Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
40

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2013-01-13 14:56

Oooo,kur  gi dinge ,uzsnigtos ,ar ka ?

Mes nesenai parsiradom is gastroliu , buvo smagus savaitgalis ...O dabar jau eisiu lygint ,rytojui drabuzius visiems suruost ir i darba susiruost.Vel pirmadienis

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2013-01-14 11:48

Laba.Nu va,pirmadienio popiete jau.Aukse,kaip keliai i pajuri?Mes turejom minti ir vaziuot prie juros,bet kai uzverte tiek sniego,susilaikiau,nors manau keliai valomi.Bent siauliuose savaitgali gan normaliai buvo,ne taip,kaip pries kaledas.

2013-01-14 16:52

Labas .Keliai tikrai geri ,viskas nuvalyta ,o be to ten daug silciau nei pas mus ir sniego tiek nera.

As laukiu savaitgalio ,noriu ant kalnu !!!!!!!!!!!!!!!!karstas vyniuks ,desreles ,oi oi ,net saldu pasidare

2013-01-16 11:12

Laba.Zinau,kad pajuryje ziemos siltesnes,jau tas senai senai isbandyta.Savaitgalis nebe uz kalnu,galesi dundet nuo kalnu.As siandien su drauge varau i domino spektakli''Zirkles''.

2013-01-16 14:40

Labas. Oi Rasa kaip faina , i domino... mes irgi planavom ,bet pasiskambinau ,bilietu  balkone nera ,tai eisim i striptizo erelius ,sausio gale :)

Einu pietus ruost ant smugio ,labai daug darbu turiu ,prisikaupe.....

2013-01-17 19:35

La.Aukse,nereikia laukt paskutines dienos,reikejo is anksto uzsisakyt bilietus.Mes sedejom balkone,zmoniu pilna apacia ir pilnas balkonas.Spektaklis super.Juoko iki asaru.Zodziu ispudziu pilna.

2013-01-17 20:39

Cia ilga istorija su tais bilietais,bet nieko ,nueisim vis tiek !

Rytoj man sunki diena...

2013-01-19 11:15

Nu tai labas! oras geras ,trauksim roges ir i trasa

2013-01-19 16:49

Nu laba laba.Gero savaitgalio.Nesusalkit.As ryte ziauriai susalau,tai jei nesirgsiu,bus gerai,bet prastai jauciuos.Vel kosulys atkrito,saltis purto ir galva plysta.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2013-01-20 15:39

sveikos nebuvau dabar prisijungusi.bet jau pradėsiu dalyvauti jūsų pokalbiose.mano mergyte miega tai galiu pasėdėti

2013-01-20 17:28

Vaivorykste ,  tau reikia antigripino !

Isleidau  vyra i Danija keliom dienom ,teks man vienai su vaikais tampytis,o darbo kiek turiu .....bet kaip nors !!!

Rytoj mano tevukas Guste pas Lor gydytoja ves privaciai , nes buvom uzsiregistrave pas kazkoki seni ,tai kai tevai suzinojo pavarde ,pripasakojo baisiu dalyku ,issigandau

Saulyte ,kuriam rajone gyveni ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2013-01-21 12:04

Labutis, ilendu paskaitau ir neturiu ką parašyt , atsibodo šalčiai ir tos visokios ligos, kiek begalima. Brangiausias pilną savaitę su tempe vaikšto, neaukšta 37,5. Aš  nesuprantu pasikratau nuo šalčio, pačiaudau, bet nei sergu nei ne. Ar kažkoki kaip su maišu pritrenkta, bet nenutrenkta. Tfu Tfu Tfu vaikai mokyklą lanko - kolkas.

Kaip tu Vaivorykšte jauties?

Pasikavinkim

2013-01-21 12:16

Aukse,o kas Gustei,sergat?Daug negaliu antigripino,nes geriu antibijotikus.Auguste sianiden isejo i darzeli jau po ilgos pertraukos.Bet lyg nori pakoset ji dar man.Ziuresim,gal neatkrisim.

2013-01-21 12:18

Oksy,normaliai lyg ir,nu bet kosulys nesitraukia nors tu ka.Jei bunu namie dar normaliai,nu bet jei islendu i lauka,tai paskui gryzusi koseju kaip reikiant.

2013-01-21 21:29

sveikos sveikit kurios sergat dabar jau toks oras

2013-01-22 10:20

Laba visom uzsuksianciom.Saulyte,parasyk daugiau ka nors apie save.Prisiregistruoju ir leksiu iki parduotuves salia namu,nes toliau kur tingiu ruostis ir vaziuot.Darzelyje siandien turejo but sporto svente,bet atsauke,nes vaiku neleidzia vest i lauka,kadangi keleta kartu padidejusi kenksmingu daleliu koncentracija.

2013-01-22 23:11

Labas .Nu gi taip ,vaivorykste ,serga manoji ir jau tuoj bus trecia savaite ,kaip neina i mokykla....sinusitas ,itaria kazkokia bakterija ,tai paeme tyrimus ,atsakymai tik pirmadieni.Siandien lekiau pas  gydytoja ,tai neleido jos i mokykla eit,sako ,reikia tyrimo atsakymu sulaukt. Dar pasidarem pilna kraujo tyrima del alergijos.Vesiu as ja i Vilniu...

Maniskiai istisai musasi ,nebezinau ka daryt ir geruoju ir piktuoju- nepadeda !!!

2013-01-23 09:27

Laba.O,tai ir jus ligoniukai.Sveikit.Girdejot,gripo epidemijos jau skelbiamos,ir viena mergaite jau mire.Siaubas,kaip baisu.Darzelyje tik 10 vaiku lanko,itariu kiti serga.Auguste jau irgi is naujo bando koset,matysim kaip cia bus,gal neisisirgsim vel.

2013-01-23 10:33

esu Ieva man 20metu auginu dukryte jai 4mėn esu ištekėjusi jau 1m 6mėn      

2013-01-23 15:19

Labas Ieva ,o kurioj vietoj gyveni ,pietiniam ,centre ?

Ka tik parlekiau ,turejau siokiu tokiu reikalu ,tai kaip ir susitvarkiau ,dabar kibsiu i savo darbus ,rytoj bus sunki sunki diena. Daugiau nieko naujo pas mane.

...
40

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių pokalbiai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.