Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
38

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2013-02-12 10:17

labutis

Geros zinios Imba

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-02-12 22:24

laaabai geros zinios :) eisim ketvirtadieni ziureti, ka mums toliau daryti. siandien apziurejau abu nagiukus, tai kaip koks sluoksnis butu uzsidejes, taip atrodo. nes kur naujas nagiukas auga, ten jau normalus. o po tuoj bjauriuoju sluoksniu beveik savo naga galiu uzkisti. tuo paciu ir del savo pirsto paklausiu to numusto. nes vel skaudeti pradeda. uosve siandien papasakojo apie savo drauges dukra. ji padaveja dirba ir pertraukos metu uzsimete stiklini buteli (pilna padazo ar dar ko). skaudejo taip, kad net bato negalejo apsiauti. tai pries savaite mazdaug padare jai pirsto operacija, tai siandien pirma diena per 3-5 savaites, kaip bata apsimovusi vaiksciojo. ir per operacija pasalino jai naga visiskai. man taip ziauriai nera, bet nutariau, kad paklausysiu rumsytes ir pasirodysiu daktarui

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2013-02-13 07:14

labas, saunu, kad Tomukui nera tos bjaurios ligos :) gal siaip ten koks virusas prikibo ir tiek. O kad tu eisi tikrintis, tai irgi saunu, nes atsarga gedos nedaro :) pas mus tai nieko naujo, vel dirbsiu 2 savaites be iseiginiu, darbas uzkniso juodai, tik nezinau, ko as dar laukiu ir is jo neiseinu :) Ka per meiles diena veiksit? mes tai tikriausiai nieko, nutarem dovanu nesipirkti, geriau spinta pirksim,nes radom grazia, ir reikia, dar koki torta suvalgysim, o kavine pasieksim tik savaitgali, nes mama gi istisai dirba :)

2013-02-13 10:39

labas rytas. siandien ir aukles nuraminau darzelyje, kad Tomui ne grybelis. nes jos isvis akis isverte, kai pasakiau, kad gali buti, jog grybelis :D dabar galim ramiai sau i baseina keliauti :) penktadieni teisingiau. is ryto i baseina, o pietu valgyt pas seimos drauge, nes jos sunus su zmona atvaziuoja. jie Kuciu ryta susilauke antros dukrytes, tokios miniatiurines lelytes 48 cm ir sveriancios apie 2,6 kg :) darysiu dovana pampersu torta ir vel :) dirbu sia savaite mazai, turejau tik sekmadieni dirbti, bet gavau dar viena diena - sestadieni. tai darbingas savaitgalis nusimato

2013-02-13 12:19

labutis

o man tai norisi keiktis nezinau, blyn, penktadieni mazoji su tempa gryzo is darzelio, savaitgalis namuos ir buvo viskas ok, vakar nueinu kazkaip itartinos akys, klausineju kas kaip ar nieko neskauda nesalta nu ne sako, tai dar kaip kvaile nuvedziau i sokius, pasiimu is sokiu visa ant tiek susalus kad eina sau, tai dar kol gryzom pamatuoju 39,1 vos nenugriuvau, aisku sedim sia savaite jau tikrai namuos, ryte dar buvo 37,2 o ryt pas dantiste dar, be to gi taip lauke tos valentino dienos, laksciau po miesta sirdeliu blyn niekur neradau, gerai kad uzmaciau spaudos kioske bet vat tau bus ir valentinas

2013-02-13 20:53

vargsyte Vakare, turbut gerai neiissigydet, ir vel pasikartojo liga. as tai pas save nupirkau praeita savaite sirdeliu, ir gerai padariau, nes siandien jau tik 2 rusiu liko. pas mus darzely ryt vieno berniuko gimtadienis, tai vaikai gerai pasvencia :)

2013-02-14 09:36

labutis

na toks ir sirgimas buvo po nauju paraudus siek tiek ausyte buvo ir viskas, bet uz tai ir visa menesi sedejom namie tai tikrai manau buvo issveikus pilnai

