Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > jauciuosi labai vienisa:(

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 54

2012-04-11 11:46

sumasciau pabandyt sukurt savo temuke ir rast draugiu,pasnekoviu.syrit prabudusi supratau,kad nebliko tu draugu,kuriem galeciau issipasakot,ar esant reikalui pasiguost.jie apsireiskia tik tada,kai prireikia mano pagalboso taip noretusi,popiete praleist su linksma pasnekove prie kavos puodeliopasneket apie vaikucius,antras puses,galu gale apie ispardavimus,arba tiesiog sestadienio diena praleist vaikstant po parduotuves.. o gal as cia tik viena tokia vienise????

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-04-11 12:28

Sveika :) taip supratau augini 3 vaikiukus :) tai jau tikrai nevieniša :) bet ir man taip būna, kažkaip iki vaiku gimimo tiek draugiu tiek  artimu pažystamu o kai vaikai atsirado tai ir dingo tos drauges todėl kad nesutapo idomumai, poreikiai, norai.. tai kad turiu pora tokiu kurie turi vaikiukus bet ir tiek :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-11 12:53

Labukas,na garbanele tavo temele turetu but manau idomi.As turiu du vaikus,bet nesijauciu vienisa.Kiekviena diena susiskambinu su drauge ir kaimyne.

Manyciau tikrai atsiras mamyciu norinciu cia pabendrauti.Siam forumeliui linkiu daug geru pasnekoviu....!!!!

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-11 12:55

Sveika buvo ir man tokiu dienu, bet karta apgalvojau ir nusprendziau,kad jei nera tai ir nereikia :D atsiduoti reikia vaikams, su vaikais eikite pasivaikscioti, zaiskite ir t.t. Nuotaika kaip mat pakiles jau vien matant laimingus vaikus, o jie taip nori demesio...

Kaip pagalvoji kiek tusciai "draugems" laiko skirta kur galejau nuveikti kazka naudingo...Per laika krito krito atkrito daugggg "draugiu" ir liko is tuzino tik viena kuriai bet kada galiu parasyti ji supras ir t.t. 

Jei siuo metu galvojate, kad neturite draugiu tai ir nereikia, ateis laikas ir atsiras ,pamatysite :) nesitiki,bet likimas gali suvesti su nuostabiais zmonemis...

2012-04-11 12:55

tai jau taip tai dar gerai,kad sesuo sale gyvena,vyrui gryzus po darbo nulekiu papliurpt,ir tai retai.keistoka sogeri turiu,nelabai patenkintas,kad bendraujam,tai stengiuos,nueit,kai jo nera noriu sesute i miesta issitempt,tai sunkei isleidzia,o kai ir isleidzia,tai praejus pusvalandziui skambina ir rekia,kad puse dienos valkiojas.. daugiau,kaip ir nera nieko pas mane,viena drauge \prisimena,kai ko reikia.absurdas tikras..

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-11 13:16

tu butum vienisa,jei is viso nieko neturetum.Bet juk turi vaikus,vyra sese ir svogeri.Tai labai gerai.Kad draugiu neturi nieko tokio.

as turiu namazai draugiu,bet artimiausios tai dvi,na dar  pora.O daugiau ir nereikia.Zinai kazkada turejau artima ir gera dauge,bet ja labai sugadino pinigai.As ja su gimtadieniu ir visokiom sventem pasveikindavau,o ji nieko.Tai pirmi metai kai nepasveikinau net su velykom.Ji mane prisimena kai nori pasiguost,nes draugiu visai neturi.

