Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
...
Mama.lt

Mama.lt

2011-11-09 13:18

Atnesu savo nevykeli pasirodyt

Airijos mamytes-25

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2011-11-09 13:42

orintuxx kokioj vietoj tau nevykelis? grooooooooooooozis

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-09 14:18

Aciu Blieka, nu normaliai atrodo bet ne taip turejo but, ta kur didele gele tai jos aplink torta turejo buti ir visos suluzo, o ta velnias prikibo ir liko viena, gerai kad mazuciu tu turejau kur ant virsaus is seniau, tai pagelbejo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2011-11-09 14:31

Labuciukas :)

ou wau orintuxxx kaip graaaazuuuu.... :)  nu zinai del gelyciu tai visada gal biskeli rizika yra, bet tu jau zinai tai va ir turejai ju prisidarius is anksciau, saunuole!

nzn ka rasyti, nieko nepaskaiciau dar, gal dar yra ka paskaityti, pietus verdu dabar, kepu bulvytes na ir goujonsu padariau tai kepa orkaitej :) praleidom ryta pas pusseseres, pasikavinau, paplepejom, mazes pasizaide,pasipese, kaip visada :)

reiks paskiau tu dazu maistiniu pasiziuret, na ir vakare i darba...

2011-11-09 14:48

niu aciu uz juoko doze, blieka :D oj tie kudikiai pavaro... :D

Sveikinam ir mes Erikuti su 1-uoju gimsiuku :) mamytei

2011-11-09 17:04

ka ammauliukai tiek veikia? :)

mano kleckis jau 2val miega. as kaifuoju apsitvarkiau, issiskalbiau, megaujuosi ramybe ne tas zodis

2011-11-09 17:06

kur mamytes??? :) na as uzmigdziau emili, ir jau uzsisakiau keleta maistiniu dazu, kur orintuxxx nurodei ;) tai ryt ar poryt jau bus :) dabar reik galvot koki cia tortuka sumeistravus, ai kas viduj tai zinau, bet kaip papuosus... emili dabar pasinesus ant barbiu, daryciau ja bet pagalvojau dar per maza barbes tortui, pamatys, uzsimanys jos, pradeverkt kad neduodu ir pan... tai sakau gal hello kitty padarysiu, paprastai su grietinele padzibuosiu ir bus gerai :) man kazkaip nesinori su aisingu dar per daug terliotis, ten reikia kruopstumo labai ir kantrybes  :D

2011-11-09 17:08

nu faina tau blieka kad pakaifuoti tau vaikas leidzia :D megaukis kol gali ;) maniske irgi miega, tai irgi galima sakyti, kad kaifuoju cia :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2011-11-10 00:42

Orintuxxx,labai grazus tortas,saunuolenoreciau as sitaip,bet pas mus nieks nemegsta to virsaus,neskanu ir t.t.,o ir as nelabai moku kaip su juo dirbt.o papuosimai nuostabus gaunasi

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-10 12:28

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes? kaip mazyliai?

Ziuriu keliaut isiruosusios

Pas mus viskas normaliai, nieko ipatingo, siandien vakare eisim i mokykla , pas ju svente, pirma kart Paulina dainuos ir kazka ten sakys

Jofke, tai tos mases mes ir nevalgom ir nemegstam, vaikam gal skanu gi cukrusbet ja valgyt gi nebutina nuo atpjauto gabaliuko ji labai lengvai atsiskiria.Ja puosiu kai svente kokia, proga, o namam tai paprastai, valgomai.

Ka gamint nelabai zinau, padarysiu kepeneliu ale salotas, vaikam virsiu vistienos sriubyte su naminiais makaronais, cia jau mano mama juos pripratino taip, tai vis praso, kai netingiu tada pasiterliojuir reiktu ko mesisko padaryt.Mazius mano isvis nevalgus pasidare, nebezinau ka isiulyt, kotletus valge 3 dienas, nu bet kiek galima.

2011-11-10 18:41

Lab)uciukas :) linksmo jums vakariuko orintuxxx ;) oj atsimenu mano baba irgi darydavo naminiu makaronu sriuba pieniska, ypac man labai patikdavo, tie makaronai tokie ypatingi, niam niam... kaip tu juos darai??? :) oj kiek daug dalyku skaniu baba darydavo....mmm... kaimiskai ir labai skaniai, pasiilgstu sito, o tai buvo taip senai, vaikysteje. Zodziu nostalgija :) kaip jums mamytes? kaip maziukai? mes tai ok, snd shopinge limery buvom, tai vaikams dovanu papirkom, dar keleta reikes ir tie dideli pirkimai uzsibaigs... emili irgi jau labai daug ka per ta savaite gavo ir snd vel tetukas mat dukryte apiprekino zaislais. As nzn kas tam mano vaikui bet ji paniskai bijo visu tu judanciu zaislu iskart pradeda rekti, verkti, gaila net vaiko ir keista kartu, kodel ji taip bijo... O daugoiau kaip ir nieko naujo, snd buvo lietiniu diena pas mus, tai dar yra, reiks pakapot :) Tai tiek, ikukas ;) laisvas man snd vakaras :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-11 13:28

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes? kaip vaikuciai?

