Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Kieteja pilvas 38...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2011-12-12 12:25

Laba diena mamukes turiu klausimeli? Esu nestuke 38 savaite ir nuo praeitos savaites pradejo kieteti pilvas,namau cia gimda susitraukineja bet neskauda tik toks nemalonus jausmas lyg ir oro truktu,lyg leliukas atsistoti bandytu pilveli,o pilvelis toks kietas pasidaroir po kokios minutes praeina,kartais buna net reguliariai bet paskui praeina, ir vel nebuna! Taigi biskuti pa'googlinau, tai informacijos galima rasti apie tai tik mazuose nestumuose iki 30 savaites,bet apie didesnius nieko nerandu gal kam buvo taip,ar reiketu kreiptis i medikus ar cia gal taip buna tokiam nestume ir nereikia pergyventi

Laukiu Jusu atsakymu...Aciu!!!

[url

Mama.lt

Mama.lt

2011-12-12 12:52

Auginu du vaikus,jau pamirsau kada buvau nestuke...Na pries 3 metus.Siulyciau gal su savo daktare pasneket,o jei yra galimybe ir pasirodyti jei.Juk atsarga gedos nedaro ir jums manu bus tikrai ramiau.Cia tik mano nuomone,gal atsiras daugiau mamyciu kad patartu..Sekmes...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-12-12 12:56

labukas, Rikterienenesijaudink tu taip, negalima tau, zinok man su antru tai nuo kokios 36 savaites taip budavo, tiek man jis sukietedavo, kaip suprantu tai paruosiamieji saremiai, skausmo nejauti tik gimda susitraukineja, o gal ir gimdos kaklelis po truputi atsidarineja. gimdymas tau ne uz kalnu, taigi tik geru emociju tau ir lengvo susitikimo su maziukiu

2011-12-12 13:04

Aciu Mamuk ir Neringuli!!!! Na zinot neramu vistiek,gal jau ir gimdysiu greit jau taip noreciau tai baisu,kad ko nepraziopsiot :)

[url

2011-12-12 13:07

zinok, man antras gimdymas labai greitas buvo, visa diena jauciau ta pilvo sukietejima, tada gleiviu kamstis pasirode ir kita diena prasidejo skausmingi saremiai, nuo saremiu prasidejimu viskas uztruko 4 valandas, nuvaziavau i ligonine ir jau 5 cm buvo atsiveres kaklelis, viskas labai greitai vykodu pastumimai ir leliukas ant ranku, kaip sakau tiesiog iskrito

2011-12-12 13:17

Oho, kad ir man taip pasiseke tau mergyt!! Na o dabar pasakok man,kaip tas kamstis atrode? I kokia paklaida buvo nuo nustatytos datos? Matai as savo pirma su skatinamaisiais po termino gimdziau tai nelabai ir pajutau kaip istikruju viskas turi buti,na skasmas koks turi buti mazdaug zinau bet visa kita zialias miskas,toks jausmas kad pirma gimdyciau

[url

Mama.lt

Mama.lt

2011-12-12 13:18

rikteriene,tik nesinervuok.Pamatysi viskas bus gerai...!!!

Na taip gimdymas jau ne uz kalnu,gal jau zenklas ruostis.

Sekmes ir greito lengvo gimdymo,lauksim naujieu...!!!

2011-12-12 13:24

diena anksciau pagimdziau, nei buvo nustatyta diena, beveik pataikiaukamstis, tai daug iskyru labai pasirode ir tokio truputi rudokos buvo. kaip presides saremiai, tiesiog rasykis laika ir sek kas kiek laiko kartojasi, jei reguliariai kartosis kokia gera valanda kas 5 minutes, lek i ligonine, nes cia airijoje, jei kas 7 minutes, tai varo atgal namo, man su pirmu taip buvotu tik nusiramink, pamatysi pajusi kaip gimdymas prasides, nesijaudink, eik pasivaiksciot, stenkis kuo maziau galvoti, nes tik nerimauji

2011-12-12 13:44

O tai patisklink man apie kamsti jis rudumo daugiau turi ar su krauju turi but,ir as jis kaip gabaliukas koks iseina ar tiesiog istepa paketeli tarkim? Leliukas juda gerai tai svarbiausia  :) nusipirkaudideli kamuoli tai dabar sedziu mankstinu viska