2012-04-11 13:30

labai aciu visom uz palaikyma :) na tiesa sakot,vaikai viskas labai stengiuos del ju,ir aplamai del seimos,tik kartais ta kasdiene rutina nusibosto ir norisi kasko naujo i lauka nelabai turim galimybiu iseit,kol tevelis darbe..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-04-11 19:47

na as uz tai jei nera tikru draugu tai geriau nei vieno , skama gana ziaurokai bet pagalvojus viskas gerai na manau dauguma pasijunciame kaskokia prasme vienisos, as taip pat ne issimtis  bet ta wienisuma labai greitai uzpildo mano mazasis angeliukas , daugiau demesio stengiuos skirti sau ir wiskas sawaime susitwarko, svarbiausia myleti sawe ir tada automatiskai keiciasi wiskas

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-04-11 23:38

ir as viena is tokiu, kurioms stogas kartais pavaziuoja (na, visai daznai) :D as svetimoj saly, yra pora merginu su kuriom bendraujam (lietuves), bet ir te dazniausiai as rasau ar skambinu. nesuku del to galvos, svarbu, kad bent tiek yra. o likusios drauges nuo mokyklos, pavyzdziui, laiku, susirasom pastoviai, susitinkam, kai namo griztu, bet pas mane jau seimyninis gyvenimas, pas jas dar ne, tai irgi taip nei 5 nei 9 gaunasi. o kiai iseinu i miesta bent jau viena po parduotuves pasivaiksciot, atsigaunu, bet mintys apie maziuka ir skubu namo po geros valandziukes. nes maniskiui nors jau ir 7 menesiai, tiutes neima, arbatu ar misinuko negeria, tik mamos papuli... truksta man tokios aktyvesnes veiklos :)  

2012-04-12 08:18

kaip imba,kad sako,truksta kartais tos tokios veiklos aktyvios kartais pagalvoju,greiciau mano pupos paaugtu,i darba iseit galeciau,vis siokia tokia veikla.tik vyras daznai pasijuokia,sako dabar nori,bet kaip but,kad pradetum dirbt,po savaites nebnoretum.. tai as jam ir atkertu,bent jau stogas nevaziuotu..

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2012-04-12 08:31

sveikos,pritariu,kristulkai,nenori bendrauti ir nereikia,laikui begant atsiras tie tikrieji draugai,as turiu drauge nuo pirmos klases ir bendraujame iki siol,ne taip daznai,kaip noretusi,nes ji anglijoje,bet vis tiek musu bendravimas,siltas,nuosirdus o,svarbiausiai,kad pasitykejimas begalinis,vat...ir dar pasakysiu,Kristina,zaviuosiu jusu seima,nu nuostabus esate,nors ir nepazystu asmeniskai,bet superine mama esi,jusu laisvalaikiai,bendravimas tarpusavyje,pavyzdine seima esate,nes siais laikas tikrai ne daug tokiu like...o ir tu pati,visad randi gera zodi,triksti gera energija,nu pagarba

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-04-12 09:05

pazystama situacija yra du skirtingi dalykai draugai ir seima,puikiai suprantu kad kartais norisi papliurt prie kavos puodelio pagvildenti tam tikras temas,su vaikais to nepadarysi,vaikams amzinai busi mama,o draugams tik drauge,dabar net susimasciau ar pas mane yra istikruju tikru draugu,cia kazkada senai toki gera posaki girdejau,ar tikrai turime geru draugu galbut tau tas draugas yra tikras draugas,o tas tikras draugas turi gal kita tikra drauga ne tave,mano drauges irgi visos praktiskai nebe lt gyvena,daznai susisiekiam skaipu,viena yra likusi drauge kuria gryzusi visada aplankau susibegam daznai ant kavos ir taip toliau,o as irgi kazkaip neimu i galva nori bendrauti ar nenori jei nenori tegu eina velniop nesuku sau galvos visiems geras nebusi,o ir neriekia tokiam buti lipti per galvas

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-12 09:38

Turejau kazkada tokia drauge gera,nebudavo tokios dienos kad nesusitikdavom papliurpt prie kavos puodelio.Ji gyvena per pora namu,kaip ir musu kieme...Bet tai buvo senai ir neteisybe.Ja sugadino pinigai.O siaip labai ilga istorija ir net neidomi.

