Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
35
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-12-31 11:23

labutis

as kad ir noreciau kur nors svesti tai neiseina, vienas dalykas ligos, nesinori dar ir daugiau susirgti ar is naujo pasigauti bacilos kokios nors, kitas dalykas ir nera kur :( liudna tiesa, bet draugai isvazineje arba patys serga ar ju vaikai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2013-01-01 09:22

su Naujauis metais :) Sveikatytes jums ir jusu seimoms, laimes ir svajoniu issipildymo :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-01-01 14:51

su Naujaisiais! :) mano siemetinis palinkejimas visiems vienodas: nebukim gyvates gyvates metais :)

mes ramiai, dvi seimos sutikom naujus pas draugus. vyras serga, as sloga pasigavus darbe, siek tiek kosau... rytoj Tomas jau i darzeli, tai vis laisvesne diena bus, namus apsikuopt ir siaip visokiu reikalu yra...

ingulikai, sveikatytes jums! 

2013-01-01 15:48

labutis

su naujais mergaites :)

Panevėžio mamyčių nauji namučiai

kad butu saldus metai ir jums :)

2013-01-04 21:29

ingulikai, kaip grazu! pati darei?

o mes sivakar vieni. maziu pas senelius palikau. jetau, kaip sirdi skaudejo man ji ten palikti... jis lyg jausdamas, kad as ji ten paliksiu, visur vedziojosi uz rankos pasiemes. kai apsirengiau, pravirko nesavu balsu. pasiemiau ant ranku nuraminti, pasakyti, kad rytoj grisi namo, nurimo vaikas, padejo galva ant peties, apsikabino... atsistojo ir pradejo savo striukes rankove tampyt, atseit, ir as rengiuosi, einam kartu... eina sau, vyrui pasakiau, kad daugiau taip nepaliksiu. vyras vis dar sergantis, truksta energijos, koso labai. sloga jau su kraujais daznai puciasi. antradieni su Tomu del pedutes nago eisim pas daktara, tai vyrui laiko prasysiu. kiek begali sirgti ir koseti. koso vos ne iki traukuliu ir vemimo. skamba sausai, bet sako, kad atkoso. vienu metu gerkle skaudejo taip, kad skausmas iki ausu priejo. dabar koso su atsikosejimu, sako pats. bet labai negraziai. o man savaitgali visa dirbti... nesuprantu, kas ir su manim darosi - vien snickers'u noriu, mmm jau praejo, bet ir vel antra diena teplioja rudai, pilva pastoviai beveik skauda, net susiriesti norisi... testo nedariau, nes nemanau, kad ten uzkibe kas nors yra. 

koki bajeri pasakysiu - uzvakar einant kulna pradejo skaudeti. durti teisingiau. kaip koks akmenukas butu i kojine ikrites. apsiziurejau, nieko nera. po duso, kita diena, pasiziuriu i kulna - o ten plaukas auga  trumps toks, maziukas labai, bet ant to svogunelio plauko kai spaudziu, tai ir duria. su adata iskrapsciau :D ziuresim, jei vel isaugs, tai tada jau eisim daktares prasyt, kad salintu :D

2013-01-07 15:15

labutis

tai nusprendet siais metais tylet, gal per  kaledas izadus tokius davet

2013-01-07 20:49

na pas mane tai tokiu izadu nebuvo - atvirksciai, koki teksta prirasiau :D

darbai, vaikai, seima - kartais ir laiko nelabai buna. arba jegu. arba noro

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2013-01-08 17:31

Su naujaisiai, kad sitie metai butu geresni uz praejusius mane nervai ima, nebenoriu savo plauku spalvos.. vakar nusipirkau paciu sviesiausiu plauku dazu, kad spalva nukastu, pasidariau testa ir ka manot, prasidejo elergine reakcija pradejo grausti ta vieta belenkaipir dabar po ausim 2 sasai pupsoir ka man dabar daryti!!?? gal pabandyti su situo daiktu spalva nusiimti..

http://www.beautyforsale.eu/lt/kosmetika/plauku-dazai/kita-kosmetika-plauku-dazymui-spa/dazytu-plauku-spalvos-nuemejas-10953.html

kaip manot? ar kokia tamsia spalva uzdazyti ir tiek?

