Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2011-11-12 01:47

bet nesuzeide nieko jusu, tik tave pykina nuo isgascio? aisku nueikit i Garda. bet tau i tavo draudimo kompanija nereikia nieko skambint. juk ne tu kalta. nueisi pas mentus, jie turetu skambint tam kas tave kliude ir is jo ( ju draudimo kompanijos) isieskoti pinigu jusu masiniukui ir tau nuostolius padengit.... tu dar jai gali nuvyk pas koki south doc. tegu tau kokiu vaistu israso ir jai gali nedarbingumo lapeli bent iki pirmadienio, kol nueisi pas GP. sakyk mane labai isgasdino ( kas ir buvo) negali miegot ( aisku sunku bet pamegink) israsys gal kokiu raminamuju ir bus pliusas del masinos draudimo padengimo. tik neskambink i savo draudima. nes cia jau skaitysi claim bonus, kitasi metais kada jau drausiesi tau kainuos daugiau ;) oi jetau, laikykis jofke pasedeciau ilgiau, pasisnekeciau bet man ryt labai anksti keltis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2011-11-12 01:54

Aciu Blieka tau labai uz informacija,man viskas bus gerai,cia siaip stresas biski,eik jau ilsetis,tai eisiu rytoij i Garda jie beveik visi pas mus valgo ,tai gal viskas bus gerai

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-12 09:23

Labas rytas,

O jei Jofke, koks nemalonumas, kaltas tai tikrai jis nes atbulas vaziavo, na reik atsargiai su tais vanais bet tik jau nekaltink saves, yra kaip yra.Blieka teisingai sako jau siandien skambink jo draudimui.O tai vietoj niekam neskambinot?Nu nemalonumas

Blieka o cia pas jus aukles kainos tokios uz du vaikus?Nes uz viena tai pas mus ir gali rast po 4 e uz valanda, bet du jau yra du.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2011-11-12 18:25

Oj mamytes,gerai mano zuikulis auga,jau visas vyras,einam i puodukus ir toletukus jau pagaliau tik ankti dar su pampiuku,net nezianu kaip nakti pradet mokinti kelti nakti kad pasisiotu ar kaip viskas ten vyksta?? Ir savo kambari jau pora menesiu kai issikrauste vyrukas mano pirmus vakarus tai taip sirdi skaudejo abiem su vyru, naki keldavausi pasiziureti kaip jis ten   Ir siaip mes jau antro laukiames leliuko,sake galimybe, kad bus mergaite yra bet dar anksti dziaugtis   O jau ir gimdyti neuzilgo Gruodzio 25 terminas, ot itaikem

Blieka tavo vyrukas jau dideliukas, kaip greit svetimi vaikai auga isivaizduoju ta parduotuve kur tu kalbi reiks uzsukti kada

O del vilnos kaldru,tai as lietuvoj skaiciausi apie jas yra ju visokiu tinkanciu ir ziemai ir vasarai, nezinau ar cia ju man deganciai reikia siuo metu noriu, gal po menesio pernoresiu

[url

2011-11-14 11:35

laba ryteli mielosios kaip jus laikotes? lai mazieji? kaip jusu savaitgalis? ka gero idomaus nuveiket?

jofke, kaip tu jautiesi, gal jau siek tiek nurimai? gal pajudejio reikaliukai del masinos?

mano savaitgalis eilinis. dirbau :| kitas savaitgalis vel dirbamas ir dar vakarines ir siaip visa sia sav. man vakarines. 2laisvos ir tos pacios ne kartu :| nekenciu to naujo menedzerio burunduko jis manes nemegsta del kazkokios priezasties :|

planu teuriu, nes i darba. mazius musu gerai. duodasi nusiles, juokina mumis. aisku naktim ta pati pasaka.... db siek tiek aprimes yra tik 2kartus bundasi.... db nauja atrakcija tusi. uzlipa ant sofke ziuri prolangeli oaskui sokineja arba begioja ja man sirdis ciut nestoja, bet jis kazkaip tfu tfu tfu atsargiai.

va viena kazkuria diena dariau  http://tangosuhelena.blogspot.com/2010/10/vistienos-kepsneliai.html zinokit skanu :) tik as surio iskart kepant nedeciau o baigiant kept tik, nes jis labai jau iskepe, parudo toks traskus gavosi, norejosi kitokio :)

mamaukes o jus jau nupirkusios dovanos esat siuntimui mums? as dar ne vakar lovoj prisiminiau tik mamytes, davai parasykit kas ko noretu