2013-02-16 12:17

labas labas. nepavede manes angliska parduotuve - atejo vyro dovana kaip tik per Valentino diena, kokios 15-20 min po to, kai as jo dovana atidariau :D odine apyranke nupirkau, su uzsegimu, kuri tris kartus aplink riesa apsivynioja. liko patenkintas. ir as likau, nes DK radau viena, kuri man patiko, tai kaina 600 kr (apie 300 litu). o is Anglijos uzsakiau uz 200 kronu (100 lt). pati tulpiu daug gavau ir pinigine (tuscia) :D bet kai pasakiau, kad negalima tuscios dovanot, tai imete 5 kronas :D esu darbe, reikes imesti namie nuotrauka, kaip Tomas savo spinta susirinkineja :) as dirbu, o vyrai namie dirba :) vakar baseine buvom, Tomas nenorejo islipti, kaip jam patiko :) vis ciuozykla ciuozti i vandeni norejo. negilus baseinas vaikams, Tomas ir pats eiti galejo (nors vandens iki kaklo buvo). tik tiek, kad brangu...

kaip jus laikotes? kaip Valentinas? nustokit sirgi, kiek galima ;)  

2013-02-16 13:26

Imba, ir as nenoriu kad vaikai sirgtu, geriau jau as sirgciau, bet pati dar laikaus, o vat Vakarytei mano pupytei tai pradzia plauciu uzdegimo, nors nuotrauka dar to nerodo, bet kraujas rodo uz tai

per valentinke gavau roziu ir tai kazin ar buciau gavus jeigu buciau neparodzius kad maxei nuolaidos, bet ne is tenm matos pirktos tik bet ir tai gerai, sampo nupirko bet su mamyte mano kartu abu isgere, nes as jo negeriu

2013-02-16 17:35

labas, oi vargsyte Vakare, puola ja siais metais ligos ligeles :( . pas mus valentinas kaip ir sakiau, be dovanu, nes jau spinta uzsisakem, tik su saldziu stalu :) o rytoj planuojam isvyka i babilona, reikia filma paziuret ir kavinen dar uzsuksim, daugiau Panevezyje ner ka veikt :(

2013-02-20 14:22

bas mamytes. dirbam dirbam rytoj poryt iseigines ir vel dirbam dirbam. siandien nera darbe ka veikti, tai nuo pat 10 iki 14,30 nieko neveikiam :D geras darbas :D ieskom pigiu bilietu i Lietuva liepos menesiui, siandien radau uz 500 litu is Kopeno i Ryga. nesiryzom pirkti, vyrassako palaukim :D

kaip jus gyvenat? kaip sveikatos ingulikai? mes augam gerai, sveria 13,6 k, o ugio nematavau. iltinukas pirmasis auga, tai jau 13-tas dantukas bus :) buvom penktadieni baseine, baisiai mazajam patiko, tai si penktadieni galvojam vel vaziuoti :)

2013-02-21 06:47

labas, oho, Tomukas koks galiunas :) jetau, kaip pavydziu, kai darbe ner kas veikt, pas mus taip nebuna :) taip noriu atostogu, bet kad jos artimiausiu metu tikrai nenusimato, nebent apsispresciau iseit. siaip pas mus viskas tas pats, dirbu eilini karta be iseiginiu, tai ir vel nieko nespeju, o dar reikia Kaziiuko mugei ka nors sumastyti, bet kad tam laiko nera visiskai, net neturiu kada ideju internete pasiieskot, na, bet kita savaite dvi iseigines bus, gal ka sumastysim :)

