Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kūdikių čiužinukai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-12-27 00:49

Mamytes, ant kokiu ciuzinuku guldot savo mazylius? Musu paraloninis, nes Danijoj tik tokie yra, kiek ieskojom. Sunelis jau sveria visus 9kg, tai labai greitai isguli ciuzini ir savoj lovytej nebemiega, nes nera patogu ant isguleto miegoti. Sausio pabaigoj keliausim i Lietuva ir ten planuoju nusipirkti rimta ir gera ciuzinuka. Tik nezinau koki... Viena kaimyne labai isgyre ciuzinuka, kurio viena puse is grikiu, kita - kokosu. Sake guldo ant grikiu ir jiems tinka. Man teta sake, kad grikiai smirdi (bent jau pagalves) ir yra labai kieti. Parekomenduokit ir pasidalinkit patirtim. Aciu :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2011-12-27 08:07

imba, as taip pat turiu viena puse kokoksu kita grikiu,kaqi pirkom pardaveja sake kad nuo gimimo iki 6 men ant kokosu gugdyt o nuo 6 menesio ant grikiu,sunelis miega gerai :)

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-12-27 11:27

analogiškai ir ps\as mus grikiu -kokosu čiužinis

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2011-12-28 16:08

Labas na as turiu ciuzinuka kokosini  mano mazyliui jis yra patogus kokosinis ciuzinis yra kietas ir as manau,kad tai gerai nereikia jiems tu minkstu juk ateiti netures problemu su nugarite...

Mama.lt

Mama.lt

2011-12-28 19:03

Kokosinis yra negerai nes, pats kokoso pluostas yra stipriai apdirbtas cheminemis medziagomis ir ciuziniui sis pluostas sulipdomas klijais. Tad tiek to gerio...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2012-01-09 12:00

Kaži kodėl patys pigiausi yra kokosiniai ir grikiniai. Pamąstom truputį. Manau todėl , kad tai pačios žemiausios klasės gaminys, tik pas mus nuo sovietinio mąstymo išlikęs stereotipas, kad  oi kokia ekologija ir koks kietas, nes nieko daugiau nematėm ir neturėjom iš ko rinktis. Dabar  irgi šio gėrio pilna visur. Kad kietas čiužinys puikus visiška nesamonė, nes vaikiukas kol augo nemiegojo ant lentos nors jo stuburiukas irgi formavosi.Tai guldykim ant šieniuko kleckus ir ok- ekologiška, natūralu.  Didesnės nesamonės kaip vaikams čiužiniams įdėti grikius- nu prisisios ir ką daryt- smirda nei išvalyt neina. Jau geriau į košes tada grikius lai deda.

Beje čia mano nuomone.  Aš už ekologišką produktą bet tik pritaikytą šiandienos gyvenimo poreikiams. 

Aš niekaip neįsivaizduoju kaip mažas kleckiukas gali išgulėti normalų kokybišką putų poliuretano čiužinuką. Jie gi nesveria tiek kiek suaugę. Na jei pasirinkom pigiausią variantą nei vėl nėr ko norėt. Gal tada antrą verta įsigyt už ta mažą kainą.  Rinkoje tikrai dabar yra iš ko rinktis tik galvokim ką perkam.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2012-01-10 10:00

Kai vaikystėje turėjau problemų dėl iškrypusio stuburo, tai gydydojo buvo rekomenduotas kietas čiužinys ir patogi pagalvė. Aišku, tų pačių gydytojų rekomendacijos gali skirtis, bet jeigu problemų nėra - per kietas čiužinys irgi nėra gerai. Gal jums reikėtų Dormeo čiužinuką nusipirkti - dabar iš naujos Maxima kolekcijos kaip tik jie tokie ne per minkšti, bet dėl viskoelastinės medžiagos sluoksnio prie kūno prisitaiko gerai - http://www.dormeo.lt/maxima-renew-silver-ciuzinukai.html. Manau, turėtų būti geras variantas - ilgaamžis ir patogus vaikui

