Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Vaiko planavimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-01-31 12:15

Ar greitai mamytes, kurios planavote antraji vaikeli, pastojote?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-01-31 13:51

aš iš pirmo karto .... jokio vargo nei su pirmu nei su antru...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-31 14:13

man tris kartus,pirma men ir pastoju,jokio vargo

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2012-01-31 19:44

Kai nusprendėm, kad jau galim pradėti mąstyti apie antrąjį vaikutį, nustojom saugotis. Pastojau greitai - per pirmąjį mėnesį. Labai nustebau ir apsidžiaugiau, nes su pirmu pastojimu buvo problemėlių.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2012-01-31 21:10

su antru  metus laiko vargome kol uzkibo

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-01-31 21:30

Negreitai po 7 menesiu kazkur. Jau sakem nekimba ,tai nekimba paliekam taip kaip yra :D ir po tu zodziu pastojau, matyt issigando :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2012-01-31 23:10

Kai nusprendeme,kad norime antro vaikucio,po 3men.sulaukeme teigiamo atsakymo.Nesitikejau taip greit,nes skirtumas tarp mergyciu 12metu.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-02-01 09:51

Mes ir labai greit.Kai tik kilo mintis,kad jau laikas antram leliukui,tai turbut po menesio tas noras pradejo pildytis.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-01-26 00:16

ir mes jau pradedam mastyti apie antraji :) tik pirmaji reikia ismokinti ant puoduko reikalus daryt, tuomet jau kibsim i darbus :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2013-01-26 13:17

ooo imba šaunu kad norite dar vieno vaikelio..sėkmės kūryboje...

2013-01-26 22:52

aciu, brazde :) jei ekonomika leistu, tai as gimdyciau ir gimdyciau :D su vyru jau sutare, kad kai busim (kada nors) turtuoliai, turesim maziausiai 5 vaikus :D  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 34

2013-04-08 21:36

Sveikos.... Dabar kitas klausimas man išlindo, kai vakar dariausi testą išryškėjo tik viena C langelyje juostytė blanki tokia neryški, o antra ne.. Dar nebuvau jo išmetusi šiandien kaip tik norėjau išmesti, pasižiūrėjau dar į atsakyma ir T langelyje yra balta juostytė puikiai įžiūrima, tačiau nei paraudusi nieko... tačiau puikiai matosi... Tai čia dabar suprasti tai kaip jau testo atlikto ir panaudoto paklaidą ar tai kad man kartoti? Esu ankščiau jau dariusi tų testų , tačiau kad ir po laiko jokia antra neišryškėdavo...

Mama.lt

Mama.lt

2013-11-29 16:36

Labas, esamos ir busimos mamytes :) esu naujoke, turiu dvi atzaleles ir planuojame su vyru trecio vaikelio susilaukti, ale rupus miltai sutrikau, kazkokia baime mane uzpuole, kaip cia dabartes 3 vaikai, pazistami, draugai, seima smerkia, kad jau gana dvieju, bet vyras nori trecio o ir as dar noreciau mergytes, bet vat sutrikau visai, pamirsau viska, dukrai 8 metai, sunui 4 su puse, reik pagranduko, bet viska pamirsau ir stresuoju :) Gal kas paguosti galetumete??? Kvaila motera as turbut :D

2013-12-02 12:47

MRME jus saves ir vyro klausote, ar ko aplinkiniai tikisi? Jei jus norit dar vieno - tik pirmyn i darbus! Ne aplinkiniai jusu vaikus augina, o jus patys ;) mes 3 vaikai seimoje (buvom), tevai issiskyre ir, manyciau, mama mus kuo puikiausiai uzaugino. Dabar jau ir 4 esam vaikai seimoje ir visiems viskas gerai :) Maziau neigiamu emociju, maziau klausykit, ka aplinkiniai sneka, ne ju reikalas, kiek vaiku jums turet ;)

Mama.lt

Mama.lt

2013-12-03 00:50

Aciu lb uz palaikyma ir supratinguma :) Manau, kad jus tikrai esate teisi visu 100% patys vaikais rupinames ir juos auklejame :) Bandysime vis tik dar vieno susilaukti :)  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2014-02-11 13:53

kristulka26 2012 01 31    

Negreitai po 7 menesiu kazkur. Jau sakem nekimba ,tai nekimba paliekam taip kaip yra :D ir po tu zodziu pastojau, matyt issigando :D

Ir mum nekimba , pries 2 metus turejau isvalyma...   Vargstam db 7 men ir 3 savaites...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2014-02-11 21:19

Sveikos mamytės. Mes jau antro norim, tik va su pirma dukryte vargom tris metus beveik kol sulaukėm, o va antra jau metus vėl bandom ir nesėkmingai :(  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-04-03 11:42

Labas Mamytės ! 

Esu ketvirto kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą. 

Šio tyrimo tikslas yra nustatyti svarbiausius veiksnius darančius įtaką, mamoms, perkančioms nosies gleivių aspiratorius. Klausimynas susideda is 22 klausimų ir teiginių.

Būčiau labai dėkinga jeigu skirtumėte kelias minutes anketai užpildyti. Tokiu būdu padėsite man atlikti šį tyrimą ir užbaigti savo studijas!

Visi atsakymai bus konfidencialūs. 

http://apklausa .lt/f/veiksniai-darantys-itaka-nosies-aspiratoriu-pirkimui-6lz54dh/answers/new.fullpage

Iš anksto dėkoju!

2014-11-19 18:02

Sveikos , Mamytes :) turiu bedele... Turime jau viena dukryte 5 metuku ir norime susilaukti antro, niekaip nepavyksta, bandome jau puse metu, ir per vaisingas dieneles ....kaip neigiamas taip neigiamas..nebezinau jau ka ir daryti...ko griebtis..plius, mano ciklas 28 dienos, reguliarios kaip laikrodukas, taciau nezinau kaip tiksliai apskaiciuoti ta ovuliacija, kadangi vienur raso 14 diena nuo ciklo pradzios , kitur 15 diena, kitur isvis 17 ...

2014-11-20 13:35

Sveikos merginos ir moterys! Aš noriu, kad pasidalintumete savo atsakymais ir nuomonė mano situacija. Mano menesines veluoja jau 3 dienas, bet krutys pastangrejo ir speneliai pajautrejo. Pilvas, kaip pries menesines visada, ne skauda. Tikrai zinau, kad su vaikinu miegodama, ne buvo atsitike taip, kad mano vaikinas mane apvaisintu, ar gali buti taip, kad pora spermos lasu galejo pakliuti i mane? Neštumo požymiu kaip ir ryškiu nejaučiu, tik pradejau dažniau šlapintis ir miegas sutrikes. Ar gali buti, kad as nescia? 

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Lukas