Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2011-11-28 20:10

Sveikutes :) tai ka gi rodomes is po savaitgalio ;) ne visos dar bet gal dar pasirodys :D va orintuxxx su tortuku, laaaabai jau grazus, o gelyciu grazumas... :) neringulis, gerai kad au vyras namie, tikrai taip sunku vienai su dviem mazyliais. As ir manau kad kita savaite jau issiusiu dovanele, siispa niekad nesiunciau registruotu ir visada viskas ok ir greitai. Eglute irgi siais metais puosim jau is tu didesniu :) turbut jau kita savaite, siaip niekad taip anksti nepuosdavom, pries pat kucias, bet ai visi cia taip anksti tai ir mes pasidziaugsim ilgeliau tuo :) ir emili atrakcija bus :) jau emili turi savo mini cooperi, tik jauciu kad bijos is pradziu... na bus matyt. Kaip pagalvoji tie vaikai visko siais laikas turi nes visko yra :) del maniskio depresijos, tai geriau, siaip vaistukus reikia gerti puse metu, bet tam mat pagerejo ir buvo nutraukes, dabar vel geria nes zyziau... oj tie vyrai tokie neatsakingi, jei nepriminsi, nepaduosi tai ir neisgers ir pan. O siaip viskas ok, ai biski su emili lyg tais norim sloguoti, pakostim, bet gal nieko rimciau nebus, tikiuosi.Tai tiek mamytes :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2011-11-29 00:45

Labas visoms mamytems

Pirmiausiai,tai esu suzaveta Orintuxxx torciukais,kaip man sunku puosti,kad ir sunaus gimtadienio torta puosiau ilgiausiai iki vidurnakciu,bet nepavyko kaip norejau,,bet tikiuosi,kada nors ismoksiu ir tai

O siaip pas mus nieko naujo,Karoliukas nesistengia daug kalbet,savo mala,reikia paprasyt,kad pakartotu,kad suprastum ko nori,pvz : suniukas - anuska,sakute- kusine ir t.t.o kad sakini pasakytu tai isvis sunku,penktadieni vel reiks pas logopeda,tai ne kazin ka naujo pamatys,nes uzsispyres jis man.Bet tikiuosi ir manau,kad prades sneket,nes vistiek kasdien atsiranda nauju zodeliu po truputi,kad ir neteisingu.

O del dovanu,tai as ir visada siunciu neregistruotus,kol kas viskas buvo gerai,viskas pavykdavo,aisku,jai nespedavai anksciau,o per pati siuntiniu buma,tai gavo ir po svenciu,bet gavo,o mes gi stengsimes merginos issiusti anksciau

2011-11-29 00:58

Oi dar pasireiksiu

Neringuli,smagu,kad jau vyras tavo grizo,suprantu,kad sunku vienai,o dar su 2 savo vaikuciais,as vat viena,aisku turiu namie padejeju daug,bet iseina i darbus,ar kai visi atostogu isvaziavo,jau sunkiau buna,tai zinau,kaip buna,i vonia greitai,visur greitai,kad tik ko nesugalvotu musu pipirai.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2011-11-29 12:06

sveikos gyvos mamytes na kaip jus gyvenat??? :)

net ir nezinau ka cia komentuoti, viskas jau aprasyta, tad ner ko kartotis :D maziukai auga valandomis, grazu stebeti :)

na ir oras siandien! dar paryciais anksciausiai pabudau ir tik snaudziau, nejo miegoti, koks vejas buvo ir lietus didelis

mes atrodo po biskiuka gyvenam, rutinoj kaip visada pluduriuojam, tai kas cia to naujo gali buti :D

del dovaneliu na manau jei visos jau pasiruose, ir visoms tinka, tai tikrai galim kita savaite ir issiusti, kuriai kada patogiau ;) tik jetus kaip bus sunku islaukti kaledu neispakavus ir nepaziurejus kas gi ten dezuteje    cia bus kaip vaikysteje, seniai jau visos dovanos tevu gerai uzslapstintos rastos ir apziuretos, bet vistiek kaledu diena labai dziaugiesi dovanomis lyg pirma kart matytum

