Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > jauciuosi labai vienisa:(

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-12 22:04

Aciu fiona uz grazius zodzius, tikrai ne pavyzdine mes seima, toli mums iki tokios, bet stengiames visi kartu kiek imanoma.

Zinote turejau draugiu ... kiek per savo atvira sirdi esu nuekntejusi, kaip pagalvoju dabar vajei vajei, kiek esu galvojusi,kad geri zmones, o istikro velniai...paskutiniu kasniu dalindavausi, o paskui spyga matydavau...

Zodziu gyvenimas uzgrudino taip ,kad draugai,pazystami man pasidare paskutineje vietoje ir taip bus iki gyvenimo galo.

Esu pamokyti iki tiek, kad skaitau jog tikro draugo nebuna, ateja auksiniai zodziai kuriuos pateikiai...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 54

2012-04-13 08:11

laba ryta visomsdaug tiesos visos pasakot.draugai ateina ir iseina,.prisiminimai lieka.dar nesenai galvojau,kad turiu dvi paciausias drauges,kokias tik gali tureti,kol neatsimerkiau.pasirodo,uz akiu taip pavarydavo,kad net baisu.viena,net nuejus pas dabartine mano uosviene,tiek prilodavo,kad net baisutai anyta labai per ja manes nekente,irgi eidavo lodama.kai prisimenu,tai daug nervu kainavopo tu visu tokiu draugiu,taip nervai pakriko,kad baisu.baisiausia,kad nuo to kencia seima,nors,atrodo,stengiuosi is paskutiniu.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-04-13 08:47

kaip bebutu mano pati geriausia drauge yra mano mama,esu ir as nukentejusi smarkiai nuo pletku taip kaip ir kristulka leki padedi o paskui ziaurei negraziai padaro,atrodo tuo metu ir rankos nusvyra,bet tokie dalykai grudina ,as pati kai 8 metai ne lt gyvenu tai su vadinamaisiais draugais visko buvo pavydo ,pletku ,o ir daug nubirejo vadinamuju draugu,bet as kazkaip nepergyvenu,as toks zmogus megztu greit megzti naujas pazintisgreit pokalbi isvystau,mano vyras kartais juokiasi is manes sako tu kai nueini paklausti kazkokio zmogaus nepazystamo kur ta rasti ar ana tai sako dar puse valandos kalbiesi atsistojus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-04-13 09:21

Prisijungsiu ir as is si pokalbi.Niekada as nesijauciau vienisa.Gal nuskambes kvailai,bet mano geriausias draugas yra mano seima.Tik ja galiu pasitiket simtu procentu.Draugai,drauges keiciasi.Esu ir as nusvilusi labai,esu labai apkalbeta ir isnaudota,o buvau tiek gero padariusi.Tai nuo to laiko,esu atsargi.Neisileidziau per daug i dusia.Tikra drauge labai sunku rasti.Reikia nemazai laiko,kad galetum pilnai pasitiketi,ir atsiverti.Nesakau,turiu as tu draugiu,su kuriom galiu susitikt,nueit viena pas kita,mieste susitikt,ar i kavine uzsukt,bet kas liecia atviruma,tai as ji islaikau.O siaip kaip ir sakiau,as su seima praleidziiu daugiausia laiko,stengiames kuo daugiau laiko buti kartu-ar namie,ar isvykoje,ar prie juros,i kina,kavine.Zodziu visur kur imanoma.

Draugas,kuris isduoda,reiskia nebuvo tikru draugu.Jam reikejo tik galbut naudos is taves.O tokiu draugu,kurie isnaudoja,apkalba,ypac keliasi,tai kam ju tokiu reikia??!!!Cia jau ne draugai!!

2012-04-13 11:20

sutinku su vaivorykstes paskutiniais zodziais.labai taiklus ir geri.mes ir visa laisvalaiki kartu praleidziam,labai retas atvejis,kada kur ne kartu iseinam.tik tiek,kad praeity padarytos skriaudos ir pletkai palieka savo zyme.vis neina atsigaut.kalbant apie anyta,vien jos skambutis nervina.su tom vadinamom draugem jokiu rysiu nebepalaikau,ir tai sugeba nuodus suleist.

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-13 12:34

Labukas,vat siandien kazko visai nera nuotaikos,o taip ir as gyvenime esu nemenkai su nuo draugiu nusvilusi sikniuka....!!!todel su zmonemis stengiuosi but atsargi ir atidi.

Buvau jauna,kvaila ir labai naivuole.Viskuo tikedavau.Bet po skirybu su pirmu vyru,viska apsiverte,ir man skirybos tik i nauda buvo.Yra labai artimu geru draugiu kuriom as esu padejusi,jos irgi man padejo.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-13 12:45

Tai kaip tave uzgauna, izduoda, apkalba ir t.t. Tada beabejones draugu nebevadini...bet iki tol ? Juk galvoji kaip apie gera zmogu,drauga, dziaugiesi,kad turi geru draugu, kol nesuzinai,kad nuodus leidzia...

