi man ten kai grisiu :) Nekantrauju baisiausiai :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-10-31 23:52

As pirma gimdziau lietuvoje antra uk.Visa preiziura nuo a iki z skiresi kaip diena ir naktis.Man uk labiau patiko tave priziuri ir padaro ka reikia nelaukdami atlygio,ir bendravimas visai skiresi visi malonus su tavimi.Kurios nekalba gal siek tiek tom sunkiau.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-04-20 19:43

Sveikos esamos ir busimos mamytes gal yra siame forume mamyciu yra gimdziusios Anglijoje? be to ka galetume pasakyti apie cia esancia nestukiu prieziura ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-04-20 20:57

merguzele 2012 04 20    

Sveikos esamos ir busimos mamytes gal yra siame forume mamyciu yra gimdziusios Anglijoje? be to ka galetume pasakyti apie cia esancia nestukiu prieziura ?

sveika,as gyvenu anglijoj jau 7m,laukiuosi trecio.kokie klausimai domina,nes su pirmu cia priziuri siektiek kitaip nei su po to einanciais.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-23 21:19

Sveikute :)

pries 3 men gimdziau uk pirmagimi. Ka galiu pasakyti - sunkiausia su saremiais patekti i ligonine..vien tas pasiskambinimas,kad atvaziuoji,tada issiuntimas atgal i namus saremiauti ir vel skambinimas,vel vaziavimas.. zodziu, ilga procedura. Taip su saremiais namie iskentejau 2 naktis, kol nebegalejau laukt, nors saremiai ir nebuvo reguliarus (tik su ta salyga guldo i ligonine), tai teko meluoti, kad saremiai reguliarus (bet jau vaziavau 2karta, vaziuojant pirma karta dazniausiai tik apziuri, kiek cm). O tada ligoninej viskas bent jau man patiko - prieziura, rupinimasis, tik sunkiausia, kad iskart po gimdymo labai greitai iskelia i bendra palata, mat gimdymo palatos visada jau laukia eilute :) )

Ir kad po gimdymo bendrojoj palatoj niekam neleidzia pasilikti su tavim ir kudikiu, nors ir kaip sunkiai jautiesi, deja, bet vienai tenka pasirupinti ne tik savimi, bet ir mazuoju zmogeliu. Man asmeniskai tas ir buvo sunkiausia.. na ir aisku, greitas isleidimas is ligonines. Musu kleckui nebuvo ne pilnos paros, kai mes jau buvom namie. Tai va taip cia - viskas greitai :) )

Sekmes!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-04-23 22:07

nu nzn as jau trecia gimdysiu,ir taip su pirmu isleido namo kol saremiai buvo reti,bet kai buvo kas 5min paliko,su antru neisleido,taigi likau pogimdyvinej palatoj,nes gimdykloj vietos nebuvo.bendroj palatoj vyras neliko,bet jei ko reikejo seseles padejo,parode,kaip prie krutines pridet,net buteliuka dave kad maziuka apramint,ir visada ,po pietu jau namie budavau,ko sedet toij ligoninej jei gerai jautiesi,nors abu kartus klause ar tikrai as noriu namo vaziuot.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2012-04-24 18:13

Sveikutes, mamytes ir busimosios. O tai po gimdymo vyrui neleidzia pasilikti kartu?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-04-25 11:28

Sveikutes as ir gymdziau uk,pas mus cia nedidelis miestas esu labai patenkinta..aisku jei yra kokiu komplikaciju ar panasiai siuncia i dideli miesta...pirma kart vykau i ligonine kai buvo kas 5-4min saremiai,kai atvykau manes atsiklause ar galima paliest pilvuka,nes taip ji jaucia pirma kada atsiranda saremis ir man jis buvo kas 6min.ji ir sako geriau vaziuk namo pailsek pavalgyk ar laiptais pavaiksciot,nes kai moterys atvaziuoja i ligonine sako kazko tikriausiai pradeda bijoti tad savo aplinkoi geriau buti ,kai grizau namo po poros valandeliu i 10min 3-4saremiai tadajau mane pagulde,prileido vonia,masazavo visalaik nugaryte tai pat ir vyras buvo salia ji visa naki buvo viena ir dar sesele r ji nesitrauke nei minutes nuo manes tikrino mazylio sirdele kas 15min.Kai gyme sunelis viska jos patikrino atnese mums valgyti arbatos ir paliko visus trys dziaugtis nejo pas mus maziausia kokia valanda,netrukde.....viskas vyko vienoj palatoj beje gymdimo metu pasakiau,kad man skauda nugara ir nenoriu gultis ant jo tad gulejau is pirmo ant pilvo po to gimdziau atsistojusi man labai patiko manau taip lengviau :) Kas liecia del pasilikimo ligonineje gali daugiausiai prasyt iki 3paru as buvau parasius ,kad busiu 24val.,bet kadangi jautemes visi sauniai po 6val buvom namukuose :)

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nestumas Anglijoje

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Ieva