Orintuxxx, nu bet tavo tortu grozis, tai neispasakytas    kodel gi tu situo dalyku neuzsiimi rimciau, dek skelbimuka i laikrasti lietuviu, ir pirmyn!!! ir praktikos turesi dar daugiau ir uzsidirbsi kazkiek :) juolabiau kad tau puikiai gaunasi ir paciai patinka ;)

uzpraeita nakti gyciui buvo temperatura sukilus, bet tuo ir vel baigesi musu ligos. net ir nezinau nuo ko jam cia taip buna, seniau galvodavau , kad gal nuo dantu, bet jau sudyge mums visi senokai, tai ir nebezinau kokios dar priezastys gali but :)

o siaip mano pipiras auga gerai. labai jau savarankiskas nori buti, aisku neviskas dar gaunasi :) jau smagu, galima paprasyti, kad atnestu, nunestu, ismestu, pduotu ir panasiai :) kai jau padaro kazka tokio gero, tai toks didelis jauciasi, toks naudingas visuomenei :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 248

2011-11-29 13:52

labukas,

smagu girdeti,,kaip visi auga,,nori buti svarankiski kalba,vaiksto,,laikas lekia :) )o kaip jums sekasi su dovanom antrom pusem vyram,,ar jau sumastet ka pirksite??as net neisivaizduoju ak cia nupirkus,,sudetingas darbas,,gal aks kokiu patarimu,,ka pacios pirksite,,gal pasigaudysiu ideju is jusu

orintuxx tavo torciukai tikrai super,,dar skoni reiketu suzinoti ir jau tada i laikrastuka pagal uzsakymus,,bet jauciu kai tiek tortu pagaminta ir skonis tirpstantis burnoje,,,mmm ,,ka kaledom gaminsi?

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2011-11-29 15:06

Labukas :) na vi daugiau mamyciu, smagu :) jofke, niu kaip nors pradesit, po biskeli ir prabilsit graziai ;) coliuke sakai naudojiesi gytuku, atnesk poaduok... :D niu toks jau tu maziuku likimas :D emili irgi paduoda,atnesa, ismeta, niu faina mums  :) kristukasv maniskis jau issirinko uzsisake ir gavo dovanu tai as jau galvos ir nelauzau :D as ir jau gavus, brolis irgi snd gaus, tai emili irgi pilna pripirkta bet jai tai reiks dar ka nors nupirkti kad issipakuotu graziai :) tai gal zinai ko noretu, gal uzsimine kada... niu bet tikrai kad sunku su tom dovanom... o mes laikomes siaip sau, man galva plysta ir sloga, emili pakosti ir nosyte bega, bet ji gerai, laksto zaidzias, va dabar su nintendo zaidzia :D pietukams tokia makalyne troskinta su jautiena ir darzovem :) dar i darba tai man sunki dienele snd, jei nepageres.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-11-29 15:10

labukas!!!valio virsininke pasirodemes gerai, maziukas mano kad guguoja, jei tik pakalbini jau atsako gu gu... mamytes, kaip manot ar gali but dantukai taip anksti, jis man jau ir seiliojasi, kazkaip Arminas apie 4 menesi pradejo seiliotisKristukasv, oj tu cia klausima uzdavei, ka vyram dovanosim???? as neisivaizduoju, zinau, kad reikia jau parfumerijos, tai nauja nupirksiu ir zinau, kad Bruno Mars CD, kad masinoje galetu klausytis, o daugiau nezinauas tai nesugalvoju ka savo mazuliui nupirkti, visokios kedutes like nuo Armino, vaikstyne Nedukas padovanojo, tai taip ir nesugalvojusakot siusit dovanas neregistruotu poastu, as tai i Lt visada registruotu siuntinius siunciu, man kelis kartus dingo, turbut Lt pastininkes pasidalino mano dovanasJofke, nesijaudink, pamatysi kaip prades jis kalbeti, gi visi jie skirtingi, Arminas, tai kalba ir lietuviu ir persu kalbom, na angliskai tai tik truputi. po nauju jau ziurinesim darzelio, tada gales sau angliskai mokinti bendraudamas su vaikuciais. o kaip su oziukais reikalai, ar jau pavyksta susitart?ka Ricike, Orintuxxx gimtadieniams vaikuciu planuojat? jau balionus puciat

