Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Teigiamas streptokoko...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114

2012-02-10 12:47

Sveikos, mamos. Praeita sav man padare streptokoko tyrima, ir jis teigiamas :( Per pirma nestuma nieko nebuvo, o sikart - yra :( Gal kas zinote is kur ta bakterija isvis atsiranda ir kaip PO gimdymo ja gydyti, kad toliau jos nebetureciau. Zinau, kad gimdymo metu tures buti man suleisti antibiotikai, kad apsaugoti leliuka, nes... kaip paskaiciau pasekmes, tai jos tragiskos: meningitas arba sepsis, o veliau - leliuko mirtis :'( Atsakyma suzinojau tik pries valanda, bet jau visa valanda kraustausi is proto ir negaliu nustoti verkusi... Nesuprantu  is kur ji aplamai atsirado? Visa gyvenima laikiausi asmenines higienos, iklotu nenaudoju ir per visa savo gyvenima turejau ir vis dar tebeturiu tik visa viena vyra! :'( Ir AR VISADA yra apsaugomas leliukas suleidus antibiotikus? Dekui uz ats...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2012-02-10 13:40

Man taip pat buvo rasta ta bjaurybe, per gimdyma leido antibijotikus ateidavo sesele kas 4 valandas ir i vena per kateteri juos suleisdavao, vaikiukas gime sveikas svarbiausia, kad ji atrado laiku ir gales tau ir vaikuciui padeti, o nervuotis tikrai nera ko, daugumai moteru ji randa, jo gydyti nereikia, strepkokokas gyvena musu organizmuose, bet vieniems jis suaktiveja, o kitiems ne,o kodel taip yra neaisku bent man taip aiskino daktare

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-10 15:57

Man irgi taip buvo.Cia gal buna tik nestukem.Svarbu laiku padarytas tyrimas.

Viskas bus gerai....

2012-02-11 04:05

Dekui Jums uz ats, tikiuosi, jog ir mano mazyliui bus viskas gerai... :/

2012-02-11 10:12

Tai zinoma, kad bus viskas gerai, leis vaistukus ir vaikiukas gims sveikas ir pats graziausias bet svarbiausia, kad kai jau pajausite reguliarius saremius, nieko nebelaukyte ir vaziuokite i ligonine, nes kuo daugiau injekciju suleis tuo bus geriau   Man suleido 3, manes nei skatino,nei vandenis kirpo, kad veiksmas vyktu greiciau, viskas vyko naturaliai ir skausmas nebuvo toks didelis ir leliukui geriau buvo dar karta pasikartosiu, svarbiausia, kad ji surado laiku, gales jums padeti ,kad viskas butu gerai  ziurekite pozityviau, nebedaug liko juk ir leliukas jaucia jusu nerima ir jam negera tada.. tai nosyte aukstyn

2012-02-11 12:37

Labai dekui uz palaikyma ir padrasinancius zodzius!  O kaip del maitinimo? Visada leidzia paciai maitinti nuo pat pirmos akimirkos?

2012-02-11 14:14

Pas mus, Panevezyje, leidzia is karto vaikiuka matinti, mes su maziumi pargulejome gimdykloje 2 val. po gimdymo ir jis visa laiko niamniojo  Streptokokas, pavojingas buna tik vaikuciui slenkant gimdymo takais, ir aisku jei vaistukai neleidziami,o kai jis jau pas mus pasaulyje,jam jis jau nebepakenks   

Svarbiausia, kad nuotaika jums pagerejo 

2012-02-12 10:16

Viskas aisku :) O namo isleido laiku jus? Nelaike ilgiau nei iprastai?

2012-02-12 10:51

Del streptokoko, musu ilgiau nelaike, siaip dar kraujuka rodos paima kudikeliui ir patikrina ar viskas gerai  mus paleido po 5 dienu nes mano maziui buvo prasidedanti naujagimiu gelta, bet to neitakojo streptokokas   jam ant virsugalvio buvo 2 kafeliohematomos.. 

2012-02-12 19:28

Na aisku viskas, supratau. Dekui uz atsakymus :)

2012-02-24 10:56

Na, pagaliau mes jau namuose! Pagimdziau Meiles diena :) Tik va, su tais antibiotikais nesuspejom :( Staigiai uzsivede veikla, ciut spejom i lig nuvaz!  Ten suleido 1 doze ir pagimdziau uz kokiu 10 - 15 min. Vaikeliui visgi persidave infekcija, tad reikejo praeiti antibiotiku kursa 7 d :( Vargsa vaika 2 k per d bade, bet tikiuosi, kad visa tai praeity ir niekuomet neatsinaujins...

2012-02-24 17:06

Sveikute, as vis pagalvodavau, kaip jums sekasi.. kaip smagu, kad jau su leliuku kartu linkiu dauk ramiu nakteliu, kad pienelis begtu upeliais ir kad pilvuko bedos nekamuotu

Teigiamas streptokoko atsakymas

laikom kumstukus,kad nebereiketu daugiau tokiu baisiu proceduru maziukui ir guleti ligonineje, kad augtu stiprus ir sveikas mazylis

2012-02-26 17:56

Aciu Jums lb uz palaikyma! Na, as manau, kad jau tikrai viskas praeity... Bent jau gydytoja taip sake, kad be pasekmiu bus ir kad viskas jau praeity.. Kad jos zodziai ir Jusu palinkejimas tiesiai Dievui i ausi!!!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-03-15 16:01

Streptokokas? Kas čia per žvėris?  :D  Kaip paskaičiau, tai net pradėjau abejoti, ar tikrai man reikėtų pastoti, juk tiek daug atima sveikatos...

Beje, linkiu, kad viskas būtų gerai tiek mamytei, tiek vaikeliui :)

Gyvenimas nenumatė padaryti iš mūsų tobulybės. Tobulybių vieta muziejuje.

2012-03-16 11:20

Na issamiau galima pasiskaityti google'j ivedus B grupes streptokokas. O siaip tai cia yra tokia bakterija, kuri isauga moters organizme nestumo metu, bet nevisoms. O lauktis, isnesioti, pagimdyti ir auginti - VISADA VERTA, nes vaikai - DIDZIAUSIAS dziaugsmas!!! Kad ir kiek mums tai sveikatos bekainuotu... 

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Teigiamas streptokoko...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Augustė