Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
9
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2012-05-30 19:49

Ingulikai, dirbu as iki 18 val, gali drasiai uzbegti :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-31 09:08

labas rytas. aciu uz dovanas rumsyte :) grizom irgi su nuotykiais - lektuvas velavo gera valanda, tai susinervavau oro uoste, nes Tomas su sloga, as irgi plius gerkle skauda. ant pacio galo dar ir kaulus lauzyt pradejo, tai jegu nulis... o dar tasiu didumai... griztam pervage (as labiau nei Tomas :D ) ir dar vyras itaiso vairuot namo :D grizom apie 3 nakties ir puse 7 kelemes, tai miego vis dar truksta. nieko, issimiegosiu, nes vyrui rytoj iseigine, tai tris dienas turiu miegui 

elenes tai noreciau atsiprasyt, nes sakiau, kad vaziuosim pas rumsyte su masina, o nuejom su vezimu :) drauge musu turejo su autobusu atvaziuoti ir turejom pakeliui susitikti, todel ir nebeemiau masinos... atsiprasau, kad taip gavosi 

o mes inguliko laukem, as tau ir cia, ir i FB parasiau savo tel nr. jau nusprendem eiti pasivaiksciot, bet elene vis dar atgal sukinejosi ir suko galva, atejai ar ne :)

2012-05-31 19:02

labas, nu bet jus ir greiti, Imbukai :) as tai nesuprantu, kodel Elene negavo mano sms, nes tikrai nusiunciau Inguliko nr. Pas mus tai lyg ir nieko gero, viskas taip pat. Tik kad orai labai nervina, tooookie salti pasidare, kad Viltei net storesne striuke istraukiau, o ryte tai is viso prase pirstiniu :)

2012-05-31 20:37

jo, ir pas mus atsale orai. i lauka reiketu su maziuku iseit, bet tuo vyras pasirupins, nes as neturiu energijos. reikejo daryt vakariene, tai uzsimaniau saltibarsciu, o kol juos padariau, ejau keleta kartu prisesti. jauciu, kad reikes eit su Tomu kartu miegot, kai su teciu nusimaudys :)  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-05-31 21:54

Imba, bet trumpai pabukaip kaip ane? :(

Rumsyte, as jeigu ne ryt uzleksiu tai pirmadieni gerai, ar tau kuri bus diena laisva ?

2012-05-31 22:34

savaite, ingulikai, pabuvom su Tomuku :) nesimiega mano vyrui, o as sedziu ir prakaituoju, nors temperatura tik 35.5. as gripuoju sitaip jau nuo kokios 10 klases :) neatsimenu, kada paskutini karta karsciavau :D

2012-06-01 07:15

Ingulikai, man antradieni ir treciadieni iseigines, tai gali bet kada uzbegti :) Imba, gal tau jau kuno atsalimas prasideda? :)

2012-06-01 08:06

labas rytas. vakar labai velai jaunuolis uzmigo, o siandien vyro zadintuvas ji pazadino dar pries puse 7... ir aisku as turejau su juo keltis. zaidzia ir zyzia :)  

rumsyte, kaip jau rasiau, man nuo kokios 10 klases sitaip gripas pasireiskia - visi gripo simptomai, tik kad temperatura nukritusi :)

2012-06-01 21:01

labas, zinau Imba, tik juokavau. vakar pas mane drauge atejo, ir skindziasi, kad ant lupos spuogas ir ant krutines, dar jos vyras pajuokavo, kad turbut zaibisku maningokoku apsikrete, nes dar ir saltis purte, o sianakt isveze ja su greitaja i ligonine, nes, pasirodo, vejaraupiai uzpuole, tai dabar bijau, kad ir viltei nebutu prikibe :)

O as pamirsau, kad sekmadieni teveliu diena, neisivaizduoji, ka nupirkti nuo Viltes, nes idomaus jau nieko nespesim sukurti.

2012-06-02 11:22

labas rytas. neprasirgusi Vilte dar vejaraupiais? mes irgi ne. kiek girdejau, kuo anksciau praserga, tuo yra geriau atseit vaikui, lengviau organizmas kovoja. as vakar daug gulejau, miegojau, tai siandien geriau jauciuosi. mazius irgi su sloga kovoja, nakti prastai miegojo, daznai kelesi prie papulio, nors ten pieno nieko nebuvo. as valgyt nenoriu, niekas nelenda, tai nebuvo is ko pieno gamintis. siandien is ryto apie puse 9 atsikele vyriokas, as spejau ir apsikirpti, pasitrumpint pora cm kasas :)  

2012-06-02 16:44

Imba, Vilte tai prasirgus, bet vejaraupiai gali kartotis, tik sunkesne forma. Na, bet kol kas kaip ir nieko itartino nepastebejau.

