Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Dukano dieta

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
45

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 278

2012-03-01 11:51

su alkoholiniais gėrimais ir ėjimais į svečius tai supratau, kad pati kompleksuoju. ne tiek man reikia to šampano ar dar kažko, kiek buvo įprasta taip bendrauti. kadangi aš esu nusprendusi negriešyti (dar ne karto ir nesugriešijau), tai labai ramiai pareiškiau atėjus į svečius, kad aš negeriu ir nevalgau įprasto maisto. buvom pas artimus draugus, ne kažkokiam dideliam baliuj, tai padėjau ant stalo savo tortuka A lia pančo, traškiai apkeptos vištienos salotas su daug daržovių ir nekreipiau dėmesio, kaą ten kiti valgo. Tortukas suėjo su dideliu džiaugsmu, dar ir pakartot norėjo, ale neužteko. kai tenka nueit į kavinę, tai išsirenku panašiausią į tinkantį patiekalą ir liepiu padavėjai užsirašyti, kad man nedėtų tų ingredientų, kurių negaliu - aliejaus, ar bulvių ar dar ko ten būna netinkamo.  

Aš manau, kad čia mūsų pačių nusistatymas yra svarbiausias - man reikia sublogti, o šampanas palauks, nei aš numirsiu be jo, nei ką :)

Диеты на www.nadietah.ru 

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-03-01 12:52

Sveikos mergaites.

Kaip man smagu uz jus ,kad jums pavyko svarbiausias dalykas, pakeisti savo mastyma apie maista ,cia pats didziausias pasiekimas ,SAUNUOLES !!!

Del galvos skausmu, taip gali skaudeti kadangi tavo organizmas ne tik soka gavo, bet ir kartu valosi. Kol galvos skausmai susitvarkys tai gali trukti iki savaites mazdaug pasistenk kavos maziau gerti :) ji paastrina skausma, o kaip organizmas priims sveika maista tada vel galesi megautis dazniau :)

Doloresa nenusimink svoris gali sustoti savaitei dvi, bet tikrai jis pajudes :) jei kils bloga nuotaika ir noresis velniop viska nutraukti, prisijunk prie musu mes tau ipusime optimizmo :)

Jei uzeina noras nutraukti mergaites pagalvokite kokia sss valgem ,kad priiaugo tiek kg ,na jei valge butumem sveikiau nereiketu ir dabar susipazinti su normaliu,skaniu,sveiku maistu tiesa :)

Tad nosis i virsu ir bukite laimingos,kad valgote organizmui nenuodinga maista :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 84

2012-03-01 12:58

Sveikos mergaites Kaip sauniai laikotes, saunuoles!

O as pagaliau turejau laiko issiaiskinti su visais produktais, knyga irgi uzsisakiau. Tai radau labai idomiu dalyku, negriesydama griesinau visa laika  Piena visiskai kita vartojau, krabu lazdeles irgi visai kitokias, na ir siaip smulkmenos, radau visokiu naujoviu kaip, kad galima camemberto 5%, grietines liesos, aliejaus alyvuogiu a.s., pienas, kiausai, krabu lazdeles, svogunai, suris rocroy - neribojami..............labai patenkinta, nes jau zinau ka pirkt   Radau naturalioj parduotuvej Dukano produktu, nusipirkau sokoladinio kremo

Ziuresim rezultatu kaip cia eisis, Dukano laikausi nuo vasario 8d. ....................guodziu cia save, kad menesis nepraejo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2012-03-01 13:05

Saunu Rucola, kad tu taip nusprendei ir nevalgai. Man taip neiseina, jau pasiryzau, kad viskas negriesisiu ir po kiek laiko sugriesiju. Atvazevo i svecius tete su broliu ir pradejau lietuviskus skanestus kimsti, nepadejo joks nusistatymas. Nu tikiuosi dabar seksis geriau, is pirmu rezultatu visai neblogai.

2012-03-01 13:14

Gabe koks grazus tavo pyragas pasidalink paslaptimi, kaip tau iseina taip graziai ji susukti.................man padribes vis gaunasi. Eisiu tuoj pat bandyti

Neruzka, pas mus tik Lidl yra kitu tavo isvardintu parduotuviu nera, o ten randi varskes neriebios?

2012-03-01 14:09

Gavosi nai nai nai 

Dedavau per daug kremo, noredavau, kad skaniau butu, bet reik det pagal recepta, tada jis telpa ir nebuna issisketes

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-01 14:40

Cesile, Lidle yra tikrai neriebios varskes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 271

2012-03-01 15:01

cecile 2012 03 01    

Gavosi nai nai nai 

Dedavau per daug kremo, noredavau, kad skaniau butu, bet reik det pagal recepta, tada jis telpa ir nebuna issisketes

Na vat kaip saunu,  kai parasiai kad neiseina susukti,net recepta sutikrinau,ar nieko nepraleidau,  nes biskvitas labai gerai laike forma,jau 3 kartus kepiau,to kremuko skonis fantastiskas. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 278

2012-03-01 15:14

jei kas mėgstat, tai vietoj kakavos galima dėti tirpią kavą į kepinius. ji visai riebalų neturi.

