Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Viršsvoris po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 17:25

Nepaslaptis, kad dauguma moteriškių po gimdymo ne tik džiaugiasi savo mažais gražiais kūdikėliais, bet ir lieja ašaras dėl likusių kilogramų. Vienoms pavyksta greitai juos "sudeginti", kitos susidraugauja su jais ir visai dėl to neaimanuoja, o trečios visą likusi gyvenimą keičia dietą po dietos, bet jie niekur nedingsta.
Kaip kito ar kinta jūsų svoris po gimdymo? Ar pergyvenote dėl likusių kilogramų? Kokių priemonių ėmėtės kad atgauti savo linijas iki gimdymo? Kaip reagavo jūsų vyrai į likusį viršsvorį?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 17:54

oi, jau si tema TOOOOOOOOOOKIA opi... mano vyras sako, kad kokia buvau grazi, tokia ir likau (nesiojuos 10kg "ne savo"), nors kartais uzmeta kokia uzuomina apie lieknejima :roll: . buvau pradejusi sportuoti, bet niekaip nera laiko, o kadangi visa tai vyksta namie, tai ir ryzto :oops: ,neisivaizduoju, ka reikes daryti... :? :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 18:45

Aš norėčiau dar kokius 5 kg numesti :roll: Iki nėštumo svėriau apie 65 kg, o dabar 70 kg. Aišku, kur jie dings, jei ištisas dienas sėdžiu namie ir visai nejudu (judinu tik pirštus, rašydama žinutes :mrgreen: )... Va, kai pradėsiu dirbti, tikiuosi, kad greitai jų atsikratysiu. O vyras vis numeta akmenėlį į mano daržą, bet labai piktai tada į jį pažiūriu :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 19:07

Cia ir mano problema.As ir iki gimdymo vis su svoriu kovojau,tai po jo dar labiau. Dabar esu tokia kokia ir pries pirma nestuma buvau,bet vat noriu vis numesti,kad buciau lieknesne.Vakar ziurejau laida apie ivairias dietas.Vieni bande Atkinsono dieta-nieko nenumete(per 4 savaites),kita moteris hipnozes pagalba-2 kg numete. vyras buvo dantis kruminius pas dantista suklijaves specialiai,kad tik gerti galtu,bet nieko kramtyti.Tai pats paskui ir ejo,kad isimtu man rodos po 4 dienu,nes dantis skaudet pradejo. O kiti skaiciavo punktus(man primena,kaip kaloriju skaiciavima),tai moteris numete 5 kg,jos vyras tik 2.Bet jis nelabai stengesi.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 19:57

na as kol kas dziaugiuosi likusiais kilogramais, nes neturiu noro laikytis dietos ar sportuot, greit grisiu i darba ir visi kilai istirs, nes mano darbas susijes su stresais, lakstymais po aukstus, komandiruotem, lakstymais po laukus

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 21:52

As vakar irgi pirma karta toki isgirdau. Kazkuo specialiai sukabina tuos dantis ir dar kazkokia medziaga deda.Ir negali net kalbeti zmoniskai.Bet jam labai dantis pradejo skaudeti,taigi,nesamone mano manymu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-09 23:08

Mano drauge uz 10 dienu gimdys, tai dabar yra priaugus 21 kg. taip kad tu nepergyvenk del tu 15 kg. As pati per nestuma priaugau 15 kg. Pagimdzius numeciau 10, bet po to jie sekmingai sugrizo :shock: toks jau tas gyvenimas. Reiks uzsiimt sportu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-10 11:31

Sveikos, man irgi per pirmas pora savaiciu viskas nukrito (15 kg), o laimingiausias del to buvo... mano vyras.. kiek jis apie tai kalbejo, gyresi, didziavosi, net juokinga prisiminti. (nors siaip tai jis aiskina, kad moteriai geriau +5 kg nei -5..) Man tuo metu galva kuo kitu uzimta buvo. O labiausiai dziaugiausi ne tuo, kad pilvas susitrauke, o kad mano kojos ''sugrizo'', pasisalino visi skysciai ir vel galejau savo batus autis. Bet pilvas irgi gerai

