Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2012-05-10 07:50

labas, Imba, del priregistravimo ir pasalpu nieko nezinau, net manau, kad ten vietoj viska paaiskins. O Tomukas tai tikras stipruolis, tikrai kad greitai begioti prades ir siaip pakankamai anksti pradeda tipenti :) Sveikinimai jums didziausi :)

O mums svente praejo puikiai, gavau dovanu Viltes daryta moline sirdi, tai vos neapsiblioviau :) bet visoms ten mamytems akys asarojo :) Jetau, kaip greitai vaikai auga, kai pagalvoji, tai liko 1 metai darzelyje ir iseina i priesmokykline grupe, prasideda mokslai :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-10 10:23

aciu, rumsyte, uz sveikinimus ;) sedet, palyginus su kitais vaikais, mes veliau pradejom, kai pradejom, tai pasipyle viskas kaip is gausybes rago - ir dantukai ne po viena auga, o po tris :D ir ropojam, ir jau stojames... :) su vyru snekejom, kad jau tuoj ir pas mergas lakstyt prades :D jauciu, kad netrukus ir puoduka pirksim. pradesim mokintis pamazu. sianakt gerai miegojom. gerai, bet mazai :) labai mieguisti buvom, tai buvom abudu vel pakrite pusvalandziui pasnausti :)

atsimenu, kaip as pati mamai dovanas daydavau, atvirutes is dziovintu geliu klijuodavau. cha, atsiminiau, kaip mokykloj darbu mokytojui (kada mergytes su berniukas keisdavosi darbais) skandala iskeliau :D reikejo padaryti "paveiksla" - ant gabalo lentos prikalti viniu ir paskui su spalvotais siulais koki paveiksla issukti. tai as suku su meile didziausia ir galvoju, kad va, kaip tik man mamos gimtadienis, bus jai dovana. o mokytojas sako, kad sitie darbai pasiliks mokykloj kazkokiai mokiniu parodai. oj, kaip isiutau, juk mamai dovana darau! :D bet eina sau, kaip greitai vaikai auga. mums jau 9 menesiai pakeliui, ziurek, nespesiu apsidairyt, o jau bus kaip Vilte jusu :)

2012-05-10 13:25

taip,  taip, man tai kol maza buvo, artode, kad laikas letai slenka - taip laukem kol atsises, atsistos, prakalbes ir t.t., o dabar nespeju apsisukt, jau ir metai baigias :) dabar mus stebina savo sumastymais ir ismintim, ir dar be abejo, labai mieku aferizmu :)

2012-05-10 22:45

as irgi laukdavau... bet kai atsisedau ir pagalvojau - ko as laukiu, megautis gi reikia :)  nes kai buvau nestuke, laukiau, kol pilvas padides, paskui kol judesiukai pasijus, kol vandneys nubegs ir taip toliau. kai pagalvoji, nesimegavau taip, kaip turejau :) todel kita karta bus geriau (tikiuosi) :D paskui vyras sake, kad laukia, kol mazius prades ropineti ir t.t. Sakau tu megaukis siuo metu, nes kai gyveni laukimu, viskas labai greitai prabega :)

o del aferizmo, tai uch mano sesuo 4 metuku kokia sukta merga, sakes :D kompu ji moka elgtis, nezino tik mamos skype slaptazodzio ir ji visaip bando isgauti. tai man zinomas paskutinis kartas buvo toks: ateina pas tevelius su popieriaus lapu ir piestuku. mama, tu uzrasyk cia savo varda, adresa, gimtadieni ir skaipo slaptazodi :D bet tokiu ramiu atsiputusiu balseliu :D

2012-05-11 06:12

oi saunuole tavo sese :) , visai kaip maniske. Vilte tai vakar tualete ant sienos arkliu pripiese, gerai dar kad su tokiu vaikisku flomasteriu, kur lengvai nusivalo, nes tete tai tikrai nebutu pagyres :) jau pradeda grasinti, kad reiks duoti berzines koses paragaut, bet Vilte atkerta, kad ji TIKRAI gera mergaite, pati geriausia darzelyje (nes girdejo kaip man aukletoja sake). Ir dar vakar iskilo moteriskei klausimas, kokiu budu ji is mano pilvuko islindo :) pasimeciau juodai, nes maniau, kad tokie klausimai prades dominti kokiu 8-9 metu, tai kol kas pasakiau kad tuo metu miegojau, o kai pabudau, jau buvo islindus, o jei prisiminsiu, kaip tai ivyko, butinai jai papasakosiu :)

