Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
41

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2013-01-24 10:55

Laba.Tai kaip sunki diena praejo,Aukse?Mes vel sergam.Ne veltui vakar pasiskundziau.Nuvedziau i darzeli,uz valandos paskambino sesute,kad prastai jauciasi auguste,karsciuoja.Tai va,dabar jau gulim lovoje.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2013-01-24 11:46

Labas panos, na laikykitės Vaivorykšte, sveikit greičiau ir kuo lengviau. Šeip tai nieko aplink ir neišgirsi apart kosančius, sergančius ir t.t. Laukiu nesulaukiu pavasario

Aukse, jaučiu kaip nervas ima tų tyrimų belaukiant. Bjaurus tas sinusitas, jatau jatau pagaliau dičkis mano išsikapanojo iš jo. Dabar vyras jau geria tablietkas, bet jam lengviau valosi nei vaikui.

2013-01-24 12:00

Tiesa, antradieni buvau Studio figūra  nuėjusi pasimankštinti, pasimasažuoti. Nu superinis dalykas, dar šendien negaliu normaliai pajudėt, tei tūpt, nei rankų pakelt ir kojos kaip ne savo Gal esat išbandžiusios, man tai keistai atrodė, tas aparatas- masažuoklis, bet dabar jau pakeičiau nuomonę

2013-01-26 16:53

Laba.Jo,aplink vien sergantys,kostintys ir karsciuojantys.Vakar veziau ir as pas gydytoja auguste.Vel vaistai,vaistai...O ir mano kosulys ikyrejes jau.Siandien po parduotuves apvazinejau,apsipirkau ,kad nereiktu paprastom dienom trintis po parduotuves.Dar i ekologisku prekiu parduotve lekiau,ekologiski tepalai buvo pasibaige.Tai lekiau nusipirkt.Daugiau viskas tas pats.Vakarojam vienos,nes vyras arenoj,kasi ziuri.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2013-01-26 20:39

Labas merginos ,viskas gerai man praejo  ir aciu dievui ,dabar busiu laisva savaitele ,neskaitant popierizmo.

Vaivorykste ,tai matyt nepasveike isejot i darzeli ,nors ka ten.....jei keli koseja ,tuoj ir vel prilimpa bacilos. Mano Ainius irgi sedi namie ,pakosti naktim,tai nevedu ,kad nesusirgtu . Pirmadieni jau bus ir kraujo ir kito tyrimo atsakymo ,nervinuos.....

Oksy ,o kur cia ta  figura yra ? ar tas aparatas skirtas svorio metimui ,ar pvz. odos stangrinimui ?

Nusipirkom bilietus vasaros pradzioj i siltus krastus,tai Ainius vis klausia ,kada ji vešim

2013-01-28 12:11

Labutis ligoniukai  ir sveikstantys  Šendien jau paskelbtas mūsų mokykloj pradinėm klasėm karantinas savaitei, iš 22 vaikų 8 serga. Ta pati situacija ir kitose pradinukų klasėse. Man kraupu, o bernuio mano lafą

Studio figūra, kiek žinau toliau dar tesia akcija šį mėnesi, pirmas apsilankymas nemokamai( klientų nori prisitraukt). Centre yra virš Presto arbatinės ir pietiniam Dainų g. Ten labiau odos patempimui, nei svorio kritimui. Tikrai verta nueit, siūlau  Kontaktus galit rast irašiusios studiofigura, reikia registruotis ir pasakyt kad pirma kartą, dirba ten nuo ryto iki 21 val.

2013-01-28 15:09

Laba.Nu nejuokas su tom ligom,ir kai tiek serganciu,kad bet klases reikia uzdaryti.Aukse,auguste buvo pasveikusi,taigi 3savaites gydemes,buvo pilnai sveika.Bet kazkas grupeje kosejo kai nuejom,tai uz poros dienu ir vel prikibo.O kaip jusu tyrimu atsakymai,tikiuos viskas gerai.Tai ar toli isleksit degintis?

2013-02-05 09:18

Labas, ar yra gyvųųųų ????

Kaip ligoniukai laikos? Pas mane namie pradedamas karantinas, vyras sugripavo. Aš ant klaustuko kolkas, o vaikai šią minutę dar kolkas laikosi. Žodžiu ratelis apsisuko ir vėlei išnaujo pradeda suktis visus į ligas traukdamas

2013-02-05 14:15

Nu gi labas ! labai senai cia nebuvau ,bet tiesa pasakius mazai ir prie kompo prisesdavau.

