Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-04-27 21:24

sveikos, mamytes :) musu naktys neramios, dienos - kaip kada. nes mes ne 1, o visus 2 virsuj auginames dantukus :) tai buna, kad kartais sedi sedi ir is niekur nieka klykti pradeda, issiklykia ir toliau viskas gerai. vakar nuotykis buvo - tete negalejo pampersu nakciai pakeisti, nes tik paguldai ir klykia. tai pasiguldziau ant lovos, o kai jau buvo visiskai plikas, ant pilvo ir po lova ropoti. nusisukau vyrui nesvaru pamperi iduoti, atsisuku, tas niurka deda nuo lovos. o ten spintele stovi naktine, koki 15-20 cm atstumu. tai jis i ta tarpa. as Toma ciupt bandau, plikas, slysta. ir padare bumpt su galvyte i grindis. isgascio daugiau nei skausmo buvo, verke uj uj kaip, bet tetis prajuokino greitai :) as ir pati issigandau. bet kai pagalvoji, tai tu bumptelejimu bus dar daugiau nei reikia :)

gurksnoju vynioka sau patenkinta jau antra vakara :) radau nealkoholini :D ten tik 0.05 promiles. tik tiek, kad saldus ir daug neatsigersi. geriu geriu ir galvoju, kada gi as pasigersiu? :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2012-04-28 06:05

labas, taip taip, bus dar tu bumtelejimu oi kiek daug :) maniske jau didele, bet dar ir dabar del kiekvienos is darzelio parnestos melynes sirdi suskausta, kad skaudejo maziukei :) man tai nealkoholinis vynas labiau primena parugusias sutis :) bet manau, kad ten pas jus yra geresnio, nes LT tai tikrai labai prastas buna

Ingulikas musu dingo, turbut vel vyras grizo, atsidziaugti negali :)

o mes siandien vel i kaimeli leksim, ir mamai padesim, ir Viltei geriau, kai kiemas nuosavas, daigiau vietos palakstyti yra :)

Gero ir silto savaitgalio :)

2012-04-28 06:06

O Tomukas zuikuciu tuoj pavirs :)

2012-04-28 12:33

labas rytas. oho naktele, kada gi tie dantukai prasikals. nebeissimiegu naktim visiskai... 

gero savaitgalio jums kaime ;) mes rytoj i daniska kaima vaziuosim suneno vyro krikstyt :) vakar nusipirkau tokia ilga iki zemes medvilnine suknele, tai aip gerai joje jauciuosi :) busiu rozine krikstamote :D

o kas del vyno, tai jo daug negaliu isgerti, nes jis saldus. bet tikrai geras ir kaina palaiko gera :D o kas LT yra, tai net neisivaizduoju. bet dabar kai pasakei, tai suprantu, del ko mane brolis erzina, kad kisieliu arba kompota geriu :D

2012-04-30 07:05

labas, mamytes, labai turininga savaitgali sikart apturejom, sestadieni Pasvaly buvo senosios technikos svente, tai prisiziurejom visokiu senoviniu masinu ir siaip technikos stebuklu :) o sekmadieni buvom voro vestuviu koncerte, superinis, eiciau dar ir dar ir dar tetukas pazadejo nuvezti i Lady Gaga, tai is vis vos neistirpau :)

Imba, kaip jusu krikstynos, laukiam nuotraukeliu,  bent jau tos nuostabios sukneles :)

2012-04-30 12:55

labas. nieko ten nera nuostabaus is tos sukneles :) o nuotraukas ikelsiu kai patys gausim ;) svente ramiai praejo. visi juokemes, kad kai jie pirma sunu pries 3 metus krikstyjo, tai buvo tik 2 mergytes mazos. o sikart - 14 vaiku :D tai toks didelis vaiku darzelis gavosi :D

smagus savaitgalis, rumsyte :) nu tavo vyras pasaka, jei i lady gaga prizadejo nuvezti :) as kai paskaiciau, kad ji LT koncertuos ir kad tikimasi apie 40000 zmoniu, tai ta nakti sapnavau, kad buvo grupele is daugiausia 10 zmoniu atejusi jos paklausyti 