2012-05-11 09:00

labas rytas. aha, rumsyte, suskubo mergyte tavo tokiais klausimais :) mano sesuo irgi mane panasiai "pamete", kai paklause, kaip leliukas i mano pilva pateko :D sakau as ir dede idejom. o kaip? :D

reikes siandien vaziuot teciui savo dovanos ieskot, nes griztu per jo gimtadieni. tik jam niekada nieko nereikia arba kokia smulkmenele. o kad tu smulkmeneliu pas ji pilni kampai, tai jam tas netrugdo... :D ieskosiu kokio megztuko ar batu geru... neisivaizduoju... einu pusryciauti, zarna zarna ryti pradejo :D sviezios braskes su pienu...

2012-05-11 10:14

braskes... mmmm kaip skanu, tik be pieno :) o pas jus jos jau skanios? mes tai per mamyciu diena buvom nusipirke, tai nei skonio, nei kvapo, o Vile prieji prie tecio ir sako, kam man meluoji, cia gi zaislines uogos o ne tikos, Todel laukiu birzelio, nes vel bus atostogos ir pilnas kaimas tikru braskiu :)

2012-05-11 23:19

labai skanus pusryciai ar siaip atsigaivinti karsta vasaros diena trintos braskes su cukrum ir pienu. mmm... :) taip, rumsyte, jau musu auginimo (daniskos). bet itariu, kad siltnamiuose augintos, nes tokiu oru kaip pas mus, lauke nelabai tikiu, kad augtu. vasara prie musu kinieciai du pardavineja savo ukyje isaugintas braskes. o as kai perku, vyras pastoviai klausia, ar as turiu darba :D uzverbauti, matyt, nori :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-05-12 12:22

labutis

vakar nebloga stresiuka apturejau su mazium, prasiskele netoli smilkinio tai net negaliu ziuret, is karo negera pasidaro, siandien bandem valyt ta zaizda bet plaukuciai prilipe tai sakiau po biski vistiek reiks juos nuvalyt ir patraukt, gerai kad treciadieni kaip tik apsikirpom o tai butu mums buve

2012-05-12 15:33

vaje, ingulikai. gal jus i ligonine vaziuokit? siuti nereikia?

o mes siandien vaziuosim i vyro bendradarbio vaiko krikstynas. paskui drauges su gimtadieniu pasveikinti. rytoj mamu diena Danijoj, vaziuosim vyro motinos sveikint. pripirkau geliu, darysiu puokste 

2012-05-13 15:15

labas, na va, grizom pagaliau is kaimo, ten apturejom svente :) paskui  imesiu nuotraukas, kai fotike jas sutvarkysiu, Vilte parsiveze radijo bangom valdoma lektuva, issipilde jos paskutinio menesio svajone Nr.2 :)

Ingilikai, kaip maziukas? as irgi siaubingai bijau kraujo, tai aciu dievui, kad mes kol kas tokiu baisiu traumu isvengem. o dabar jau tikriausiai reiks eiti i stadiona, nes  ten daugiau erdves lektuvui :)

2012-05-14 14:20

Labas jei netingesit, iliskit i mano albumelius, kelios naujos nuotraukytes yra :)

2012-05-14 22:44

oj, rumsyte, kokia grazi bitute Vilte buvo  vat ta cia auksa kainuojanti barbe kaip atrodo... :D nieko, atrodo, ispudingo nera, bet kaina tai oj oj

na o mes grieziam dantukais savo... pradejo pries kokias pora dienu. o kaip per nervus tas garsas eina... sianakt prastai miegojo, 5 ryto jau gyvas buvo, gerai, kad po 7 vel nuluzo iki pat 10. bet as tokia neissimiegojusi siandien jauciuosi. istiskusi tokia, kaip kad po gero baliaus :) einu prisijungsiu prie mazojo, labanakt ;)

2012-05-15 11:20

labas, tai ir sa kiau, kad ta barbe visai nieko gero, eiline lele, tik kad toks aparaciukas dar yra gelytems ant sparnu uzdeti. Ir, galiu pasakyti, kad jau nusibodusi ta lele, geriau lektuvelis skraidantis :)

O su gydytoju nesikonsultavai del to griezimo? maniske kai grieze, tai liepe atvezti pasirodyti, nes gali buti kad apsigyveno kirmelytes arba nerviniu pagrindu. mums buvo nerviniu pagrindu, tai reikejo pagerti tokio raminancio sirupo Sedalia.

