Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Viršsvoris po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-03 19:59

pareigune 2009 09 03    

taip vaivorykste deja musu visuomeneje ne visi su aukstaisiais ir inteligentisku, tolerantisku poziuriu

ka padarysi-visokiu yra,visokiu taip sakant ir reikia.bet sitaip kalbedama jie tik savo bukuma ir neisprusima parodo,ne kitaip.o ir save gerbiantys zmones taip nekalbetu apie moteris.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 25

2009-09-10 22:40

gymdyt vaikus malonumas,kuris kartais kainuoja...svorio kaita...esu laiminga mamyte,bet nereikalingi kilogramai varo i nevilti,o tirpsta jie taip nenoriai...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2009-10-06 16:28

as per niestuma priaugau 25 kg o po jo iskart nukrito 15 ir db kol maitinu dar 2 nukrito dar liko 8 kg atsikratyti bet as per daug del to nepergyvenu as visada buvau putlute ir visada gerai jausdavausi amn dzin svoris visada laikydavosi toks koks yra nei daugiau nei maziau yra gyvenime rimtesniu dalyku del kuriu reikia jaudintis,o tas virssvoris ne pasaulio pabaiga po 6 nevalgykit ir viskas bus gerai.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-10-06 16:46

ivona 2009 09 10    

gymdyt vaikus malonumas,kuris kartais kainuoja...svorio kaita...esu laiminga mamyte,bet nereikalingi kilogramai varo i nevilti,o tirpsta jie taip nenoriai...

man asmeniškai gimdymas jokio malonumo nesuteikė

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-10-06 16:58

brazde 2009 10 06     ivona 2009 09 10    

man asmeniškai gimdymas jokio malonumo nesuteikė

taikliai atsakyta-anoks cia malonumas uodega isvertus guleti ir steneti...

o siaip jau yra labai netaktisku zmoniu likusio svorio po gimdymo atzvilgiu.Mano pazystama(susilaukus 4v-to vaikelio) lankydamas brolis isvadino stora dar karta besilaukiancia karve.Na aisku kazkaip kitaip ten pasake...bet ji taip uzpyko,kad baigusi maitinti lb.greitai sublogo.Net sakyciau per daug jau.

siaip ir pas mane dar egzistuoja plius10kg.ir nera valios susiimti,bet bandysiu sulaukusi delcios menulio.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-06 18:23

nekankinu saves nei del saves  nei del kitu jokiomis dietomis...

svoris pas mane sokinejo ir iki nestumu  ir po gimdymu...

va dabar turiu 85, bet jauciuosi sveikesne, nei tada kai sveriau 58, broliai liepe valgyt pradeti...

aisku nenoreciau vel sverti 105, kai sveriau vienu metu...

pagraus gyvenimas ir vel sukusiu, bus viskas gerai vel busiu apvalesne...

nors apvalumais nuo mazens pasizymejau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-10-06 18:56

nestumo metu priaugau 35 kg ir labai apmaudu ,bet jau 3m po gimdymo as juos nenumeciau ir visus nesiojuos

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-06 19:29

o as manau kad kokia moteris bebutu ji visada bus nepatenkinta savo svoriu...jei ne svoris tai dar prie kazko prisikabins bet minusiukus ras savyje ;( na pas mane irgi jau svoris ne toks koks buvo iki pirmojo nestumo, turiu 10kg.virs bet vis tikiuosi juos kada nors numesti ...vis viliuosi nors puikiai suprantu kad jau si dalyka man sunku padaryti...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-06 20:48

Aha,dar pamirstame ,kaip mano vyras sako,kad esame ne 15-metes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-06 21:00

ogopavare cia mamba...

as pritariu eiwutei...pas mane tas pats. nuo mazens buavu apvalaina.. o db ypac 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-10-06 22:16

sveikutės, na greit jau 6mėn.mūsų angelui. Aš per nėštumą priaugau žiauriai daug apie 40kg., bet truputį pas mane nėštumas komplikavosi, bet kai pagimdžiau, tai katastrofiškai atrodžiau, ui......baisu ir prisiminti. db esu numetusi 20kg., bet savaime svoris nukrito, bet dar 20kg.liko, vis galvoju, kaip čia greičiau atsistačius į savo senas vėžias...............sportuoti ug negaliu, nes cezario pjūvi turėjau, dietos ne man....taip kad.......

