Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Savaitės mažylis -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-02-22 01:04

Sveikos, įdomumo dėlei atidariau tokia temą   Labai įdomų kiek realiai aktyvių narių dalyvauja balsavime ir kam skyria savo balsus, Taigi turiu prašymą, kai pabalsuosyt pasisakykyt už ką balsavot . Beja kol dar nebelsuojam pasisakykyt kas pagal jūsų nuomone paklius į 21

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-22 07:49

idomi ir manau reikalinga tema savo nuomone išsakyti, be to šiandien paskutine diena kai gali dėti nuotraukos tai parašysiu savo 21 sarašiuka trupučiuka veliau

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2012-02-22 07:51)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2012-02-22 08:49

Ugniukas, Adriana, Mila, Marta, Vytautas, Ugnius, Vilius, Edvinukas, Andrejyte, Arminas, Vadim, Patricija, Rapoliukas, Osvaldas, Emilija, Aneta, Gabija, Rejus, Meja, Lukas ir Matukas, Edvinas. (As aisku ideciau ir savo mazyli, bet negrazu :)   :)   :)   :) Mano tokia nuomone, bet dar visa diena naujoms nuotraukytems :) (be to gan daznai mano nuomone labai skiriasi nuo redakcijos)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-02-22 09:42

Ka atrinks nesiimsiu spelioti, visiems grazuolems ir grazuoliams sekmes, o balsuoti balsuoju uz man patinkancia foto kuri mano akims graziausia ir neskirstau,tai kokybiska foto ,ar meniska kaip kitiems rupi, man cia yra mazyliu konkursas,tai daugiau ziuriu i pacius vaikucius, kartais balsuoju uz sypsena sukeliancia foto ;)

2012-02-22 09:54

Aš savo variantą vėliau parašysiu, kai bus daugiau laiko. Na įdomu, kas bus arčiausiai :)   Na jei nenoryt rašyt už ką balsavot  tiesiog parašykyt atidaviau savo balsiuka  :)

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-22 09:57

olia as uz bet savo varijanta parasysiu vakare .

2012-02-22 09:59

vakare gal jau paaiškės visi dalyviai :)

2012-02-22 10:22

Na va pabandžiau aš išrinkt 21-ką. Sekėsi sunkiai. Nelengvas tai darbas. Lengva buvo  pirmus 5-is išrinkt, o ko tolin to sunkiau. Vėliau pateiksiu. Tik labai prašau neįsižeisti jei neišrinkau jūsų mažylių. Nelengvas tai darbas, gal ir verta pabandyt ir pasijust komisijos vietoj.

2012-02-22 10:37

Aš turiu du variantus:

išrinkčiau aš: Ugnius, Advinukas,Gabija, Nedutis,Mėja,Adrijana,Rapoliukas, Vadim,Osvaldas,Mėta,Ugniukas,Andrėjitė,Arminas,Mila,Luknė,Rugilė,Emilija,Domas,Jegoras,Ema,Patricija(kur su turtu)

Manau komisija išrinks: Domas,Vytautas,Gediminas,Vadima,Patricija (be torto),Benas,Osvaldas,Luknė,Rugilė,Aneta,Tauridėlis,Saulius,Jegoras,Mėja,Mėta,Edvinas,Emilija,Gabija,Emilis,Oskaras,Ulija.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 101

2012-02-22 10:39

Domas, Ugniukas, Vilius, Rapoliukas, Aneta, Mila, Marta,  Arminas, Osvaldas, Gabija, Nedutis, Emilija, Mėja, Rėjus, Emilis, Adriana, Vytautas, Edvinukas, Patricija, Edvinas, Meta.

Kiekviena mamytė nori, kad būtų atrinktas jos vaikutis  Sėkmės visiems mažyliams!

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-02-22 10:52

Na taip tikrai gal ir nelengvas darbelis,bet sios savaites man mieliausi mazsyliai sie :D omas,Deividas,Adriana,Guoste,Marta,Ugnius,Vilius,Edvinukas,Andrejyte,Arnas,Patricija,Emilija,Rugile,Aneta,Gabija,Tauridelis,Rejus ,Nedutis,Meja Oskaras,Albertas...

2012-02-22 10:56

Aš irgi linkiu visiems sekmės ir norėtusi, kad po savo vaikų nuotraukomis sulauktumet tik gražių komentarų.

2012-02-22 10:57

Atsiprasau kazkaip ne taip pasirase :D omas,Deividas,Adriana,Guoste,Marta,Ugnius,Vilius,Edvinukas,Andrejyte,Arnas,Patricija,Emilija,Rugile,Aneta,

Gabija,Tauridelis,Rejus,Nedutis,Meja,Oskaras,Albertas...

2012-02-22 11:01

tai yra Domas ir nedarasiau Rugile,Aneta...o siaip visi mazyliai grazuciai...Visiems mazyliaims sekmes...

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-22 16:08

na va panasiai kaska pasirasiau Ugnius,Marta,Deividas,Adriana,Mila,Vytautas,Vilius,Vadim,Arnas,Patricija,Rapoliukas,Emilija,Aneta,Albartas,Oskaras,Rejus,Nedutis,Meta,Ema,Meja ,Rugile. na dabar kaskas panasaus man taip butu .

2012-02-22 21:02

na va sulyg vakaru sulaukem nauju graziu nuotraukyciu :) smagu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2012-02-22 22:40

sveikos,mano nuomone turetu BUTI TOKS 21 -TUKAS Domas Nojukas kevinukas ugniukas mila marta edvinukas rapoliukas benas lukne patricija emilija rugile nedutis albertas oskaras emilis urte meta kamile meja :) sekmes konkursuose :)

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-02-22 23:43

Nojukas, Guostė, Marta, Andrejyte, Vadim, Aneta, Gabija, Rėjus, Jegoras, Meta, Mėja, Emilija, Ugnius, Danielius, Mila, Vilius, Urtė, Arminas, Arnas, Benas, Rapoliukas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 19

2012-02-22 23:48

Mūsų 21- ukas: Emilija, Danielius, Deividas, Ugniukas, Adriana, Mila, Marta, Ugnius, Edvinukas, Andrejytė, Arminas, Vadim, Arnas, Patricija, Rapoliukas, Osvaldas, Luknė, Aneta, Gabija, Mėja, Meta. Na ir žinoma, norėtųsi įrašyti ir savo vaiką :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-02-23 09:31

As uz Marta :) grazuole mergaite.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matukas