Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
42

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2013-03-12 10:40

Labas, labas kukū ar yra čia besilankančių ???

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2013-03-13 10:55

Laba ryta.Itariu,nelabai yra beuzsukanciu.Visos issisemusios. :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2013-03-13 12:27

Labas! ir issiseme ir uzsieme ir apskritai nukvake :D , as tik vakar abi savo uodegas isleidau i ugdymo istaigas,pagaliau !!!! jau tiek buvo mane uzveike su tom ligom ,jei ne tas ,tai kitas...

Pati irgi uzsiknisus,visokiu reikalu bedu,tai seminarai ,tai konkursai ir t.t. ,nera kada visko susitvarkyt iki galo,tai taip ir tesiasi.....kol galutinai uzlaus mane,tada per nakti viska padarysiu !

o taip tai ner nei ka naujo prasyt ,todel ir neuzsuku cia.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2013-03-14 15:25

Na pas mane  ir  nieko naujo, nors kaip diena taip naujiena. Tik tos naujienos šimtą kartų galėtų būt geresnės. Turiu gi "kūdikį" ligoninėj, po išvaržos operacijos. Nu taip jį mylim, kad momentais prismaugt noris  Vyro tėvas po operacijos gripa pasigavo, tai cackinamės jau dešimta diena. Ali nu negražu kalbėt, nu bet jei dar ilgiau ana palaikis ligoninėj, mes į čiurlioni tuoj išvažiuosim...Klausiau ar neguldo į infekkcini, atsakė kad ne, tai dabar teks sulaukt to paleidimo kaip saulės patekėjimo. Dar ir taip visokių papildomų bėdų yra tai blkmn kaip viskas už....

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2013-03-17 14:11

Labas! nu jau kas kas ,bet vyrai sirgt moka, isivaizduoju Oksy ,kokia kancia tau .

Einu grindu siurbt ,nes vieni plaukai nuo suns ,nebezinau ka daryt

2013-03-18 11:47

Laba.Oi,Oksy,tai turi papildomu rupesciu.Gal jau isleido is ligonines?Tiesa,gerai padare operacija,neisoperavo ka nors ne ta Siauliai?Ir cia nejuokauju,nes sanatorijoj kai buvau,sutikau moteriske,kuriai siauliai pakeite sanari,nors pasirodo jis sveikut sveikutelis buvo.O pas mus ir nieko naujo,lyg ir viskas gerai.Sestadieni buvom''Krudziai'',patiko.Planavm prie juros,bet kad pranese buvo ora nekoki,tai susilaikem,nors ir be reikalo.Tai va,tiek ziniu.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2013-04-25 08:25

Labas merginos, tikrai cia kaip istusteje, retai kas beraso. Geriu rytine kava, sunelis dar miega, pagalvojau uzsukt i Mama .lt, siuo metu laukiuos  jau antro vaikucio, uz savaites turetu gimti, nebelabai kur iseinu, nes sunku darosi, ne tik judeti, bet ir gerai issimiegoti, tai dabar daugiau laiko praleidziu prie kompo

2013-04-25 11:21

Laba.Sveikinimai su seimynos artejanciu pagausejimu.Lengvo gimdymo.Pas kokia gydytoja lankaisi.?O forumas istustejes,kiekvieno uzsiemusi savais reikalais.Tik facebuke kartais susirasom.O uzsukus pats su savim nebendrausi juk :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2013-04-26 19:10

Aciu uz sveikinimus ir palinkejimus, tikiuos gimdymas tikrai bus lengvas ir greitasir gal si savaitgali, labai jau laukiu.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2013-05-01 13:02

Laba diena merginos :) jungiuosi prie jusu :) esu naujoke sian forume tai buvau savo temele sukurus siauliu mamytes bet viena pasakke kad jus cia buretes tad jungiuosi :)

Esu nauja mamyte :)

2013-05-03 10:13

Sveiki.Prasom jungtis drasiai ir dazniau.Papasakok daugiau apie save.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-09-04 20:39

Šiame straipsnyje aš  noriu apžvelgti vaikų psichologinę sveikatą. Kaip žinome, sveikata sudaryta iš fizinės ir psichologinės. Norint būti fiziškai sveiku, reikia teisingai maitintis, stengtis laikytis dienos režimo, reguliariai sportuoti, stebėti savo būklę: neleisti įsisenėti ligoms, laiku imtis priemonių – tai, ko gero, niekam ne paslaptis. Panašiai ir su psichologine sveikata. Mes žinome, kad vaikas turi sugebėti sutarti su bendraamžiais, susitvarkyti su gyvenimo sunkumais, gebėti priimti sprendimus ir daug ką kita. Ir mes, suprantama, norime padėti savo vaikui, tačiau kartais nežinome, kaip tai padaryti. Jeigu tiesiai šviesiai pasakysime kaip elgtis, tai jis gali pradėti elgtis priešingai, – arba atvirkščiai: darys viską, kaip pasakėme – ir taps nesavarankiškas. O juk kiekvienas tėvas nori išauginti vaiką stipria asmenybe.

Ir taip mes prieiname prie pagrindinio dalyko: kaip padėti vaikui susitvarkyti su jo problemomis, nesakant jam, kaip elgtis? Atsakymas paprastas: jam reikia papasakoti istoriją arba pasaką ir joje parodyti galimą sprendimą. Galiausiai jūsų vaikas iš karto, o galbūt po kažkurio laiko, susidoros su jį varginančia problema. Ir svarbiausia, vaikas ims tikėti tuo, kad pats rado teisingą sprendimą ir susidorojo su jį varginančiu klausimu. Galiausiai jūs išauginate žmogų, gebantį savarankiškai spręsti gyvenimo uždavinius ir turintį sveiką savivertę.

Kaip žinia, vien žinojimo neužtenka, reikia praktikos. Todėl mes kviečiame visus tėvus į naujus autorinius Kirilo Nasucho mokymus „Terapinės metaforos ir pasakos“. Mes padėsime jums įgyti gražių metaforų ir pasakų kūrimo įgūdžių. Išklausę mokymus, jūs tapsite dar didesniu draugu savo vaikams, nes po pokalbio su jumis jie jaus palengvėjimą, nes galės be vargo įveikti problemas, kurių iki šiol negalėdavo išspręsti. Vaikai jaus jūsų bendravimo vertę, o tai, sutikite, svarbus momentas.

Terapinės metaforos ir pasakos: http://www.novitusgroup.lt/?p=2787

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2014-10-02 16:15

Sveikos mamytes esu naujoke cia :) Butu smagu susipazinti :)

Sveikuciai! Esu Arunes mama, 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2014-11-01 17:40

Sveikos mamytes,senai cia sveciavausi.Siuo metu niekur nedirbu,pamaniau galeciau vaikucius priziureti ,kiek zinau dabar aukliu trukumas tad kreipkites.Priziurejau daug vaikuciu,jei reikes duosiu rekomendacijas,tad manau nepralosit jei kreipsites :)

Mano vardas TATJANA ,tel nr 860469909

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2014-11-08 20:45

Sveikutės,

jungiuosi į jūsų klubą. Ar yra tokių mamyčių, kurios galėtų pasidalinti patirtimi apie Šiaulių vaikų šeimos gydytojus? Esu balta varna, nes piktinuosi kaip vaikams gali būti išrašomi  antibiotikai neatlikus ligos sukėlėjo tyrimo? Greit nebebus kur kreiptis, nes aplink gydo tik tradiciškai. Pirminė apžiūra, labai nesigilinant... kraujo tyrimas geriausiu atveju CBR. ir antibiotikai. Jei nepraeina tada kiti antibiotikai. Kas domitės, galima ir  į a.ž.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2015-02-11 23:40

labukas gal kuri mamyte esat ejusios pas alergologe dauksiene kaip ji ?

...
42

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių pokalbiai

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Armandukas