Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2011 metų zuikučiai-2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-11-28 16:35

Gerų pokalbių naujojoje temoje.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2011-11-28 17:28

na ka kraustomes i naujaja temele, mes naudojam vaikiska muiliuka, pakolkas mazyliui tinka... :) megojom ramiai nors vejas uz lango siaute :D ydomu del tu dantuku nes maziukas vis kisa rankyte trina, sakau gal kas formuojasi jam kad taip daro :)

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-11-28 18:17

Svajone tikrai gali ir jum po truputi uzuomazgeles formuotis.

Fiona,taip,Ugnei ir isdygo pirmas dantukas 4men ir 7d.Kai uzklausei,tai ejau atsiversti Ugnytes knygele,kur viskas rasoma,tai tikslia data ir zinau

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-11-28 18:17

Saunu, nauji namuciai,svajone, uzuomazgeles turbut formuojasi,del to ir kisa maziukas, mano panele jau gera valanda miega

2011-11-28 18:20

Aha,tai vienodu laiku isdygo sesutems,nes mums tai tik 7men ir 2sav,gal ir sitai panelei panasiu laiku isdygs

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2011-11-28 20:06

Uwendi, na taip ir buvo. Bet jug visi nori savo vaikiukam visko kas geriausia. 

O mes kazkaip daugiau vartojam Johnsons baby. Ir sampuna, ir visokius aliejukus. Nu net neznau. Bedos didelios lyg ir nematau. 

O tai sakot, tipo kada pirmam vaikiukui isdygo dantukas, tada ir antram turi islys? Nu kazi. Manau, kad cia kiekvienam individualiai. Na bet kaip sako, kad veliau isdygs, tai veliau ir isbirs

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-11-28 21:20

sveikutes. siandien mes lauke pabuvom, pas daktaryte apsilankem, gavom skiepukus. is pradziu niurzga buvo, o dabar jau ir su temperatura. 39.1 net. paskambinom daktarei, tai sake, kad tokia temp visa para gali laikytis. as tokios aukstos nesitikejau net... pienuka valgo daznai ir po mazai, pastoviai toks apsnudes yra, bet kai snekini - bendrauja. kiek jusu maziams temperaturos budavo ir kiek ilgai laikydavosi po pirmuju skiepu?

o kas del sampunu, tai mes nieko nenaudojam, tik aliejuko kartais i vonele ilasinu.  drauge nestumo pradzioje biodermos padovanojo, bet ji naudojom tik ta kremuka is galvos odeles isplauti. 

svajone, tai gal tada ir mano suneliui uzuomazgeles dantenuku bresta, nes jis irgi mazdaug tokio laiko, kaip taviskis, pradejo kist kumstukus i burnyte ir seiletis be galo. bet nieko nematau, kai pasiziuriu

2011-11-28 21:29

Emy,tikrai ne butinai taip pat turi dygti dantukai,kiekvienam individualiai,tiesiog man taip sutapo kad panelem po tiek laiko vienodai isdygo

ImbA MANO PANELE IR SUKARSCIAVUSI BUVO PO SKIEPUKO,BET TIK PARAI.KISAU ZVAKUTE HEMEOPATINE,KAD MAZYLE RAMESNE BUTU.TIKIU,KAD IR JUM REIT PRAEIS KARSCIAVIMAS.

2011-11-28 21:55

jis ramutis man, iduodu papuli ir snaudzia. istraukiu - pabudrauja kokia val ir vel papulio prasosi. ziuresim, kaip bus su slapinimusi, nes papuliaut tai papuliauja, bet tik del smagumo, o ne del maisto

2011-11-28 23:09

Laurike, bet vistiek taip fainai cia jum sutapo

Imba, mes i jokius skiepus nesuregavom, tai nieko negaliu ir pasakyt... Reakcija nuline buvo

2011-11-29 08:21

Labas rytas,nebutinai turi isdygti vienodai,Emy, tik siaip apsvarsciau,kad gal panasiu laiku ir mazajai isdygs, cia gi skirtingai kiekvienam,as irgi naudoju jonsons baby aliejuka,liuks mums jis,kas liecia skiepus, tai mes be temperaturos buvome, truputi irzlesnes ir tiek,tik kaip ir Imba rase,irgi prase valgyt dazniau,nei iprastai po skiepuko.Vakar vel ejome miegoti 1val, atsikeleme 7val,isgersiu kavos ir leksiu apsitvarkyt,beje Emy,kaip tavo panu sveikatos?Laurike,o kaip tau sekasi buti su abiem panom namuose?jauciu nusikali juodai

