Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia?...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2012-08-29 09:58

labas mamytes arba busimos mamytes, turiu klausima , dariaus nestumo testa ,man parode viena rysku o kitas neryskus , krutine skauda niesti ,spineliai irgi skauda, o pilvas tempiasi  ar galiu buti nescia? aciu uz atsakyma 

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-08-29 10:04

Galite, nueikite pas ginekologe, kad isitikinti 100 % procentu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2012-08-29 13:25

sveika :) tikrai gali buti,man su antru sunum taip buvo,po kokiu 10min antra juostele buvo vos iziurima ir ka rezultatas,palauk dar gera savaitele pakartok ir pamatysi bus abi ryskios :) sekmes :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2012-08-29 13:26

tiesa,o kai nuejau pas ginekologe,man isvis nieko nemate,echo ir neparode,nes per mazas dar vaisius buvo,liepe ateiti po 10d,tada jau iziurejo ;)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-08-29 19:26

manau, kad tikrai jau esi nestuke, sveikinimai :) man buvo 7 savaites ir jau mate su echo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-01-27 19:24

Sveikos mamytes :) . Turiu toki klausima galvoje jau ilga laika. Su draugu mylejomes naujuju metu nakti. Buvome tokie apsvaige kad net nesisaugojome . Jis viska padare laiku,tai yra, istrauke. Bet man buvo tokia baime, kad ten manyje kazkas liko. O dar esu girdejus apie ta sekreta... Isgeriau po dvieju dienu ekstra kt.  Po savaites prasidejo kraujavimas. Menesines turejo buti 20 diena. Maudzia pilvo apacia. Pastarosiomis dienomis pasidare labai jautrus speneliai. Tai nezinau net ka cia daryt. Gal kuriai taip buvo? Zinau kad po ekstra issibalansuoja organizmas. Nekreipciau i tai demesio, bet sunerimau del jautriu speneliu... . Ka patartumet? Leliuko dar nenoreciau del kitu aplinkybiu. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-02-07 22:24

Sveikos merginos, esu cia naujoke... nebereikalo, turiu klausimu klausimeliu :) Su draugu mylejomes ir visiskai nesisaugojome su mintimi pastoti. Mano menesiniu ciklas yra 28 dienos, ir jis labai regulerus. as kaip laikrodukas 28 diena susergu, pries tai zinoma beproto skauda krutine, bunu pikta, beabejo skauda ir pilvuka. Na o isandien yra ta 28 diena, jokiu skausmu, jokiu nervu, jokiu menesiniu... :) (tikiuosi jos nebepasirodys bent 9men.) Aisku, manau dizugtis dar anksti, bet mielosios kokia tikimybe kad mes jau nebevieni? :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2013-02-07 23:28

Raimonda1991 2013 02 07    

Sveikos merginos, esu cia naujoke... nebereikalo, turiu klausimu klausimeliu :) Su draugu mylejomes ir visiskai nesisaugojome su mintimi pastoti. Mano menesiniu ciklas yra 28 dienos, ir jis labai regulerus. as kaip laikrodukas 28 diena susergu, pries tai zinoma beproto skauda krutine, bunu pikta, beabejo skauda ir pilvuka. Na o isandien yra ta 28 diena, jokiu skausmu, jokiu nervu, jokiu menesiniu... :) (tikiuosi jos nebepasirodys bent 9men.) Aisku, manau dizugtis dar anksti, bet mielosios kokia tikimybe kad mes jau nebevieni? :)

Sveika

Na, jau sveikinimai, kad jau planuojate

Zinoma, kad skausmai, nervai ir visa kita tai ne pozymis ar pastojai ar ne. Dazniausiai per menesiniu laika pozymiai lieka tokie patys, tik nera menesiniu ( ar nera silpnumo ? ) . 

Gal testuka planuoji darytis? ar pas ginekologa, ar dar paluketi?

