Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia?...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 21

2012-03-02 11:53

buvo mmm bet velevo po 5-6 dienas. jau taip du menesius ir nzn kdl 

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-03-02 13:31

o pas daktare tu nebuvai :)  ?menesines gali ir buti nežiurint i tai kad laukias žmogus, bet gal tu dar nesilauki ...jei ir neštumo testas neigiama atsakyma rode o velavimas gali būti nuo daug kokiu dalyku,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 21

2012-03-02 15:57

nebuvau pas daktare bet reikes nueiti..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-03-05 10:59

zaidimas zaidimui nelygus kartais tiek tereikia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-03-07 18:48

Norejau paklausti: ar gali buti kad esu nescia, jeigu turejau lyt.santykiu is karto po mmm.? mm buvo vasario 19d-23d. ir kada jau galeciau daryti testa, jeigu yra galimas nestumas? aciu is anksto :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114

2012-03-09 16:45

Na beveik neimanoma, bet gyvenime visko pasitaiko :) na tai testa reiktu darytis mzd kovo gale, mano nuomone, bet kazin ar jis bus teigiamas...

2012-03-09 18:58

sveikos esu 7 savaites nešia buna bent 3 kartus per savaite taip suskausta papilve kad net papilve skauda ir taip paskauda man ja :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2012-03-14 03:14

Sveikos Mamytes,

Rasau tikrai ne su dziugiausiomis naujienomis...taip gyvenimas sukloste,kad pastojau,su draugu ta suzinojom ,jau 7nestumo savaite.Niekada ,ne buvo ne minties ,kad tas netyciukas pasibels,juolab ,kad draugas visada apie ji kalbejo,bet deja...tam ivykus dingo vyriskumas. Pradzioje baime,bet veliau juk po velniu tai mano vaikas! Deja nestumas buvo nelengvas ir 10savaite prasidejo nezmoniski skausmai,teko kreiptis i medikus,jie man diagnozavo,kad silpnas imunitetas,neisnesiosiu ar tikrai to noriu...kadangi gyvenu UK ,pasiule persileidima skatinanciu tableciu...Nesakyk,pati gailiuosi...kaip teko klausyti,turejo buti nezmoniski skausmai,kas keisciausia nieko beveik nejutau ,taip kraujavau,bet be skausmu...na lyg ir viskas ok, bet praejo 3 sav.vis dar testas rodo teigiama atsakyma,jau nebesuvokiu ar yra vis dar sancu buti nesciai? Butu stebuklas,kurio noreciau ir dabar nagu nesigriausciau...kaip jus manot?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-03-14 07:36

sveika,nemanau kad tu nescia,tau kai dave gerti tas tabletes tave patikrino ar vaisius pasisalino,nes gali buti kad ne viskas issivale,as vietoj taves nueiciau dar karta pas ginekologa kad patikrintu ar viskas pas tave tvarkoje,kad nebutu paskui kokiu pasekmiu

2012-03-15 19:54

Sveika manau padarei didele klaida kad paklausei daktaru,tik kazkaip nelabai tikisi kad jie tau pasiule issivalyt del skausmo,as dirbu ligoninej Antenatal unit Anglijoj ir tikrai zinau kad nestumo pradzioje buna siaubingu skausmu pilvo apacioje,sonuose..... ir daktarai visuomet sako pacientem kad taip turi buti,todel manau ar pati uzsiminej kad nebenori arba pasikeisk daktare kad daugiau tokiu diagnoziu apie imuniteta ir  patarimu nedalintu,nes visu pirma ji turejo apziureti ir patikrint.Dabar linkiu stiprybes ir nebereikia grauzt nagu,nueik pas daktare ir patikrink ar issivalei iki galo kad nesupuliuotu niekas viduj,o tada gyvenk,megaukis gyvenimu ir kai pastosi kita karta neklausyk jei sakys neisnesiosi,jei butu per silpnas imunitetas organizmas issivalytu pats,kaip daugumai atsitinka,o jei prireike skatinanciu tableciu reiskias vaikutis vystesi bent jau pradzioje normaliai,o skausmo nebijok,taip turi buti.Esu nescia 17 sav ir turejau daug skausmo pradzioje taip pat.Sekmes!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-03-16 17:56

Ar kam bvuvo kad testo antra juostelė vos matosi .Galima manyti, kad jos nėra bet ji blanki.ačiū už atsakymą.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-03-16 18:02

Sveika, man taip buvo, ir pasitikrinus poliklinikoj buvo vis del to nustatytas nestumas, o antra juostele vos vos mates. (cia su antru nestumu taip buvo)

2012-03-16 18:07

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17464  sveika šitoj temoj tikrai rasi atsakyma nes daug prikalbėta o būtent tavo atvėju ir jei reikia skubios pagalbos manau kad esi nesčia. Nes su juostele lygiai taippat ir man buvo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-03-16 20:20

Aga. Ačiū mamykės, nes pirmas neštumas buvo su persileidimu .Dabar galiu buti nėščia nes yra tamtikri pojučiai ,dar reikia palaukti .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-03-28 09:15

sveikos mamytes snd is ryto pasidariau nestumo testa viena juostele buvo ryski o kita neriski vos iziurima,ant nestumo testo pakuotes rao,kad jei viena juostele neriski rezultatas kad esate nescia....ta prasme ta neriski juostele reiske ankstyva nestuma ar tai galima sakyt kad laukiuosi?gal kam panasiai yra buve

2012-03-28 09:20

aurika26 2012 03 28    

sveikos mamytes snd is ryto pasidariau nestumo testa viena juostele buvo ryski o kita neriski vos iziurima,ant nestumo testo pakuotes rao,kad jei viena juostele neriski rezultatas kad esate nescia....ta prasme ta neriski juostele reiske ankstyva nestuma ar tai galima sakyt kad laukiuosi?gal kam panasiai yra buve

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-03-28 10:00

aurika, man taip buvo :) sveikinu labai labai! 

2012-03-28 11:58

prisijungiu ir manau taip pat jog atsakymas yra teigiamas

2012-03-28 13:23

aciu mamytes uz atsakyma tikiuosi jus esat teisiosna penktadieni pas ginekologe,tai vistiek gal jinai pasakys teisybenes labai noriu tureti maza angeliuka tdl nebezinau nei ka begalvot ar kuo betiket

2012-03-30 11:08

na manau viskas bus gerai

9

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia? Padėkit...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Emilija