Ingulikai lagai skanus ir grazus

Imba sveikatos tavo vyrui, kazkokia bjaurybe uzpuole Siaip, pasidaryk ta testuka, gal isriskes 2 juosteles, juk buna, kad moteros laukiasi ir mms sergao jei ne tai butinai eik pas ginekologe, nes gali buti ir rimtesne kokia priezastis.. nes neturetu taip buti.. pries kazkur 5 metus, kreipiausi pas gine del tepliojimu po menesiniu ir patikrinus cista rado.. sake jei dar nebuciau ilgiau pasirodziusi, butu ir skaudeti pilvo apacia pradeja.. tai vat nejuokai tokie simtomai.. Bet aisku linkiu, kad nieko nebutu

Paskutinį kartą redagavo: Elene (2013-01-08 17:33)

2013-01-08 22:16

labutis

aga, mano drauge dabar laukias, ir sake pirma men buvo mmm kaip ir priklauso, tik jau antra ne, bet ji suverte viskam ir namui nes ka tik pirke buvo ir darbui, ir nuovargiui tai vat :)

o su cistom ne juokais, pati turejau ta malonuma tai eina sau, skausmelis tai didesnis nei gimdant gal yra kai jau rimtai suriecia :(

mergaites, nezinau ar uzmigsiu siandien ar ne, nes pamaciau tokia grazia suknele ir uzsireike man jos kad eina peklon kaip

2013-01-08 22:32

o, elene atsirado! smagu smagu! :)

tai gal nesviesink, gal tamsia spalva dek? net nezinau... as jau kokie 5 metai nebedazau, tai nieko apie dazus nebezinau (nors ir daziau tik tamsiai). 

pas mus ligos po viena nevaiksto... vyras baigia pasveikt. su Tomu siandien nuejom pas gydytoja del tu nagu ant peduciu, tai grybelis. liepe augint naga kokias 2-3 savaites, kad butu ilgesnis ir geriau nusikirptu. sius i laboratorija. nes tokiem maziem tableciu gi nepriduosi (o gydo tabletem...) 3 menesius... atsikelem ryte su paraudusia akyte, galvojau gal numiegojo, gal pritryne. daktaras irgi neatkreipe demesio. nueinu i darzeli pasiimti, o aukletoja sako, kad tikriausiai akies uzdegima pasigaves... budintis gydytojas telefonu! israse vaistu, vyras paeme is vaistines. lasiukai. net nesikviete apziurai - sako, rytoj savo gydytojai paskambinkit... 

as sau uzsirasiau laika, po pusantros savaites, nes pas moteriska gydytoja norejau. pas mus pas ginekologus siuncia seimos gydytoja, kitaip tai buna ale tipo privaciai ir moket reikia. ilga istorija... dabar kaip ir nustojo tepti, tik kartais gleives iseina, zele pavidalo... buvau jau gi viena karta pas daktare, ligoninej, echo padare. del skausmu ir lasancio slapimo liepe taip ir gyventi, nes atseit operacija nenori daryt, nes as dar jauna, dar gimdysiu... zodziu... o per echo sako, kad gal lyg ir infekcija yra, gal ir nera... nu pinda tikra buvo. eisiu pas savo gydytoja ir skusiuos. as jauciu, kad man ten viduj pabrinke viskas...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2013-01-09 19:28

Na Ingulikai, kaip miegojai? as buciau ir dar ja sapnavusi Gal nusipirkai tasuknele?

Imba kas ten per sundaktare, blyn, nei tyrimu kokiu, nei vaistu , siaubas As kai buvau pas ginekologa del zaisdeles ir ta prapleteja dejo, tai baisiai skaudejo, is karto megineli eme ziureti kas cia yra ir po savaites atsakimo liepe ateiti.. Kazkokia priedurne pasitaike, butinai eik pas kita O tai kur Tomukas ta gribeli galejo pasigauti? 

Emiausi ekspermento siandien. Prisiskaiciau vakar intere, kal vitamina C gali pasviesinti keliais tonais plauku spalva. Siandien susiradau ji, sutriniau, sumaisiau su nedideliu kiekiu sampunu ir sutepiau tuo misiniu plaukus, aprisau maiseliu, uzsidejau kepure ir kokias 5 valandas taip vaiksciojau ir ka manote? plaukai keliais tonais sviesesniir nereikejo plauku balinti su ta chemija ir elerginiu reakcijiu nera sakiau, kad po kokiu poros savaiciu reikes vel pasidaryti, ta pacia procedura

2013-01-10 13:10

labutis

Imba, tikrai keisk gydytoja :)

Elene, nenusipirkau nes ten nera reik arba paciai imtis vaselio arba prasyt kas kad padaryt man ja :) bet dabar jau ipusejau dukriukui suknyte, jeigu viskas pasiseks gal bus isleistuvem ji, jeigu ne, bandysim kita varianta o ta siaip gal pasiliksim, ir pradejau megztuka, nes ziuriu nieko nebe turi ka apsirengti, visi paliko trumpi :) greitai auga vaikai :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 12

2013-01-10 14:18

gal galit paskaityt mano tema ir padet,aciu

2013-01-10 17:56

evute3 2013 01 10    

gal galit paskaityt mano tema ir padet,aciu

kokia ta tema ir kur jos ieskot?