2011-11-14 11:38

ai va juk prisiminiau :D

rikteriene!!!!!!!!!!!!! sveikinimai su antruoju leliuko laukimu :) jau nebedaug liko laukt :) ir faina del dickio tavo visu reikalu sugebejimu :) as dabar laaabai laukiu kada mano kleckis miegos visa nakti tada tuoj  pat ji kraustysiu i kita kambari :)

orintuxx jo uz viena vaika tokia kaina, o kiek uz 2net nzn, nes man nereikia tai ir nesidomiu :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2011-11-14 15:55

sveikos mamytes  na kur dingusios po savaitgalio??? ;) tik Bliekute pasipasakojo :)

Jofke, tikiuosi tau viskas gerai, jau atsigavai   oij nemalonu tokie ivykiai...

sveikinam ir mes Rikteriene su artejanciu seimos pagausejimu ;)

Blieka, as irgi dar dovaneles nenupirkus, bet kasdien galvoju apie tai, ir kuo daugiau galvoju tuo sunkiau darosi :D

savaitgalis pas mus neblogas buvo :) sestadieni buvom nuvaziave i Kinsale miesteli, grazi diena papuole, tai smagu ir pasivaikscioti buvo :) kas mane nustebino tame miestelyje, kad labai daug parduotuviu su ranku darbo gaminiais, vienur indai, kitur paveikslai, viena labai miela parduotuvele buvo su vaikiskom prekem. beja va ten buvo parduotuve vilnos gaminiu, megztos kepures vaikams, megztiniai, antklodes ir daug ivairiu niekuciu :)

po pietu vaziavom paslidinet ant ledo :D gyti darzelyje palikom, tai bent valandziuke dviese praleidom :D

vakarienes nieko nedarysiu, vakar prikepiau "farso krepseliu" tai dar ir siandien uzteks ;)

tokios naujienos is musu fronto :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2011-11-14 21:56

Sveikutes :) va ir naujieneliu kiek, ir geru ir nelabai... rikteriene sveikinimai su artejanciu antru pagausejimu :) oj kaip faina... :)   jofke, oj kaip nemalonu tokie dalykai, tikiuosi viskas jau gerai... coliuke, niu fainas savaitgalis jusu buvo, as niekad neciuozinejau ant ledo, jauciu katastrofa butu, nors buvo galimybiu :D blieka, oj prajuokinai su tuo, kas ko noretu  as ir asmeniskai dar nenupirkau, bet dar laiko biskeli yra, tai ir nupirksiu ;) pas mus viskas ok, va emili dabar didzioji menininke piesia su vadeniniais dazais :D snd man laisvas vakaras :) va maniskis nupirko sakoti tai reiks kapot :D dar likeriuko baileys isipilsiu, pasimegausiu skania akimirka :D tai tiek mamytes, tikiuosi viskas jau pas visas ok :)

2011-11-15 02:01

labas mamytes,mes normaliai,aisku man akyse ta nemaza masinyte stovi,bet tikiuosi,kad as ja greit pamirsiu

Aisku buvau Gardoij pranesiau apie ivyki,dabar man reikia issiaiskint kiek kainuos masinytes sutvarkymas ir skambint tam zmogeliui,bet as su juo sneket visai nenoriu,bet mano menedzere sake man pades.jai jis nesutiks,tai tada teks draudimui skambinti ir perduoti jo duomenis,ar cia gerai bus ar ne,nezinau,nelabai as viska suprantu.O dabar vazineju su tokia,skylute brolis uzklijavo,neprilis,kol susitvarkysiu bus gerai.Tai tiek,gerai,kad mano karoliukas labai neisigando,lyg tai jokiu negeru dalyku nesimato,miega ramiai.