dantukai ryskiau matosi, vienas kalasi kampu, kitas tiesiai lenda. taip pat ir su apatiniais buvo. ziuresim, kada sitie prasikals, nes apatiniai labai ilgai kalesi. ir siaip atsibodo naktimis blogai miegoti, kas puse valandos budinasi, pyksta, verkia... pati net stebiuosi, is kur pas mane tiek jegu ir energijos, kad visa diena galiu issilaikyt neuzmigus. o vakare, kai atsigulu, neina uzmigti pora valandu :D

mes vakar jau ir kramtyti pradejom! daviau obuolio, tai kartais atsikasdavo, ziuriu, kramto grazuolis :) bet vis dar buna, kad bando nuryti per dideli gabaliuka, tai ziaugcioja ir atpila siek tiek :)

2012-04-30 18:48

niekis, ismoks ir kramtyti, o tie atpylimai tai kasdieninis reiskinys bent jau pas mus buvo,. tik va, grizus i kaima paskaiciau, kad 4 men mergyte uzduso atpylus, nes mamos arti nebuvo, nemate kaip atpyle, tai taip kraupu pasidare, visa diena neisejo is galvos. turbut nukvakti baigiu :)

gali buti, kad ir susirinks i ta koncerta 10 zmoniu, nes pigiausi bilietai 225Lt, bet ju turbut negausim :)

2012-04-30 23:23

skaiciau, kad zmones nepuola bilietu pirkti taip, kad per nakti eileje stovetu, tai gal ir gausit :) internetu pirkit :)

ojej, tikrai man stogas nuvaziuotu, jei mano vaikui taip nutiktu. isvis as i viska, kas su nestumais, nestukem ir vaikais susije, pradejau reaguoti zymiai jautriau. man tokia baime nuo pat Tomo gimimo, kad mano vaikui kas nenutiktu. mano viena pazistama ilgai delse su sausainiais, su duona (su pagriauzimu maisto), nes pas ja fobija, kad vaikas uzsprings. kazkada rasiau, kad ir Tomas uzspringo. gerai, kad buvau salia ir pasukau ant sono, nes maciau, kad nesusitvarkys pats maziukas.  

o siaip jis man dazniausiai belenka bevalgydamas ziaugcioja, tik ne visada atpilineja :) imsimes sia savaite atpratinimo nuo papunes pamazu. nebera pas mane pieno upiu, nakti su papune turi miegoti, nes vis tikisi, kad isbegs kas nors. 

o dabar einu ledu su belgisku vafliu valgyti ir serloko holmso ziureti pries miega ;)

2012-05-01 06:09

labas, Valio, pagaliau man atostogos prasidejo :) gaila tik, kad tetukui pats darbo ikarstis, tai tik pasvajoti apie atostogas gali :) bet vis viena pabandysim kur palekti. Reiks Elenei parasyt, gal kada susitiksim, idomu kaip jai sekas, kaip Adomelis auga. o siandien jau pazadejom Viltei eiti antyciu lesinti i senvage, dar bitutes kostiumui truksta detaliu, tai vel visa diena judesy, nors is darbo pasiemiau 5 detektyvus paskaityt :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-05-01 11:33

labutis

Rumsyte kur sedejot per voro vestuves, nes sakiau jeigu tik kas nors dar bus kada nors panasaus pirksiu bilietus is sono ir aukciau nes dabar sedejom A sektoriui is sono ir vaikai ne kazin ka mate, nors ir ant keliu sedejo

2012-05-01 12:42

o, Ingulikas atsirado :) mes kadangi ne pirma karta einam, tai jau pasimoke esam, kad geriau keliais litais daugiau sumoketi, negu kad nieko nematyti :) mes E sektoriu dazniausiai renkames, ten viskas tiesiai, matosi bent normaliai :)