2012-01-10 22:45

na, musu nepasakyciau, kad ciuzinukas tas paraloninis geros kokybes, nes isguli ji tikrai. mums jau 4 menesiai, o sveria virs 9kg, tai pora naktu ir ciuzinys isguletas. 

as ir pati nelabai linkstu prie tu kokosiniu - grikiniu ciuzinuku. nezinau kodel, bet man jie ne prie sirdies, nors ju net nebandziau. siaip esu nusiziurejusi sita: http://www.dormeo.lt/ciuziniai-lovai/ciuziniai-vaikams.html

2012-01-11 13:53

Sveiki kazkodel nezinojau ,kad kokosinis ciuzinis yra pigiausias ir siaip kai rinkau savo mazyliui ciuzinuka atsizvelgiau i gidytoju nuomone ir kiek skaiciau ir domejausi dauguma buvo uz juos,o del pigumo tai nzn.as uz savo mokejaubeveik 300lt tai nzn.ar cia pigu ar ne?

2012-01-11 16:05

cia uz ta kokosini-grikini tiek daug? mano viena pazistama sake uz ji 129lt sumokejusi, o dar kita sake, kad gavo ji dovanu, kai lovyte pirko

2012-01-11 22:48

As manau,kad kiekviena mamyte pasirenka kas jai atrodo jos kudikiui geriausia  ir manau kiek mamyciu tiek nuomoniu kaip sakoma mama geriausia zino kas jos angeliukui yra geriausia...,o del kainos tai nzn.kad lietuvoje taip pigiai as uzsisakiau is kitos salies kainos priklauso manau ir nuo firmos...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114

2012-01-23 11:16

Musu taip pat kokosinis - grikinis. Miega gerai, o kad nesusisiotu, tai yra tokia "paklode" su guma (kaina apie 60 Lt), kuri neleidzia perslapti. Ta "paklode" pas mus uzdeta nuo gimimo, o tik ant jos patalynes paklode. Be to yra visokiu patiesaliuku, kad vaikas nesusisiotu, tai nzn ar tai gali gali buti priblema? :)

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-12 14:15

mes pirkom memo-foam putu ciuzinuka. prisiskaitem ,kad jis yra ploksciagalvystes prevencijai, svoris pasiskirsto tolygiai, stuburiukas taisyklingoj padetij :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2012-07-23 21:53

Mano vaikas iki 2 metų augo miegodamas ant kokosinio čiužinuko. Kai išaugo kūdikio lovytę, pirkome normalią lovą, čiužinys kietas irgi - miega, nesiskundžia, bėdų su stuburu nėra. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-04-02 16:13

Pirkome čiužinuką kaip tik maniežui ir mes neseniai, tai gavau rekomendaciją, kad labai geri šios  http://www.lonas.lt/produktai/Ciuziniai/1/58/  įmonės čiužiniai tiek vaikams, tiek suaugusiems :) Išbandžiau, tikrai nenusivyliau, dabar visa šeima naudojamės :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-01-22 12:52

Mes naudojame latekso čiužinuką įsigytą iš miego centro, tai esam labai patenkinti, nes mažylis mūsų išsimiega puikiai! :)

vaikiški čiužinukai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-07-21 12:53

Mūsų mėgstamiausi yra viskoelastiniai, mažylis išsimiega lyg miegotų ant debesų :)

vaikiski ciuzinukai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 24

2014-10-05 10:55

O kas nor bande is sito gamintojo uzsisakyti? http://auraplus.eu

http://www.asliekna.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2015-05-27 17:01

Straipsnis, kaip issirinkti ciuzinuka - http://ciuziniai1.livejournal.com/6353.html

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2016-12-15 15:27

o kaip dėl pagalvėlių? nes aš žiūrėjau, kad gal kūdikėliui reikėtų specialios pagalvėlės, man kažkaip atrodo, kad jam ne taip vystosi galvytė, kaip reikėtų :( radau šį įrašą, tai dar pradėjau abejoti: http://apiejaukiusnamus.blogas.lt/ar-pagalves-kudikiams-butinos-178.html

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kūdikių čiužinukai

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
martina