2011-11-29 15:14

visiem sirgaliukamssveikit kuo greiciau. Ricike, jus Emili plaukus nukirpote, ar suristi jie? ziurejau as jos nuotraukytes, nepastebiu as jokio zvairavimo, kada jum pas gydytoja del akyciu? mano maziai miega, eisiu as Oprah paziureti. geros dienos visom

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-29 16:15

Sveikos mamytes,

ui kiek jusu daug

Jofke, nu nieko ismoks, nu kiek jis nekalbes, aiskus pagalba reikalinga, bet su ja tikrai  ismoks, palankykit sita logopeda, jai ne pasikeisit, gal net privaciai, brangiai kainuoja, bet gi del vaikucio

Ricike, nu ko jus taip sustreikavot su sveikatyte, sveikit greiciau

Kristukasv, kaledom darysiu tortuka butinai, notriu ir i mokykla vaikam pries atostogas padaryt, bet konkreciai ka ir kaip nezinau, ne tas dabar galvoje, pas mane si savaitgali du tortukai suplanuoti ir kitam vienas ir dar kitai savaitei viduriui keksiukus .Zodziu jau dabar maisausi kas kam, taip kad apie sventes dar negalvojau.

Del dovaneliu vyrui, ai kazkaip siemet lengva, dirzo reikia, pinigine, kvepalu , treniruokli viena nori bet as nenoriupalta padovanociau, o ka dovanosiu tikrai is to paziuresiu kaip pinigine isnes, nes vaikai auga norai ir auga va ir financu vis daugiau ir daugiau reikia tiem noram pildyti.Tai vaikai pirmoj vietoj, o paskui jau as, o tada jau vyras

Neringuli, mano maziui anksti ir dantys pradejo kaltis.

Jo ruosiames, pilnais tempais, jau galva nedirba, papuosimai supirkti, tortui ir , siandien reik biskvitus issikept, ryt vaziuosiu dovanas nupirksiu, nes vyrui iseigine, o stala nieko neruosiu sakiau, nupirksiu kokiam M&S party food ir viskas, nusprende kad visi atvaziuos penktadieni, o gales atvaziuot tik ant 8 tai ner ko cia ulivoti, vaikui miegot reiks greit eit, taip pasveikins, uzkas, zvakutes uzpusim, pavalgysim tortuko ir tiek, tiek jie dar ir supranta ta gimtadieni, svarbiausia dovanos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2011-11-29 17:17

sveikutes mielosios

pagaliau priverciau parasyt ir nekalbadieniai buvo ir dirbau as. sendiena ir ryt laisva :)

orintuxx tikrai nuostabus tavo tortai!!! klausei ar buvom zaidimu kambaryje? jo buvom senai jau. bet mano mazius dar per mazas. jam nelabai patiko tuose zaisluole ar kamuliukuose, jam labiau tiko eit lakstyt aplink, tai veltui tie pinigai buvo isleisti :D nu bet zinau dabar. eisiu kada veliau jau su juo.

net nzn ka cia pakomentavus...

ricike sveikit ;)

mano vyras siaubingai nori kavos aparato, tai reikes jam toki nupirkt!!!

mano vaikis kaip ir gerai, bet va vle ji berineja jau si vakara duosiu vaistuku nuo alergijos... jam tos dar prakeiktos iltys niekaip neislenda. viena prasikale pries koki menesi o kita ne krust. as jau juos jauciu per danteneles ir matosi baltuoja, bet jau jam kalsis visi 3likusieji... oi kad tik greiciau!!! siap nieko gero ar blogo nera pasmus.

ai apie siuntinukus. as i lt visada siunciu registruotu, bet cia manau nereikia registruot :)

2011-11-29 17:23

Labas visiems.