2012-05-01 13:40

pacios pirmos eiles ir buvo brangiausios, mes 11 eilej sedejom, siaip tai man nieko, bet kita karta rinksciausi kitas vietas ir kad ir tas pigesnes gale, nors vyras sake kad geriausia butu sone sedet, nors man is sono irgi nezinau ar taip jau butu super gerai

ai kabinejuos kur nereikia ar ne

2012-05-01 13:54

as pirma kart kai buvau, sedejau is sono, tai nei vaisdo normalaus, nei garso :) bet cia dar ir nuo renginio priklauso, nes buna skirtingai igarsinta ten. Nesikabineji Ingulikai, gi kai moki pinigus, norisi ir kokybes :)

2012-05-02 09:21

labas is ryto

2012-05-02 10:28

labas, su eiline grazia dienele :)

2012-05-02 14:48

rumsyte 2012 05 02    

labas, su eiline grazia dienele :)

ir dar gana silta :)

2012-05-02 18:04

net labai silta,  siandien nemazai laksciau po miesta, tai taip susilau, kad net pasigailejau neapsirengusi trumpomis rankovemis. pagaliau nupirkau viltei barbe su sparnais, jetau, kaip gaila 100 litu, juk zinau, kad nezais, nes nei su viena lele nezaidzia, bet kad labai apie ja svajojo :)

2012-05-02 20:33

sveikos. vis paskaitau, apie ka plepat, o parasyt taip tingisi... siandien isvis susukta nugara vaikstau :(  

oho, barbe ir 100 litu kainuoja  o oras ir pas mus jau kelias dienas labai siltas ir grazus. pati trumpom rankovem vaikstau, o Tomukui plona bliuzona ant boduko trumpom rankom aprengiu. dar ir kepure su snapeliu nupirkau, kad saule neperkaitintu. nes vezimelio "stogas" neuzdengia, kai mes lauke bunam. bet stengiames po pietu i lauka eiti, kai jau saule nebe tokia stipri buna. 

vakar vyras buvo nutares su sunum vienas miegoti, kad mazius priprastu ir su juo miegoti, kad mamos nereiketu taip baisiai. tai klausiausi kokia valanda, kaip jam mamos reikia :D uzmigdziau as, o kai prabudo verkdamas, vyras nuejo. nu ir po valandos isejo abudu manes ieskoti :) paskui visi trys po lova pasivartem ir kaip gerai nakti miegojo!!! uzmigo apie 22 val, apie 1 nakties prisislinkau arciau jo (jo lovyte prie musu pristumta), apie 3 val pavalge, tada pries 6 pavalge ir atsikele puse 8 be papunes! nu taip gerai as sianakt issimiegojau, energijos turejau nemazai, kad net 8 ryto namus issiurbliavau :D vyrui 5 laisvos dienos, tai pagalbininkas namie bus :)

2012-05-02 20:48

tai ten naujausias modelis su plevenanciais sparnais ir su priklijuojamom gelem.nors man asmeniskai ner i ka ziureti, leriau lego koki geresni, tai nors mastyma lavintu, o tetuko tai is vis vos epilepsija neistiko, kad tokia nesamone tiek kainuoja, nors senesni modeliai kainuoja apie 50-60lt. imesiu kai netingesiu kada nuotrauka :) . dabar jau ir man atrodo, kad gerai darot, kad bandot atpratint Tomuka nuo pastovaus mamytes buvimo salia, nes as kai uzsiauginau rankinuke, tai ir dabar pas mociute viena nepasilieka miegot, o kai as kartu miegu, turi  lova but salia.

2012-05-03 09:41

ta nakti mums nieko neisejo, bet vakar vyras darbe su bendradarbem pasikalbejo, ka jos dare, tai visos sake, kad teciai issinesdavo vaikus i kita kambari miegoti. nes vaikas yra priprates, kad miegamajame miega ir mama. tai issitrauke ciuzinius, sianakt miegos su mazuoju svetainej :)

o as ir toliau susukta nugara... ties juosmeniu desinej pusej. kartais vos zingsni galiu det su desine koja. kartais skausmas i kaire puse persimeta. tai kol suradau padeti patogia sedet ir gulet vakar...

grazus oras pas mus, pasaka tikra, keliausim i zoologijos soda :)

4
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Audrius