Forumas > Namai > Buitis > Mažosios buities...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-10-05 13:32

O nelieka pasqi demiu po glicerino?

jojobos aliejus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-05 13:35

Man neliko.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-08-27 14:43

Mamos padėkite prašau.

Kas žino gerai kaip valosi baldiniai audiniai? Jau galbūt turėjote panašių "malonumų"?

Pas mus itališki baldai dar visai neseni, bet jau mažylis spejo pasidarbuoti. Tie užvalkalai visi nuimami, bet labai bijau bandyti valyti ar skalbti, kad nesugadinčiau. Girdėjau įvairių "legendų" apie feirius ir panašiai. Pagelbėkite, kaip geriausia valyti audinius nuo dėmių: pas mus konkrečiai išversta manų košė. Iš anksto ačiū.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 10

2014-01-22 13:36

Merginos aš atradau FM kompanijos priemone "Universalus audinių dėmių valiklis", ši priemonė išvalo visas neriebalines dėmes, t,y. žolės dėmę, kraujo, uogienių, vyno ir pan. dėmes. Man tai ši priemonė puikiai pasitarnauja ir džiaugiuosi, kad apie šį dėmių valiklį ir Jums merginos galiu papasakoti. Priemonė apsaugo spalvas, todėl galima naudoti baltiems, tiek ir spalvotiems audiniams. Neardo audinio struktūros, turi malonų persikų ir abrikosų kvapą.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2014-01-29 06:18

Aš esu girdėjusi, bet pati nebandžiau, kad žolės dėmes išima Fairy 

http://www.seomarketing.lt/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-02-25 15:47

Valyti namuose gamintom priemonėm atima daug laiko. vien jas pagaminant... aš perku iš patikimų gamintojų, vaikai laimingi, aš laiminga, visur švarru, jokių alergijų ! :)

skalbimo milteliai visai šeimai!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2017-02-14 09:54

Mums senos skalbimo mašinos valymas nedavė ramybės... Teko atsikelti į nuomojamą būstą kur jau buvo tiek baldai, tiek buitinė technika. Tai pamačius skalbimo mašiną baisu pasidarė kokia apleista ir turbūt nei karto nevalyta, tai stebuklingai išvalė vienas valiklis viską, tikras atradimas tokia valymo priemonė.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2017-08-27 21:26

sveikos. Apsipyliau tamses kelnias su ace balikliu ir liko raudonos demes. Ar imanoma kazka dar padaryti (nudazyti, isplauti) ar jau atsisveikint su kelnem?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2017-11-30 23:38

Sveikos mielosios, galbūt kuri nors iš jūsų turite patirties kaip iš šviesios sofos panaikinti raudono vyno dėmes? Visi liaudies metodai jau išbandyti :/

4

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Mažosios buities...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė