Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Dukano dieta 2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-03-05 21:21

Sveikos naujuose namuciuose mergaites :)

Oho kokios mes pleputes pasirodo :D kaip smagu kaip yra siltai plepanciu ir besidalinanciu savo patirtimi :)

Mielai plepekite toliau .

O as su naujaisiais namuciais siunciu jums siltu ir zydinciu dienu :) Jus visos nuostabios lygiai taip pat kaip geles mergaites :)  

Dukano dieta 2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2012-03-05 21:24

saunuole kristulka labai graziai atrodai :)

dukano dieta 2013-01-13

2012-03-05 21:29

Senaja tema rasite cia :)

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17362/49/dukano-dieta

Naujai prisijungusioms merginoms ,senoji tema tikrai pagelbes nes ten jau dauggg info :)

Receptukus rasite cia :) Skanaus !!!

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17441/3/dukano-dietos-receptai

Rineta vajeiii kaip liudna,kad teko operuotis. Linkiu tau greiciau stipreti,atgatai jegas ir vel megautis jau sveikai gyvenimu. Prie musu bet kada prisijunksi ,lauksime visada taves, o ir gali juk neapleisti ,o vis mus aplankyti :) Sveikateles tau !!!

Mergaites as nesakiau niekam,apie sia mityba iki kol nepradejo matytis :) dabar galvoju,kad kvailai elgiausi, bet abejojau savimi, kad man pavyks todel ir nesakiau.Taciau kaip akivaizdziai pradejo matytis na juk nesakysi,kad siaip eme ir nukrito kg :D tada sakiau ir sakau dabar tiesiai sviesiai mano paslaptis ,tai sveika mityba :) Viskas !!! 

Si savaitgali visa praleidome sveciuose, zino jau ,kaip maitinuosi, tai pasirupinta buvo vistiena, darzovemis :) skaniai valgiau ir sveikai, be nuodemiu. Sekmadienio ryte pakilusi iskepiau vyniotinio varskes prie rytines kavos :D visiems patiko :)

Nebesuku galvos kas ka pasakys, visiems sakau ,o kam itartina, ar kas nepatinka, tai man jau dzin ,svarbiausia as pati nuostabiai jauciuosi :D

2012-03-05 21:31

Aciu svajone uz komplimenta :) ji su malonumu priimu :D  

Doloresa gavai pasiulima sukurti tema, zinoma tik pirmyn, atsiras bendraminciu pasidalinsite idejomis :) o sijonai nuostabus !!! 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 127

2012-03-05 23:10

oi, meragites, šoka gavau pamaciusi, kad tema uzrakinta. Puoliau trinti savo sijonus, kad vietos atsirastu mano paklausimui, ar bus sukurtas tesinys.  Tada tik pamaciau, kad tau yra antroji tema..

Temose kitose nesilankau, nes neturiu tam laiko ir kitu pati nekursiu. Velokai pareinu namo, pasidarau valgyti, pasitvarkau namie, paskaitineju internete apie velima ir jau miegoti laikas. Kai randu laisva minute, skaitau KET, nes vasara noriu issilaikyti teises. O savaitgaliais kai yra nuotaika, kazka meginu velti. As istikima tik vienai temai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 175

2012-03-05 23:11

Rineta, tu galvok kad mes prie tavo lovos su Dukano pyrageliu atejusios esamSVEIKATELES TAU.

Nu Jau kristulka is taves puse zmogaus liko, saunuole tu musus......o man va tai po 4 BD dienu ir set kad nori + 1 kg.

nu jau issikapstau iki 62.9 kg ir vel aTGAL 64.1 IR TAIP JAU 3 SAVAITES.....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2012-03-05 23:55

Rineta sveik greiciau ir junkis vel prie musu, mes taves lauksim. Doloresa labai noreciau velimo nuorodu, sedziu namie su leliuku, gal ka grazaus pasidaryciau.  Kristulka saunuole,labai gerai atrodai. Neruzka nenusimink, viskas bus gerai.

2012-03-06 08:17

Kristulka, atrodai super. Ikeliu bendrai, gal ir kitos mergaites nores paziureti, o gal ir sau ka nors pasidarys.

http://sveikata.diena.lt/lt/naujienos/grozis-ir-mada/nusivelti-slepetes-malonus-ir-visapusiskai-naudingas-darbas-385105

http://www.rankdarbiai.net/veltinio-velimas.html

http://veltinis.com/velejoms/  cia puslapi zemiau nuleisti reikes

http://www.youtube.com/watch?v=xeM72XFnVg0

http://www.youtube.com/watch?v=HcJhgYkuj5s&feature=endscreen&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=az7Cm7ctShw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=rp4_AdDB270&feature=related

nu, pradziai uzteks. Gal daugiau kam pravers, nes tikrai labai smagu.

Paskutinį kartą redagavo: Doloresa1 (2012-03-06 08:22)

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-06 11:09

Sveikos merginos,

Kristulka , aciu uz temuteir atrodai nuostabiai

Radau straipsni apie geriausias dietas, pirmoj vietoj buvo ,isvertus- permykste dieta, o antroje Dukano, beje jos laikesi pries vestuves naujoji Uk princo zmona

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2012-03-06 13:18

Aciu Doloresa.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-03-06 14:01

Aciu merginos uz palaikyma, tikrai bendrausim ir uzsuksiu cia, nes idomu kaip sekasi jums ,manau kad greitai prisijungsiu vel, nes bijau kad ims dideti vel kilogramai,ir mano pastangos nueis per niek

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2012-03-06 16:07

Labutis,ot tai pleputes, saunuoles,kristulka super jauneji ant akiu.........

2012-03-06 16:34

Sveikos mergaites, zadejau su jumis daugiau bendrauti, bet mano mazylis sunkiai susirges neturejau nei kada prisesti laksciau pas gydytoja kelias dienas tas, o ir prie jo budziu mat laringitas sunkios formos ,mums nera buve vajeiiii kokia baisi liga :( ziauriai kankinasi vaikas, dusta sunkiai kvepuoja, koso lyg suniukas lotu baisiai labai.

Jei siandiena ryt negereja vaziuosime i ligonine gultis :( labai tikiuosi neprireiks.

Kol kepa mano pietus siandiena pirma karta valgysiu prisedau su jumis pasilabinti.

Neruzka tik nesinervuok, man taip pat vel stovi vietoje ,tokiomis bangomis plaukioju krenta stovi,krenta stovi ir t.t. :)  

tiesa labai gerai pergalvok ar tikrai viska darai tinkamai, jei pieno produktu per daug vartojai, gal dar kur klysti, ar kazko nedadarai :) jei viskas ok siulau 1 diena i savaite pasidaryti isvalymo diena labai daznai sios dienos moterims padeda isjudinti svori.

Aciu mergaites uz koplimentus, jus taip pat visos nuostabios :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 84

2012-03-06 17:41

Sveikos mergaites, registruojuos ir as naujoje temukeje

Kristulka atrodai fantastiskai, tikrai, kad pajaunejai ir labai grazi Bet is tikruju, svoris primeta daug metu. Ir apsirengimas jau kitoks, ir isvaizda keiciasi, ir pati jautiesi kaip bulviu maisas.

Rinetuk sveikatytes tau

Gabe slides tepe, pyragu receptais nebesidalina

O as tai kaip kiaulaite, va apsiedziau saldumynais ir visas dar apkalbejau. Siandien pikta kaip sirse, uzkniso gyvenimas, uzkniso dieta, svoris nekrenta eina.;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; suedziau sokolada, du snikerius, vafliu dezute, ir dar zadu panaikinti visas atsargas

Nesuprantu as to svorio, 1kg nukrenta, puse gryzta, paskui po biski vel nukrenta ta pusele. Pastovi vietoj pora savaiteliu nu ir vel pajudam brrrrrrrrrrrrrrr..............

Ir nusizengimu nedarau, produktus atsirinkau, neisivaizduoju man dar taip nebuve; Pas mane visa laik labai lengvai krisdavo svoris. Nu einu, negadinsiu jums nuotaikos

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2012-03-06 18:07

cecile,pakavok svarstykles ir pasisverk po kazkiek laiko,dar as manau mano nuomone organizmas priprato prie maisto produktu todel sustojo krites svoris...manau kad kristulka teisingai daro iskrovos diena as turiu 7 B dienas 8 bus iskrova ir kipsiu i antraji etapa,kristulka galetum paminet ka darai per iskrovos diena? :)

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 175

2012-03-06 18:45

Kristulka, nelauk, vaziuok i ligonine, kad nebutu po to komplikaciju.... mes su tavimi, taip kaip tu su mumis

oh cecile, mano drauge i mano buri. as pastebejau, kad kuo duagiau valgau tuo maziua man tas svoris krenta, o siandien vat dirbau visa diena, tai ir nukrito net 0.5 kg per diena.

manau, reikia daryti iskrovos diena tada, kai zinosi, kad buzsi uzsiemusi visa diena. Iskrovos diena galima gerti arbatas ir vandeni ir truputeli 0% builiono.zinau, zinau, sunkiai skamba, bet davai bandom cecile, uzteks tau Gabes receptu laukti

2012-03-06 19:43

Man irgi svoris sustojo kristi. Jei dar dvi savaites nekris, tai teks laukti, kol jis nukris, nes badauti  kol kas negalvoju . Reikes dar ka nors eiti nusivelti is rubu, tai maziau galvosiu apie maista.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 271

2012-03-06 20:39

Sveikos merguzeles,pleputeles 

Vos perskaiciau,tiek dienu neskaicius.

Labai daug veiklos sau suradau,vaikus i darzeli,i mokykla ir visa laika skiriu tik sau.Pradejos kasdien po 1 val. minti steperi,kas antra diena varau i masazus,veido proceduras,padariau permanentini makiaza,varau i soliariuma,po drabuziu parduotuves (siek tiek garderoba pakeiciau), i spektakli,i kina.Liuks 

Merginos gana su tais skanestais,as be nuodemiu per savaite +1 kg.Bet jauciuosiu fantastiskai gerai.  .Gal kokia menulio faze  nejaugi cia visoms taip sutapo .Bet anksciau ar veliau pajudes,nepanikuokime,bendraukime ir toliau i musi su kg. 

2012-03-06 20:42

Kristulka jau sunku surasti tarp roziu pati kaip roze 

2012-03-06 20:58

Rineta,sveikateles tau ir kuo greiciau laukiam prisijungiancia prie musu gausaus,draugisko burio.

Doloresa,Neruzka puikiai jusu suprantu,nes pati po savaites priauginau 1 kg.,nesupratau is kur 

Kristulka,nedelsk su laringitu,pries kelis menesius su maze vos issikrapstem,prisikankinau,bemieges naktis,baisiausias kosulis,temperatura. 

Cecile,ar su skanestais ar be ju,taip paprastai nuo manes neatsikratysite Kol nepasieksime savo tikslu,tupesime visos draugiskai 

1
...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
TOMAS