Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-05-04 08:13

labas rytas

Imba, nepadetu tau kokie cia masaziukai tai nugara ka? :)

Rumsyte, tai gal gimtadienis kad pirkai, nes as tai ryskiai pagalvociau ar pirkti ir dar uz tokia kaina, nors maniske pazaidzia su lelem bet jai dabar metas mazu  nors ir jos kainuoja :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2012-05-04 10:17

labas, ne, Ingulikai, musu gimtadienis rugpjucio 10, tai va, progele siaip yra, bet apie tai veliau :) man ir pinigu gaila, nes cia tikrai ne toks vaikas, kur megsta zaisti su lelemis :) nes kitas jos prasymas  ;( bet cia jau tikrai gimtadieniui) yra radijo bangomis valdomas lektuvelis, ir tikrai zinau, kad jis patiks labiau uz lele :) bet is kitos puses manau, kad vaikyste tam ir yra, kad svajones pildytusi :)

Aga, Imba, kas ten tave suriete, gal koks nervo uzdegimas, nes dabartiniu oru labai paprastai perpucia :)

2012-05-04 14:56

Rumsyte gal yra noras siandien iki senvages po pietu atlekti :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-04 22:55

o jetau, kaip lagina kompas... vyras kompiuterastas, o savo negali susitvarkyti. uztrukau kokias 5 minutes, kol uzsikrove langas zinute rasyt :D vyrai svetainej ant grindu ciuzinius pasitiese miegos dviese nakti. ziuresim, kaip jiems ten seksis :) o mano nugara siandien geriau jauciasi. tik jei kreivai atsisedu, tada jauciasi siek tiek. net nezinau, kas man cia buvo uzeje. o masazu as niekada neatsisakau, tik kad jie cia kosminem kainom apsistate... :)

rumsyte, Vilte su mano pusbroliu ir dar vienu pazistamu gimtadieni svencia ta pacia diena :) mano vyro 33 gimtadienis jau si pirmadieni (geguzes 7). tai nupirkau toki elektronini parkavimosi laikrodi. nes cia jei nereikia uz stovejima moketi, turi buti laikrodis uzstatytas, nuo kada stovi. dazniausiai galima stoveti 30 min nemokamai. o jei neturi laikrodzio, tai gauni bauda 650 kronu, tai mazdaug 300 litu :D atsibodo nustatineti ranka, tai nupirkau elektronini, kai variklis isjungiamas, automatiskai nusistato laikas. tik vat, kad pristate ji negeru laiku. atejo uzvakar 5 val vakaro, kai vyras namie buvo ir pats duris atidare. nu tai kas man beliko - iteikiau :D o patenkintas liko. siandien dar ir prisitvirtinom prie stiklo. veikia lygtais :) o kad per jo gimtadieni neliktu be dovanos, nupirkau stalo zaidima. jis toki zaidzia telefonu, dabar gales su visais norinciais zaisti. esu ji isbandziusi, reikia biskuti mastyti.

planuojam i LT grizti, tik neaisku kada. as norejau po savo gimtadienio ant savo tecio gimtadienio grizti (skiriames 3 dienom), bet greiciausiai, kad grisim visi trys liepos menesi, kai vyrui atostogos prasides. tiek naujienu is mano puses :)  

2012-05-05 14:27

labutis

o as vis neapsisprendziu vaizuoti pas vyra ar ne atostogaut trim beveik menesiam

2012-05-05 19:33

ingulikai, o kur vyras? siaip as visom keturiom uz :)

man toks vaizdas, kad mums visi trys dantukai virsuje kalasi. lygtais ir iltinukas kalasi, baltuoja kazkas. bet negaliu gerai apziureti, nes nesileidzia. tai kai juokiasi bandau uzmatyti. bet jis pamato, kad as is apacios jam ziuriu, tai tuoj susiciaupia :D

2012-05-06 15:12

labas, mergaites, mes kaip visada, buvom kaiman isleke, penktad dar drauge su gimtadieniu pasveikinau. o dabar is kaimo grizom purvini ir patenkinti :) ir dar apsivalge kaip parseliai :)

2012-05-06 15:17

Su mamyciu diena mus visas :)

2012-05-06 16:22

labas mamytes. su mamyciu dienele 

tai vat, buvau teisi, auginam 3 dantukus. iltinukas vienas irgi lenda :)

nusipirkom bilieta su Tomuku namuciu :) parskrendam i Ryga geguzes 23 dienos vakara :)

2012-05-06 16:31

oi kaip faina, gal iseis susitikti,  idomu kiek Tomukas paauges :)

