Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Pavasarinis sodas mieste

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 23

2012-04-02 14:40

Ši tema dalyvauja "Fiskars" konkurse.

Ar mieste įmanoma sodininkystė? Gal turite kažkokių mėgstamų vietų, kuriose galite įjukti į žemės darbus?

Apskritai, ar jums patinka darbas sode ir kokie pavasariniai darbai jus labiausiai džiugina?

Laukiam jūsų pasisakymų!

Mėgstamiausių pusryčių receptai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-04-02 15:29

man patinka sodas bet pas mama darže, gyvenam bute, balkonas istiklintas o dar pietinė pusė tai manau visos gėlės ar prieskoniai užauginti balkone tuoj numirtų...nebandžiau bet tokia nuomonė...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-04-03 23:24

Mano a.a. anyta buvo didelė augalų mylėtoja. Didžiąją gyvenimo dalį pragyveno turėdama daržą ir sodą, o kai atsikraustė gyventi į 14 aukštą abu savo balkonus taip pat apželdino. Viename balkone karaliavo gėlės- pavasarį sudygdavo tagetės,salvijos, šias perkėlus  kitur augo pelargonijos,nasturtos, kvapnieji žirneliai, astros. Kitame gi balkone buvo daržas.Tikrai nustebau,kai pamačiau, kad ten augo ne tik svogūnai, petražolės, krapai, salotos, agurkai, pomidorai, bet ir morkos! Aš pati kol gyvenau mieste 8 aukšte, taip pat esu auginus balkone agurkus ir pomidoriukus. Agurkų daigus susodinau tiesiog į maišus su substratu agurkams auginti padariusi dvi skyles juose. Pomidoriukus auginau prie kitos balkono sienos vazonuose. O mano Mama taip pat gyvena 4 aukšte, balkonas neįstiklintas, todėl gėles ir daržoves augina tik vasarą - svogūnus, krapus, salotas augina statinėje su žemėmis, kvapniuosius žirnelius sėja į seną kibirą, nasturtos puikuojasi lovelyje, o  vyšniniai pomidoriukai ir vijoklinės braškės  vazonėliuose.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2012-04-04 14:25

o aš balkone auginau pomidorus, tokius mažučius, tai vyrui taip patiko, kad šiemet turėsiu uzsodint sakė tris kart daugiau :) nors ir saulė visą dieną kepina balkoną, bet derlius užaugo tikrai normalus :) dar ir čili pipiriukų užsiauginau tai visą žiemą turėjau :) o dabar vel daigelius auginu ant palangės, nes vėl žinau, ateis vasara norėsis savo užaugintų daržovių :) jau nekalbant apie visus prieskonius, kuriuos užsiauginu bute :)
šiemet bandysiu balkone auginti arbūzą, pažiūrėsiu kas gausis :) o kad pomidorai dera balkone gerai tai tikrai žinau :)

nors ir mieste gyvenu, atėjus į balkoną galiu džiaugtis savo svajone- turėti savo daržą   :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-04 14:28

Balkonas ir kiemas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-04 14:36

Miestas ne problema tureti savo mini soda, pati jau keleta metu balkone auginu ne tik geles, bet ir dazoves, pamidorus, salotas, slogunu laiskus, bei viena agurka (pasidodinu i vazona ir ji pririsu prie skalbiniu virves) , pradzioj kaimynai juokesi kad auginu darzoves, bet po mazu ir jie pradjo auginti, nes taip norisi to ''ekologisko''maisto savo maziesiems vaikams ir sau. Aisku mieste tos ''ekologijos''tikrai ne daug, nes masinu duslintuvai mazu maziausiai nera svarus ir nekvepia gelemis. Na bet man patinka mano sodelis, as kaip toj reklamoj parduotuves, atsidarai langa ir nusiskini sviezia pamidora,,,bet kaip smagu uzauginti ta pamidora, stebeti kaip auga,,,pasaka

2012-04-11 20:10

o kaip tau tos vijoklinės braškės, man tai jos nerealios

2012-04-11 20:19

Saulrima 2012 04 11    

o kaip tau tos vijoklinės braškės, man tai jos nerealios

o be to man jos tik vietą užima, va braškių veislė "Dukat' tai jo, uogos didelės ir saldžios- veislė super. Balkono neturiu , gyvenu vienkiemyje jau , žemės turiu netoli 1 ha, mtai plušu vasarą.Hobi- dekoratyviniai augalai - krūmai ,medžiai. pati sėju, daiginu,prisiauginu sau ir kitiems.Gal kas žinot kur kedro sėklų gaut, kažkur girdėjau kedrų miškelis Lietuvoj yra?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2012-04-14 18:19

mano teta iš miesto, tai nuolat jei ne balkone, tai ir virtuvėj ant palangės vis vyšninius pomidoriukus augina. Jų derlius būna gausus ir skanus :) o mes tai turime šiltnamį. šiemt bus 4i metai. Tai šiltanamy esu užsiauginusi ne tik pomidorų , agurkų, bet ir nedidelių arbūzų, melionų. Jie užauga žymiai saldesni nei pirktiniai. Ir svarbiausia natūralūs, pačiosa užauginti

Viršun ^ | Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Pavasarinis sodas mieste

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Akvile