Диеты на www.nadietah.ru 

2012-03-01 18:17

Merginos paie koki pyraga kalba eina :) apie antraji Gabes vyniotini ? Reikes jei toks skanus ir man sestadieni pagaminti, mat leksim pas sese i svecius savaitgaliui :)  

2012-03-01 18:36

Taip Kristulka, apie Gabes paskutiniji pyraga su plikytu kremu Tik krema reikia tikrai pastoviai maisyt, nes pirma karta nesigavo, kadangi maisiau pribegdama. Tai jis man i gumuliukus toks sukrito ir net nesimaise, gavosi kaip ryziai piene, taip idomiai.

Oas dar pagalvojau, i sita vyniotini, kuris su selenom, galima ir farso su kecupu ivynioti, gautusi kaip picos rolai. Arba pertept suriu ir lasisos ivynioti, gautusi lasisos rolai

Einu dar tuno kotletuku issikepsiu, man baltymines

2012-03-01 18:48

reikes butinai tada deserta nusivezti :D

O ideja su idarais vyniotinio labai gera cecile 

O as prisidariau idarytu kiausiniu su rukyta skumbre mmm :D  

2012-03-01 18:48

cecile 2012 03 01    

Taip Kristulka, apie Gabes paskutiniji pyraga su plikytu kremu Tik krema reikia tikrai pastoviai maisyt, nes pirma karta nesigavo, kadangi maisiau pribegdama. Tai jis man i gumuliukus toks sukrito ir net nesimaise, gavosi kaip ryziai piene, taip idomiai.

Oas dar pagalvojau, i sita vyniotini, kuris su selenom, galima ir farso su kecupu ivynioti, gautusi kaip picos rolai. Arba pertept suriu ir lasisos ivynioti, gautusi lasisos rolai

Einu dar tuno kotletuku issikepsiu, man baltymines

Ir as pirma karta darydama krema ji sudeginau,gumulais nuejo,  teko is naujo daryti,ji reikia maisyti pastoviai 

2012-03-01 18:57

kristulka26 2012 03 01    

reikes butinai tada deserta nusivezti :D

O ideja su idarais vyniotinio labai gera cecile 

O as prisidariau idarytu kiausiniu su rukyta skumbre mmm :D  

Visai pamirsau apie skumbre,as labai megstu ja karsto rukymo.Tiek nauju produktu atrandi,nespeji i save kisti 
As vakarienei iskepiau Aromatine duonele(labai puri,lengva) ,padariau sumustinuku su ruk.lasisa. 

2012-03-01 19:23

Mmmmmm....................kotletukai dievisko skonio !

O jus irgi skaniai cia sugalvojot, kaip noreciau skumbres mmmmm................., 5m nevalgius jei ne daugiau. Skanu dabar butu: skumbre, juoda duonyte ir saltas aluuuuutis kur prie ezriuko, gamtoj

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 175

2012-03-01 20:57

svajone111 2012 03 01    

sveikos, na va po piremos B dienos visa nakty galva skaudejo, ir dar dabar toks sunkumas jauciasi beto ryta smarkiai supykino,bet vistiek nenutraukiau gal kuriai taip irgi buvo atakoje? :(

LABASas taip pat buvau is Silutes, dabar uz kalnu gyvenu....Och viena krastiete turiu Forume...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 175

2012-03-01 21:05

Labas merginos, nu sauniai mes cia judame i prieki.

Cecile, tikrai yra trintos varskes kvadratiniuose indeliuose po 0.5 kg supakavimeLidl.  Smagu skaityti, kad jums taip svoris krenta, nu man irgi krenta, gramelikais.... bet kai pagalvoji kad jau 6 savaites ir tik 3 kg nukrito, tai ne kas.

Viena drauge ikalbinau laikytis Dukano dietos, tai ji netgi per 2 savaites 6 kg nukrito . Labai dziaugiasi, as taip pat, kad jai gerai sekasi.

AS kepiau vakar is jautienos lieso farso ZUIKI.. idejau ir virta kiausini i vidu ir visa seima sukapojom....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2012-03-01 22:01

o kaip fainai Neruzka is to paties krasto mes :) na antroji diena praejo dar penkios :D

dukano dieta 2013-01-13

2012-03-02 14:57

Vaišinu visas 

Dukano dieta

2012-03-02 15:48

Mmmmmmmmmm............ Gabe vel su skanestais einu bandyt

...
45

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
Danielius