Na ir as noriu pasveikint Rikteriene su antrojo vaikelio laukimu

O dovaneles ir as dar nenupirkau,bet minciu truputi jau turiu,manau jau kuria dienele reikia ten uzsukti ir pasidairyti,o gal jau ir nupirksiu

Tai tiek,eisiu jau miegotiLabanakt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 248

2011-11-16 01:44

labuciukas,,uzlekiau nepykit visai uzmirsau foruma,,bet darbu daug ir namie ir darbe tai vos speju suktis..

aciu uz sveikinimus mano vyrukui,,balius liuks,,linkmas, pavykes daug dovanu ,ispudziu,,nuotrauku smagiai kad ir daug zmoniu, bet tikrai nepavargau,,aciu orintuxxx uz superini recepta,,tortas labai visiems patiko,,visi tik gyre,,nors papuosimas nekoks,,,svarbu skonis pakerejoo musu mazulis Gimtadienio diena,,buvom isvyke pas draugu Dubline,tai  zingsniukus apdejo ir nuo tos dienos vis drasiau ir daugiau tipenadziaugsmo kik stebint mazas kojytesdabar ir laukiam momento kada visam pasileis typenti...

tikiuosi visos gyvenate gerai,,linkejimai uzbegsiu kokia dienike

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-17 10:08

Labas rytas mamytes,

Kaip laikotes? kas naujesnio? geresnio? Kaip mazyliai jusu?

Kristukas v, saunu kad tortas pavyko, patiko, del puosimo na nesupratau kam tu ji i forma kisai, ir kaip tai sugebejai padaryttie sausainukai prikimba prie kremo, arba galima kaspinuku perristi.Na bet nesvarbu , gyveni ir mokaisi, o mamis padarytas pacios tortas savo vaikui su meile , tiek pastangu deta, tai geriausias ir mieliausias tortas uz bet koki pirktini.Saunuole tu ir sveikban su pirmais zingsniukais jus

Pas mus viskas normaliai, buvau pamirsus pasakyt kas Markas jau apsigyne pirma karate geltona dirza, tai reik pamatyt koks jis vaiksto apsipatenkinesO va siandien nejo i mokykla nes apsirgo, kosti, sluoguoja, tai gydysimes, temperaturos nera , bet siandien futbolo varzybos turejo buti tai sako neturi jegu zaisti, nu ir gerai, lai pasedi namuciuose.Daividui akytes biski serga, lasinu vaistukus, o jau kaip jam nepatinka tas reikalas.Zodziu atsidare pas mus ligu sezonas.Pas Paulina atsidare baliu sezonas, dabar iki Daivido gimtadienio kiekviena savaitgali eis i draugu gimtadienisu, paskui daivido, paskui jos, ot baliauninke

Del dovaneliu , as dali 1 nupirkusi esu, reikia antra ir bus viskas.

Reik man ir planelius daryt baliams, tortus susiplanuot, o tai 22 vyro brolio gimtadienis, paskui 2 - daividui . 4 - vyro sesei ir 8 - Paulinai, o ta vistyte kiekviena diena keicia nuomone tai tokio noretu tai kitokio

Tai tiek is musu puses, planu ipatingu nera, siandien gaminsiu armonika is sprandines.

2011-11-17 14:08

Sveikutes? kaip laikotes kaip maziukai? orintuxxx sveikit!!! na ir baliu maratonas tikrai pas jus :) ir tau kiek darbelio bus :) isivaizduoju kaip faina Markui apsigynus dirza, zinai gi oruma pakelia, paciam geriau zinant kad sugeba viska :) kristukasv sveikinam su pirmaisiais zingsneliais, tuoj ir lakstyt ir tu is paskos ;) matau blieka, kaip jus gyvuojat? mes tai ok, siaip nieko naujo, snd man laisva, bet orelis tai neduok D.... lyja ir vejuota, sedesim namuciuose, prie zidinio, na ir reikia jau eit pietukus virt, snd pas mus paprastai bet skaniai - makaronai su kepintom desrelem ir darzovem :)

2011-11-17 14:22

sveikutes mamuliukai jai uzmate tai nebesislepsiu

kaip jus laikotes? kaip vaikuciai?

oi kaip faina orintuxx del Marko, dabar kieme jo niekas neskriaus :D saunuolis vaikas. jo paulina tikra baliauninke tik sveikit, nepasiduokit ligom

kristukasv, sveikinam jus pirmaisiais zingsneliais. neperseniausiai ir as isgyvenau sita dziaugsmo banga. dabar ruoskis jau maratonui

pas mus nieko naujo, nieko geri ir nieko blogo. mano kleckis kotai koset pradejo, bet taip slapiai. tai sendiena pradejau duot hedelix sirupiuko. pries metus ji parsiveziau ir tik pirma karta geriam ji. aciu D... planu nera sendiena, nes as dirbu :| vakar iseigine buvo ir rytoj bus. o as dovaneliu nesu nupirkus as niekaip nesugalvoju ka man pirkt

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-17 14:32

Aciu mamytes,

Bieka, tai ko tu taip, seip ka mielo, kaledisko ir viskas.

