Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
39
Mama.lt

Mama.lt

2012-04-13 11:42

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes? kaip vaikuciai? kaip pilvuku gyventojai?

Pas mus nieko naujo, dabar gyvenimas sukasi aplink triusiuketaip smagu, tiek dziaugsmo ji sukelia vaikam, kasdien vis drasesne, smagu matyt kai ji laksto laikingakita savaite reiks pas veterinara nuvezt.

O seip nieko daugiau ipatingo, Daividas pasveikias laksto, tai galvoju siandien oras neblogas reiks kur i laukeli pasivaiksciot iseiti.

Vel pradejau savo dieta, jau reikia susiimti, o tai pasileidau per tas atostogas, sventes visai, ziuresim kaip seksis, reik pasiekt savo uzbresto tikslo

Tai tiek is musu puses.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 703

2012-04-13 11:51

Labas rytelis mamytes,

Labai jums aciu uz sveikinimus, taip jau nebeilgai liko iki maziuko gimimo, daktare sake per skana kad bus berniukas, o musu Emute laukia broliuko labai. Butinai idesiu nuotraukyciu nauju, tik dabar baigineju kavyte gerti, ir mazytei pusryciukus paduosiu, veliau prisesiu ikelsiu nuotraukyciu.

Labai gaila kad maziuku leliuku yra besigaudanciu gripiukus, bet manau cia tokie tie oreliai ne labai kokie man ir jau dvi dienels kibo sloga.

kazka pamirsau parasyti, bet nepamenu, tiek laiko nebuvau dabar nebezinau nuo ko ir ka pasakoti, na bet po truputi.

2012-04-13 11:54

Sveika prisijungus nauja mamyte, cia tikrai visos mamytes labai draugiskos, ir tikrai manau rasim bendru minciu, o ypac patarimu man beauginant, mazaja Emute nuo pat pradziu tik sis mamyciu klubas padejo, tiek susirgus, tiek visais kitais klausimais.

Orintux sveikinam su nauju seimos gyventoju..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-04-14 00:41

sveikos gyvos :) 100 metu :) persikrausteme, bet interneto vis nesugebam pasijungti, vis nenusprendziam koki pasirinkti, tai atjungta nuo pasaulio :) o jau naujienu tai naujienu pas jus, sveikinimai Vikuciui ir Grazinielkai, oj kokie grazus diaugsmai laikia, kaip faina, kad tuoj gandrai jus aplankys. o kaip Coliuke tu laikaisi? Orintuxx tavo naujoji seimos nare, kad razuole, oj koks dziuagsmas vaikams. na o as trumpai apie savi seimyna, Arminas oj oj oj, velniu pilnas, maciau Bliekute rase truputi apie mane, tai nesusitvarkau su savo vaiku, elgesys tik i blogaji pasikeite senliams atvykus, o jie dar iki birzelio bus, tai jei ir taip toliau, tai prazilsiu su tuo jo neklausimu. mazius mano, jau visai nebe mazius, kita sav bus 7 menesiai, o mes jau ropojam, taip juokingai, dar pilnai nemoka, tai viena koja ropoja :) taigi, linksmybes prasideda :) dantuku taip ir nesulaukem dar, naktim labai blogai miega, tai tokia pavargus esu, Arminas niekaip nesipraso i tuoleta, o tos sauskelnes taip atsibodo :( taigi, taip ir gyvenam, gero visosm savaitgalio, nesusalkite, nesirkite, pribegsiu kai turesim pilna interneta, nes paiilgo pirstai jau klaveturos :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-04-15 13:05

Sveikutes :) ooo neringulis :) zodziu atsiskyrus nuo pasaulio esi be neto.... bet ir uzsiemus aisku, sveciu yra, vaikuciai dar, vienas neklauso, kitas nemiega, zodziu kantrybes tau didziausios! Bet faina kad Daniel jau pradeda ropoti, tikrai jau nebe mazas vyrukas, taip greitai auga... :) o kad Arminas neklauso tai suprantu tave, zinok Emili irgi i blogaja puse pasisuko kai mociute atvaziavo, viskas galima, tik ant ranku, ozius iskart rodo jei kas netinka, nu zodziu... na bet mociute jau LT snd, tai ziuresim kas bus, tetuko tai isvis nereikejo visa savaite, net keista kazkaip... snd dar man atostogos bet nuo rytojaus prasides darbas rytais ir vakarais, zodziu varysiu...na o siaip kaip ir viskas, orelis lyg ir neblogas tai reiks list lauk :) tiek, ikiukas ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2012-04-15 13:40