Siandien as ir truputi neissimiegojus, nes Vilte apie 4 atsikele ir pradejo reikalauti Kempiniuko filmuko :) Taip beveik ir nebemiegojom,nes reikejo ir nugara pakasyti, ir galva paglostyti, ir gerti paduoti :)

2012-05-15 22:17

labas. as su drauge pasitariau, jos dukra irgi grieze. galvoju, kad gal ir reiketu, bet kad kai uzsirasysim, tai anksciau nei po dvieju savaiciu laiko negausim. ir te gausim laika pas toki nevykusi daktara, kuris info i klausimus iesko google programoj :D as pas savo daktare turejau laika geguzes 29, bet kadangi busim LT, tai norejau nusikelti ir anksciausiai gavau birzelio 28... 

sianakt ir mes prastai miegojom, labai daznai kelesi papulio prasyt ir dar ikando :D nelaime tokia apturejom siandien - bezaisdamas su savo kede, trinktelejo dantenytes i kede ir prasikirto siek tiek dantenas, kur naujas dantukas islindes. tai kraujavo siek tiek. neverke, bet pazyze trumpam ir toliau zaide. tai as jam merliuka saltu vandeniu suslapinta daviau. labai noriai ji "valge", zaide su juo. vakare ziurejau, kad lyg ir uzgijo.

o musu mazylis, kaip uzsuktas - tetis puse 7 keliasi, jis irgi :)  

2012-05-16 06:59

labas, oho, pas jus eiles irgi pas gydytojus nemazos :) o Tomukui, kaip matau, prasideda traumu traumeliu periodas, nes kai prades lakstyti, melyniu ir guzu nesuskaiciuosi :)

As tai vakar su kazkuo apsinuodyjau, tik kniekaip nesuprantu, su kuo. Tai teko taaaap pavemti, kad mazai nepasirode, ir dar siandien puse ryto prie klozeto prarymojau. Siaip tokiomiu galyku mano gyvenime beveik nepasitaiko, bet dabar kai jau atsitiko, tai itariu, kad skrandzio streikas taip lengvai nepraeis. nuvesiu Vilte i darzeli ir eisiu gulet, nes net kojos tirta, kaip nera sveikatos :) ot gera atostogu pabaiga :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-05-16 08:39

labas rytas

rumsye, tavo mazoji tikrai grazuole buvo :) paziurejau foto bet nemoku o gal negalima ir po jomis rasyt :)

siandien jau vaikai siaus i darzeli, o as i kirpykla, valio

2012-05-16 09:45

labas rytas. sveik, rumsyte. as vakar irgi kazkuo apsinuodijau, tai negera buvo ir silpna. bet gavau gryno oro ikvepti, tai praejo. bet vakarienes labai mazai tesuvalgiau, nors ir gerai jau jauciausi. maziaus dantenytes susitvarke, grazios ir vel. tik siandien po 4 vyras atsikele. as miegu, vyras miega, bet vis tiek atsikele su juo. ir po geros valandos vel uzmigdziau. dabar guminius batus griauzia salimais :D nupirkau musu kriksto mamos dukrai guminius batus, tai veikejas prasisuko maise :D

ingulikai, as irgi noreciau i kirpykla :) turiu laika birzelio 2 uzsisakius. o dabar galvojam su vyru, ar verta man plaukus nusidazyt kokia ruda spalva. vakar juokais bakstelejau i pelenu spalva, grazu sako. a durnas? as turedama tokia spalva su duru rankena nusisauciau :D

2012-05-16 10:57

o as dabar kaip tik dejaus pelenu spalva, tik kad ant mano plauku ji nelabai pelenine gavos :) bet siaip man labai patiko.

as tai dar vis lovytej, uztat sugebejau visoms draugems laiskus parasyti, nes vis pritrukdavo laiko :)

2012-05-16 11:08

nu vat, kartais ir sirgti gerai :D as maziu uzmigdziau, pati eisiu pavalgyti.

as nieko pries pries spalva neturiu, bet man, tamsiaplaukei, ji tikrai netiktu :) jauciu, kad tau kelis kartus dazyt reiketu, kad gautusi ta tikra pelenu spalva, ne? sunkiai plaukas ima dazus?

6
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kaia