Sirgaliukems linkiu greiciau pasveikti,Ricike,jau tu cia kazkaip ilgokai,isisenejo tavo ligele,gal reik rimciau apsiziuret,nepasiduok,saugok save.

Oziukai pas mus jau truputuka aprime,ne tokie baisus,pabando,bet jau ne taip kaip buvo,zino,kad as jau su juo nejuokauju ir buna nubaustas.

As irgi Orintuxxx siemet labai neruosiau gimtadienio,siek tiek balionu,Torta,svarbu pusesere atejo.Valgyt jiem nebuvo kada,tik dovanas pakavo,zaide,dziaugesi,zvakute uzpusti,didele atrakcija ir viskas,gal sakau kitais metais jau daugiau vaikuciu pakviesim.

O mes kai visi kartu gyvenam,tai trukem,kam kas ka dovanos,kad per daug islaidu neburtu,suma sutarem,vis smagiau,aisku visi pasisakem,kas ko daug maz norim,kad lengviau butu isrinkti.

Tai tiek pas mus,geriu kavyte ir leksiu i darba

2011-11-30 01:54

Sveikutes, uzsukau panaktineti ir va radau ka paskaityti,smagu :) jofke, tai kad neilgai mes cia sergam, pora dieneliu, bet tik sloga abiem, nieko rimto, tik snd kai numigau pietu su emuili man geriau pasidare ir darbe viskas ok ir dabar. Sako siaucia dabar virusas, daug kas serga, ypac galva skauda....Niu gal neuzkibs baisiai, issisuksim :) Del gimtadienio, tai man irgi nera noro jo daryt, net torta tingiu daryt.... bet reiks, 4ni pradesiu. Balionu irgi turim :) o del vaisiu tai nzn, tik irgi nieko daug nemeistrausiu, tortas ir uzkasti ka nors, gal silto... siaip 5ni vakare dirbu tai nebus sventimo, tai arba 6ni arba 7ni susirinks visos tetos, dedes ir pusseseres. nors ir 6ni ir 7ni dirbu bet bent jau ne vakarais. Neringulis, cia foto su suristais plaukuciais ;) tikrai nenukirpciau plaukuciu :) o del akyciu tai gausim kvietima atvykti kai bus 2,5 - 3 metukai, gal duosis tada apziurima, nors abejoju :) neidomu ir prisibijo i tuos aparatus ziureti. Siaip lyg ir maziau matosi, viena akyte siaip lyg ir tinginiuke, gali buti kad isaugs, tipo Lukas - tete turi viena akyte taip bet pas ji net nesimato, tai gal ir jai taip bus, bet vis tiek reikia stebeti, kad pvz nesuprastetu rega ir pan.  Nzn ka dar cia papasakojus, ai mes jau misinuko geras menesis kaip nebegeriam :) zodziu su buteliuku baigtas reikalas, dabar sunkiausia bus atsikratyti soskiu, nes jos jai reikalingos labai mat, ir net dvi!!!  Niu dar tegul pasidziaugia, paskui jau reiks kentet visiem :) su tualetu reikalai uzmirsti, uzejo noras ir praejo ant kitos dienos, bet nieko, ateis laikas pati pasiprasys ir prades, bet tai dar bus po kokiu keliu menesiu geru as taip jauciu. Kalbam mes irgi dviem kalbom, lt ir pl. na ir plius kinieciu dar pas ja batai tai kakai, soske tai pepe, zodziu kur pirmus ismoko zodzius netaisyklingai pasakyt tai taip ir liko, bet nieko ismoks dar gerai, tuo labiau kad daugiakalbiems vaikams dvigubai daugiau zodziu ismokti reikia, o dar kita kalba prisideda tai isvis kaip pagalvoju, nelengva jiem turetu buti, bet tie musu 'vunderkindai' viska sugeba :) niu ka biskeli cia i pievas nusivaziavau, geriau reik vaziuot i lova ;) labanakt :)

