Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Dukano dieta 2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
48

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2012-06-21 19:29

Sveikos mergiotes,na ir pavaret.Skaiciai lieka skaiciais,bet vaizdelis,super.Svajones rankos susitrauke,na o veidelis sexi.Kristulka kam kelnes saugai,prisiminimui?Mesk lauk,juk nebeprireiks,ar ne?Kristulka tu cia seniausiai,niekad nebandei kaitaliot 5B ir 2BD?Ziauroka,bet jei pabandyt bent 2 sav. per men.tokiu grafiku,kitas savaites normaliai,gal nebutu labai blogai? 

mg]

[/img][/url]

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2012-06-21 19:59

ir dar noriu paklaust, jau tikriausiai uzknisau bet man labai idomu o jus kaip laiketes dietos sportavot ar ne?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-06-21 20:36

Labas merginos nu svajone super atrodai busi grazi nuotaka,kristulka tavo rezultatai irgi nuostabus ,labai saunus sunelis as irgi kai turesiu palyginti kokia foto idesiu cia,nes labai nemegau fotkintis todel pas manes ju nera  buvau nefotogeniska

2012-06-21 21:34

O kokias nors kruopas galima ar ne?pvz grikius ryzius?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2012-06-21 22:27

natep jokiu kruopu,galimos selenos,o del sportavimo pakolkas pas mane tik ilgi pasivaiksciojimai :)

dukano dieta 2013-01-13

2012-06-21 22:31

aciu merginos uz grazius zodzius senai begirdejau jau taip cia mane liaupsinat man per sikna vel reikia duoti,tai gi neatsilaikiau braskiu su pienu siandien valgiau

dukano dieta 2013-01-13

2012-06-21 23:20

svojone negi cia taip baisu kad braskiu su pienu negalima?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-06-21 23:32

Nate kol nepreini i 3 etapa negalima, uogu,vaisiu, kruopu visu, duonos, bulkos, miltiniu,krakmoliniu gaminiu ;) kiaulienos.

Tortus,pyragus kepti gali bet is leistino produkto saraso :) yra tema Dukanos dietos receptai ten gali pasizvalgyti.

As asmeniskai nesportavau .

Svajone gausi lupti kaip diena taip ir griesiji, stop mergyt :) kiekvienas priaugtas gramas grozio neprides ,o ypac dar kaip tokia diena nuostabi arteja :)

2012-06-21 23:37

Daliona kaip tik siandiena atsisveikinau su senais rubais :D la la la ,stalciai beveik tusti :D tik kelios kelnes kurias naujai pirkau ir bliuskutes kelios, faina !!! Atsinaujinsiu kaip reikiant :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 95

2012-06-22 00:14

NateP 2012 06 21    

ir dar noriu paklaust, jau tikriausiai uzknisau bet man labai idomu o jus kaip laiketes dietos sportavot ar ne?

Sveikute, na as esu visiska tingine, jei laaaabai gera nuotaika tai pazaidziu ant WII, nu ten biski jogos, biski aerobikos, bet cia pora kart per menesi man taip gaunasi, o kodel be saldumynu, as esu nereali smalize, bet ir cia sugebu prisigamint leidziamu skanestujei megsti pati gaminti, tai bus tikrai linksma isbandyt daug skaniu dalykeliucia tikrai super dieta, sekmes

Моя диета: диета Дюкана 

2012-06-22 07:34

labas rytas, o zinokit kaip man vakarykstes braskes padejo su toletu susidraugauti braskes turi organizmo valymo savybiu,pries 5 metus dirbau vokietijoj,tenai rinkau braskes tai kiekviena diena ju valgydavau ir per 2 men buvo nukrite 15kg(bet pries tuos 5 metus kudena buvau 59sveriau)va o norvegija padare savo priaugau 41kg virsvorionu bet nieko dabar panasesne y zmogu esupagal dukana man antras etapas iki rugpjucio 27 tai dar yra saunaus laiko 6-7kg pamesti :D

dukano dieta 2013-01-13

2012-06-22 09:10

Labas rytas na ka pradesiu ir as laikytis, gerai kad turiu su kuo nes vienai neidomu. tikiuos atsilaikysiu

2012-06-22 09:25

Labas visoms, Nate sveika prisijungusi i dukanieciu kompanija :)

Kiek tau ataka truks laiko ?