Draugu reikia tureti, pasikavinimui ir paplepejimui apie nieka :D apie saule, medzius, na vaikus ir ne daugiau :) Kuo maziau kalbesites, tuo geriau :D netures nei ka apkalbeti, nei ka pasakyti :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2012-04-13 12:54

Sveikutes,skaitau jusu pasisakymus ir prisiminiau savo isgyvenimus.Kol buvau jauna,studente visad turejau daug draugu ir vis sakydavau kaip toje dainoje ,,neturek 100 rubliu,turek 100 draugu,bet mama labai graziai mane,,nuleido,, ant zemes,sako dukrele ismok atskrt pazystamus nuo draugu.Su laiku sitaip ir atsitiko,tikrieji draugai savaime isliko,o kiti kaip rukas isgaravo.Dabar daug metu gyvenant svetur atsirinko savaime su kuo draugaut su kuo ne.Turiu keleta geru draugiu tikraja ta zodzio prasme.Dabar sveciuojantis Lietuvoje net teko vienos is geriausiu draugiu mama palaidot,apsikabinus atrodo norisi taip jai ta skausma sumazint...ir tada pajunti ta tikraji rysi vadinama draugyste.

2012-04-13 15:25

kaip sakoma jaunyste-durnysteo kur dar tas vaikiskas naivumas..baisu,kai pagalvoji..

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-13 15:34

Na taip,kaip sakoma:gyvenam ir is klaidu mokomes.....!!!

2012-04-13 15:50

tai jau tikrai mamukas na zinokit,tikrai nezinau,kas man cia,ar tas forumas padejo,ar seip kas smegenine pravedino,bet kasdien jauciuos vis laimingesne,norisi imtis naujos veiklos,ir mankstele rytais vyra isleidus padarau,ir aplamai,jauciu,kad viskas tik gerynsenai jau taip nesijauciau..

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-13 15:58

Tai labai smagu....!!!!man patinka musu forumiukas,visos labai cia draugiskos...

2012-04-13 16:00

ir man patinka,mamuknegalvojau,kad cia visos tokios draugiskos ir malonios,taip ir noris kuo daugiau laisvo laiko turet,kad forumiuke galetum pabut..

2012-04-13 16:01

Na ir saunu,garbanele,kad jautiesi puikiai.Taip ir turi but.Nera cia ko nosi nukabint.Turi seima,vaikucius,esi jauna,sveika.Ko daugiau bereikia.O i tai,kad kazkas kazka kalba uz nugaros,neimk i galva.Buk protingesne uz jas.Kas liecia del uosvienes,tai jei ji tiki gandais,o ne tavimi,tai jau cia jos reikalas.Mano uosviene ir yra ne sventoji.Yra keleta kartu mane iskaudinusi.Bet as ilgai pykcio nelaikau-aisku,viduje visada atsimenu,bet stengiuosi mandagiai bendrauti ir tiek.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2012-04-13 16:14

kas dėl uošvienės,tai bendrauju mandagiai,per atstumą,nes esu ne kartą ir ne pažeminta,įžeista ir nesuprasta.paskutinis lašas-man rankos tirpsta nuo nieko neveikimo...nu,užkando žadą ilgam...

2012-04-13 16:18

vaivorykste,del uosvienes tai esu kaip ir tu,bendrauju ir pan.tik as ta del vyro darau,jis puikiai zino mano nuomone,ir tos temos nelieciam,turim apie ka pablevyzgaut.buvo labai skaudu,kai spali susirasem,is jo giminiu nei vienas nepasirode,tada tikrai buvo skaudu  ir vyro gaila.bet mano vyras saunuolis laikesi,sypsojosi ir neliudejobendravo su maniskiais.vasara turetum ir baznycioj savo santuoka sutvirtin..

2012-04-13 16:24

Mano vyras zino kokia jo mama yra,tai visada mane uztaria jei reikia,ir mamai morala atskaito.Nu bet tas buvo anksciau,dabar jau nebereikia.O ir skiria mus nemazas atstumas.Tai dazniausiai tik telefonu gali kazka pasakyt.Bet ir isklausau,o darai pagal save.

2012-04-13 16:26

pas mus ir atstumas,kas man labai patinka.paskabina paaiskint,vyras pasiklauso ir tiek,nes jai ten be sansu ka isaiskint.

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-13 16:27

As ilgai nemoku pykt,bat viduj tas pyktis lgiau uzsilaiko.Ka padarysi,ogi nieko...

2012-04-13 16:33

Viduje  ir atminty tas pyktis manau ir turi islikti,manau normalu,juk neistrinsim is atminties.Mane kas labiausiai nervina,tai kai pazystami megsta skaiciuoti svetimus pinigus.Jei jau kazka nusiperki,tai jau kyla klausimas-o matai,neblogai dar gyvena,idomu is kur pinigu ima.Vat tas tai mane siutina.

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > jauciuosi labai vienisa:(

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Nojus