2013-02-08 23:50

Aciu uz sveikinimus :) na galvoju dar keleta dienu palaukti, jei manesiniu nebus, darysiu testa, kiekviena minute svajoju kad tik ju nebutu, taip apsidziaukciau jei buciau pastojusi :) )  deja jokio silpnumo nejauciu, jauciuosi taip lyg buciau pati sveikiausia. Tikiuosi mano spejimai pasitvirtins ir galesiu pradet dairytsi visu kudikisku dalykeliu..gaila draugo nera salia, taip norisi jam kazka pasakyti, bet tuo paciu ir nesinori, nes zinau kad jei nieko nebus tai labai nusimintu. O jei butu tai manau pati geriausia valentino dovana

2013-02-09 22:08

tikrai nuostabi , planuota - meiles dovana

linkiu jums noru issipildymo, ir lauksime ziniu ;)

( beje, jei pameni, ar tai buvo aktas per vaisingas dienas ar nesutampa? )

2013-02-12 11:45

Deja, valentino dovanos nebus kokios tikejausi :( pasidariau testa rode neigiama, ir nesuklydo nes kita diena susirgau... ;/ ech o taip tikejausi..nieko teks labiau pasistengti :) )) o kaip tiksliau apskaiciuoti tas vaisingas dienas? Nelabai zinau as

2013-02-13 11:12

http://www.mama.lt/skaiciuokles/vaisingu-dienu-skaiciuokle

ARBA INTERNETE GALI RASTI : vaisingu dienu kalendirius. 

2013-02-28 16:09

Sveikos mamytės, esu naujokė čia. Gal galėtumėte ir man šiek tiek padėti. Galbūt esu nėščia, o gal čia rimtesnės ligos požymiai... Nesenai baigiau sirgti, prieš 12 dienų, 5 dienas vėlavo, ir sirgau trumoiau nei įprastai. Jau maždaug savaitę laiko labai skauda krūtinę, kaip švininė, sunki, lyg ir padidėjus, kasdien maudžia pilvą, dešinę pusę ir papilvę kartais. Dažnai į tualetą bėgioju, šiek tiek silpna... Jau galvojau iš pradžių koks apendicitas gal, bet prie ko čia ta krūtinė..Testą dariausi - neigiamas. Gal kažkam yra taip buvę? Iš anksto dėkoju :)

2013-03-01 11:34

Dai_sy 2013 02 28    

Sveikos mamytės, esu naujokė čia. Gal galėtumėte ir man šiek tiek padėti. Galbūt esu nėščia, o gal čia rimtesnės ligos požymiai... Nesenai baigiau sirgti, prieš 12 dienų, 5 dienas vėlavo, ir sirgau trumoiau nei įprastai. Jau maždaug savaitę laiko labai skauda krūtinę, kaip švininė, sunki, lyg ir padidėjus, kasdien maudžia pilvą, dešinę pusę ir papilvę kartais. Dažnai į tualetą bėgioju, šiek tiek silpna... Jau galvojau iš pradžių koks apendicitas gal, bet prie ko čia ta krūtinė..Testą dariausi - neigiamas. Gal kažkam yra taip buvę? Iš anksto dėkoju :)

gali buti ir nestumo pozymiai, o gali buti ir klaidingi tie pozymiai....

reikia ziureti koki testa darei, ne visi testai iskarto parodo, nebent pirkai brangesni kuris pasako jau po keliu paru.

tad siek tiek kantrybes ir stebek save, veliau ir vel testuka pasidaryk. arba iskarto pas ginekologa kokia 5 savaite po paskutiniu menesiniu ( man jau tada (5 savaite)pasake jog laukiuosi, o testas pries savaite buvo dar neigiamas, bet kartoti nenorejau ir kreipiausi i ginekologa)

Kiekviena moteris individuali ir tas nestumas skirtingas, bei jo pozymiai. Krutine ir silpnumas pasako kad galetu buti jau....  

Bet stai pilvo skausmai, man jie tik budavo per menesiniu ciklo laikotarpi, i tuoleta per anksti gal eiti, leliukas dar tau nespaudzia slapimo pusles, o gal butent tavo tokie pozymiai !!!!  

As asmeniskai gerdavau spaustu citrinu sulciu su vandeniu kad nuimti silpnuma,

Zodziu, stebek save , kad nebutu jokiu papildomu prikibusiu lygeliu, O jei tai nestumo pozymiai ir to tikeisi - mes tave sveikiname,

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2013-03-01 11:46)

2013-04-25 15:47

sveikos norejau patarimo ka daryti jau savaite kaip turiu temperaturos,skauda pilvo apacia bet testukas neigiamas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2013-11-24 14:33

sveikos merginos :) esu naujokė, tad nežinau nuo ko pradėti blush2.gif

su vaikinu mylejomies lapkricio 17d. paskutiniu menesiniu diena buvo lapkricio 17d. dabar kazkaip keistai jauciuosi... rugstys sukile skrandyje, kazkaip pilvuka pucia ir kairi sona vis paskaidena, padursto, lyg atrodo kartais drugeliai skraidzioja ten biggrin.giftaip pat pykinti pradejo pastaruoju metu, vis skaudena galva blush2.gif
kaip manote ar tai gali buti nėštumas? pakomentuokite, prasau rolleyes.gif

2014-05-13 11:03

Sveikos mamytes.Noreciau labai pasidometi!!Manau jau kad laukiuos kazkur 2 savaites, pilvukas atrodo kad ir  padidejo, o buvo ir pykinimas, kartais silpna pasidaro ,jauciuos nervuota, o vakar labai skaudejo pilvo apacia,tartum atrodo kad jau tuoj prasides menstruacijos ,o nestumo testa manau butu per greit darytis. O ir siaip.. . Gal galit kazka patart, ir konkreciau pasakyt laukiuos ar ne? 

2014-05-22 12:58

Labukas visoms Pradesiu nuo to, kad isnarsiau visus forumus ir websaitus apie nestuma ir jo simptomus, zinoma atsakymu begale, taciau vistiek nesu patenkinta  Su vyru planuojame vaikuti, taigi si menesi menesines veluoja jau 2 savaites, nors siaip jos visada buvo reguliarios + - viena diena, taciau sis menesis man neduoda ramybes, svaigsta galva, buna labai silpna, o kartais uzeina energijos antpludziai, uzeina toks lyg pykinimas, bet nevemiu, maudzia pilvo apacia ir sonus ipac kairyji, taip pat nuotaikos keiciasi pastoviai, tai linksma tai liudnaremuo grauzia, krutine skauda, bet ne spenelius kaip kitos nestukes sako... Taigi kadangi menesines veluoja 2 savaites testas turetu prarodyti yra tas mazas stebukliukas manyje ar ne, taciau dariausi jau 4 testus, bet vis tas pats vienas bruksnelis. Gyvenu UK ir daktarai nelabai priema darytis kraujo tyrimus nes skaitosi turi namu testas parodyti, liepe man laukti dar savaite. Bet as neturiu tiek kantrybes... Nezinau net ka ir galvoti, galvoje per daug visko 

2014-10-06 15:56

Susiduriau su tokia problema. Pasidariau niestumo testa, jis parode dvi juosteles, bet nuejus pas ginekologe suzinojau, kad ji nieko nemato. Pasake, kad gal dar per anksti. Tada pasidariau dar karta niestumo testa, jis buvo neigiamas. 

Mano mmm veluoja, nuolatos pykina, tai nesuprantu kas darosi

2014-12-28 19:29

Sveikos merginos.

Su vaikinu nesaugių lytinių santykių (be apsaugos, tačiau manyje nebaigdavo) turėjome gruodžio 19, 20, 21 dienomis. Paskutines mėnesines turėjau lapkričio 24 dieną. Kadangi mano ciklas nereguliarus, negaliu tiksliai pasakyt kada turėjo prasidėti. Esmė tame, kad tai vyko paskutiniosiomis ciklo dienomis. Dabar truputį esu nerime. Esu jauna, vaikučio tikrai dar neplanuoju.. bet ar buvo įmanoma pastoti paskutiniąją savaitę? Simptomai, nuo pat 23 - 24d lygiai tokie patys, kaip prieš mėnesines : viskas erzina, maudžia pilvo apačią ( ne dažnai, dažniau rytais ir vakarais, kartais laaabai stipriai, kartais vos vos), skauda krūtinę, patinę limfmazgiai, jaučiuosi silpnai, svaigsta galva, išmetė spuogiukais.. bet atsirado du nauji požymiai - dingo apetitas (galbūt dėl streso) ir atsirado baltos, gal net gelsvai baltos skystos išskyros. Ką tai galėtų reikšti? Labai jaudinuosi iš tiesų :/ 

11

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia? Padėkit...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Martynas