Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2011 metų zuikučiai-2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
49

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-03-10 10:30

o kaip smagu ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2012-03-10 10:31

sveikinami Martute su gimtadienio linkim kad visi norai issipildytu taip kai p siryt.mesm iegojom gerai.Tik va vakr visai pradejo elektra mirkseti pradinginet,i sp pradziu glavojom kad cia tie elektronai veikia,bet paskui jau kai sutemo ziurm kadk ituose namuose dega, o dar syki kai dingo girdziu kadk aimynu skalbimo masina veikai,sakau cia kazkas ne taIP,TAI VA PRADEJOM IESKOT MEISTRU NIEKS NEORI TVARKYT ELEKTRIKAI IS LESTO SKO KAD JU TIK IKI NAMO VALDOS,NAMO ELektrikas sako kad jo tik iki skydines,nu jo tai glavoju viskas dzin ismiegosim tik gaila kad mesos saldykli uogos visos.is ryto atsikelem elektra yra vyras junge mikrobange ir pradingo,paskui sunus atrado kad vonioj vveik nes esam ten padare jam zemai jungta ir atskirai lempute isijungia,taiemes mano vyrelis pats ieskot ir atrado kad pagrindisn laidas nudeges,tai daab vel pas mus sviesu .ruosiames vykt i pajuri,nors atrodo dregna ,na bet gal ryt bus geras oras,smagaus jums savaitgalio

]

2012-03-10 10:49

na jo Maziko ko tik ne būna,..

mano mažiukas miega o dukra išvažiavo vaidinti spektakli iš darželio kažkoks taikonkursas tai apie 12 val turi grižti :) idomu ar laimės :) ju grupe

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-03-10 10:52

Bello,Viktorija-Maria

Mazike- Patricija

Kriosa- Matukas

Uwandi- Viktoria

Imba-Tomas

Fiona-Neila

svajone111- Deividas

laurike-URTĖ

emy- Kamile

Violalova-Jazmina

Drugelis - Dominykas

spinduliukas06 - Ugnius

olia84 - Darija
Aurrree-Ugnius

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2012-03-10 14:05

Sveiki. Kaip sveikatytes? Kokios nuotaikytes?

Drugeli, man rodos ligu Violalove dukrytes vardas Jasmina, o ne Jazmina. O gal ir klystu. SoryAr pasirode mazulio kankintojai jau? Tai kaip jusu sveikatele? 

Ir aisku kuo didziausi sveikinimai Martai su 3 gimtadieniu

Mes tai truputi isitaisem slogytes. Ligu tarpais po truputi pakoscioja. Na bet gal nieko rimto. O vat nelemtuju dantuku tai niekaip nesulaukiam

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2012-03-10 14:07

P.S. Ingridusiuko su Aistute nera

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-03-10 14:31

sveikos,tai kai as retas svecias tai ir pamirso mane :) mes augam gerai,dantukai dygsta,mazai valgom,jau po daugiau zingsniuku viena paeina...o as reikaluose paskendusi,tai advokatas,tai daktarai,krikstynu apdarai nu zodziu veiksmas vyksta

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-03-10 20:33

sveikinam ir mes Marta su gimtadieniu! 

o as siandien "pricioske" pasikeiciau - kirpciukus nusikirpau  vyras neatpazino is pat pradziu :D

miegam mes nekaip, kas dvi val keliasi prie papulio. maisto kito neima apart bananu ir obuoliu. zodziu, vis dar bandau kasdien ko nors naujo ismastyt. Drugeli, tavo manu kose su obuoliu sultim man patiko labiau nei Tomui :D  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-03-10 20:50

Drugelis 2012 03 10    

Bello,Viktorija-Maria

Mazike- Patricija

Kriosa- Matukas

Uwandi- Viktoria

Imba-Tomas

Fiona-Neila

svajone111- Deividas

laurike-URTĖ

emy- Kamile

Violalova-Jazmina

Drugelis - Dominykas

spinduliukas06 - Ugnius

olia84 - Darija
Aurrree-Ugnius

neringulis-Daniel

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-03-10 21:00

sveikutes, kaip laikotes, kaip savaitgali leidziate??Olia, sveikinimai tavo Martai gimtadienio proga, daug daug sypsenu. paziurejau, kad musu zuikuciu sarasiukas, gan nemazas. Imba, zinok del maitinimo pas mate ta pati istorijo, nakti kas 2 valandas keliasi, o i ryta tai isviso kas valanda pradeda budinetis, diena po valanda nusnaudzia pora kartu ir viskas, del kosyciu, tai jei obuoliuka valgo, pabandyk moliugo ideti, gal taip prie darzoviu pripratinsi, nes moliugas tai saldus, maziukai dazniausia ji megsta. mes dar nevalgem kosyciu, bet kita savaite jau sakiau pradesim ragauti. Drugeli, kaip jum tas guziukas, kur buvo issokes??

2012-03-10 23:05

neringuli, buvau padariusi moliugo ir obuolio tyrele, bet kazkaip sikart nesigavo ji man, nei man skani buvo, nei jam. reikes is naujo pabandyt. 

2012-03-11 11:17

Labas rytas, aš dažnai verdu moliuga mažajam su obuoliuku tai suvalgom per du kartus apie 350ml tyreles. Labai jam patinka..

o taip pas mus viskas kaip  ir be pasikeitimu, dantis digsta tik ačiu dievui miegoti ramiau pradėjo :)

o taip vakar pagalvojau kaip greit laikas bega ir vaikai auga atrodo buvo toks coliukas o jau rytoj 8 mėn.. kaip akimirka praeina

2012-03-11 11:17

Imba 2012 03 10    

neringuli, buvau padariusi moliugo ir obuolio tyrele, bet kazkaip sikart nesigavo ji man, nei man skani buvo, nei jam. reikes is naujo pabandyt. 

o kaip darai tyrele?

2012-03-11 17:24

oi, parasiau, bet ziuriu, kad neisikele. o recepta kazkur buvau radusi toki: i vandeni supjaustyti moliuga ir obuoli (santykiu 1x1) ir virti, kol suminkstes. galima ideti sauksteli sviesto

2012-03-11 18:28

na jo ir aš taip verdu gaunas labai skaniai tik be sviesto

2012-03-11 18:42

reikes man nusipirkus moliugo be sviesto padaryt. nelabai tikiu, bet bandysim ir toliau. sunelis mano yra labai gilus ir tikintis mamos papulio salininkas :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2012-03-11 18:51

sveikos mamytes ,grizom i namucius ,paileseja pasisveciave pas kumus,ti kva juros neisvydom oras nekoks ,na bet nieko nu vyksim kai daugiau islisl orai. dideliu naujienu neturim ,tik jau sneka labai daug viska kartoja kaip jai gaunas.

]

2012-03-11 21:36

o mes pazanga siandien padarem :) teta rekomendavo savo piena su paprastu (gaidelio) sausainiu sutrinti. jos sunus, sake, valge labai noriai. maniskiui irgi visai patiko :) ir dar pasiskaiciau, kad jau galima pamazu pradet pratint prie gerimo is puodelio (su kakliuku). tai mes jau anksciau bandem, bet jis griauze ta kakliuka. tai pasiskaiciusi nuemiau apsauga, kad vanduo laisvai begtu. isspaudziau svieziu obuoliu sulciu ir sumaisiau su virintu vandeniu (1x1). tai oj kaip pasigardziuodamas gere :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2012-03-12 07:51

Sveikos mamytes,noriu pasiulyti nauja patalyne teveliams ir vaikuciams :)

Siuo metu vyksta ispardavimas :) Prasom musu visas asortimentas su kainom ir aprasymais stai cia :)

http://public.fotki.com/Gabrusia/

Mes Vilniuj,bet siunciam :) ))

Taip pat galite pasiziureti musu facebook puslapi :)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000730841035&newfriend#!/profile.php?id=100003619593804&sk=wall

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-03-12 08:31

Sveikutes. Turejau problemu su Darija. Labai kankino dantukai. Uzvakar vakare, kai pradejo riekt, tai tik ryte apie puse keturiu uzmigo. Ir vakar visa diena nemiegojo praktiskai, tik po 15 min. ir tai ant ranku. Uzvakar ir vakar karsciavo. Statem zvakute. Pasiziurejom, tai dantukas dar vienas pasirode, ir matyt dar lenda, nes viskas sutine ir raudona su vmelsvai violetiniu atspalviu. Tad sunkios dieneles mum. Siandiena naktis jau buvo ganetinai rami, aisku kelesi daznai, verke smarkiai , bet trumpai. Tai vat tokie reikalai. O vyresnioji pareiske vakar jog nori vaziuot namo... va tokie reikalai.

...
49

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2011 metų zuikučiai-2

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dominykas