[url

2011-12-12 14:55

zinok, man tai patepliojo truputi su krauju, bet su pirmu tai nebuvo. visom skirtingai, gal tau vandenys nubegs, gal saremiai prasides tai taip ir negali zinoti, tiesiog turi laukti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-12-13 10:18

del pilvo kietejimo, tai nesuk, is tikruju, galvos. nieko blogo :) gimda ruosiasi didziajai dienai :) man pilvas kietedavo puse nestumo, toks jausmas, kad zemyn tempia. mano gleiviu kamstis buvo baltas, ta prasme toksai bespalvis, nebuvo jokiu kraujo priemaisu. o gimdziau su epidura, paskui su skatinamaisiais (nes saremiai dingo po epiduros su 6 cm atsidarymu) 10 dienu po termino :) o praziopsot tikrai neimanoma nieko ;) viskas bus gerai, pamatysi 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-12-13 12:04

Kas liecia pilvo kietejima,tai labai svarbu kelintoje nestumo savaiteje,Sita jausma puikiai zinau,nes bunant 33savaiteje pernai del sitos problemos teko guleti ligonineje,nes grese prieslaikinis ir lelyte buvop dar permaza,kad isgyventu be sunkumu.Veliau seke gulimas rezimas ir apsoliuti ramybe.Paskutinius 2menesius istisai CTG rode saremius,todel visad buvom pasitempe,kad pupa ateis anksciau i si pasauli,o kai reikejo tai teko ir dar 3 dienas veliau pagimdyt.Bet sita pilvo kietejima dar dabar puikiai menu,man asmeniskai jis buvo labai nemalonus ir dziaugiuosi,kad paciu laiku kreipiausi i medikus,kurie pasirupino,kad Vikute gimtu paciu laiku.

2011-12-13 13:18

Imbo o tas kamstis buvo skystas ar gabaliukas koks,nes man po biskuti eina tokiu kaip zeles gabaliuku balksvu,bet ne kraujo! Na tikiuosi jau greit ta diena jei jau taip ruosiiasi  Bello,man ir tas jausmas nera malonus,del to ir domiuosi nes daug kur raso apie tai,bet butent kaip ir sakiai mazesniuose nestumuose tai nera gerai,o vat apie didesnius ir nieko,bet tikriausia nieko blogo,kad nieks negvildena tokiu klausimu

[url

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-12-13 13:47

rikteriene 2011 12 13    

Imbo o tas kamstis buvo skystas ar gabaliukas koks,nes man po biskuti eina tokiu kaip zeles gabaliuku balksvu,bet ne kraujo! Na tikiuosi jau greit ta diena jei jau taip ruosiiasi  Bello,man ir tas jausmas nera malonus,del to ir domiuosi nes daug kur raso apie tai,bet butent kaip ir sakiai mazesniuose nestumuose tai nera gerai,o vat apie didesnius ir nieko,bet tikriausia nieko blogo,kad nieks negvildena tokiu klausimu

man gleiviu kamstis tai- tasmus rudas gleivetas toks gleiviu gumulas. Na zodziu tox grynai nesvarumas isejo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-12-13 13:58

Manau tavo atveju,Rikteriene,tai gimda ruosiasi ir jeigu jau po truputi kamstis eina,tada tikrai nebeuzkalnu ,,didzioji,,diena Man kamstis irgi ejo po truputi,vis kelnaitese rasdavau tokiu gleiviu,o paskutine diena pries gimdyma truputi kraujingu.Lauk ir ruoskis susitikimo su savo angeliuku...stiprybes tau,viska bus gerai.

2011-12-13 14:22

Na tikiuosi mergaites,kita kart pagalvoju ,kad cia is to didelio noro greiciau susitikti maziuka visko prisgalvoji,lauki vis kazko kiekviena diena nakti ir pilva taip ligu pamaudeno bet va dabar tai nieko,tik va gaktikauli skauda  kotais,kaip akmenu prikrauta sakau gal vaikiukas isistate iki galo galvute,ne lig ir rugstys nekyla siandiena   o kaip laukiu

[url

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-12-13 15:33

mano tas kamstis buvo toks tasus, i zele nepanasus visai. pora kartu buvau radusi kelnaitese, o kai jau gulejau su saremiais, sake, kad visas isejo didelis. tiek ir tegaliu apie ji pasakyti :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-12-13 15:54

Imba 2011 12 13    

mano tas kamstis buvo toks tasus, i zele nepanasus visai. pora kartu buvau radusi kelnaitese, o kai jau gulejau su saremiais, sake, kad visas isejo didelis. tiek ir tegaliu apie ji pasakyti :)

na taip kamstis toks didelis gumulas :) man tai ji prakrapste po dvieju kakleliu tikrinimo, va po paskutinio iskart ir iskrito ...

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Kieteja pilvas 38 svavaite

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rapolas