2013-01-11 12:35

va, matai, elene, reikia tik labai ieskoti ir viska galima rasti :) ir radai gera ir gana pigu buda :)

rytoj vyro tevo 65 gimtadienis, tai sveikint reikes vaziuot. o noro visiskai nera...

Tomas velniai zino is kur ta grybeli pasigaves. gal is darzelio, gal kai pas senelius ismaudytas buvo, gal pas seneliu draugus, nes veziojasi visur... dabar ziuriu, kad ir ant kitos pedutes didziojo pirsto auga tas grybelis... 

o apie pacios sveikata nebera noro kalbeti. pilva skauda, slapimas pora dienu buvo toks ryskiai oranzinis, bet labiau i raudonumo puse, pilva duria, skauda... zodziu, jei kas nors paaiskes, parasysiu. kitaip jau ir galva skauda begalvojant :D

2013-01-11 14:01

labutis

ar neuzpuste mergaites jusu

mes jau po gydytojos, tai ilgai ir nuobodziai sedesim namuos, gal ir gerai kai tokie orai, tingiu ir pati lyst laukan, bet kad jau galva isuze jau nuo kaledu tai neklausk, aisku galejo mazasis bent jau keliaut i darza, bet dar siek tiek rausva ta ausyte tai sakau kad neatkristu ir nepasigautu dar daugiau prie jos geriau pasedekim namie, norejo duoti dar reabilitacija  bet sako kai tokie orai o ir ten pilna pusiau serganciu tai net sako bijau ir duot, tai pasiimsim is kaimyne bioptrona ir namuos geriau pasisildysim tas ausytes, ir bus dar geriau, abiem bus tokia dabar vakarais procedura ir nereiks nei trenktis, nei laukt :)

2013-01-13 23:40

sveikos. sveikatos tavo maziesiems, ingulikai ;) o mes ir toliau snraglejames, kosom (nakti pradejo labai koset). vel miegam vesiam kambary. vyro motina aliejaus dave homeopatinio, tai pries miega puse arbatinio saukstelio Tomui, kad gerkle "prariebetu". diena slapiai koso, nakti - sausai. nesuprasi... siandien pabaigem 5 dienu kursa su akies lasais. ziuresim, kaip rytoj akyte mums dar bus. nes siaip dar valosi, eina tie pulinukai lauk. jei iki antradienio vis dar valysis, eisim pas gydytoja. pas mus ir vel snieguota... o jau kokias dvi savaites, jei ne ilgiau, laikesi +6 +10 kieme :) o dabar jau sala, po -3 naktim dazniausiai buna. bet vyras sake, kad kuo toliau, tuo salciau... noreciau kur nors, kur silta... 

2013-01-14 10:09

labutis

ne kas Imba tada dar jums su kosuliuku, o netepi kokiu rezorbanu kojyciu arba bandyk pakaitint pries miegeli nors kelias minutes :)

pas mus irgi jau grazu, vel balta, medziai pasaka, noreciau i miska, bet su tam tikrais rubais, o ne paprasciausiu paltu ir savo aukstakulniais tik :) bet siaip man geriau pasiziuret pro langa, noriu gyvent visada kur silta

2013-01-14 12:41

ingulikai, nea, netepu. net nezinau, ar cia toks buna. o su kaitinimais irgi nebandziau, nes toks kleckas musu, kad ramiai nelabai ir nusedi :)

siryt atsikeliu i darba, visur taip balta, pripustyta, o keliai nevalyti! o man i traukiniu stoti minti su dviraciu :D ismyniau 15 min anksciau nei planuota ir buvau vietoj po 20 min, kur normaliai uztrunku apie 10 :D ir visa diena sninga. oru prognoze darbe paziurejau, visa savaite sniegas. o mes tik praeita savaite roges i rusi nunesem :D

2013-01-14 13:50

musu roges kambary bet nezinau kada mes islysim i lauka, nesinori is tikro persalt is naujo, o su rogem tai zinai kaip buna :)

...
35
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Dominik