2013-02-23 20:06

na vat, ir vel darbe, ir vel as cia :) namie nelabai prisedu prie kompo. jei FB isijungiu, tai palieku istisai per diena, nes mano jaunuolis ima mama uz rankos ir kviecia zaisti :) akinius namie palikau, tai sedziu prisimerkus ir jau jauciu, kad akis pradeda skaudeti nuo to prisimerkimo... o dar reikes i darbo knyga diena apibudinti (irgi per kompa). as nebesuprantu, kas su manim daros - noriu sokolado istisai! jei per daug prisivalgau, tai tuomet paprasto naminio maisto noriu. cia man pries mmm toks sindromas gal uzejes. buvom baseine vakar, gera valanda mirkom, tai Tomukas kaip visada - nerealiai patenkintas, o kai reikejo jau laukan eiti ir praustis, viskas, rekimas prasidejo. kita mamyte jam pustu ryziu paploteli dave, tai vaikas greit labai ji sukirto ir vel gerkle atidare. o man nedaejo, kad maista is masinos su savimi pasiimti... tai kita karta zinosiu :D

2013-02-23 21:49

labutis

Imba, viskas gali buti del mmmm, nes man irgi taip uzeina, o ypac vakarais, kai ir siaip stengiuosi nevalgyt :(

atrodo gyvensiu, kritau tai staigiai, nuo gerkles skaudenimo,net negalvojau kad taip greitai lusiu, nes man daznai gerkle paskaudena, o cia ir tempa, ir nugara kad nei miegot, gulet ir sedet negaliu, ir ausi skauda, nors ausis sake svari nieko nera, bet viskas buvo del gerkles, o ir nors nejauciau bet kaklas sake patines, nu paspaudinejus gydytojai tikrai jauciau kad skauda ir ne siaip bet pagerus antibu viskas ok, ryt jau galesiu varyt i miesta siuliuku :) nes per tas dienas nei megzt nei aplamai net namuos nieko nedariau, gerai kad turiu kas uz mane padaro, bent valgyt vaikam :)

2013-03-03 21:25

labutis

uzsisventet kaziuka kad nei vienos nera

2013-03-08 14:52

labutis

nu mergiotes, greitai namolio grystat, pajutot pavasari ar ne ir i laukus isbildejot

2013-03-11 09:46

labas labas. dirbam, zaidziam, miegam (blogai labai) ir laiko nebera... mazajam pavasaris 3 naujus iltinukus atnese, temperatura sukilusi visa savaitgali buvo virs 38, tai siandien i darzeli neleidau, sedim namie. pamatavau - vel kyla... mano visi savaitgaliai dirbami yra, tai jei darbe isijungiu kompa, greitai aki uzmetu, kas vyksta visur aplink ir vel atsijungiu

2013-03-11 21:12

labas, tikrai jau kad issibegiojo visos :) Tomukui uzuojauta, tikrai sunkiai jam dantukai kalasi. Ingulikai, kaip taviskiai, ar jau nebeserga? Mes tai vis taip pat gyvenam, Vilte siandien i darza nejo, nes svente, tai galvojau kad namus sugriaus, pradejo lipti sienom tiesiogine prasme. Jei oras butu geresnis, butume vaziave i miska padukti, bet kad toks zvarbus vejas, tai pabijojau, o paskui pasigailejau, nes zaislai jos siuo metu absoliuciai nedomina, pastoviai visa judesy. Itariu, kad mokykloj bus sunku mums susikaupti :) beja, gal turit ideju, kaip peliuko kepure pagaminti, nes per mamyciu diena bus pele, o dabar karnavaliniu rubu jau nera kur gaut. o pas mane fantazijos irgi nulis :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2013-03-13 20:30

Sveikos mamytes jau buvo pavasaris atejas pas mus, bet vel ziema uzgriuvo, bent pasnigti galetu pas mus nieko naujo.. Adomas namus vercia, sokdina visus, su kiek viena diena vis protingesnis, daugiau zodziu ismoksta

Oho koks vyras tavo Imba didelis, dar pusantro kilogramo ir Adoma pavis

2013-03-14 11:50

labutis

neeee, tik ne sniego, tikrai jo nenoriu

Elene, o mazylis neina i darzeli dar

...
38

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
?????????