O vilte jau pati sumaste teciui dovana - susiklijavo 8 popieriaus lapus ir kuria piesini :)

2012-06-02 21:33

geriausia dovana bus teciui vaiko ranku darbas :)  

o as ir nezinojau, kad vejaraupiais galima ir vel uzsikresti... nes as ejau pas daktare kraujo tirtis, ar as sirgusi, tai ji sako, kad tu jau prasirgusi, tai nebesusirgsi... 

2012-06-04 11:30

labutis

nesuprantu bajerio, ne visada man leidzia rasyt, arba rasyt leidzia, bet jau issiust nebe :(

vakar gryzom is baliuko tai vaikai tokie laimingi, bet siek tiek truksta tik miegelio, nes velai gulemes visi, anksti ir vel visi kelemes o dar kelione tai issunkti mazieji buvo :)

2012-06-04 22:24

ingulikai, buna ir man, kad leidzia parasyt, bet neleidzia issiust. arba isvis prisijungt neleidzia. uzbludija kartais mama.lt :)  

na, o mes visi trys pakrite su slogom :) uzkretem teti su mazuoju. padariau vyrui melyniu surio torta teveliu dienos proga. rytoj bus Danijoj teveliu diena, nezinau, kaip reiketu pasveikint nuo sunelio :) o siaip pas mus viskas gerai, ieskau darbo naujo, o gal busiu priimta i univera mokintis... zodziu neliudna mums :)  

2012-06-05 13:00

labutis

mokytis ir as noreciau, ale metai ne tie jau ir biski del to geda, ir pinigu reikia nemazu kuriu nera, galvojau jog jeigu dirbciau nors kiek galeciau pasitaupyt nors po biski o dabar

2012-06-05 13:38

labas, tai jau tikrai Ingulikai, tavo tie metai :) tai jei tu save nebejauna laikai, ka tada man daryti? :) as tai manau, kad metu yra tiek, kaip pats zmogus jauciasi :)

As tai  is odontologo grizau, nuliudino, nes dar pulinukas neisgyjes ir implantacijai nepasiruoses, teks iki kitos savaites laukti, nes jei dabar implantuociau, labai padidetu atmetimo galimybe.

2012-06-05 20:22

rumsyte, kur pas odontologa lankais? man Panevezyje sutvarke, buvo atplysusi plomba ir pradejes dantis gesti, tai man ji sutvarke. o po keliu dienu pradejo tas dantis but labai jautrus salciui ir karsciui... nusipirkau ir pasta specialia, atseit, is pirmo karto turi padet, bet kaip reaguoja i salti - karsti, taip ir reaguoja... 

vyriokas musu nieko padoriai siandien nevalge, tai verdu brokolius ir pomidora. bandysiu kosyte padaryt. nakti gerai miegojo, tik kad 5 ryto kelesi :D

2012-06-05 21:22

As einu i Panodontologai, ten anksciau valstybine buvo, o dabar privati, bel yra pora jaunu odontologiu, kur man labai patinka, dirba su naujom technologijom ir nesiulo senoviniu metodu. ir siaip man ten patiko :)

O kur tu Imba dirbti ruosies?

2012-06-05 23:41

as irgi privaciai einu, prie maximos tos senosios Klaipedos gatvej. ekstradenta, berods, vadinasi. mano odontologe isejo i dekretines, tai kita dirba. ana puse velnio, bet pakliuvau sikart pas kita visai, tai ji mane paguldziusi ne tik kad nuleido galva zemiau koju, bet ir liepe pasislinkti kedeje i prieki taip, kad ji man dantis taisydama krutine per galva bruzino, tai isejau kaip po kokio cheminio :D itariu, kad cia reikes eit del to danties, nes net valgyt negaliu normaliai ar su Tomuku zaist... 

dabar i geliu salona bandysiu cv siusti, puokstes ir dekoracijas daryt. pilnu etatu, normaliu stabiliu atlyginimu, man tinka :) ten reikalauja, kad butum gelininko specialybe baigusi, bet pas mane tokiu geliu dekoraciju darymo gyslele yra, tai nusiusiu ir nuotraukas kelias savo darbu, gal itiksiu 

2012-06-06 05:48

tai jau matem  is kalediniu dekoraciju, kad gyslele turi :) balrtai pavydziu tokiems zmoguciams, kur kazka sugeba. O man tokiu talentu pagaileta, viska vyresne sese susirinko :) uztat jos sunus irgi nori studijuoti apzeldinima ar floristika, bet tevas ziauriai pyksta, tai nezinau kaip bus. Bet man tai jo gaila, nes jis toks menininkas, dailininkas, padebesiais skrajoja, jam  kitas darbas ir netiktu, tai kaip kriksto mama bandau padeti perkalbeti tevus, es vadybininkas ar kokiu techniniu dalyku zinovas is jo tikrai neiseis. sakiau, kad savo vaikui tikrai nedrausiu saves ieskoti, tegul bus nors ir arkliu isjodinetoja :)

...
9
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Linas