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-12 16:21

Svekos, as irgi del virsvorio kankinuosi, vos ne kiekviena diena sveruosi, vyras juokiasi kad as "pati ant saves varau", o jam labai gerai "daug ir mano", kol maitinu reikes pakenteti bet jau po to :x , (tikiuosi mano ristas ne dings niekur)

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-12 22:00

O aš per nėštumą priaugau 17 kilogramų, bet po gimdymo praėjus dviems mėnesiams viskas grizo i savo vietas , tik pilvukas truputi atsikišes liko. Niekaip jo atsikratyti negaliu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-12 22:13

Na, panke irgi blyn labai stora,
Kaip sakant, tiek paritus, ties pastacius vaiksto sia zeme
Bet reikalas vis taisos pamazu
Nes jam as idedu labai daug pastangu.

Morale pasakecios paparasta
Maziau paesk, daugiau sportuok ir busi tu liekna

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-12 22:33

O cia jau receptu nera jokiu kitu,
KAip tik ugdyti valia nedraugaut taip su saldytuvu.
O jei jau nepavyksta niekaip susiimt i naga,
Tai greitai sversi sima viena kilograma.

Morale pasakecios paprasta
Jei valios neturesi, susitaikyk, liksi amziams tu stora

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-12 23:05

[quote=panke]O cia jau receptu nera jokiu kitu,

KAip tik ugdyti valia nedraugaut taip su saldytuvu.

O jei jau nepavyksta niekaip susiimt i naga,

Tai greitai sversi sima viena kilograma.

[/quote]

Panke, tu nepakartojama kaip visada,

Ir patarimai skamba kaip linksma daina.

Bet žvengt iš jų aš jau nebegaliu,

Nes darosi graudu,

Juk daug tiesos girdžiu iš lūpų pankiškų.

:roll: :oops:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 01:12

As per abu nestumus priaugdavu apie 20 kg. "Apie" todel, kad nuo 18 kg nebesisverdavau nes baisu buvo :shock: Pagimdzius antruka po triju men sveriau tiek, kad buvau labai savimi patenkinta, deja deja maitinau as ji iki 9 men, paskui kazkaip valgyt maziau primirsau ir dabar "dziaugiuosi" priaugtais 7kg :shock: :shock: :shock: Vyras tai nebumba, bet va mama ir "malonus" giminaiciai, kaip ir beje ne kai kurie kaimynai nepasigedija uzlipt ant mozolio :shock: Na va o as laikausi dietos dabar ,sedziu va prie kompo ir kremtu kas tik papuola po ranka :shock: Siaubas o ne gyvenimas.

Ir kas per viens tas valgis yr,
kad esti noris vis daugyn.... :cry:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 03:13

)

Kai laukiausi pirmuko, priėdžiau 24 kg. Priėdžiau. Negražus žodis, bet teisingas. Kai sveri 52kg ir visai nereikia rūpintis tinkama mityba, nešiodama savyje mažą žmogelį su dideliu malonumu atleidi vadžias ir valgai ne už du (už du gydytojai nerekomenduoja), o už keturis (už save, už tave ir už mus abu su tavim). Rezultatas - 16 kg gražaus tauko po gimdymo, kuris taip tave myli, kad visai nenori apleisti tavo organizmo.

[Tada realiai pirmą ir paskutinį kartą gyvenime pajutau, ką reiškia būti tikrai apkūnia su visais fiziniais negalavimais (trūksta kvapo, muša širdis) ir baimę "tokia ir liksiu". Nelikau. Kažkaip. Žindymas-mityba-sportas. Tiesa, pervargimas. Bet to geriau nerekomenduoti. Nuoširdžiai, per didelė kaina ]

Toliau. Antras nėštumas. Tas storas žodis preeklampsija.

Kaip Burda gyrėsi savo "apie 20 kg", aš pasigirsiu savo "maždaug abiejų Burdos nėštumų kilogramais viename (2 in 1)". Tiesa, tos ligos būta ne tiek ir daug - baltymų, ten kur jų ieško, nerado, o vat svoris keitėsi - būdavo - po kilogramą kasdien. Ačiū Dievui ir gyd. Keršulytei - nesprogau, o vat gimdyti važiavau sverdama apie 100kg. Pagimdžiau.