Maniskiai kol kas tfu tfu eina i mokslo istaigas,bijau prisisneket. Gustei tyrimai  blogi ,bet jau pabaigem trecius antibiotikus ,tai kaip ir viskas gerai ,dabar beliko adenoidu klausimas...

Rasa, leksim ten ,kur silta- i Turkija. Bet iki vasaros dar turiu keleta marsrutu numacius,kad tik butu su kuom keliaut.

Nezadat savaitgali i ledo skulpturu festivali Jelgavoj vaziuot ? As labai noriu

2013-02-13 12:44

Laba.As uzsuku pasibedavot.Nu jau isisirgau,kad baisu.Tiksliau visi sirgom,kitiem jau geriau,o man visai blogai.Negana,kad plauciu uzdegimas,dar priedo spranda susuko,vos pajudinu galva.Gal zinot kas padetu,koks kompresas,ar kas,kad skausmas apmazetu ir atleistu po biski kakla.

2013-02-19 12:46

Tyma ir ramybe cia ,kaip visada :0

Nieko naujo pas mus ,apart to ,kad  serga Ainius , Gustei ausi skauda.

Rasa ,kaip tu ? gal jau geriau ?

Oksy ,o tu kur dingus ? inesk saules spinduleli su savo juokeliais

2013-02-20 09:56

Sveikos, nors nelabai tinka tas pasisveikinimas  nu nelabai turiu juokelių, kažkokis depresantas mane užpuolęs...Šendi jau išleidau savo mokslo guzus į mokykla, tai ant adatikiu sėdžiu ir laukiu skambučio iš mažiaus. Gali užsišaukt kodėl mama kokios knygos neidėjo, arba dar kokia nesamone suvelt  Jopapa, kada ta žiema trauksis, jau užkniso juodai, negana sniego iki kelių tai dar ir šaltis atėjo. Baigės karantinai, tai pagal tradicijas turėtu mano vaikiai atkrist jau.

Panos gal žinot kur galiu rast pirkt vaikiškų rūbų didelių dydžių ? Į paskutines kelnes mažyli savo čiutik ispraudžiau...

Rasa, mačiau maisto gamyba užsiiminėja sirgdama ir erzdina FB nuotraukikėm išalkusius...  Spėju, kad jau geriau jauties ania? Dėl tepalo tai aš saviškiui nupirkau rusiškus su barsuko taukais, skruzdžių spiritu, mėtom ir dar kažkuo. Pavadinimo nelabai pamenu, tepasi sakė neblogai, bet smirdi ar pagerintai

Aukse, tai namie dabar atostogauji su ligoniukais?

2013-02-20 13:13

Laba.Tuscia buvo ir bus manau.As nors ir uzsuku,bet dar nesu trenkta kad su savim rasineciausi.Jau biski geriau man.Bent jau koseju be vemimo.Bet koseju.4antibijotikus varau,kaip ir Auguste.Inhaliuojames.Matysiu kaip del augustes,jei paskutiniai vaistai nepades,tirsimes kame reikalas.Bet lyg nori gereti.Zodziu bus matyt.Oksy,ten tie mano gaminukai daryti kai sveikata buvo gera,tik sumustinukai nesenai.O sirgdama tiek ir tegaminau,arba bendrom jegom ir kas greita,arba pirkot jau paruosta.Atsibodo ligos nezinau kaip kas.Turejom dar minti i palanga lekt,i stintu svente.Bet svente lovose ir iki parduotuves.

Oksy,del rubu sunku ka patart,nes Siauliuose aplamai tragedija rast ka nors nupirkt.Bandyk akropoli pavaikstinet,arba turguj,nors ziema salta but pasimatuot.O kokybe ta pati-tiek parduotuvese,tiek turguj.Tai tiek is manes.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2013-02-20 14:08

Laba,laba mergikes,ligoniukams sveikatytes

Mus ir ligos buvo uzpuolusios,su dicke tris savaites gydemes ir i darzeli negalejo eiti,o mazyle ir neatsiliko,pasigavo plauciu uzdegima,teko ir ligonineje paguleti,ziauriai bloga padetis buvo,bet issikapstem pagaliau is tu ligu pfu pfu pfu kad neprisikalbeciau :) Siaip tas pats per ta pati,namai,vaikai,namai Žiauriai laukiam gražesnių dienelių