2011-11-29 09:03

Sveikutes,nu nieko man,visai normaliai,apsisuku namie,dabar dar kaip sventes arteja,tai praktiskai kas dien ir po koki klienciuka is savu rato i namus prisiimu padirbet.Kazkaip susitvarkome.Matyt jau isivaziavome i ta rutina,apsipratome ir viskas gerai,nors jei vyresnioji eitu i darziuka tai butu kur kas geriau ir man laiko laisvo butu kur kas daugiau,bet yra,kaip yra.Sia nakt vel ismiegojome pusetinai,pries keturias panele pabudusi buvo,patrauke pienelio ir toliau snaudzia dar dabar,tik matyt kazko pilvuka jai paskausta,nes miega su tokiais pabudimais,pakelia kojytes,susiriecia,paburbulioja ir toliau parpiaTruputi Espumizano idaviau,tai jauciu kaip driokstels,tai iki pazastu

2011-11-29 10:11

labas rytas. siandien mes jau be temperaturos  uzmigom apie puse 11 ir iki puse 2 savo lovytej miegojo. tada valgyt uzsiprase ir labai neramus buvo, tai pas save prie papulio ir visa nakti pramiegojom visi kartu. tik siandien ypac daug riete kojytes, o pirsciojo kiek... rekordas :D ikisau termometra i ruriuka pamatuot temp, tai paskui man kaip dejo, kaip uz tevyne kaku  snekina zaisliukus kedutej sededamas :)  

2011-11-29 11:11

Nu, saunuole,Laurike,mes irgi jau po truputi ivaziuojame i rutina, jau ir valgyt galiu pasigamint, aisku, ne visada, bet manau,kad greitai jau bus viskas ok,ir sau laiko atrandu,bet man gerai,kad vyresnele eina i darzeli,saunu,Imba,tai pasiilsejai siandien, kai maziukas taip miegojo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-11-29 12:34

Sveikutes,mes miegam paskutiniu laiku irgi prastai.As ir pati po tos ligonines apsilankymo kazkaip neramia miegu,vis maziuke stebiu,ar viskas ok.Pupa musu aktyvi darbininke,jeigu as indaplove iskraunu,tai ir ji salia,man ,,padeda,,.Ismoko viena zodi ne sakyti,tai kai ko nors neleidziu,tai tuoj pat atsako ne-ne-ne.Ypac traukia musu suns maistas,reikia slept,nes visa virtuve buna pilna sauso maisto,gerai,kad pati neparagauja...

2011-11-29 12:47

Sveikutes. Nu didziajai kelinta diena temp nebera. Vakar buvo sesute aplankius, tai sake, kad bronchitas prikibo. Buvau prisipirkus vaistu, tai sake, kad juos drasiai galiu girdyt. O mazajai tai ziaurios slogos. Tas smurgliukas toks tirstas ir zalsvas paliko. Siandien nusipirkau aspiratoriu, gal su tuo gales truputi daugiau istraukt nei su pompele. O siaip vakar labai prasikankinom pakol uzmigo. Bet siandien jau lyg truputi ir ramesne.

Paskutinį kartą redagavo: emy (2011-11-29 12:48)

2011-11-29 12:49

Ligu Uwendi siule pirmam puslapy surasyt musu mazyliu pasiekimus, kad galetumem palygint. Manau, kad labai puiki mintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-11-29 13:22

Emy,linkim sveikatytes,greiciau slogyte issigydyt.Turejom ir mes pries pora men.didele sloga pasigave,sveciavomes Lietuvoje ir susirgom,tai gaila tu maziuku,per burnyte jie kvepuoti nemoka,tai traukem snargliukus su pompute ir vis lasinau savo pienuka vakarais i nosyte.Ganetinai greit pasveikom.

2011-11-29 13:58

vajej, bello, isgasdino dukriukas tave tikrai. nieko sau, dar nebuvau girdejusi, kad sitaip maziukai gali uzsiklykti. po skiepu, kai mazius bejegis buvo su temperatura, pasiguldziau pas save nakti i lova, kad sekciau ir as jo kvepavima. ir siaip as naktim daznai atsbudusi bandau isgirsti jo kvepavima. jei negirdziu, butinai keliuosi patikrint. nes man kazkokia fobija, baime nereali yra del tos vadinamosios lopsio mirties. 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2011-11-29 13:59

na as sluogyte traukiu su aspiratorium,jau vyresniajam turejau,o ji man taip leidziasi na aisku turiu laikytbet neverkia mamtyt suprnatai kad jai padeti noriu.keiciam mes dienos ritma,vakar norejau uzmigdyti dar vienam pokaitukui ir ji nesileido,tai siandien ejom veliau pokaituko,jau pavalgius pietus,na galvoju gal jau miegos kokias 2 val.o vyrsnelis kad yra pradejas zaislus tvarkytis,tai nelabai suprnatu,gal cia tik pries sventes ir su sese ziuriu graziau zaidzia,na tikslaiau duoda savo kokia masinyte tai visiems namuociuose ramiau.

]

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2011 metų zuikučiai-2

Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Raminta