2011-11-17 14:39

na blieka, nupirksi, nesijaudink taip ;) tik reikia iseiti i pardes, pamatysi ka nors ir nupirksi ;)

oj nervuota esu, emili neklauso, sakau nedaryti vis tiek savo daro...

2011-11-17 17:21

Labas mamytes,labas saunuoliai vaikuciai,vieni baliavoja,kiti vaiksciot pradeda,kazkas naujo ir jau smagiau namuose,Dziaugiuosi del Orintuxxx vyresnelio,as ir visa laik pagalvoju,kazi ka mano sunus noretu veikti,uzsiimti kazkokiu sportu ir panasiai,jai tik bus koks jo pomegis butinai leisiu.Kartais pajuokauju,gal koks begikas,ns dabar tai neina pagautSveikit Orintuxxx,nepasiduokit tiems ligu sezonams,aisku to paties linkiu visiems musu mazyliams.

Ricike kantrybes ir stiprybes su tavo mazaja padukele

Pas mus viskas tvarkoij,rytoij vel penktadienis,vel pas logopeda,praeita karta nieko gero buvo,tai net nezinau,ar ir si karta mano sunelis pasireiks su kalba.

Einu dar kokios kavytes ir i darbuka tuoj,gerojums vakariuko

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-19 10:33

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes? kokie planai savaitgaliui?

Pas mus viskas gerai, vaikai jau bevei sveiki.Maziui tuoleto era vel uzejoidomu kiek ilgam.Seip daugiau nieko naujo, siandien nieko ipatingo neveiksim, reik maistelio uzsipirkt ir Paulina i gimtadieni nuvezti.Rytoj vaikai su teciu vaziuos i Toy show, o as po piet i sporto sale, pagaliau ledai pajudejo, sverdavaus kiekviena sekmadieni ir nieko, paskui praleidau tai gavosi po dvieju savaiciu pasisveriau ir 4 kg neberastajauciu pati , nes tie kg man rodos nuo pilvo ir dingo.Pas mane taip v isada laikosi laikosi, reik islaukt momento ir pradeda jis kristi, tikiuosi toliau jis kris be sustojimu

Jofke, jo gerai tie uzsiemimai vaikam, tokiem aktyviem aiskus su sportu kas susije geriausia, nors Marka gan velai pradejom leist i burelius, gyvenom centre tai ten maziukam nebuvo uzsiemimu, cia yra bet man rodos tik futbolas ir tenisas is aktyvesniu.O leisk kuo daugiau, paskui atsirinks kas patinka kas ne.Va maniskis norejo futbola labai, o kai isbande hokeju futbolas liko seip pasilakstymui, o dabar dar karate.Sep is sugebejimu, mano Markas labai artistiskas, turi balsa ir soka .Tai po nauju bandysim leist i stage mokykla, va jos jai geros tai gan brangios, bet norisi jo sugebejimus vystyti, gaila jai  tai liktu neisnaudota, aiskus jai jam nepatiks ir nenores , niekad neversim.Su Paulina va ir nieko ipatingo jai, baleta ji lanko , patinka, dar va muzika ir art, na ji ramesne pas mane, arciau vasaros leisiu i baseino pamokas , noriu kad ismoktu plaukt, o tai bailiuke ji pas mane, va plaukimo pamokos buna ir maziukam berods nuo 2-3 metu.Bet ziemos laikotarpiu nenoriu leist, nes pamenu su Marku taip praradom nemazai pinigeliu , kai pamokos buvo uzsakytos , o jis susirgo.