Pagaliau penktadienisnors man jis gan itemtas bus, bet visvien penktadienis

As jau kambarius susitvarkiau, visus, man patikogreit kazkaip apsisukau, tik laukiu kol mazius uzmigs kad issiplaut grindis ir viskas, pokaituko eisiu nusnust, kazkaip taip gerai miegojau sianakt kad net atsikelt negalejauPaskui Paulina is mokyklos parsivezt su drauge o vakare pas Marka ta svente reiks vaziuot.

Ricike nebedariau makaronu nes jiem tinka tik is lidlo tie su raudonu miltai, nuo kitu jie issipucia labai, o gamint paprastai  kiausinio trynys ir miltai.

Va reik dar pietukam imest vaikam kulseliu iskept, o vakarienei jautienos filiuku issitraukiau tai zarazu pridarysiu.

Pas mus koks baisus oras siandien, lija tamsu labai, vejas.

2011-11-11 15:59

Labuka :) jo jo, orelis tai fantastiskas!!! vnors dabar nebe tamsu ir nelyja, o saule sviecia, bet vejuota, ir uz kokiu keliu minuciu vel nulys, vis tiek fantastiskai super diena siandien sedeti namuose :D i darba vakare, tai kazin ar bus busy ir vakars eis tiesiog 'labai greitai'! :) Pas mus siandien vistienos sriubyte labai tinkanti tokiu fantastisku oru :) Emili miega, kol ja uzmigdziau ir pati jau spejau nusnusti truputeli, o dabar kertu sriubyte ir reiks palandyti po interneta. Beje atsiunte jau man tuos maistinius dazus ;) Tai tiek mamytes, gero vakaro vel orintuxxx ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2011-11-11 16:58

Sveiko mamytes !!!! kaip gyvuojat? aip mazutukai jusu?? Kaip vyrai laikosi?? :) turiu klausima, ar imanoma Airijoje, idealiausia Corke nusipirkti vilnos gaminiu,tarkim anklodziu,vaikams kaldryciu ? Ziurejau visagali GOOGLA, bet nieko as ten nerandu tai misliju gal jus brangiosos ka zinosit 

[url

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-11-11 17:06

sveiki, gal ne i tema noreciau jusu paklausti, kiek jusu manymu kainuotu valandine aukle airijoje 6 ir 9 m vaikams? aciu.

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-11 18:06

Aciu Ricike.

Sveika Rikterniene, kaip laikaisi? kaip tavo pupa? Tikros vilnos , atrodo aviu daug bet nesu ir a smacius tokiu dalyku.Bet ar tau tikrai to reikia?Mano brolis pats fabrike pagal uzsakyma daresi vilnos tikros kaldras ir ka , guli jos visos andresoliuose nes neimanoma miegot kaip karsta su jomis, o cia airijoj tai isvis gi nera nei salciu tokiu.

Del aukliu, kainos priklausytu nuo miesto, aire aukle ar musiske, bet seip bent jau dubline uz du vaikus manau nuo 7 e iki 15e per valanda.

2011-11-12 01:27

laabukas mamukes

kaip laikotes? kaip jusu mazieji auksai?

ooooo Rikteriene 100metu!!! kaip tavo auksas auga? zinau vienos vilnos parduotuve. jin Dunnes stores centre yra, ta senoji dunnes ant kampo st.patriok gatves ir (nzn pavadinimo kitos :D ) ji iskatr uz autobusu stoties ;) tikiuosi supratai :D

aukles, kaip sake orintuxx nuo miesto kainuoja. Corke as mokejau vienai auklytej 3e/val dabar moku 4e/val

pas mus nieko naujo gero ar idomaus. kaip mano vrutis kandziotis pradejo..... bijok ji ir arciau prisileist

vedziausi ji uz rankos tai kaip sege i ranka ir zymes liko. mama ji prisiglaudusi laike, jis galva ant peties pedejes irgi sege is pasalu netiketai, net negera pasidare....

stai prabego mano 3laisvos.... spekit ar pailsejau. atspejot ir pirmo karto, neeee ryt i darbeli is ryto...

gero jums savaitgalio brangiosios

2011-11-12 01:29

Labas mamytes,jetau kokia bjauri diena buvo,aciu Dievui mum viskas gerai.negana,kad oras nedziugina,o truputi apturejom avarija,tokia nemaza masinyte ivaziavo atbula man i stikla.tai prisivazinejau

tikiuosi pas jus viskas gerai,nes cia kiek zmoniu jau skundesi,kad nesekmingos sios savaites.

2011-11-12 01:32

o jei jofke!!!!!!!!!!!!! o jus ar sveiki? kokia masina? tu stovejai? kaip kas? dievuliau :|

2011-11-12 01:38

Jo blieka mes sveiki,aciu Dievui viskas gerai,galvoju kokia as netikus.

as maciau,kad jis sukinejas ir sustojau,bet gal per arti,o ji baisine fura,sukasi,nieko nemato ir ikale furos priekiniu kampu man virs galvos,mane net pykina dabar,vos atidirbau siandien.Eisiu rytoij i Garda,menedzere sake,kad nueit,o paskui susitvarkyt,kad jo ichurensai padengtu,tipo as ne kalta,net nezinau ka daryt,o jis net nepaklause kaip mes,kaip pradejo lakstyt fotografuot,skambint.

4
...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė