Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-12-07 07:00

Sveikos uzsukusios i nauja Siauliu mamyciu pokalbiu tema.

Šiaulių mamyčių pokalbiai

2011-12-07 07:14

Labas rytas.Man siandien nesimiega.Vakar apie puse septyniu gryzau is darzelio.Visuotiniam tai nieko naujo nesuzinojau,tik keista paliko,kodel direktorei taip nepatiko usu grupes tevelio klausimas del elektros.

Bet vistiek idomus tevai-musu grupes susirinkime buvo tik 8 .Ir tai 4 greit isejo,tai likom 4.Viska aptarem,apderinom.Mesimes is viso po 30lt.Kazkas siule 25,nu bet sakau ka cia smulkintis,metam lygiai po 30 ir viskas.Jei ka liks,i fonda idesim.Tai taip ir darom.Saldainius greiciausiai pirksim sveriamus,ir isdeliosim i grazius maiselius.Nes tuose dezutese,tai nieko labai ypatingo.Geriau pripirksim geresniu ir idomesniu.Tai as su viena mama leksim pirkt juos,kai sunes pinigus.Ir dar metam po 10lt vienos aukletojos isleistuvem.

Darysime ir pasisedejima.Is ryto sunesim vaises vaikuciams,tegu jie sves per diena.O po renginio vakare,ir mes,tevai,prisijungsim.Tik man atrodo,kad tokiu tevu bus nedaug.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-12-07 10:40

Labas,ateinu ,o namai užrakinti :O

Kaip man faina ,kai sniego yra. Nevedžiau Ainiaus į darželį ,baisiai snarglėjasi ir kosulys nemažas,nuvešiu pas uošvį ,tegul sėdi šią savaitę,o kitą galėsim jau abu namie kiurksot,bijau kad neįsisirgtų iki kelionės.Kas liečia susirinkimą ,tai  kazkokia katastrofa ,sėdi direktorė ir skaito skaidres,nu nežinau,žemas lygis toks bendravimas ir aiškinimas ,kai akių nuo ekrano neatitraukia,matyt galvoj žinių nėra...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2011-12-07 12:39

Labas rytelis, aš ir pasimečiau atėjus

Na darželiuose kainos tai nerealios, manau kad laisvų vietų turėtų padaugėt kitais metais. O susirinkimuose aš jau apsipratau kad tik keliata tėvelių teateina. Pas vyresnėli tai jau 6 metai kai 8 mamos tesusirenka, o klasės auklėtoja neturi mims ka pasakyt. Nes ateina drausmingų  vaikų tėvai.

Pas mus mokykloj kalėdinio karnavalo nebus, dideli varo į Mega, maži link Gruzdžių kažkokioj sodyboj renginukas bus. Jokių kaukių, aišku man gerai, bet vaikai manau norėtu tų linksmybiu. Bent aš kiek atsimenu, tai  šulėj mes taip laukdavom žiburėlio

2011-12-07 12:47

As Augustes ir nevedziau i darzeli,pakoseja,sloga,tai namie kariaujam.Tik ryte asaru buvo,kad neinam.

2011-12-07 18:58

Na ką ,valgyt padaryta ,nes puodai buvo tušti,tai ramu bus kelias dienas :)

Man rytoj teorijos egzaminas,eina nafik,o penktadienį praktika ir balius su grupe.Matysim kaip čia susisuksiu,bet pabaiga  vis tiek turėtu būt,net gaila...

2011-12-08 09:18

Labas rytelis, Vover citramono paipirk nes po baliuškos prireiks Parašyk kaip sekės, ar geri rezultatai... gal tada būsiu viena iš klienčių tavo

2011-12-08 09:27

Laba.Oksy, vover gerai seksis,kitaip ir butu negali.Vakar buvau akropolyje vakare.,tai vyksta siokia tokia kaledine muge,bet nieko gero.Maciau prekiauja grybukais,bet kaina tai ohoho.Blemba,koks pas mane bardakas-nuo pat ryto iki pat vakaro.Nes Auguste kai buna namie,tai vajei vajei kas darosi.Jai ir karpyti ir klijuot,ir piest nu zodziu viska reik daryt.Viskas apversta juodai.Vakar asaros,siandien asaros is ryto,kad negali eit i darzeli.

2011-12-08 12:24

Labas.Nu ką ,parsivilkau po egzo ,klausimų tai visai  debilavotų buvo ,ale atrodo viską parašėm ir išsprendėm,iš viso buvo 80 mazdaug klausimų ir  testo forma ir pačiai reikėjo rašyt,žodžiu ne juokas :)

Rasa ,baik girt mane,pasijaučiau kaip koks proto bokštas :O

Reikia eit grindis išsiplaut ,nes prilaisyta,vaikis matai su tėvu buvo namie  vieni palikti :D ,tai čia pasekmės...

2011-12-08 13:30

Pas mane beprasmis tvarkymasis,kol auguste namie.Kol dariau valgyt virtuvej,tai kambarys apverstas aukstyn kojom.Ir stalas su sultim supiltas.Nu zodziu pasaka be galo.Ir susipykt jau spejom,tai dabar sedi apsivertus savo popieriais,knygom ir rasymo bei piesimo priemonem.,

Kas nebandet,tai pabandykit varskes apkepa pagal beata,gana neblogas,tik as cukraus dejau daugiau nei parasyta.

Aukse,sakiau,kad viskas gerai bus.

2011-12-08 19:44

Nu dar neaišku kaip gerai bus ,nes rytoj laukia antra dalis egzamino ,bijau :D

Pabandysiu būtinai tą apkepą , kitą savaitę jau laiko turėsiu.

2011-12-09 06:52

Laba ryta miegalem.Imkit pavyzdi is manes-nuo puse sesiu gyva jau.Aukse,laikysiu kumscius uz tave ir Viktorija.Nu bet jauciu,kad viskas bus ok.Vyras gavo pakvietimus vaikams i dramos teatra 21 diena.Tai varyim ziuret spektaklio,laukt kaledu senio ir saldziu dovanu.

2011-12-09 09:06

Labas rytas, Vaivorykšte aš 5,45 jau gyva  Turėjau anyta svečiuose tai ilgai negalėjau drybsot , pasirodžiau kad vyra aš išleidžiu į darbą

Aukse viska išlaikysi - neperežyvaj. Tai vakare šampes fiesta, ania

2011-12-09 12:03

Sampanu prades,neaisku kuom uzbaigs.Nori itikt uosvienei?As internete radau graziu ir skaniu kepiniu sventem,tai dabar nenustygtu vietoj kaip noriu isbandyt,bet pudros per mazai turiu,o lauke tokiu oru tai tik namie sedet.

2011-12-09 14:01

Su kavamale susimalk cukru  Mane ar apėmus ekstazė kepimams, kaž ar iki kalėdu nepraeis

Idomu kaip Kristulkai sekas, gal jau sveiksta driaugytė

2011-12-09 15:14

Merginos linkėjimai nuo Kristinos, užpuolė ligos ją ir vaikinukus

2011-12-09 17:00

Labas,išlindau iš dušo ,purenu kudlas :O ,ruošiuosi į balių.Rasa , gerai sakai,pradžia bus šampanu ,o pabaiga......ir taip jau aišku :D ,dieve padėk :O

Viskas mums gerai sekėsi ,ir vakar ir šiandien,tiek man ,tiek Vikai,žodžiu diplomus gausim ;)

Kad man būtų noras kept.....bet apkepą prisižadu iškept .Nu ką ,iki rytojaus,jei būsiu gyva :O

2011-12-10 06:40

Sveikos.Nu Aukse,jau parsiradai namo?Nereik atvezti mineralinio,ar ka nors su burbuliukais,ar be ju?

As varysiu i dvaro turgu veliau,reikia maistiniu dazu,bet butinai zalios spalvos,tikiuos rasiu,ten kur anksciau prekiaudavo.Dar i Philips toma ilysiu pasizvalgyti.Mane uzpuole slogos,eina sau,nosis varva,gerkle skauda -tikiuos neisisirgsiu.

2011-12-10 20:47

Labas .Jetau jetau.....jau esu gyva ,bet einu nuo kompo,negaliu sėdėt ,nesukaupiu dėmesio :O

2011-12-11 07:50

Laba ryt.O kas pasirode,pasirodo gyva yra .Vakar po miesta prabinbinejom-is ryto as viena iki pietu,o vakare visi varem.Niekur Siauliuose nera pirkt zaliu maistiniu dazu,tik po 2 savaiciu atves.Reiks gal internetu uzsisakyt,jei nebrangus atsiuntimas.Daugiau kaip ir nieko naujo neturiu ka parasyt.

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Šiaulių mamyčių pokalbiai

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
SAULIUS