Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Viršsvoris po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-29 07:58

ana diena uzsidejau dzinsus nu tokius kur tik tik ant klubu ir ka jus manom slaunys viskas normaliai, uzpakalis net neapsitempes, o per klubus saga vos vos uzsegiau :( baisu bet reikes su tuom susigyventi nes as pati ir vizuoaliai matau, kad jie platesni tiesiog... jau cia gal koky kg numesti ir pavyks bet jie atgal y savo vieta negrys...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-29 08:26

nepergyvenk pareigune 

2009-08-29 08:33

oi ne sandriuk, as ir siaip nebuvau is tokiu sakaliuku kaip sakant... tai man tas svoris kazkaip niekada perdaug dideliu galvos skausmu nebuvo. ir as ziuriu realiai kad yra tokiu dalyku kuriu neatstatysi. daznai galvoju, jau geriau yra taip kad su kokia bile kokia figura esu, bet uztat sveika dukryte turiu. kazin ar buciau laimingesne 90-60-90 ir tureciau nesveika vaikely... net nemastau renkuosi pirma varianta... :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-29 08:44

Beabejo svarbiausia sveikos abi. Aš ir labai jau nepergyvenu yra kaip yra, žinoma šiek tiek prisižiūriu save nes linkusi į stambėjimą jei leisčiau sau viską tai tikrai nekas tada būtų. Bet užtat mano uošvienė sako na būtų viskas gerai bet mano marti stora su anūke oi oi ir taip dejuoja kiekvieną kartą. Dar kad pati būtu kūdeną gal ir kitaip būtų. O aš jai nuolat atsakau ot gerai būtų vaikas perdžiuves su mama, neturiu sveikatos nei vaiko, nei vežimo nei pakelt nei pastumt ot gražu sakau butumėm, abi perbale iš ligoninių neišeinam ot kaip gražu.

2009-08-29 09:23

zinoma jeigu visa gyvenima moteris svere 55-60, o po gimdymo 90kg tai galima svarstyti gal kokia liga, gal siaip apsileidimas. o kai svoris svyruoja keli kg ten keli sen tai tokie komentarai kaip brazdes uosvienes, tai mane ir nervintu, ir galu gale zeistu... nu juk ne uosvienei su mumis gyventi reikia, tai ko tokie komentarai? matyt ji lb puikiai gyvena,ir jokiu rupesciu neturi, kad didziausia problema marcios svoris...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-29 09:35

aš jau nebekreipiu dėmesio, susitaikiau vadinasi nėr problemų kad jai galvą skaudą dėl mūsų storumo

2009-08-29 09:54

jeigu brazde stora, tai as tada storuliu storule...

kam kalbet bet uosvienei patylet, ne spati ne 60-90-60........

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-29 13:55

na jeigu šiuo metu mane pamatytųmėte tai pasakytųmėt ,kad apsileidus ir pan. bet deja išsiaiškinau aš savo svorio nekritimo priežastis. o prieš pirmą neštumą aš svėriau 75kg. tai buvo tiesiog įdealus mano svoris mat esu dar ir nežema. po gimdimo liko 85kg. po antro gimdimo sveriu jau gal geriau nesakysiu, bet kažkur virš 90kg. už tad dabar labai bijau, nes kai žinau jog laukiuosi vėl tai kas bus po šio neštumo...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-29 16:42

nieko zydroji nebus.... dziaukis nauja gyvybe ir tiek.................. suparntu tave 

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-30 13:26

po antro vaikelio gimimo buvau priaugus 26kg po menesio nukrito kilogramu nemazai sveriau 90kg o po menesio liko 75kg,ir va jau vaikuciui 6men,ir dar vis like tie 75kg ir jie niekur nejuda,ka daryt kaip numest dar bent 10kg

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-30 13:29

atsisakyt sausainiu ir saldainiu, daugiau valgyt pieno produktu, bent jau man padeda, taip pat sriubu ir skysciu daugiau, maziau bulviu ir miltiniu patiekalu

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-30 13:49

O man tai idomiai gavos. Nestumo pradzioj sveriau 59.Per nestuma priaugau 15, tai gimdydama sveriau 74. Gryzus is ligonines buvo nukrite 7, o iki siandienos dar 7. Nors nuo gimdymo dar tepraejo tik trys savaites. O dabar sveriu 60. Dar viena kg liko numest ir busiu kaip buvus

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-30 16:54

Del klubu apimties: pas mane taip pat  praplatejo,nors po pirmojo gimdymo to nebuvo.Kiek zinau is savo patirties ir is kitu,kartais po dvieju triju metu moterys atgauna savo ismatavimus,taigi nera ko nerimauti,jei virssvoris nera labai aki reziantis. Stai siandien mes buvome uzsuke pas vyro mama-anyta i svecius,o ten kaip tik jos kaimyne kavute gere.Kad prades ji mane girti: kokia isgrazejusi ir t.t.,o asir sakau,nu taip sustorejusi,o toms vyresnems tai kaip tik labiau tinka kai as nesu kuda,daug jau girdejau,kad taip man labiau tinka... Na cia skonio reikalas,as tai nieko pries kokis 4-5 kg numesti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-30 16:58

o man cia va pries pora sav taip nutiko..jau sveriau kaip ir pries nestuma. kai draugas grizo po atostogu is lt,tai per ta savaite kazkur 4kg sutirpo..kai nuejau pasisverti tai vos nenugriuvau :O dabar ir laikosi tas svoris..nezinau kodel taip greit man tie 4kg nukrito,juk valgiau tiek pat kaip ir anksciau

2009-08-30 17:02

Taip kartais buna,kad rodos bandai viska,bet jokiu rezultatu,o kai nustoji ka daryti ir stengtis,ima ir krenta...

2009-08-30 17:13

na as jokiu dietu ar ko nesilaikiau.bet gerai kad nukrito.ale jau vyras sako kad pas tave uzpakaliuko jau tuoj neliks ir nebus net uz ko paimti

2009-08-30 17:23

YTai,va,kad jie kartais irgi nezino ko nori,nori,jog mes butume lieknos,bet papu ir subinytes taip pat reikia,o dazniausiai jei krinta svoris,pirmoje vietoje mazeja krytine.Gal del to mano vyras nenori,kad as labiau sukusciau,nes sake jam dabar visko pats tas  

2009-08-30 17:25

na taip reikia jiems liektnu bet su geru biustu ir uzpakaliuku :D kaip jiem nedasyla kad jei pati mazai sveri tai ir negali turet dideles krutines :O  nebent mus naruralias moteris jie bando prilyginti toms,kurios su implantais

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-30 17:40

Kad tim vyram krutine ir uzpakalis terupi. Bet  svarbiausiai sau paciai patikt

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-08-30 18:57

man kaip emy,greit nukrito tas svoris,tik va biski lasinukai ant pilvuko ir strijos  tuos lasinukus tai greit sutvarkysiu (nuo vakar pradejau pilvo presa daryt :) ) o vat su strijom nieko napadarysi...ir uzpakaliukas dar  "susiplojo"...

8

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Viršsvoris po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Mėta