Svajone pasidziaugiai braskemis ir gana :D

Kavinuosi mergaites ir varskyte valgau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2012-06-22 09:27

Laba diena, šaunios, gražios ir žavingos merginos! Skaitau Jūsų forumą jau kurį laiką, visgi tik dabar sugalvojau prisiregistruoti. Prisipažinsiu, nesilaikau tinkamai Dukano dietos, nes pradėjau netinkamai - baltymai, daržovės karaliauja nuoatos. Bet sugebėjau atsikratyti viršsvorio. Tiesa, po kurio laiko vis atitrūkstu ir tuomet paniškai kemšu. Taip nutikę du kartus buvo, stengiuosi, kad nebesikartotų tokie priepuoliai. Tiesa, mano ūgis 160 cm., sveriu 54 kg. Manau, svoris mano tikrai normalus, norėtųsi iki pilnos laimės numesti iki 50 kg., tačiau, gal nereikia "varyti nieko į medį" :)

Ypač vertinu ir gerbiu, kas laikosi dietos be nuklydimų. Norisi patarti pradedančiąjai merginai: skaitykite http://dukanodieta.ismegink.lt/kategorija/dieta/; jei merginos nesupyks, manau, vertėtų paskaityti šių moterų pirmąjį puslapį, itin šauniai aprašyta http://www.supermama.lt/forumas/index.pfp?showtopic=847704 O jei dar neaišku - kaip mokytoja pasakysiu, skaitykite nuo pirmos nuorodos vėl :)

Beje, kad nebūčiau tokia tylioji skyrelio skaitytoja :) o būčiau truputėlį ir naudinga - kam galėčiau atsiųsti susistemintus receptus Dukano psl. Atsiprašau, jū daug kartosis, bet gal kam bus naudinga. Tiek iš manęs ir naudos :)

Dar kart labai ačiū už jūsų visų diskusijas, patarimus, kurių pagalba mokausi ir aš naujo gyvenimo būdo. Nes Dukanas, išties, jau visam gyvenimui.

2012-06-22 09:28

daliona 2012 06 21    

Sveikos mergiotes,na ir pavaret.Skaiciai lieka skaiciais,bet vaizdelis,super.Svajones rankos susitrauke,na o veidelis sexi.Kristulka kam kelnes saugai,prisiminimui?Mesk lauk,juk nebeprireiks,ar ne?Kristulka tu cia seniausiai,niekad nebandei kaitaliot 5B ir 2BD?Ziauroka,bet jei pabandyt bent 2 sav. per men.tokiu grafiku,kitas savaites normaliai,gal nebutu labai blogai? 

Daliona niekad tokio didelio tarpo nedariau , as pagal dukano patarimus arba lygias dienas dariau, arba 1 diena daugiau B .Isbandziusi visaip ir 1x1, ir 3x2, ir 4x3, ir 5x4 ir t.t.

2012-06-22 09:32

Sveika Liudgarda :) kaip saunu ,kad prisijungiai patarimai visada pades ir yra laukiami.O receptukus beabejones kelk i Dukano receptu dieta lauksim labai :)

2012-06-22 09:41

7dienos ataka, o snd balius ir nzn gert negalima?

2012-06-22 09:44

sveika prisijungus natep :) na pasidziaugt pasidziaugiau,bet dar noreciau :) as po pusrytuku baltymu diena pasidariau siandien,tai issiviriau kiausinuka tryny vaikui i kose idesiu,krabu lazdeliu kreveciu uzsipyliau naturaliu jogurtu mmm kaip skanu :)

dukano dieta 2013-01-13

2012-06-22 09:45

Negalima Nate :) na su baliais teks susidraugauti pasigaminsi kazka savo dukanisko ir nusinesi i svecius eidama :) daug taip kas darome , saslyku savo uzsiraugsi jei i gamta leksi is vistienos, be jokiu majonezu :) ismoksi viska daryti ir baliavoti sveikai :D

2012-06-22 09:48

oi oi tikiuos atsipirsk man cia viskas...

o koki torta snd darysiu rafaelo beproto skanus

...
48

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Andrėja