Jetau vis stebiuosi ir stebiuosi Deividu, kaip jauciasi vaikinas jau didelis, daug ka pats pasidaro, labai per paskutines dvi savaites su kalba prasilauze, tarskaliukas jis pas mane bet daug neidavo suprast ka sako, o jau dabar daug eina suprast ir sako daug zodziubet is kitos puses, jetau mano mazyliukas jau uzaugo, neber leliuko manonu nieko kiekvienas amzius turi savo mielu akimirku

2011-11-21 10:58

sveikos mielosios kaip laikotes? kas gero naujo idomaus? kaip jusu mylimukai? kaip savaitgalis?

mes laikomes gerai. nieko naujo, gero ar idomaus... visa savaitgali pradirbau abu vakarus....

planu nera sendiena, nes PYPT vel dirbu vakare ir rytoj, 3dieni laisva :|

mano kleckis gerai. jau kaip ir nebekoso, geras tas syrupiukas kur daviau. sekania diena vaikui nsi pramso. tai jis per diena issiciaudejo ir issikosejo ant 3dienos beveik nebekosejo.

kaip neringulis kaip besilaiko?

jofke kaip ar pajudejo reikaliukai del masiniuko?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-11-21 15:02

sveikos, mielosioskaip laikotes? kaip savaitgalis?kaip mazuliai? o mes gerai, vis prisesdavau, bet nekalbadieniai buvo truputivis dar laukiam vizito pas pediatra, kurio man net nereikia, susiradau lietuve pediatre Corke, labai sunkiai, kol atradau, dar nelabai nori ji imti visus, bet isiprasiau, apziurejo ji mano leliuka, sveikas, viskas gerai, tik tu duju pilna, tai liepe dietos man laikytis, jokiu pienisku produktu, net svieto, kad ne i burna ir dar man liepe pagerti geruju bakteriju, na ir zinokit i 3 diena maziukui vis maziau raizo, daug geriau miega, sake isaug, kai sustipres kokiu 3 menesiu ar 4 turetu baigtis visi tie raizymai, o del bambutes, tai raumuo kaip sustipres pati isitrauks, neverta nerimauti, na tai gal patenkinta likau ta pediatre, 2 kartus skambino ir teiravosi pati kaip maziukas. as pasidariau smear testa ir visus tepinelius, spirales idejimas pas mano GP 100euru kainuoja.tai ji pries dedant uztat ir visuys tyrimus nori man padaryti. dovaneles jau nupirktos, reikes issiusti tik, Bliekute labai gi lengva nupirkti dovana, kokias kaledines kojines, ar pirstinesArminas visiskai nustoje sest ant puoduko, sako brolis su sauskelnem, tai siandien jau 5 slapios kelnesdel bureliu tai faina, kad Markas eina ir jam patinka, mes tai Arminui muzikos mokyklele nuziurejom, nuo 3 metuku priima, tai butinai vesim, ten ir sokiu pamokeles, dainavimo, grojimo, ziuresim kas patiks jam, nes jau dabar labai dainuoja su teveliu, o kaip juokingai traukia happy birthday to you...tai tokios tokiales pas mus, siandiena makaronai su mesos kukuliais pietum.Orintuxxx, kaip tas TOY shou ar patiko, mes buvom Armina nuvede i Mikimouso ir friends shou, tai nusivylem labai, tik kad vaikuciam patiko, jog jie perejo per sale su visais pasifotografavo, bet kaukes jau murzinos, nutryntos visos

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-21 15:21

Sveikos mamytes,

Blieka nu suanu kad mazylis sveiksta.

O jau naujojo musu nario nuotraukyteNeriguli, kaip fainai del gydytojos, gerai kad isiprasei, dabar gal pastoviai jus priziures ir dziaugiuosi kad maziui viskas gerai.O diegliukai aiskus tos dujos kaupsis kazkiek, kai prisiziuresi maziau, bet isaugs su laiku.Muzikos tu pamokyciu pas mus ir yra ir kudykiam , bet deja pas mane laiko tam nera.Va del to mikimause sou, tai ten kazkokie padelnikai isisuke, rklaminis bukletas toks grazus, o kai nuejom tai irbaisu, rumunai kazkokie persirenge pamojavo, pasifotkino, na vaikam kai ne ka jie supranta tai patiko, bet mano akim ziurint tai tikrai neverta, na ten netikras tas disney sou,O toy show, kaip bebutu gaila, mes taip ir nebuvom, vaikai sveiki, bet abu su vyru susirgom, visai sveikatos nebuvo, norejom labai labai bet...

5
...

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas