Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia?...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2011-05-08 14:33

LAba diena

as esu visia nepatyrus, tai turejo buti mano pirma skartas... taciau su vaikinu isdykavome (oralinis seksas),  velaiu norejome pasimyleti, taciau tai buvo labaiiii skausminga ir pradejo begti kraujas, greit nulekiau i dusa, daugiau nebandem to pakartoti ( nepasimylejome), tai buvo pries trys savaites, bet dabar jauciuosi keistai, man vaidenasi kad esu nescia... nors tai manau neimanoma... butu per ziauru...

Padekite Mielos paneles, moterys=) Jus gal daugiau patirties turite...

man menesines prasidejo 4 dienas anksciau( na taip buna kartais), jauciu silpnuma ( nors mazai labai valgau)... kazkaip paskaicius intrenete lyg jokiu pozymiu ir neradau atitinkamu, bet kakziap lyg padidejo pilvukas vizualiai( nera labai didelis, bet kazkiek padidejes siek tiek).

Patarkite prasau ka nors, ACIU JUMS ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2011-05-08 15:07

Per daug galvoji. Nusiramink. Nepastojai, jeigu vaikinas nebaige tavyje, o kadangi sakai, kad net nesimylejot tai reiskia viskas gerai. Pilvo padidejimas - tik tavo vaizduote, silpnumas - pati sakai, kad mazai valgai....

2011-05-08 15:34

uj Dekui =) as tikiuosi... na taip nebaige manije ir isvis manau kad iki to nepriejome, nes per mazai as ji patenkinau oraliniu=) bet kai tai vyksta pirma  karta ir labai bijai pastoti tai Dieve kaip jaudiniuosi=). Aciu Jums truputi nuraminote ;

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-05-08 19:41

nusipirk testa bus dar ramiau.. tikrai tai tik tavo vaizduote..

2011-05-08 19:56

Bet tai testai kiek skaiciau nelabai patikimi, gal tiesiog pas gydytoja nueiti?

kakzaip skauda skranduka, bet tai buvo ir anksciau, nes as labai mazai valgau. bet zinote kai bijai tai visko prisigalvoji...

kokie Jums pozymiai buvo kai lauketes ir kada pastebejote tai?

2011-05-08 20:19

oi manau testas tikrai patikimas. nusipirk du ir matysi.

2011-05-08 20:33

=) dekui uz patarima. o kraujo tyrimai patikimi? nes reikia visvien pasidaryti kraujo tyrimus

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-05-09 00:17

bent jau as tai jokiu pojuciu nejauciau kad esu nescia, tiesiog jau zinojau,taciau nebuvo nei pykinimu ar pan..tavo atveju manau kad per daug jau fantazijai leidi dirbti ;) zmogus visko prisigalvoji is tos nezinios ir baimes, vis atrandi panasiu simptomu.pasidaryk testus,nueik pas ginekologa ir nusiraminsi.nes buna ir tokiu atveju kad realiai moteris nera nescia,taciau kai ji pradeda galvoti kad gal pastojo tai net ir prasideda visi tie pykinimai, alpimai..

2011-05-09 11:20

taip=) as ir taip manau kad tiesiog prisigalvoju, nes labai to bijau, ir tai ziauroka butu... bet vaikinas patvirtino kad sperma patekti negalejo nes jos nebuvo visai... bet del visa pykto ryt nueisiio kraujo tyrimus padarysiu, nes gal tai kazkas kitko...

o kraujo tyrimai parodo nestuma?

Aciu Jums labai uz patarimus ;) ...

2011-05-09 12:49

na menesines nebuvo gausios si karta, bet po menesiniu pilvuka kaip ir dingo=) plokscias dabar ir vel, siek teik dar maudzia, bet tai tikraisuiai nuo menesiniu nes dar 3 diena=), as tikiuosi kad viska as tik prisigalvojau=)))

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-09 16:12

Gerai čia sako nupirk neštumo testa,nueik pas daktare  bus tikrai ramiau ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-09 17:48

gerai=), o testuka kada reik daryti? po menesiniu galima?

pas genekologe, tai uzsirasiau bet reik ilgai laukti vizito=)... tai butu paprasciau gal testuka pasidaryti o kad butu patikimiau kraujo tyrimus gal dar ? ka manote?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2011-05-09 18:01

jei jau taip bijai, tai gal geriau is vis neisdykaukit ir palaukit kol nestumo baime bus mazesne  nes naudojant bet kokias apsisaugojimo priemones tikimybe pastoti vis tiek islieka, kad ir laaaabai maza.... o siaip tai manau kad tu tikrai nepastojai ir cia tik prisigasdinai pati save...

2011-05-09 18:08

gali buti =), ai zinot meile seile, pirma kart taip isimylejau ir deja nieko nesigavo... tik vat isliko baime tokia, visada apgalvoju savo veiksmus, o si kart nusivyliau pati savimi...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-05-09 20:48

Nueisi pas ginekologe, pasitikrinsi, ir nesvarbu kad nepastojai-bus paciai idomu , saugu.

Padarysi kraujo tyrima ir nesvarbu kad pastojai  - suzinosi del ko silpnumas.

O ateity, jai nenori tureti vaiku, ir turi tokia baime-  naudokites apsisaugojimo priemones. 

( jai draugas uz save atsako, jog kontroliuoja situacija - galima ir be apsisaugojimo, bet turi prisimti is anksto atsakomybe apie nenumatytas pasekmes, tada kartu busite ramus :)   )

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-05-09 20:49)

2011-05-09 22:12

Aciu jums brangiosios uz patarimus, palaikyma, nuomone. Aciu Jums ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2011-05-12 19:21

Sveikutes, esu pasimetus,nezinau ka daryt....balandzio 6d mylejausi su vaikinu,tai buvo mano pirmas kartas ir iki siol neatsiranda menesines. Kalbejausi su draugem sake ,kad jos galejo dingt del to jog pirmas kartas buvo,bet ar ne per ilgai jos dingo????Dar turiu pasakyt,kad man menesines labai nereguliaios,kartais budavo digdavo keliems menesems,ar net pusei metu.Dariausi 3 testus visi neigiami.Gal galetumet patart ka daryt toliau?ar as galiu but nescia?nors jokiu pozymiu ir nejauciu.

Mama.lt

Mama.lt

2011-05-12 21:27

Imantuko 2011 05 12    

Sveikutes, esu pasimetus,nezinau ka daryt....balandzio 6d mylejausi su vaikinu,tai buvo mano pirmas kartas ir iki siol neatsiranda menesines. Kalbejausi su draugem sake ,kad jos galejo dingt del to jog pirmas kartas buvo,bet ar ne per ilgai jos dingo????Dar turiu pasakyt,kad man menesines labai nereguliaios,kartais budavo digdavo keliems menesems,ar net pusei metu.Dariausi 3 testus visi neigiami.Gal galetumet patart ka daryt toliau?ar as galiu but nescia?nors jokiu pozymiu ir nejauciu.

gal ir grubiai parasysiu,bet sujuokino iki asaru tas tavo prasymas padeti...nejuokink rimtai,,oi ka daryti ka daryti....atsiprasant nesip...............k ir nereikes galvoti ka daryti,arba jei jau ta darai tai apsisviesk visom imanomom priemonem,kad nereiktu taip kvailai klausti.

2011-05-12 21:57

pati sakai kad nereguliarios vadinas, lauk ir bus.. beto testus darei, neigiami. nera cia ko tada bijoti..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-05-13 00:01

Testai padaryti ,jie neigiami,tai kam ta panika.

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Ar esu nėščia? Padėkit...

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Elzė