2011-11-30 19:34

sveikutestikrai jsusu daug ir paskaityti buvo ka,,smagu

mes gerai siandien,,daug planu,,darbu,,viska nuveikem ,,liko vakariene,,guliasas ir viskaslaukelyje nebuvom,,siaucia vejas uraganas,,serganciuju tikrai daug,,aplink visi tik sako akd serga,,linkiu ricike nepasiduot baisiom ligom

mano vaikas begalo nori maudytis,,eiam i vonai,,viska trypia,,saukia kaip nori lipt,,zaislus sumeta,,nespeju nurengti kaip jau spardosi nori i vandenuka,,reikes i baseina jauciu vaziuot,,ti kazi kaip su siluma ten kai ore nesiltavis tetukas nenuveza musu pasiupliuskenti ir as noriu saunos ir burbulu

orintuxxx toratai superinei,,man irgi galetum kanors pasiulyti,,nesudetingo pagaminsiu

dovanos dar nenupirktos vakr tik pirmaja uzsakaiu internetu savo krikstadukrai,,pgaminau albuma su paveiksliukais ir nuotraukom,,nes sake nori nuotrauku tikru,,daugumas ju kaip pas visu kompe,,ai ir kojines nupirkau,,,ka vyrui vaikui ir draugam nera minciu,,sese sake nori kvepalu parasys tik kokiu,,,o ko as noriu isvis galva tuscianors internete ziurinejau patiko man pakuotes,,vynas +saldainia+dar kas+grazus krepsys suapuota..ir kainos nuo 25 iki keliu simtu ,,priklauso ko pageidauji,,tai mastau darugam tokius jei daugiau nesugalvosiu ka...jau ir atvirukus pradejau rasinet,,as visada isiunciu i lietuva,,kazkaip man miela atrodotai tiek pas mane naujienu...iki

2011-12-01 01:35

Laba vakariuka, ir vel vylyva, is po darbo :) kaip laikotes? kazkaip snd nelabai rodetes, tik kristukasv :) ka veikinejot? mes tai nieko ypatingo, kaip toks oras tik namuciai ir darbas. kristukasv na matai po truputeli ir aterina minciu ka pirkti ir jau kai ka ir isigyjai ;) faina kad maziukas megsta maudytis, visiems tokio amziaus turbut labai patinka, atrakcija jiems :D emili irgi megsta tik pastaruoju metu galvytes nelabai duodasi isplauti, o ypac isskalautitai tenka pakovoti...o del baseinu jei geras, silta ir sildoma visur tai faina, tik pirmyn :) as cia neinu nesinori kazkaip... na ka jau ir gruodzio pirma be keliolikos minuciu, ziemuze... atsoliuoja sventes, bet ateis ir greit praeis, kaip visada :) rytoj jau reiks issikepti biskvita, 5ni susitepsiu, pasipuosiu 6ni arba 7ni, nes nusprendziau kad darysim 'baliuka' 7ni. :) orintuxxx klausimiukas tau, jei as noriu patepti padus ar imaisyti i grietinele trintas braskes su cukrum, ar butina jas apvirti keleta minuciu ar ne? nzn niekad nedariau, gal sakau parugti gali jei neapvirsiu, ai nzn net,  kazkaip norisi to braskiu skonio. Siaip darysiu kelis sluoksnius su grietinele ir desertine varke. :) cia visi megejai bus gaivesnio tortuko :) tai tiek merginos, labanaktukas, mes dar su savuoju ant nakties pica sukirsim, bet as tik gabaliuka, man uzteks ;)