2013-02-20 14:42

Na kogero ligos nė vienos iš mūsų neaplenkė, vienos tik lengviau, kitos sunkiau. Rasa pas jumi tai imuniteto nė su žiburiu muset nebrasi, po tiek vaistų

Na aš viskas rūbų neberandu nei parduotuvėse, nei turgui nieko panašaus. Tai ka prigriebiu iš dėvėtų ir nešu pas siuvėja, dėkui dievui dar lapataikos yra kitu atveju plika šikine tektu vaikui eit. Juokas juokais. Vakar išsimatavom, na dar mažius neaplenkė manęs, pora cm. aš pirmauju

2013-02-21 13:58

Laba.Oi,Laurike,tikrai nekas ir jum,kad net ligonines prireike.O gal stiprus uzdegimas buvo,kad gulde,nes siaip plauciu uzdegima ir namie galima gydytis.Tiesa,kaip tavo mergaitei,praejo berimai?As tai labai labai ilgai vargau,nu bet siai dienai atradau labai gera eko krema,kuris labai drekina oda,tai berimai musu beveik isnyke.Odele svelnute kaip silkas.Tik beda,kad siauliuose nebera pirkt,nebent atveztu kada.Tai interntu radau,bet ir paskutini uzsisakiau.

Oksy,kad ir tuose padevetuose nieko gero negalima rast.As ilendu karts nuo karto,bet naudos jokios.Jau ne karta prie mano akiu buvo paduoti geri batai saviem ir geri labai rubai saviem.Gerai turet pazinciu tokioj vietoj

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2013-02-22 13:40

Na tikrai nelengva turejom,net i reanimacini zadejo vezt,bet kazkaip vaistu sudave,truputis inhaliacijos,deguonies prasikvepavom ir atstate.didelis pliusas kad as pati dar maitinu.Kas dėl odelės,tai zinok susitvarkėm.Nuėjom mes pas savo miestelio gydytoja ir ji išrašė gaminamų vaistukų teptis,tai odelė po dviejų dienų tepimo jau buvo labai graži.Tesa sakė,kad reikia stebėti maistą,mažiau saldumynų duoti ir po visų antibijotiku bėrimai turėtų paūmėti,taip ir yra,bet mes vėl patepame tuo tepalu ir po poros dienelų oda sveikute.Dabar miegame kaip normalus žmogiukai su pižama naktį,o ne su užsiūtomis rankovėmis kaip patarė p.Daukšienė.Ir iš viso,mūsų daktarė buvo pakraupusi kaip tokiam mažam vaikui galėjo išrašyti tokį hormoną kurį mes tepėme beveik metus,sakė tokius vaistus galima naudoti tik vaikams nuo 3m ir tai kai jau nebėra kitos išeities,o mums išrašė nuo 6men ir plius nelabai mums jie gelbėjo,kol tepi atrodo geriau,tik nustoji ir vel vaikas draskosi.Žodžiu kiek medikų,tiek nuomonių.Beje kokį ten tą stebuklingą tepalą jūs atradote?

2013-02-22 15:15

Laba.Vakariene darosi,tai galiu ir prisest.Oi,Laurike,tikrai nekas jums buvo,bet gerai,kad viskas jau praeiti.Dabar tik saugotis belieka.Kas del berimo,tai ir mes naudojom gaminama tepaliuka.Superinis buvo.Bet paskui pradejau tepti ekologisku kremu,tai nebereikia bent kolkas kitu gaminamu vaistu,ar siaip kokiu tepalu.O tas kremas tai Logonos firmos verbena su alijosiumi.Tinka tiek vaikui tiek suaugusiam.Pirmom dienom,tai labai greit isnaudojau,per pora dienu nebeliko mazo indelio,bet ir rezultatas pasijuto po tu dienu.O dabar jau profilaktiskai tepu,kad drekintu visa kuna.Ka savaitgaliui numaciusios?Mes tai kaip ir nieko,eisim i filma jei planai nesikeis,leksim apsipirkt,tai ir praleks laikas.

2013-02-25 12:12

Labukas visom, na pradedam skaičiuot paskutines žiemos savaitės dienikes!!!

2013-03-01 12:37

Laba.Su kalendoriniu pavasariu visas,linkiu kad greiciau tas tikrasis ateitu.Nors kolkas dar nesimato jo.

...
41

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių pokalbiai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
BENAS