Spejau jau papliurpt  labai trumpai su pora draugiu....Na buna ir man tokiu dienu,liudna nieko nenoriu o tik verkt.Tokios jau mes esam moterytes....

2012-04-12 09:54

maniske viena i anglus su seimyna pabego,tai db retai kada besusirasom o daugiau,kaip ir nebera nieko na bet nieko

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-04-12 10:02

man mama visada man sakydavo jei nori islaikyti gerus draugus reikia kuo maziau susitikineti,bet cia auksiniai zodziai

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-12 10:08

Mano kaimyne gyvena tam pacaim name,tik kitoj laiptinej.Dirba kirpykloj,tai kas antra diena susiskambinam telekominiu telefonu,ir galim pliurpti ilgai ilgai,vis atsiranda apie ka....buna dar ir i parduotuve einam kartu,planuojam vaziuot kuria diena i miesta,bet net da nezinau kada.Nes turim visokiu reikaliuku...

2012-04-12 14:54

va mes katik su panelem is lauko gryzomtokia silta laukesusitikau sese,tai tai vaikai po kiema pasidave

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-12 15:53

jau mazoji atsikele,tai daro tavrka,is saldytuvo pasieme varskyte,valgo.Vadinasi sveiksta.pas mus apsiniauke,kaip uzsimaniau niego,gal bandysiu prigult,jei mazoji gules...

as sakyciau vienisas zmogus,kai neturi nei artimuju,nei draugu...O akd buna tokiu dienu kai liudna,nieko nesinori,dar ir pinigu nera-tai visai beda...juk esam zmones,todel manau gyvenime visko turi but...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-04-12 16:27

taigi tam ir gyvename kad gyvenime butu wisko

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 206

2012-04-12 18:35

istikruju labai idomia temele uzvedei :) as pvz tikrai neturiu tokiu draugiu su kuriomis apie viska galeciau kalbetis issipasakoti :/  turiu daug geru pazistamu, bet geru draugu manau neturiu... gal ir nereikia, o jei reikes tai gal atsiras... sako geriausi dalykai ateina netiketai ir nelaukiant :) turejau lb gera drauge  bet tai buvo senai senai :) ir visada zinojau, kad geras draugas  gali buti ne tas kuri senai paziti,  bet gali tapti ir tas su kuriuo netiketai susipazinai katik...  nesvarbu kiek laiko ji pazisti bet gal but tik jis isties  pagalbos ranka kai tau to lb reikes, o ne tas vadinamas senas geras draugas...  auginu sunu  dvieju su puse metuku :) kol gyvenau su jo tevu, neturejau nei draugu, nei geru pazistamu... nes jis norejo kad buciau tik namie ir netureciau draugu... draugystes pradzia buvo idiali..  bet laikui begant drauguste tapo prisisrisimu, pradejau niekur nebevaikscioti, nesusitikineti su draugais... o kam gi as tokia draugam reikalinga, jei net i menesi karta negaliu su jais susitikti...  bet aciu dievui, likimas taip padare kad as pabegau nuo jo :D skamba gal ziauriai, bet tai tikrai Dievo dovana apsvietusi man prota :D  db esu laiminga, turiu nuostabu ir supratinga drauga, kuris supranta kad  esu jauna noriu tureti draugu,  noriu iseiti su jais pasivaikscioti, paplepeti, galu gale nueiti i kluba atsipalaiduoti :)  atsirado draugai, seni draugai, kurie pasirodo nenusisuko nuo manes, ir lauke kada as atsikvosesiu :) aciu jiems lb uz tai :) zinoma su nauju draugu ir nauji draugai... :)  nors ir db uzeina man fazes  kazkokios keistos, pazliumbiu is liudesio... o liudna kazkodel buna daznai :/  nors suprantu kad nera ko liudeti, bet kaip sakoma  smagiausi gyvenimo prisiminimai,  veliau tampa liudniausiais :/ 

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > jauciuosi labai vienisa:(

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matukas