Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > noriu vaiko nors dar...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 21

2012-02-09 14:36

mes su vaikinu gyvename jau metus kartu... as noriu lb vaikucio, jei db pastociau vaikutis gimtu kai man butu jau 18m bet vistiek bijau apkalbu... ir mano vaikinas nori bet bijo kad neišlaikys musu visu su savo alga.. jis nori kad as pabaikciau mokslus bet tai dar uztruks 2 metus o as neiskentesiu tiek be vaikucio.. juk as zinau ka reiskia auginti vaika nes auginau savo sesers sunu nuo savaites iki 2 metuku.. ka man daryti? kdl as taip to vaikelio noriu?

Paskutinį kartą redagavo: gintare17 (2012-02-10 15:02)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-02-09 14:45

:) klausyk savo vakino, baik mokslus ,isidarbink, pilnai save islaikykite ir tada tik apie vaikeli galvokite.

Noreti viena, auginti kita. Na pastosi pagimdysi, be mokslo, be darbo ka vaikuciui pasiulysi tik minimaliai, o noresis maximaliai,to leisti negalesi, sirdis plys.

Vaikinas protingas tavo, jei dvejojate,kad seimos neislaikysite ,tai tikrai dar ne laikas.

Buk protinga priimdama tokius sprendimus :)

2012-02-09 15:03

aciu uz patarima...  bet matosi kad mano vaikinas lb nori vaikucio bet gaili manes.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-09 18:45

dieve dieve mergaite kur tavo protas,cia ne is blogos puses,spesi dar tu vaiku prisigimdyti,baigsis pasisedejimai pas drauges kada noriu ir kiek noriu,linksmybes,busi prirista prie namu,noresi kur islketi artimuju prasysi ar gali pabuti su vaiku,zinok nera malonu kas kart prasineti,o kai tokia jauna ziurek kad neprasidetu pykciai su vaikeliu tevu kad pinigeliu maza vaikas neramus bemieges naktys,geriau kol kas pagyvenkit del saves,pasitaupykit kapeika nuvykit i kokia kelione,kiek galima pamatykit kuo daugiau,spesi dar su vaikuciais reiktu tau palikti maza vaikuti savaitei laiko iskart pakeistum nuomone

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-02-10 11:12

teisngai ateja sako,as pasigimdziau 20ies,ir mums su vyru pirmas vaikas buvo isbandymas,nes as pirmus metus buvau nemiegojus,puole depresija,o ir su pinigeliais nebuvo geriausia kai is vienos algos gyvenom,zinok,vaika augint tai ne tik ant ranku ciuciuot ir megautis,kai pajausi rutina,namu tvarkymas,valgyt darymas,vaiko prieziura,o jei dar ir vyras daugiau art tures,kad jus islaikyt,daugeli netgi iki skirybu priveda.

jei labai didelis noras yra pas tave,patarciau pasiskaiciuot islaidas,visakia is algos isskaiciuot paziurek ar kas liks:nesciosios prieziura,vaikui rubai,vezimas,lovele,pampersai(kiekviena menesi,kuo mazesnis tuo daugiau reikia pirmais menesiais iki 5-6poku gali prireikt)jei pati nemaitinsi misinukai,kiek zinau pigiausias virs 20lt kelioms dienoms,buteliukai,mokesciai kiekviena menesi uz buta,buto nuoma jei nuomuojates,bei maisto islaidos,dar ir rubu patiems nusipirkti.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2012-02-10 17:32

ateja as menesio laiko sunena dabojau tris savaites viena nes sesuo mano buvo isvykus i ligonine o mano mama dirbo naktimis.. tai tik keles valandas padedavo man daboti sunena tai nesakyk kad mano nuomone pasikeis jei vaika man paliktu savaitei... nes as jau tai patyrus kai reikia keltis nakti, maitinti, pakeisti pampersa ir uzmigdyti ir vel pasiruosti viska kai atsikels...

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-10 17:41

Gintare,manau gal dar truputi palukekit su leliuku,tikrai spesit...Nors smagu kai jauni tevai ir jauni seneliai.

Bet....

Viskam ateina laikas.Sekmes jums...!!!

2012-02-10 18:45

Mamuk470 aciu uz grazius zodzius o ne pamokslus kai kurios... jei noreciau pamokslu paklausciau mamos ar kitu giminiu.. bet matau kad jis nori bet gaili manes jam jau 24m pats laikas o man ne.. tai lb blogai jauciuosi kad taip yra.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-11 18:34

Manau 100pr reikia palaukti ir neskubeti, spesi dar jug visas gyvenimas prieš akis.Dar ne vienas vaikas bus :) iš pradžiu reikia savo gyvenima sutvarkyti, baigti mokslus, gauti socialines garantijas. Viskas dar bus :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 104

2012-02-11 20:25

Nepilnametem turetu rupeti mokslai o ne vaikai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-02-12 12:26

gintare17 2012 02 09    

mes su vaikinu gyvename jau metus kartu... as noriu lb vaikucio, jei db pastociau vaikutis gimtu kai man butu jau 18m bet vistiek bijau apkalbu... ir mano vaikinas nori bet bijo kad neišlaikys musu visu su savo alga.. jis nori kad as pabaikciau mokslus bet tai dar uztruks 2 metus o as neiskentesiu tiek be vaikucio.. juk as zinau ka reiskia auginti vaika nes auginau savo sesers sunu nuo savaites iki 2 metuku.. ka man daryti? kdl as taip to vaikelio noriu?

manau, siuo atveju norai nesiderina su realybe nei kaip, viena galima noret, o kita padaryt stai kaip :) reikia galvot ka tu jam duosi kai pati neturi nei darbo nei pajamu, ir dar mokslu nebaigus jokiu :(

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-13 09:46

nesupyk bet jei jau esi 24 metu siuo atveju tavo vaikinas ir galvoji kad pats tas ,nu zinok man juokas ima jam ne 30 kad butu tas pats,dieve abu jauni dziaukites gyvenimu is vienos algos su mazu vaiku nepragyvensi,o mamai vel ant sprando lipti manau nera labai gerai ,paklausk mamos ar noretu tapt antra karta senele idomu ka atsakytu.gal tave mama labiau paprotintu

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2012-02-13 09:51

na, tavo noras nėra dar rodiklis, kad vaikelio tikrai reikia, apsirūpink pati, būk tikra dėl ateities, baik mokslus, įgyk specialybę, kad ne duok dieve kas neatsitiktų ir tu pati galėtum pasirūpint savimi ir vaikeliu, o 24m tikrai ne tas amžius vyrui kai tikrai jau reikia vaikelio, nors vyras vyrui nelygu, bet tikrai siūlau dar minimum 3 metelius palaukt :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-13 10:07

vikte,tau pritariu.Nereika skubet su tais vaikiukais.Reikia bent vidurine pabaigt,kazkur istot,dirbt.Turet kur gyvent.Va tada gal jau leliukui butu laikas...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-11-10 17:47

didis noras, suprantu, bet kartais Dievas sudelioja viska kitaip nei mes laukiame. Lai eina laikas sava tekme. mazylis ateis. Tik reikia pasiruosti jo atejimui. 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2013-04-25 08:59

Argi jautiesi subrendusi tokiam zingsniui tureti vaika tokiame amziuje, juk pati dar esi vaikas, ar viska jau padarei savo gyvenime, baigei mokslus, turi darba, esi susituokusi, pasiruosusi vietoje diskotekos leisti laika virtuveje, vietoj mokslu ir pasisedejimu su draugemis, bemieges naktis prie vaiko loveles, reikia ne tik noreti vaiko, bet ir tureti ka jam pasiulyti. Juk jauna esi spesi dar su tais vaikais, o jei dabar pastosi, susilauksi ir gailesies ,kad taip anksti, kas tada, juk visvien privalesi atsakyti uz savo sprendima ir auginti vaika. Cia labai svarbus ir atsakingas zingsnis gyvenime gerai viska apgalvok, net ir kur gyvensi, jei pas tevus, ar jie pritaria tokiam zingsniui susilaukti vaikucio, jei nuomosites buta ar uzteks finansu ir t.t

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > noriu vaiko nors dar...

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Gabija