Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
40

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2013-05-01 20:32

labutis

ir vel ausys :(

Elene, siandien negalejau taves matyt prie sankryzos prie mazos maximytes apie kazkur 12 val, tu maziu ant ranku turejai :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2013-05-02 11:47

Labas  jap pavasaris, pagaliau, taip ilgai lauktas. Ingulikai sveikateles jums   Taip taip, ko gero ten buvom mes  per pereja nesiau Adomiuka, keliavo i parka pasivaikscioti ir ant karstykliu padukti   Bet vat ir pasekmes saulytes, tai vakar veida nudegiau, dabar kaip vezys raudonas

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-05-02 16:32

duokit, mamytes, ir mums sveikatos. Tomas vel zarnyno infekcija pasigavo. visa nakti praveme ir puse dienos... temperatura 39, miega kas valanda po pora valandeliu. sikart su vyru ekstra higieniski busim, nes nenorim ir vel nuo jo uzsikresti :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2013-05-02 20:21

labas,

sveikateles visiems ligoniukams :) o mes vakar senvagej buvom, tai labai nusivyliau, nes dar tokios netvarkos nebuvau maciusi, visur purvas, negyvi zuveliokai plaukioja, pluteles dumblu apnestos, feee :)

2013-05-03 15:25

labutis

ner kas valo ir tam ko gero pinigu nera, todel ir baisi tokia grazi vieta :(

Elene, saulyte gerai juk :)

2013-05-05 19:43

Su musu diena mielosios  

Panevėžio mamyčių nauji namučiai

Kad musu mazyliai butu visada sveiki ir nebutu nereikalingu oziuku 

Imba jums taip pat daauug sveikatytes 

Ilga ziema buvo , ilgai ledas netirpo ir isdvese vargses zuvytes.. 

Siandien buvom masinu turguje, Adomui pirma dviratuka - triratuka nupirkau. Dabar duodasi po namus tik aisku minti dar nemoka ir nenori mokytis, pradeda rekti bijau bijau, kai aiskinam kaip reikia vaziuoti 

2013-05-14 20:48

labas,  niekis, ismoks Adomelis tuoj ir minti :) o Vilte uzsimane paspirtuko, susitaupe pinigu ir reikalauja pirkti, tik kad as labai nenoriu, nes man jis toks nepatikimas atrodo, be to, pernai kaimynes mergaite susilauze ranka nuo jo griuvusi. Tai dabar nezinau, kaip elgtis, nes jau buvau zadejusi, kad uz sutaupytus pinigus bus galima pirkti ka tik nores, isskyrus saldumynus. O Vilte istisai pazada primena :)

2013-05-15 15:10

Tai prie paspirtuko reikia dar ir apsaugu nupirkti bet tai kaip keista, kad nugriuvusi nuo paspirtuko susilauze ranka.. nuo dviracio tai suprantu, bet nuo paspirtuko..  man tokia jie nepavojingi atrode, o pasirodo..Teks pirkti manau, juk buna ir su keturiais ratais ju  o siaip jei Adomui ka prizadam tai visada taip pta primena pazada

Jau pamina truputi, bet vistiek su kojom spirtis smagiau jam Beje uzrasiau i darzeli, tai nuo rugsejo zigiuos pas vaikus

Idomu kaip Imbai su Tomuku.. Ir Inguliko mazyliui..

2013-05-15 19:20

Elene, i kuri darzeli keliausit? paspirtukai su keturiais ratais buna iki 30 kg, kiek as zinau.  o mums jau didesnio reikia, nes greitai pasieksim  riba, tai nebeapsimoka pirkt.

2013-05-16 10:16

Adomiukas keliaus i Zilviti, jis prie pat musu ir priklauso mano rajonui

Matai, kaip nieko nenusimanau apie paspirtukus Istikro tai jei ta vargse mergai susilauze rankyte, tai dar nereiskia, kad ir Viltei taip atsitiks

2013-05-16 12:04

tai jau vaziuosim pirkti siandien :) siandien buvom pagaliau kirpykloj, tai Vilte kirpciukus nusikirpo, visai kitai atrodo, dar kirpeja jai siule plaukus prisitrumpint, nes prie veiduko labiau tiktu, bet tokiam zygdarbiui mano pana nepasiryzo :)

2013-05-16 14:33

O,j tai Viltute, labai nerimauja is nekantrumo, turbut  tikrai gaila butu tokiu graziu kasu, dabar tikra lietuvai, geltonkase, rugiageliu  mergaite o mes siandien i raidos centra trauksim, ziuresim ka pasakis ir dar rytoj ten pat, pas kita daktare

2013-05-16 17:15

kokios dar bedeles Adomeliui? Tas ir yra, kad Vilte nori buti ilgakase :) tik kad sukuotis ziauriai nenori, kasdien beveik asaros rieda :)

2013-05-16 20:34

Aj tos pacios, kad vienas zandukas mazesnis, kad viena kaklo puse itemtesne.. atrodo sveikas vaikas, o pasirodo.. kaip VIltei paspirtukas? ne ruzavos spalvos ir ne su ilgu sijonu buavai?

2013-05-17 06:31

Ai, tai nieko baisaus :) Viltes paspirtukas rozinis, o as dar be sijono buvau, nes sergu, snarglys iki keliu ir neprakalbu, tai vakar pabijojau detis dijono, o paskui del to gailejaus, nes vos neissilydziau senvagej :)

2013-05-17 12:27

Nieko baisaus, bet jau atsibosti baigia...  siandien kieme totalus pragaras.. tikiuosi neprades lyti, kol vaziuosim..

Beveik pataikiau, tik mamyte su dukryte ne tos buvo vakar centre maciau mergaite su roziniu paspirtuku ir mamyte su ilgu rudu geletu sijonu, pagalvoaju, kad jus tai gerai, kad nusprendziau nesivyte, nes butu buve labai nepatogu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-05-17 22:08

mes gyvi, sveiki :) pasiskaitau, o rasyt tingiu :) buvo brolis atvaziaves, savaite pasibuvo, smagu labai. vyro gimtadienis buvo, brolio, mano bus pirmadieni. dirbu nemazai. eisiu ateinanti treciadieni skiepo pirmojo nuo gimdos kaklelio vezio. kazkokia akcija vyksta DK, kad jei gimei kazkokiu intervalu metu (87-95, berods), gali skiepus nemokamai gauti, jei pirma skiepa gauni iki birzelio 1. kai nemokamai, kodel gi ne :)

2013-05-18 06:43

Panevėžio mamyčių nauji namučiai

labas, va, pasirodom su nauja sukuosena :)   as irgi turiu is seniau ta skiepa, ti kad man artodo, kad jis daugiau moraliskai palaiko, nes dabar tiek informacijos apie skiepu neveiksminguma, kad jau nebezinau kuo tiketi :)

2013-05-18 08:42

labutis

grazi Vilte dabar, nors ir pirmai man visai buvo liuks mergyte :)

turim paspirtuka, kiek griuvo nei vienas niekur nieko nesusilauze, na nusibrozdint gal kada ir buvo pasiteike :)

2013-05-19 17:55

Ingulikai, taviske nedalyvaus Cido arenoj sventej penktadieni? Vilte tai eis sokti :) o paspirtukas jau atsibodo, nes buvom kaime ir sese kaciuka mazyti nusipirko, tai nebereikejo mano mazei daugiau nieko, net uzsnudo salia :)

...
40

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Saule