2011-12-01 15:51

labukas,,o siandien dar niekas nepasirode,,ku,,ku

ricike,,bus skanumelis,,man rigi gaivus patinka,vrskes,,vaisiu pertipimai,,skanu ne per saldu,,kazkodl sokoladiniai tortai manes netraukiao ka sventem koki gaminsiu enzinau laukiu orintuxx patarimo

mes gerai ismiegojom iki pat 10 visa seiminele,,ir buvom 4 val isleke apsiprekinti,,tai nelabai ka dovanu radau bet keleta nupirkau,,draugams nuostabius didelius remelius kabinamus ant sienos,,duktereciai papuosalu dezute,,dar ieskau pirstuotu kojniu gal uzmatet kur??ir taip visokiu lankeliu,,sagiuku mazom mergytem supirkau,,kaledinio poperiaus po 99 ct daugboots kaip visada daug dovanu supakuotu turi labai grazios,,bet sunku isrinki,,vakar su vyru susede sprendem ka pirktis sau taip ir nesumastem...

siandien iskepsiu koki pyrageli,,jauciu kriausiu,,vakariene turim is vakar liko guliaso,,eisim i laukeli,,paskui vakare susitikima  dubline turime,,leksim Eriko drauges metuku aplankyt,,yra gime ta pacia diena

tai tiek pas mus,,jei nepasirodysit,,gero svaitgalio

2011-12-02 12:15

Labas rytas :) na uzsukome greitai pasveikinti musu bendrazygi Deividuka su 2-uoju gimtadieniu! Grazios ir linksmos jums dieneles visiems siandien! ;) Mamytei

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2011-12-02 12:41

SVEIKINAME DEIVIDUKA IR EMILI SU ANTRUOJU GIMTADIENIUKU!!!!  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2203

2011-12-02 14:38

sveikutes mamytes!!! 

kad ir mes cia nesirodom,bet vistiek norime pasveikinti DEIVIDUKA ir EMILIUKE 2-ojo gimtadienio proga !!!!

taip ir ju mamytes sveikiname uz nuostabius vaikucius .

2011-12-02 14:43

patys didziausi, graziausi, silciausi sveikinimai Emili ir Deividukui, bei ju mamytem antrojo gimtadienio proga kuo uzsiemusios mielosios???Orintuxxx ir Ricike tai baliukus organizuoja, suprantama, kad nesirodo, o kitos kur? as tai nespeju, maza man 24 valandu per para, vaikai, namai, dabar dar tu dovanu pirkimainesuprantu kur laikas prabega, ziurekit jau kita menesi 2012metai, oj kaip greitaipas mus viskas tas pats, auga Danieliukas, keliasi nakti 2 kartus, leidizia man pailseti, bet Arminas kiekviena nakti atzingsniuoja pas mus i lova, tai visi vienam kambari ir miegam. mergaites, kurios siusit siuntinius i Lt pasiziurekit iki kada priima, nes pas mane kaimeli tai 8 gruodzio paskutinta diena iuntiniam i europo.

2011-12-02 18:24

su Gimsiuku mazuosius jubiliejatusmamytem gero ir mielo pasiruosimo sventei

lauke baisu..lyja,,tamsu,,taip ir norisi anmie buti ir nieko neveikti siandien mano vaikas nei miega,,nei valgo,,sunku,,kantrybe kybo ant plauko,,ojjj kaip sudetinga nepykti ant jo ,,kai padarai valgyti ir meta viska ant grindu..

na naujienu neturim,,todel neturiu ka pasakot,,iskepiau pyrageli migdolini su kriausem,,vakare ragausime

iki,gero vakaro

7
...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dominykas