Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
41

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2012-04-21 12:23

na ka belieka  laukt kitu mamyciu nuomoniu  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-04-21 13:09

as UZ!!!!!!!!!!!!!! nes teko biski nukentet, nors visai ka rasiau nebuvo tiesiogiai taikoma, vardu nebuta mineta, ir nieko neapkalbant, bet suprato kaip kas norejo suprast ;)

tai kaip jus mamuliukai :) kas gero naujo idomaus? kaip spokiukai jusu? kaip ismiegojot?

o mano kugeliukas vakar apsirges buvo... nzn, temperatura pakilus buvo, biski skystokai kaku dare ir viena kart veme... tai nzn, cia virusas ar tie paskutiniai dantys savo daro.... sendiena jau geriau, siek tiek kramsnoja si bei ta ir nuotaika gera ir tempes nebera :)

orintuxx as apie ta skariste. kodel ji butina? ka jinai simbolizuoja? as su mama pakalbejau tai sako nei as nei sese nei pusseseres nebuvo su jom...

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-21 13:26

Ui Blieka, toks klausymas, na ji kaip kriksto simbolis, lyg vaiko apsauga, ja uzdeda tik kai pakrikstyja, nereik but su ja nuo pat pradziu, bet cia ceremonijos dalis.Tai man rodos kai Marka krikstyjau ir nereikejo, nebepamenu, reik foto paziuret

Blieka, tikrai, esam, na jus esat bent man artimos, norisi paatviraut kartasi, bet...

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-21 13:27

Kodel nebera pakeist atsakymo mygtuko?

Blieka, tikiuosi Nedukui seip negalavimas

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-21 13:40

Va Blieka radau

Senaisiais laikais, pakrikštytam žmogui būdavo velkami nauji balti marškiniai, kurie simbolizavo naują gyvenimą, skaistumą, šventumą ir tai, jog jau nuplauta gimtoji nuodėmė. Šiandien gi, krikšto marškinius pakeitė simbolika - balta skraistė.

2012-04-21 14:39

tai arba nauji balti marskinukai arba skraite. ziuresim kas kaip :)

nu nzn kas cia tam mano vaikui. sakau sendiena viskas gerai jam :)

2012-04-21 16:27

na va saunu, ir Bliekute jungiasi ;) tikiuosi tavo mazius, kaip tikras vyras, atsilaikys nuo virusu, infekciju ir kitu ligu, laikykites ;)  

padariau sarasiuka ir isleidau savo vyrus apsipirkti :D su manim neapsimoka gi mat siuo metu  is pardziu viskas smirdejo, tai nieko doro neparsivezdavom is parduotuviu, o dabar viskas labai skaniai atrodo, tai parsivezam daug, bet nieko ko reikia :D ir is to pacio dar puses nevalgau, nes jei parduotuvej grazu, tai dar nereiskia, kad ir namuose grazu  aij nu zinot kaip buna, apsvietimas prastas parduotuvese, tai viskas kitaip atrodo 

atsidariau kondensuoto pieno dezute, oij kertu ir vargo nematau!!! neatsimenu kada as paskutini kart ka nors su tokiu didziuliu pasimegavimu valgiau 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 703

2012-04-21 16:45

labas mamytes.

as is uz privatuma, o ypac mazyliu nuotraukas.

Coliuke manau tu turesi mergyte, nes su savo mazyte ir i parduotuves nevaziuodavau nes blogai pasijusdavau ten man nei kvapas nei oras netiko, taip pat kondencuota piena valgiau labai ir nervuota buvau labai, o dabar nieko nei pykino, nei vemiau nei norisi kazko nei saldaus nei suraus, tik nesinori sedeti namie o norisi veiklos kelioniu.

2012-04-21 16:52

labas Grazinelka ;) na saunu, kad ir tu prie musu jungiesi, kai tik visos iki galo duos palaiminima, tada ir prades kraustytis, kaip sakant :D :D  

oij pastebejau ir as jau, kad nestumai kaip diena ir naktis skiriasi... su Gyciu nebuvo jokiu blogumu, kad namu nepajegciau apsitvarkyti, o juolabiau pacioj pradzioj, net minciu nebuvo! nei uzgaidu jokiu neturejau, nei man su kvapais kas buvo, na vieninteliai du dalykai kuriu tikrai visada noredavau, tai sokoladines bandeles ir braskinis kokteilis! viespatie kiek as ju suvalgiau per tuos menesius... :D :D  

kaip tu pati jautiesi? kaip galvoji kaip mazoji reaguosi nauja seimos nari??? :)

2012-04-21 18:35

o as labai norejau saldaus ir kondensuota raiciau dezutem ir nervuota buvau kaip ziezula ir turiu kavalieriu. nzn as tais speliojimais kas bus netikiu. man baba sake is pozymiu bus mergyte, bet.. :)

ka gero veikiat? as su draugem planuoju i restoraniuka nulekt ir i bariuka kur pasedet

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-21 18:55

Blieka, taip taip del to baltumo taip ir buvo kazkaip, Marko nuotraukas paziurejau, kad jis baltais marskinukais buvo tai ir nereikejo, sake svarbu kad balto kazkas butu, o Paulinos suknele buvo sampano spalvos tai skraistes reikejo, bet seip kad jau tikrai tai pasitikslinkit pas kuniga kur krikstysit, nes nuo ju uzgaidu ir priklauso

Na del nestumu , tai as su berniukais nors yra du bet buvo skirtingai, su Marku labai suraus megau ir varskes pyragai, pyragaiciai.Kas panasaus su Daividu tai kad suraus ir norejosi ir alkoholio norejosina pora gurksneliu alaus, vyno.Va su Paulina kitaip labai vaisius valgiau, surumo nenorejau visai.Bet yra vienas dalykas, kad kai nesioja berniuka mama jauciasi labai grazi , o kai mergaite tai ne.Pamenu save su Paulina, fui negalejau i save i veidrodi paziureti, viskas nepatiko.Sako mergaites visa grozi pasiemao va su berniukais labai gerai jauciausi ir patenkinta savim buvau.

Na Coliuke laiko dar tau daug, bet kolkas berniuku sezonas, tai gal kol tavo laikas ateis bus jau mergaiciu sezonas

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-21 18:56

As tai kambarius susitvarkiau, Marka nuveziau i gimtadieni, vaziuosiu veliau pasiimti, oras pas mus geras, bet kad Paulina serga tai nieko cia ir nenuveiksi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2012-04-21 19:59

Labas, labas :) :) Kaip gyvuojat mamytes ir nestukes? :) Nesirkit! Mane priimsit i uzdara ratuka? :)

As va siandien sienas daziau sittinge, neuzteko dazu....reikes dar pirkti. Taip gera dabar, svaru :) Vyras dirba, tai mes su Danielium dviese karaliaujam :) rytdienai jokiu planu :) reikes gal kur pasivaikscioti islysti :) Bliekute, gero vakaro jums su draugytem :) smagu istrukti taip... O del kondencuoto pieno, Coliuke, tai ir as kapoju :) ir i kava, nors as jos nemegeja, bet dabar kartais uzsinoriu ir blynus su kondencuotu, mmmm :) o tu nebijai dvynuku? Vienai su trimis neisivaizduoju kaip reiketu, kai du maziukai visai... Na gerai, mamytes! ikiukas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-04-21 20:44

Sveikutes :) kaip malonu buvo paskaityneti jusu pokalbius :) as UZ, jei sefe irasys i sarasa ;) orintuxxx blieka lai vaikiukai nepasiduodat ligoms ( nekrauna sypseneliu) tai Paulinai ir Nedukui po obuoluka. Coliuke, uzjauciu del blogu santykiu su mama, nu bet ka jau daryt ar ne kai tokia yra, aisku tau pyktis nerealus ima, zodziu maziau imk i galva. O del dvynuku tai oho, man irgi siaip galetu buti, cia is Luko puses seneliai dvyniai buvo, nu gal ne :D gal isvis jau nebebus, ka as cia kalbu :) o del tu spejimu as irgi netiku,paklausyt paklausau, pati irgi galiu paspeliot, bet tikrai netgi skanas kartais rodo viena,o buna kita ( na gal tiksliau daktarai ). Manes irgi nepykino ir jokiu cravings neturejau isvis, viskas buvo liuks, iskaitant pedu ir nugaros skausmu bet cia labiau del darbo stovint visa laika, na ir visi sake kad graziai atrodau, tipo berniukas, bet ne :) Tai lauksim is taves ziniu kita savaite coliuke  ;) Vikutis, faina kai namai atsisviezina, maniskis lyg irgi nori dazyti hola, nes siaip visur isdazyta tik ten nedzem, bet jau reikia, na ir salionekokia viena siena noretusi kitokia spalvyte padazyt :) Maniskis tai isigijo ta purkstuva dazymui tai nzn ar cia geras dalykas ar ka, dabar dar lauke terasa dazo. Na o pas mus siaip nieko kaip ir ypatingo, atidirbau, ejom pasivaikscioti, tiksliau as, emili vezime, paskui jau ji vaiksciojo as is paskos :) valgem ledus, bet jau namie, nebloga dienele issilaike. Eisim tuoj maudytis, rytoj mamytei i darba, gal atleks drauge veliau, tai atsigersim vynelio, bet tai gal... o rytoj eisim i emili pusseseres gimtadieni, 3metukai, tai visa dienele uzimta bus. Blieka, gero tau vakaro, atsipalaiduok ;) na ir kitoms mamytems gero likusio savaitgalio :)

Paskutinį kartą redagavo: ricike (2012-04-21 20:47)

2012-04-22 09:25

labas rytas mamytes ;)  

sesta ryto atsikeliau, kaip pyktis ima, juk sekmadienis, galeciau miegoti! bet pilvas reeeeekkkeeee is alkio! tai ka papusryciavau, reiks eit seimyna kelt, ner ko ir jiems miegot, jei as negaliu   

dziugu, kad dauguma mamyciu sutinka kraustytis ;) belieka Jofkes ir Neringulio sulaukt, yatriu jos nepriestaraus  nori nenori, tures jungtis prie "chebros" :D :D  

atsiuskit mano savo emailus, o as jums pakvietimus ;) reik temelei pavadinima sugalvot,  "airijos mamytes" ten jau yra ;)  

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-22 10:30

Labas rytas,

as ir ankstyva, neguldyciau Daivido pietuku , kad nakti ilgiau miegotu, bet kas tau, ateina pietu metas ir tempiasi i lova miegot.

Coliuke, ui kaip idomiai, o kur galima paziuret kokios ten temos yra uzrakintos, seip idomu, net negalvojau kad airijos mamytes yra dar tokia tema apart musu.Matomai mes kazkuom neitinkam , kad nebendrauja cia, na ir tegu....

O pavadinima, gal gali pasiulyt kiekviena, pvz. airijos lietuves, mamytes airijoj

einu issiusiu emaila

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-22 10:33

nesupratau, nuejau rasyto AZ parasiau, o mygtuko kur issiusti nera

2012-04-22 19:50

beja as ten ne be coliuke, jau uzaugau  tai nesusimaisykit ;)  

2012-04-22 20:47

issiunciau ir as prasyma. ir as nebe kepimo skarda

Paskutinį kartą redagavo: blieka (2012-04-22 20:48)

2012-04-22 21:13

pakelei nuotaika Bliekute 

...
41

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matas