Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Dilema - rašyti...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2012-02-21 16:03

Sveikos, Mamytės

Turbūt aš esu ne išimtis, kad stengdamasi suderinti vaikelio auginimą su studijų baigimu susiduriu su tokiu plačiai paplitusiu dalyku tarp studentų kaip diplominių darbų pirkimas.

Tiek iš savo aplinkos žmonių, tiek iš kitų studentų vis dažniau ir drąsiau girdžiu kalbantis apie diplominių pirkimą.

Man įdomi Jūsų nuomonė. Ar Jums tenka susidurti su tokiais studentais, kurie perka diplominius darbus, o ne patys juos rašo? Pasidalinkim savo patirtimi ir nuomone

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-22 10:13

savo diplomini rašiau pati ir nesigailiu. Siuličiau ir jums taip daryti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-22 10:37

jei turi galva ir sugebi pati parasyti tai siulyciua rasyti,o jei nera noro ir turi pinigu tada pirk,daug kas perka jau cia nebepaslaptis

2012-02-22 14:06

Tikrai stengiuosi rašyti pati diplominį darbą :) bet vis dažniau girdžiu kitus studentus drąsiau ir drąsiau kalbančius, jog diplominio darbo pirkimas yra visiškai normalus dalykas.

Man įdomūs tokių žmonių motyvai, nes asmeniškai man tikrai nesmagu, kai už bakalauro darbą kiti studentai gavo ne ką prastesnius įvertinimus, nei aš, rašiusi pati savarankiškai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-02-22 14:42

as savaji pati rasau, nes nepasitikiu kitais..... jei ir gausiu prastesni ivartinima tai zinosiu kad pati kalta, o va jei bus kazkas kitas rases tai zinau, kad save grausiu, nes galvosiu jog galejau geriau...  nors kartais ir kyla mintys, kad reiktu i viska spjaut ir duot kazkam uzdirbt, bet.... 

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-02-22 16:18

As tik uz tai,kad rasyti paciai.

Geriau panaktineti keleta naktu ,bet savo galva,savo ziniomis.

Tie kas perka,tai ir liks tusciomis galvomis .

O pats rasai semiesi ziniu, juk tam ir stojama ,kad igyti daugiau ziniu ir paskui panaudoti praktikoje :)

2012-02-22 17:58

Teisingai Jūs abi sakote, kad geriausia rašyti diplominius darbus pačiam, juk studijuojame, pinigus ir laiką savo skiriame tam, kad turėtumėm daugiau žinių  bet dabar, bent jau Lietuvoje, retai kada diplomas rankose parodo, jog žmogus tikrai turi kažką savo galvelėje... kas perka diplominius, o kas nusprendžia, kad apskritai jiems to nereikia ir mano, jog gali kuo puikiausiai darbuotis ir be jokių aukštųjų :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-02-24 12:08

Sveikos

As pasakysiu paprastai, kad perka diplominius darbus zmones visiskai nenutuokiantys savo studiju. Ne vienas toks pavyzdus buvo is mano kursioku. Kas nemoka rasyti, tas ir perka rasto darbus.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2012-02-24 15:02

mums galima buvo pasirinkt ar diplominį rašyt, ar egzaminą laikyt, pasirinkau egzaminą ir nesigailiu, kažkada buvo minčių pirkt kursinį darba, nes labai prašoviau su terminu, labai suvėlinau vis tikėjausi, kad spėsiu, bet teisingai kristulka sako, pasėdėjau beveik savaitę be normalaus miego, mačiau tik darba, biblioteką ir popieriaus lapus :D o dar plius reikėjo viską beveik verst, bet užtad rezultatas 10 balų, dėstytojai lb patiko :) taip kad siūlau rašyt pačiai, kad ir kaip sunku būtų, nes dėstytojai gali tokių klausimų užduot, kad jei pati nesidomėjai galėsi ir neatsakyt :) sekmės ;)

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2012-02-24 15:56)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2012-02-24 15:17

Žinoma, visada smagu girdėti, kai pačio žmogaus pastangos atnešą tokį džiaugsmą, kaip geraas įvertinimas :) Tikrai manau, kad Jūs buvote labai patenkinta rezultatu ir visu procesu, nors jis ir buvo sudėtingas, bet parašyti diplominį darbą pačiam, yra didžiulis iššūkis. Tada pasididžiavimas savimi tikrai sustiprėja prieš tuos, kurie pirko magistrinius

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2012-02-27 14:32

Nenoriu jusu izeisti, bet man keista, kad visi vaidina tokius sventus. "vaje, niekada nepirkau ir tikrai nepirkciau diplominio". tikrai ne karta tekogirdeti is merginu tokias kalbas, bet butent tos kurios taip kalba vos tik isgirdus, kad reikes rasyti magistrini darba tuojau pat bega i interneta ir ieskosi imoniu rasanciu tokius rasto darbus. Neisizeiskit, kad tikrai raset ar rasot pacios, bet kalbu apie tai ka girdziu

2012-02-27 16:37

Turbut moterys labiausiai megsta pasigirti, kad pacios rase bakalauro darbus. O vyrai tai paprastesni jei jiems reikia tai jei nusiperka ta diplomini darba ir nedaro is to jokios problemos. O moterims sunkiau prisipazinti viesai, kad jos per darbus, studijas ir vaikus nespeja tu diplominiu parasyti. bet jau minejau, kad perka tie kurie nesupranta ka studijuoja. tik tokiems negeda pasisakyti, nes jiems dzin :)

2012-02-27 16:53

Darbuakademija 2012 02 27    

Nenoriu jusu izeisti, bet man keista, kad visi vaidina tokius sventus. "vaje, niekada nepirkau ir tikrai nepirkciau diplominio". tikrai ne karta tekogirdeti is merginu tokias kalbas, bet butent tos kurios taip kalba vos tik isgirdus, kad reikes rasyti magistrini darba tuojau pat bega i interneta ir ieskosi imoniu rasanciu tokius rasto darbus. Neisizeiskit, kad tikrai raset ar rasot pacios, bet kalbu apie tai ka girdziu

Labaiii daug perka tas tiesa, ir nereikia apsigynimu, perka net pusmetinius darbus, nuo pat pirmo kurso.

Bet kas perka??? Tie kas istojo tik del popieriuko arba tevu ikisti, tokie nei nori studijuoti, jiems viskas vienodai.

Prisimenu kaip pries kiekviena atsiskaityma kinkos dreba,kad tik islaikytum ir geresniu rezultatu, o kas perkasi darbus jie issisiepe sedi .Ir gaudavo po 8-9 , o mes po 6-7. Bet uz tai kiek pas mane ziniu galvoje ,kiek daug suzinom,ismokstam. O pas tuos perkancius tebesvilpia vejai galveleje :D

Tad mano manymu pasikartosiu, perkasi tie kam tas mokslas neidomus, netinkamas ir kam reikalingas tik stalciuje popieriukas.

2012-02-27 17:22

Smagu, kad ir vyrai išreiškia savo nuomonę :) Vyrai turbūt tikrai žiūri į tai paprasčiau, jei jie per darbus nespėje rašyti magistrinių, tai tiesiog, susiranda tokias paslaugas teikiančias įmones, susimoka pinigėlius ir ramiai sau darbuojasi toliau. Na o mes moterys turbūt dažniau norim įrodyti, kad esam tvirtos ir sugebam pačios visus darbus suspėti, tikros barbės devyndarbės :D

Kristina, Jūs teisi, yra tokių, kurie perka rašto darbo vos tik įstoję į aukštąsias mokyklas, nes jei mokosi tik dėl to, kad kažkas liepė... ir jiems tikrai nerūpi, ar jie kokių žinių įgis, jiems svarbiausia turėti diplomą, nes vienaip ar kitaip, bet greičiausiai dirbs kur šiltai tėvelių įkišti ar vyrai pasirūpins savo žmonomis...o jos tada būna tik tuščios gražuolės turtingų vyrų, turinčios gražiai skambančių profesijų diplomus...

2012-02-27 17:49

Nesuprantu ko cia verkslenti kad kazkoks atejes visai nesimokes ir aisku kad nusipirkes diplomini darba gavo geresni pazymi. tai reiskia kad reikejo pacioms geriau parasyti. na ir ka kad jis gavo geriau bet vis etik sugebejo apsiginti o jei destytojas dundukas kad jo darba priima tai neiko jau nebepakeisi  :D tik pacios galit stengtis berasydamos magistrinius kad kuo geresni ivertinima gautumet :)

2012-02-27 19:40

patrakelis 2012 02 27    

Nesuprantu ko cia verkslenti kad kazkoks atejes visai nesimokes ir aisku kad nusipirkes diplomini darba gavo geresni pazymi. tai reiskia kad reikejo pacioms geriau parasyti. na ir ka kad jis gavo geriau bet vis etik sugebejo apsiginti o jei destytojas dundukas kad jo darba priima tai neiko jau nebepakeisi  :D tik pacios galit stengtis berasydamos magistrinius kad kuo geresni ivertinima gautumet :)

Nei vieno verkslenancio sakinio neperskaiciau :) atbulai dziaugiuosi su savo galva gaudama tuos 6 :) zinoma su tokiu prastu ivertinimu budavo visada spyris ruostis geriau :)  

Ir visiskai neskauda galva del dunduliu perkanciu pazymius :D  

2012-02-28 14:44

mano merginos drauge budavo vis kalbedavo, kad kaip negrazu pirkti diplominius darbus, vai vai vai, o po to paaiskejo, kad pati pirko savo bakalaurini darba :D tai apie tokius zmones ir kalbu, kad keikia keikia kitus, o veliau apsisuka ir patys daro :D

2012-02-28 15:40

Na kažin ar tokiai merginai po to buvo smagu žiūrėti į akis draugams, kai kalbėjo vieną, o darė kitą :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2012-02-29 15:29

Zmones pirko diplominius darbus ir kazin ar kas pasikeis, kad nebesinaudotu tokiomis paslaugomis

2012-03-01 18:07

Darbuakademija 2012 02 29    

Zmones pirko diplominius darbus ir kazin ar kas pasikeis, kad nebesinaudotu tokiomis paslaugomis

Lengviau gyvūną išdresuoti, nei kartais žmogų pakeisti... nuo pat mokyklos suolo gi mūsų niekas nebausdavo už tokius poelgius kaip spargalkės, tai taip dauguma ir priprato elgtis, tik dabar jau suaugę būdami perka rašto darbus ir sėdi laimingi šiltose darbo vietose...

na kažin ar visiškai galime panaikinti tokias paslaugas teikiančias įmones, kurią jūs įvardinote, bet žmonės patys sąmoningesni turėtų tapti :)

1

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Dilema - rašyti diplominį...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Lukas