O ten kairėje esu aš po 3 metų. Rezultatas mane tenkina. Bent į žmogų panaši pasidariau. Gal kada juo ir tapsiu. Pirmiausia reikia tuos pagimdytuosius į žmones išleist, taigi, neskubu

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-14 11:31

Aš kažkaip niekada (nei per pirmą, nei per antrą neštumą) nesijaudinau del priaugtų kg, tai gal todėl jų ir neliko :?: Kiek buvau priaugus su dukra, tai jau net nepamenu, o sūnus priaugino 15 kg, o per pusę metų juos visus nuėmė. Ir ne todėl,kad būtų mane labai varginęs, bet gal todėl, kad maitinau iki 9 mėnesių, o gal - kad nenuorama esu iš prigimties - dabar sveriu tuos pačius 56 kg, kaip ir anksčiau, telpu į visus rūbus, bet teko 100 proc. pakeisti liemenėles, nes krūtinės praktiškai neliko . Tai dabar pradedu galvot apie silikoną :wink: O, sugalvojau, reikės paklausti jūsų nuomonės tam skirtame skyrelyje apie tai :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-17 08:53

o as is vis neturejau tokios problemos. as puse nestumo pravemiau, tai net nebuvo kaip ir priaugti. kai visos tokio nestumo buna priaugusios po 5 kg, as buvau tuos 5 kg numetusi. mano pilvas augo i nugaros puse, kas gazdino gydytoja. as tik lieknejau ir lieknejau uzuot storejusi :roll: . bet per paskutine puse nestumo jau pradejo augti pilvas. taigi iki gimdymo isspaudziau apie 11 kg. is kuriu vaikas svere 4 kg. bet vistiek uosviene mane pamacius, po gimdymo praejus savaitei, sugebejo isvadint storule :evil: :evil: :evil: (tik man idomu ar kuri ka tik pagimdziusi moteris gali but manekenes sudejimo)

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-17 09:03

Man, praėjus metams po gimdymo, liko 1-2 kg. Aš dėl to visai nepergyvenu, svarbiausia, kad sveikata gera. O jau tuos 2 kg. galima numesti bet kada, kai tik labai norisi. Tačiau to noro kažkaip vis pristinga :oops: . O bendrai apie svorį nėštumo metu, tai man gydytoja sakė, kad savaime nukreta 13 kg., o kas virš tų 13 kg. - jau yra viršsvoris ir dėl šių kilogramų numetimo jau reikia pasistengti. Negaliu šiai teorijai prieštarauti, nes man taip ir buvo - aš priaugau 15 kg., tai 13 kg. nukrito savaime, o tuos likusius 2 dar turiu.

O dabar viena žiauri teorija apie svorį (tik nesupykit) - koncentracijos stovyklose nebuvo nei vieno storo.... :? Taigi, viską lemia suvalgomo maisto kiekis :wink: .

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-17 09:30

Per nėštumą priaugau 16 kg, 2 mėn po gimdymo svėriau 5 kg mažiau nei prieš nėštumą, teko visus rūbus pasiaurint. O dabar jau sėkmingai svoris atsistatinėja (storėju), nes stresų rimtų kaip ir nėra, valgau daug, darbas "sėdimas", su vaiku lauke nebesiduodu. Ir kaip pastebėjau tai svoris ne po gimdymo liko, o kai pradėjau dirbt - tai pradėjo augt.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-17 09:36

Skaitau ir baisu darosi, sunku jauciu jums buvo vaikscioti su tais 20 ir daugiau kg :? Va as priaugau 5kg per visa nestuma, niekas nesuprato kaip cia yra, nes valgiau normaliai, ne karto manes nepykino. Bet uz tai man buvo taip lengva iki pat galo galejau ant vienos kojos sokineti . Galvojau kai pagimdysiu tai busiu visai plona, bet tik tie 5 kg ir nukrito, likau tokia pat kaip iki gimdymo. Dabar turiu baisu nora dar numesti kelis kilogramelius bet kadangi maitinu ir ryju kaip kazkas sake ne uz du bet uz visus keturis, tai tie kilogrameliai stovi kaip ikasti. Tik dekoju dievui, kad nestoreju ne pro kur, va tik baisu, kad mano sitas apetitas niekur nedings kai baigsiu maitint, tada jauciu jau butu bedos :?

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Viršsvoris po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Aironas