Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Kauno gimdymo namu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114

2012-01-28 15:02

Norejau ir as gimdyti cia pries 2 metelius... Girdejau nemazai teigiamu atsiliepimu... Naktis, 3 val. Nubego vandenys. Su vyru pakylam is lovos, as i vonia, susitvarkau, apsirengiam ir per duris. 3 val 40 min - mes jau Krikscioniskuju vidiniame kieme. Ten paliekame masina (sablaumas pakeltas) ir nueiname i vidu. Paskambinam i duris, atidaro 3 APSIMIEGOJUSIOS sesutes. Pasisveikinu ir sakau, kad nubego vandenys, o jos: " Cia jus masina pasistatet kieme?" "Taip, mes." "Negalima, nes ten tarnybinis kiemas, gydytojai netures kur pasistatyti masinu." Mano vyras sako, kad kai nueis paimti daiktu, ja isvarys, juk db naktis, nieko nera ir vietos pilna kieme. O jos ir toliau savo... Tada GALIAUSIAI PRISIMINE, kad ir as ten stoviu tarpdury ir paklause kas atsitiko ir kelintas gimdymas. Pasakiau, kad pirmas ir nubego vandenys 3 val. Sako: "Ai, mes neturim vietu, pas mus pilnos gimdyklos." ...kai tuo tarpu koridoriuje nei cypt (nes tam paciam koridoriuj ir yra tos gimdyklos). "Pasiule" man vaziuot namo arba guldyt mane KORIDORIUJ!!! Tuo metu siaute gripas, lauke 20 - 25 laipsniai salcio, ir ligoninese karantinas, o man jos siulo koridoriuj, kaip kokiai gyvenimo atliekai gulet!!! Na ka, vyrui sakau, kad vaz i Klinikas. O jos :" Tai jo, vaz i Klinikas, ten jus priims". Tai va tokia ta mano patirtis apie Krikscioniskus... Isvaziavom mes i Klinikas, o jos toliau nuejo ramiai miegoti, kad PAGALIAU masina nebestoves ju vidiniame kieme... Dar kelios drauges gimde, tai viena gydytojai dave 700 Lt i kisene, kita 800 Lt... Tai va tokie tie "Krikscioniskieji"...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-02-11 14:38

sveiki as pirma gimdyma gimdziau Kauno klinikose o jau antra preis puse metu 2ligoninei ir man ten labai patiko nes tau su vaikuciu skire atskira palata ir jei nori vyras kartu miegoti jam yra lova 15lt parai ir priemimas geras ir kas svarbiausia niekam nieko nedavem nes tai yra ju darbas akuseriu ginekologiu ir klinikose geras priemimas bet ten jei nori buti palatoje viena tai kainos dideles. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-02-14 20:22

pirma vaikeli pries 5 metukus ir as gimdziau klinikose ir tikrai galiu pasakyti kad rupinosi gerai,nors ir nieko nedaveme. O dabar net nezinau kur noreciau gimdyti,galvoju apie 2 ligonine

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114

2012-02-24 11:02

Antra k vel gimdziau klinikose. Akuseres - NUOSTABIOOOOOOS! Nieko nedaveme, nesitareme su niekuom ir viskas absoliuciai be priekaistu!!! Jei tektu trecia k gimdyt - be jokiu dvejoniu rinkciausi klinikas!!!

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Kauno gimdymo namu priemimas

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
mit
Vilius