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-10-06 22:46

O man turbūt nėštumas kažkaip organizmą išjudino, nes prieš tai visuomet buvau tokia apvali, ne per daug, bet numesti tu 5-6kg niekaip neišeidavo. O dabar sveriu tiek, kiek nesvėriau niekad, 58kg, o ūgis 172cm. Nors nedarau absoliučiai nieko, kad tas svoris kristų.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-11 00:38

pankoliukas 2009 10 06    

sveikutės, na greit jau 6mėn.mūsų angelui. Aš per nėštumą priaugau žiauriai daug apie 40kg., bet truputį pas mane nėštumas komplikavosi, bet kai pagimdžiau, tai katastrofiškai atrodžiau, ui......baisu ir prisiminti. db esu numetusi 20kg., bet savaime svoris nukrito, bet dar 20kg.liko, vis galvoju, kaip čia greičiau atsistačius į savo senas vėžias...............sportuoti ug negaliu, nes cezario pjūvi turėjau, dietos ne man....taip kad.......

ir as po cezario pjuvio  reiketu numesti 20 kg, bet kaip  noriu inusipirkt ir isbandyt magnetini lanka, bet kazin ar pades

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 812

2009-10-26 15:35

as priaugau apie 25 kg,bet po 3 menesiu ju jau nebeliko ir nieko spec nedariau,kazkaip savaime. Na zinoma juk su mazu leliuku dar nevisad iseina ir laiku pavalgyt normaliai(zinoma ir nebadavau),o dar namie apsikuopt. Va dar pilveli kiek paplokstint noretusi , turiu ab rocket treniruokli,bet nera kada.  su vaiku ant ranku bicukus treniruoju ,nes nuolat ant ranku prasosi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2009-10-27 13:33

po pirmo gimdymo labai greitai numeciau 15 kg,mano svoris buvo 60 kg ir ugis 1.72.per antra nestuma priaugau 25 kg bet jauciau tuos kilogramus.ir dabar sveriu 70 ir nekaip nepavyksta numesti.nes kaip is pradziu maitinau tai valgiau daug ir nestorejau,o va dabar jau tiek nevalgau ir vistiek svoris nesikeicia.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-11-11 19:03

kaip viena mayte sake kad jei svoris mus patenkina tai atsiras kitas dalykas kuris musu nepatenkina :) po gimdymo pas mane virssvoris buvo 4kg.bet jie greit istirpo,ir ne tik jie dingo,bet ir dar 6kg anksciau normalus mano svoris buvo kazkur 55kg,o dabar kai po gimdymo praejo puse metu tebesveriu 49kg..ir nei sportuoju,nei dietu laikausi.. nors viena bureja sake man kad po gimdymo liksiu kaip skeletas.nu bet atsiprasau,as noriu savojo svorio.nes kai nepripratus prie tokio svorio tai jau ir miegoti buna kartais nepatogu nes kaulai atsikise ir spaudzia,o ir siap jau nebeliko jokio moteriskumo.nei uzpakaliuko nei nieko..vyras jau mane vis lazdavo kad nebera uz ko paimti :D  na tikiuosi su laiku grisiu i savaji svori...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-11-11 19:58

Sveikutes mamytes ir busimos mamytes   ;) Kiekvienai mamytei matau skirtingai kritineja svoris.Man pries niestuma kaskas pasake,kad per metus moteris atsistoja i savo vezeles ir tai tiesa.Na bent jau kiek pazystu pagimdziusiu mamyciu jom svoriukas per metukus,o kitom ir greiciau istirpo.Bet kiek pastebejau,kad jos niekad vienoj vietikej nenusededavo.Namu rosa,vaikas(ai) laiku nepavalgymas,isejimas i miesta-tai sudegino kilogramus nejucia.As esu ir buvau ne is smulkiuju,bet po gimdymo praejo tik 2savaites o jau nukrito 14kg(Per nestuma priaugau 25kg) Nesportuoju ir dietu nesilaikau,bet gyvenu aktyvu gyvenima.Nesedziu vietoj,namie darbai manau niekam patys nepasidirba ir vaiko niekas nedaboja.Tai atima daug kg.Zinoma dar yra vienas dalykas,kas spartina kg tirpima,maitinimas krutimi.

Nenusiminkit mamytes jei svoris nekrenta,juk vaikas myli mamyte tokia kokia ji yra.

NUOSTABUS JAUSMAS KAI MAZAS LELIUKAS VARTINEJAS PILVUKE,O DAR NUOSTABESNIS KAI JIS ISVYSTA PASAULI IR TU TAMPI MAMYTE :

Sukurtos temos: 22   Diskusijose pasisake: 125

2009-11-29 18:18

o gal yra mamyciu kurios vartojo kokias nors liekninancias tabletes?

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-12-16 16:10

Tema yra rakinama pasiekus maksimalų puslapių skaičių.

10

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Viršsvoris po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Aironas