2012-05-06 18:10

labutis

Imba, vyras uk yra

visas mamytes busimas ir esamas su mamyciu dienele

mane siandien vaikai 7 ryto pasveikino, dzin kad as negaliu per miegus praplesti akiu, ir aisku uz tai reikia dekoti tik mano mamytei mylimai

o mes mociute pasveikinsim kai grys is darbelio :)

2012-05-07 09:23

labas rytas. ingulikai, tikrai keliauk atostogu pas vyra :) mes viena savaite Londone praleidom ir mums labai patiko :) as visai noreciau UK gyventi :)

rumsyte, butu tikrai faina susitikti :) o kleckas tai labai paauges, sunkus ir didelis vyras :)

siandien mano vyro gimtadienis, tai apdovanotas jau parpia toliau :D vaziuosim tuoj su Tomuku pusryciu pirkti skaniu ;)

2012-05-07 13:11

Labas, gero jums gimtadienio, Imba. o kaip nugara tavo, ar jau nebeskauda?

as tai nusprendziau save palepint, uztat tinginiauju siandien ir skaitau knyga, o darbai gali palaukti, nes bet kuriuo atveju, jiems galo nera :)

Ingulikai , gal sia savaite laisva kada busi, susitiktume. Tik perspeju, kad as penktadieni po pietu isvaziuoju.

2012-05-07 14:43

labutis

zinok Rumsyte, pradejom mes siandien jau lankyt reabilitacija tai ziuresiu jeigu nebloges vaikams ir bus daug silciau nei siandient ai po pietu gal ir galim susitikt nes ir ryto sia savaite proceduros,  o nuo kitos ir manksta prasides, o ten jau maisytas laikas

2012-05-07 15:04

Ingulikai, jei kada sumastysi, man i telefona parasyk, nes ne visada sedziu prie kompo :)

2012-05-08 09:02

aciu, rumsyte, gimtadienis buvo ramus ir geras :)  

o nugara buvo praejusi, bet vakar vakare vel suskaudo. siandien kaip ir mazai jauciasi. musu trecias dantukas, itariu, prasikale, nes kai kanda - skauda :D

2012-05-09 10:01

labas rytas. sunki naktele buvo, vakar mazius veme. davem vandens, ir ta isveme. paskui ziaugciojo, neturejo is ko vemti, tai vel vandens davem, kad issivalytu skrandis. vakare siaip ne taip uzmigo. nakti bludijo labai, tai as neissimiegojusi, pavargusi siandien. laukiu, kada pietu eisim miegot :)  

2012-05-09 13:32

kas gi tavo maziukui atsitiko, Imba?  vargsiukas, labai negera ziureti i negaluojanti vaikiuka.

o mums siandien darzelyje bus mamyciu svente, tai mamai darbo pakanka, reikia viska suruosti, o paskui lekti i darzeli, nes dar ir apregti savo bitute reikes. Tik kad vaikui ryta buvo daug asaru, pasake kad dovanos savo nulipdyta sirdele, ir  tik paskui atsimine, kad aukletoja liepe nesakyti, nes mamytem bus staigmena. Taaaaip nusimine, kad net verkt pradejo, tai as pasakiau, kad neisgirdau, kokia dovana ruosia :)

2012-05-09 16:09

nu mielumo tavo Vilte, negaliu  ir man, atsimenu, taip budavo... ot tas ilgas mergaiciu liezuvis :D

o kas su tuo musu skranduku, net neisivazduoju... nakti daznai prie papulio prasesi, bet nevalge. gal tik viena karta patrauke ir viskas. daugiau papuliai mano sutes vietoj buvo. siandien kaip ir gerai, tik kad rankinukas toks. 

zinokit, negaliu atsidziaugti - tiek norejo mano blynu, kad besilaikydamas uz sofos atsistojo ir dejo zingsni, kad arciau prieiti ir blynu lekste prisitraukti!  aisku, ir zingsni dejo besilaikydamas uz sofos, bet koks jausmas! kokia euforija! vos nesuspiegiau is laimes :D mums pazistami sake, kad Tomukas uz poros menesiu turetu pradeti vaikscioti. kad tik taip ir nebutu :)

2012-05-09 16:14

dar norejau paklausti del vaiko priregistravimo Lietuvoje. kai buvom grize ziema, negalejau, nes ir nezinojau, kad uzsienyje gime LT pilieciu vaikai turi buti registruojami ir LT. sunus turi DK pilietybe ir pasa. taciau sikart zadu iregistruoti ji ir LT. o kaip su tom pasalpom ar ta vienkartine? ar ji duodama tik ka tik gimusiems vaikams, ar gali ir mano 8 menesiu sunelis ja gauti, nes bus priregistruotas tik dabar?

5
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute