Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Praradau šeima...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2012-02-25 03:37

sveikos, isvaziavau i vokietija 2001m. kad uzdirbti pinigu seimai. dukrai buvo 10met. vyras nedirbo, mano alga buvo 350lt., reikejo moket uz buta, pavalgyt ir apsirengt. pasiule vaziuot dirbt i vokietija.  vyras sake vaziuok, isvaziavau 3 menesiam. po 6men. darbo mano vyras sake vaziuot dirbt toliau jau turejau geresnes galimybes. veziau pinigus namo aisku dirbau juodai. veliau vyras susirado jaunesne, dukra dare ka norejo. o as tai suzinojau po puses metu.verkdavau kiekviena vakara kad nesu su seima. dabar neturiu nieko nei buto nei registracijos nei savoasmeniniu daiktu, viskas liko pas vyro tevus dukra kaltina mane kad palikau ja, nesirupinau, turi 2 dukrytes. gauna valstybes pasalpas vaikam augint. as tokiu galimybiu neturejau. norejau kad mano vaikas butu pavalges ir aprengtas. dabar mane kaltina viskuo kas buvo blogiausia jos gyvenime nors pati pridare daug blogu dalyku.nenori bendraut su manim,  galkas galetu patart ka sia tema. busiu dekinga

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-25 09:08

man paciai taip nera buve bet mano labai gera drauge taip pat buvo isvaziavusi i airija beveik 7 metam ir palikusi lietuvoje 4 vaikus,su vyru buvo issiskyrusi o jinai niekaip neislaike 4 vaiku,bet pas jos viskas atvirksciai ,as kaip sakau jos vaikai auksiniai mama siusdavo pinigus i lietuva jos vaikai vasara rinkdavo uogas grybus pardavinedavo kad mamai nereiktu siusti pinigeliu ,jinai pati kartais prie manes verkdavo kad negali atsivezti vaiku ,kad kaip ju pasiilgo,bet nei jinai nuo ju nusisuko nesu girdejusi kad jos vaikai pasakytu mama kokia tu bloga,gal neturejai tarp savo vaiko glaudaus rysio,gal mazai skambindavai bendravai,daigtus kaip bebutu tau privalo grazinti jie tavo,kriepkis i policija ,ziniasklaida jei nebijai,isties labai gaila kad vaikas taip nusisuko nuo taves,kartais tas isvaziavimas del seimos geroves sugriauna viska

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-25 09:49

na situacija tai žiauri.. tikrai nepavydžiu jums, dabar pagalvojus kai stengetes dėl šeimos dėl vaiku ir vyro gavot toki atpilda tai jei tik žinoti... oj net nežinau kaip aš gyvenčiau.. o kodėl šeima pas jus neišvažiavo?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-02-25 10:45

is patirties galiu pasakyti kad kai isvaziuoajm noredami gero seimai,vaikams pasidarome blogiau sau....nes toks amzius 10m jau visgi vaikas nemazai supranta atrodo,ale tas amzius kai vaikui,o ypac mergaitei reikia salia mamos....

buvau isvaziavusi bet isbuvau tik 2m o vaziavau taip pat del vaiku,bet uz tai dabar va vyriausias sunus labai atsales nuo manes,uzsisklendes savyje,zodziu praradau vaiku gyvenime 2m...kazkada kai isikalbejau su sunum vyriausiu sake man mama taves labai truko gal todel dabar as toks uzsidares ir t.t..daugiau be vaiku ne kojos,nebent kai vaikai bus suauge,ale dar toli grazu kol jie suaugs.

o ka jums patarti kaip toliau pasielgti net nezinau.pabandykit nueit pas psichologa pasikalbet papasakot kaip kas buvo,jis daug naudingu patarimu duoda.as su psichologais susidariu gan daznai del vyresnio sunaus sveikatos,ale jie kai pasako zodzius tiesiog susimastai.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-02-25 12:03

Pirmiausia jusu vyro nepavadinciau vyry, paskutine padugne, ne del to,kad kita susirado daug tokiu kuiliu yra janesnes uodega pamates uzsoks.O todel,kad ne tik skatino jus dirbti ir pinigus jam vezti,o ir svarbiausia neskatino silumos dukrai, tikiu,kad kaip jus isvaziavoti jo santykiai su dukra buvo salti .su ja nei kalbejosi, nei aiskino .Todel mergaite ir atsalo, per paauglyste jusu nebuvo,tai pats baisiausias psichologinis amzius, su kokiais draugais susidejo taip ir pasuko.

As siulyciau jums atgauti savo daiktus,kad ir su policija. Ir gyventi dabar jau sau.dukra anksciau ar veliau atsimerks ir atbegs pas jumis .

Suprantama,kad jums dabar sirdis plysta, bet kuo labiau stengsites su dukra bendrauti ir aiskintis ,tuo daugiau nieko nepasieksite.Ji dabar dar gyvena savame pasaulyje .Issakykite jai viska kas ant sirdies guli ir apsisukusi iseikite.Tikiu ,kad jai sirdele suvirpes ,o laikui kazkuriam praejus ji pas jus ateis.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-25 12:32

aš su Kristulka visiškai sutinku, vistiek galvoju jūsų mergaite atleis ir leis prie jos priarteti na o jums reikia p[asistengti dėti visas jegas kad vaika atgauti atgauti reliai.. žinu kad taip bus :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-02-25 13:25

puikiai suprantu ir tada supratau kad esu reikalinga dukrai bet taip pat puikiai zinojau kad ji nores valgyt o as neturesiu ka duot. ji dabar taip pat gyvena uzsienyje ir sios valstybes valdzia teikia jai pagalba o man kaip nebutu skaudu lietuvoje tokiu galimybiu nebuvo. bandziau jai pasakyt tiesa i akis bet ji net nenori klausyt tikpasipila kaltinimai. taip pat buvau pasiemus pas save bet ji pasirinko prabangesni gyvenima su mano vyru ir isvaziavo. po kiekvieno jos isisokimo atleisdavau irpirma pradedavau bendrauti. dabar nusprendziau NE. tik gaila kad anukeles uz 1000 kilometru ir ner kaip bendraut. islaikysiu ne tiek spyriu gavau nuo gyvenimo dar vienas /skaudziausias] tik suteikia jegu kovot

2012-02-25 13:46

turi nuostabu vaikiuka linkiu jum laimes ir sveikatos. aciu uz paguodos zodzius ir tikiuos taip bus kaip sakai.

2012-02-25 13:59

taip miela kristulka jus teisi sirdis plysta bet bandau gyvent toliau. manau kad mano dukra nesupras to \ir nelinkiu kad ji atsidurtu tokioj padeti kai neturi ka vaikui duot valgyt] ji gyvena valstybeje kuri rupinasi savo gyventojais ir gauna visas galimas pasalpas. aciu dievui. bet kartais pagalvoju kad butu gerai kad patirtu ta skausma gal tada mane suprastu. nenoriu kaltint tik jos bet kalta ir as gal reikejo nenusileist vyrui ir ji isiust dirbt bet man seima buvo pirmoj vietoj ir aukojimasis del jos buvo normalus dalykas pasirodo klydau nes likau prie suduzusios geldos o jugyvenimas klostosi nuostabiai. abu gyvena uzsieni, gerai susitvarke, kiekvienas sau o as pradedu viska isnaujo. aciu dievui sutikau zmogu kuris pradziugina mane, padeda su tuo viskuo kovot arba susitaikyt ir palaiko. taip pat jo sunus kuris jau turi 4men. dukryte. taigi jauciuos 3 kartus mociute nors savo turiu tik 2 anukeles

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2012-02-25 14:19

Adme,taip,taip ir toliau galvok optimistiskai...Niekas gyvenime nevyksta be reikalo. Jei yra pradzia,bus ir pabaiga ir atvirksciai...kartais vviena pabaiga lemia kito gyvenimo etapo prradzia. O tavo kitas gyvenimas klostosi gerai. Tad gyvenk ir dziaukis,dukra supras,kada nors,tik ar tada jai nebus jau velu?

2012-02-25 14:58

bijau kad anukeles per ta laika viena uzmirs'tuoj 4 met.] o kita]2men.] net nezinos kad egzistuoju. jos anglijoj as vokietijoj. po nauju metu isdejau ka galvoju nes net nedave mazosios palaikyt kai atvaziavau tai manau kad greit nepamatysiu ju. turiu tik nuotraukas kurias pati slapta pasidariau nes kai prasiau nelabai teikes padaryt. deka man gyvena ten kur yra. ar tikrai as tokia bloga kaip ji sako.nebesuprantu. naktim nemiegu, nebeturiu jegu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-25 15:22

lazda turi du galus anksciau ar veliau atsisuks ,tas geras gyvenimas is pasalpu ilgai nesitesia ziurek kad kokai diena nepareitu pas tave ir nesakytu mama kur buvo mano protas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-07-25 10:37

Liūdna tokia istorija. Bet ką jau padarysi, kad taip įvyko. Tik gaila, kad nesuteikia galimybės bendrauti su anūkėmis :( Pati ji daro panašią klaidą. Bet manau, kad kai vaikai paaugs - dukra pati supras, kad klydo. Tik gaila to laiko, kuris taip bėga lekia įpriekį - jo tai jau nesugrąžinsim

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Praradau šeima dirbdama...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis