Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia?...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-06-06 16:46

Labas mamytes,

Ar as galeciau buti nescia,kaskaip silnoka man ir vakarais kartais nuo karto papykina ir pilvas kartais nuo karto taip keistai gurgia ir maudzia pilvo apacia dazniausiai karyji sona,taip man budavo pries MMS,bet mausdavo abu sonus . speneliai kai palieti jau labai skauda MMS nepasirodo savaite,bet man neleguliarios yra,tai del to maziausiai pergyvenu. noretusi pasidaryti nestumo testa bt gyvenu uzsienyje kaime tai i vaistine nera su kuo nuvaziuoti.ar as galeciau buti nescia,kaskaip silnoka man ir vakarais kartais nuo karto papykina ir pilvas kartais nuo karto taip keistai gurgia ir maudzia pilvo apacia dazniausiai karyji sona,taip man budavo pries MMS,bet mausdavo abu sonus . speneliai kai palieti jau labai skauda MMS nepasirodo savaite,bet man neleguliarios yra,tai del to maziausiai pergyvenu. noretusi pasidaryti nestumo testa bet gyvenu uzsienyje kaime tai i vaistine nera su kuo nuvaziuoti.Aciu..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2012-06-06 20:45

sweikos mamytesnebesuprantu,turejau jau senai sulaukti tu musu dieneliu,bet nesulaukiu...pasidariau testuka,bet parode neigiama atsakyma...labai daznai begu y tuoleta...nuotaika keiciasi kas kelias minutes...kjp manot,gal testas negerai parode...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-07-10 18:58

sveiki. Man idomu ar galiu buti nescia, nes mylejausi paskutini karta geguzes 10d nesisaugodama . birzelio 10d susirgau menesinem. o siandien liepos 10 dar nesergu, nors krutys skaudzio kaip pries menesines ir toks pilvo putimas ra jau antra diena. Ar tai galetu reiskti nestuma? nes kitokiu simptomu nesijauciau.

2012-07-10 19:04

sveiki. Man idomu ar galiu buti nescia, nes mylejausi paskutini karta geguzes 10d nesisaugodama . birzelio 10d susirgau menesinem. o siandien liepos 10 dar nesergu, nors krutys skaudzio kaip pries menesines ir toks pilvo putimas ra jau antra diena. Ar tai galetu reiskti nestuma? nes kitokiu simptomu kaip nuovargis ar pykinimas nejauciau.

2012-07-10 19:10

sveiki. Man idomu ar galiu buti nescia, nes mylejausi paskutini karta geguzes 10d nesisaugodama . birzelio 10d susirgau menesinem. o siandien liepos 10 dar nesergu, nors krutys skaudzio kaip pries menesines ir toks pilvo putimas ra jau antra diena. Ar tai galetu reiskti nestuma? nes kitokiu simptomu kaip ir nejauciau

2012-07-10 19:12

sveiki. Man idomu ar galiu buti nescia, nes mylejausi paskutini karta geguzes 10d nesisaugodama . birzelio 10d susirgau menesinem. o siandien liepos 10 dar nesergu, nors krutys skaudzio kaip pries menesines ir toks pilvo putimas ra jau antra diena. Ar tai galetu reiskti nestuma? nes kitokiu simptomu kaip ir nejauciau

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-07-11 00:16

o kaip menesines? reguliarios buna? testo nebandei darytis? as zinau viena varianta, kad pana laukesi ir nezinojo, kol neapsilanke pas ginekologe reguliariai apziurai. jai ir menesines kas menesi budavo, o pilvas nelabai ir didejo. ir istiko lengvas sokas, kai suzinojo, kad laukiasi jau 5 menuo :)

2012-07-11 10:49

na nvisai reguliarios tai viena diena veluoja ir panasiai. testuko nedariau, bet manau reiks, o dar snd atsikelus radau patepima ir bus matyt ar tai ir bus patepimas ar menesines, bet as galima antra menesi tepti? nes jei as nescia tai ir pirma menesi nesirgau o tepe(nors man labiau atrode i menesines)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-07-11 23:18

Su pirmu nėštumu 2 mėnesius sirgau normaliai, o trečią tik tepė, kai sužinojau jau buvau 15 savaičių nėščia :) bet čia manau retai taip būna. Geriausia daryt testuką.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2012-07-17 15:20

sveikos, nerimauju ar nesu nescia.. nes mano dienos veluoja jau 5d., nors yprastai ciklas reguliarus t.y 28 dienos. paskutines menesines buvo birzelio 16d., birzelio 30 diena, pasimylejau siektiek su akto nutraukimu, bei su apsauga... pagal apskaiciavimus turejau susirgti liepos 13 diena, bet nesusirgau, nors visi pozymiai kaip pries sirgima, siek tiek maudzia nugara, padidejusi krutine siek tiek skauda, taciau ne spenelius, kelias dienas jauciau ir pilvo sopejima, kaip jau man iprasta pries sergant. diena pries planuotas menesines t.y birzelio 12 diena nuejusi i tualeta pastebejau jog kraujuoju, kraujo liko ir ant serveteles, taciau daugiau ir nebesirgau, tik tiek, ir net nebetepe. labai nerimauju, dariausi siandien ir nestumo testa , taciau buvo neigiamas, gal per mazai laiko praejo? net nezinau ka daryti, gal del streso viskas?? taip pat pries menesines kokia savaite labai skaudejo slapimo pusle, turbut kazkoks uzdegimas, ypac kai ejau i tualeta, todel geriau vaistus, gal del to veluoja? padekit, nes nebezinau ka daryti... :(

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-07-17 22:17

na dar galima palaukti, gal dar buvo kažkokia situacija kuri priverte susinervinti, susijaudinti,..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-07-17 22:22

gal del slapimo taku infekcijos viskas..? net nebezinau..

2012-07-18 09:24

nezinia 2012 07 17    

sveikos, nerimauju ar nesu nescia.. nes mano dienos veluoja jau 5d., nors yprastai ciklas reguliarus t.y 28 dienos. paskutines menesines buvo birzelio 16d., birzelio 30 diena, pasimylejau siektiek su akto nutraukimu, bei su apsauga... pagal apskaiciavimus turejau susirgti liepos 13 diena, bet nesusirgau, nors visi pozymiai kaip pries sirgima, siek tiek maudzia nugara, padidejusi krutine siek tiek skauda, taciau ne spenelius, kelias dienas jauciau ir pilvo sopejima, kaip jau man iprasta pries sergant. diena pries planuotas menesines t.y birzelio 12 diena nuejusi i tualeta pastebejau jog kraujuoju, kraujo liko ir ant serveteles, taciau daugiau ir nebesirgau, tik tiek, ir net nebetepe. labai nerimauju, dariausi siandien ir nestumo testa , taciau buvo neigiamas, gal per mazai laiko praejo? net nezinau ka daryti, gal del streso viskas?? taip pat pries menesines kokia savaite labai skaudejo slapimo pusle, turbut kazkoks uzdegimas, ypac kai ejau i tualeta, todel geriau vaistus, gal del to veluoja? padekit, nes nebezinau ka daryti... :(

sveikos, siandien pagaliau susirgau.. palengvejimas neispasakytas... taciau ar  tai normalu, kad kraujas buvo pasirodes kaip jau minejau ir liepos 12 diena, taciau tik karta,  siandien kaip suprantu pagal visa situacija ir savijauta sirgsiu is sirdies :D ..  ar man tiesiog tiek laiko velavo del streso, baimes , ir del to , kad geriau antibiotikus nuo uzdegimo? patarkit

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-07-18 15:31

na va matai.. visko gali būti, stresas , vaistai jug yra daug priežasčiu kurie gali paveikti menesiniu sutrikima

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-07-18 19:42

tik idomu kodel buvo pasirode liepos 12 vienam kartui, ir dingo...

2012-08-02 16:30

sveikos, patarkit, cia ir vel as :) menesinemis sirgau, taciau trumpiau, 4 dienas, ir buvo kur kas silpnesnes ... nestumo testa dariau liepos 17 diena, buvo neigiamas, vakar pajutau krutines skausma, jautresni ir speneliai :( ((( jauciu sioki toki sopejima ir nugaroje, labai bijau, kad... krutine tartum degintu, ar tai galetu ka reiksti?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-02 21:46

pabandyk dar sykį pasidaryti nėštumo testą arba kreipkis pas savo ginekologę ji daugiau paaiškins...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-03 15:07

geriausiai parodys testukas, jei esi nescia tai gal ta diena kai dareisi buvo per mazas nestumas ir jo nerode. Arba stresuoji ir viskas taip darosi, juk menesines irgi vienodos nebuna. Svarbiausia nesinervinti.

2012-08-05 00:18

dabar kelias dienas nebuvo galimybes pasidaryti testuko, pasimatavau temperatura dabar buvo 36,9... ar tai galetu ka reiksti? pries diena ar dvi  matavausi buvo 36,6.. jauciu jog yra jautresne krutine, nugara nebtaip maudzia.. kitu simptomu kaip ir nera, na kai paskaiciau kad gali atsirasti didesnis isskyru kiekis, tai kita diena lyg ir buvo sitaip.. bet net nezinau, gal del mano baimes ir galvojimo, nes ka paskaitau, tai gal is bijojimo organizmas pats tarsi taip ir pasielgia.. net nezinau ka ir galvoti :(

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-05 13:39

greiciausiai taip ir bus, maziau viska imk į galvą ir susitvarkys :) nes kai pastoviai galvoji tada atrodo viskas ir darosi :)

10

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia? Padėkit...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Benediktas