Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > jauciuosi labai vienisa:(

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 54

2012-04-13 16:36

oj as tai moku paskui atsileidziu,bet ta pykti,tai ne vienus metus galiu nesiotis,ir mano palankumo,nei uzuojautos be sansu beistiket.kaip sakoma tyliu iki paskutinio laso,bet kai kandu,tai kandu.moku ir uz save,ir savo seima pastovet,ir vyra to ismokiau.koks buvo pradzioj,visu isnaudojamas,gaila ziuret budavo,bet nieko isauklejaugerai,smagu cia su jumis,bet turiu jau bekt..gero savaitgalio..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-13 18:20

garbanele smagu,kad nuotaika pasitaise :) )) 

bello butent su lyg metais atsirenki, jaunos smagios,selmiskos uz tai kitaip draugus rinkdavomes :D po vestuviu,vaiku jau poziuris keiciasi, vaikams augant vel kitaip supranti draugyste, pradedi vertinti draugyste ne tik pagal linksmybes ,bet ir pagal svarbiausia vertybes :)

Mano mama ir dabar pasako, vaikeli kaip mano metu sulauksi ir patirties tiek turesi uzteks zmogui i akis paziuresi ir suprasi kas jis do zmogis .Tikiu,kad taip ir bus :)

O del uosvenes man ji antra mama :) aisku turi minusus kaip ir kiekvienas musu,bet jei vertinti tai tik teigiamai galeciau...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2012-04-16 13:46

Ech,ir aš taip jaučiuosi... Ir kuo toliau tuo darosi liūdniau :( Viena auginu tris vaikučius,tai visas gyvenimas - darželis,namai,vaikai. Kartais taip norėtusi su kuo dideliu paplepėt,išeit į miestą ir pailsėt nuo visko. Verkiančiai noriu į darbą-atrodo pasaulis kitom spalvom nušvistų :D Žinau kad bus sunku-vaikai dar nedidukai,darbas pamaininis,o esu viena,bet būčiau tarp žmonių! Ir šiuo momentu tai atrodo kažkas nerealaus...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-16 13:59

Oi mergaites dziaukites savo pipirais kol dar mazi, spesite prisibuti tarp zmoniu :) as irgi pries 10 metu taip galvojau, dabar mastymas apsiverte aukstyn kojomis... :D ale senstu :D

Nesakau ,kad neuzeina noras pabuti vienai be vaiku, uzeina ir pabunu , bet tai buna labaiiiiiiii retai galiu ant pirstu suskaiciuoti...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 54

2012-05-10 15:38

na kaip mamkytem su pavasarinem nuotaikom? :) senokai cia besilankiau.per daug buvau isijautusi i seimos reikalus.ir taip viskas pabodo :( ir as jau svajoju apie darba,laukiu kol praaugs mano pupos,tikra atgaiva..

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > jauciuosi labai vienisa:(

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gabrielius