Labuka mamyciukes

Senokai as cia nesilankiau,bet nu niekaip to laiko neberandu prie kompo prisesti,mazoji mano auga kaip ant mieliu,tai nespeju jau nieko,po darbu tai tik su vaikais stengiuosi pabuti ir jau ziurek laikas eiti miegoti,nes is ryto vel i darba... Taip ir lekia tie menesiai! O savaitgaliai tai isvis net nera zodziu kaip greitai praeina. Karina labai gera mergyte ismiega man visa nakti,nuo 22.00 iki 8.30,na kartais buna ir anksciau atsikelia,bet tikrai nesiskundziu. Dantuku dar neturime,labai gerai valgo mano virtas kosytes ir aisku jau nuo stalo noretu paragauti musu maisto Vaiksto vaikstukuose ir uz rankyciu prilaikoma zingsniuoja,bet neropoja dar,o gal ir neropos,is kart vaikscios

Va taip ir gyvenam,gaila kad nera laiko pasiskaitineti kaip jums sekasi :(

2012-04-15 16:56

sveikos mamytes

Kaip besilaikote, kaip leliukai, tikiuosi kuo maziau serganciu, o tik stiprus, grazus ir energingi, o jai kas dar sirguliuojate, tai jums visiems daug daug sveikatytes ir siunciu kiekviuenam serganciam, o pas mus tai nieko naujo, mano mazyte per tuos metus turejo ir auklyte, ir su tetuku buvo, kol as dirbau, tai taip islepino, kad dabar sunku i vezes atsistotiu, bet bandom bandom, mums labai sunkiai sekasi su mieguciu, tiek pietuku tiek vakaro, bet sia savaite jau jau geriau, pradeda po truputi jau i savo rutina ieiti, tikiuosi kad iki brolio gimimo bus jau viskas geriau. o gal as cia tik savo mazyte dar pietu migdau, gal jau panasaus amziaus vaikuciu jus mamytes nebeguldot miegucio?

Beje nuotraukytes kelias ikeliau i fotoalbuma Emute mano anketoje, bet i galerija vaikuciu nebeikeliau nes jau labai sunkiai kele man net i fotoalbuma.

Geros dieneles.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2012-04-16 01:26

Labas mamytes,kelios esat atsizymeje,smagu,kad Neringulis,bent truputi pasirode,zinot,kad viskas gerai,aisku sunku tau,kai didysis neklauso,o mazasis neduoda pamiegoti.linkiu kad viskas eitusi tik geriau ir truputeli atsikveptum.Mano Karoliukas irgi buvo nekoks,su oziais bendravo,bet lyg truputy geriau,cia gal nuo menulio fazes ar kas Tik dar bedele su tualetu,bega paskutine minute ir jau speja padaryti i kelnes,nezinau kas jam cia nutiko,viskas buvo gerai,o dabar tokia nesamone,jau ir bariau ir juokiausi ir graziai snekejai,neiseina susitart,o kai as vis pro reta sakau nueiti i tolketa,kad vel avarija nenutiktu,tai pyksta gincijasi,kad nenori.

Grazinielka,mano Karoliukas tokio amziaus,dar kartais pamiegodavo pietu,ir dabar kartais,bet ne kasdien,ziurint kaip pavargsta,ar anksti atsikelia,ar sirguliuoja,tai pamiega,bet siaip jau nebe.Cia nuo kiekvieno vaiko skirtingai,tikriausiai.

Ricike sekmes tau darbe,pailsejai siek tiek,dabar vel kibsi i darbus,as irgi maratona viena pabaigiau,turiu rytoij laisva dienele,galvoju palepint savo vaika ir nuvaziuot i zaislu parduotuve,gal nupirkti nauja Macvyno masinyte,nes turi viena kur buvo duso zele,sena labai,kiek ji jam patinka,zaidzia ir zaidzia,jau ratai krenta,nesa man paskui lipnios juostos,kad suklijuociau.

Orintuxxx,kaip jusu zuikute gyvena,vaikuciai nepermaitina?

Kazi kaip Coliuke,tikiuosi viskas gerai,Pilvuko gyventojas auga? Gytukas sveikas?

Musu daugelio mamyciu cia is bendradarbiu,pazystamu vaikuciai serga,bjauri sloga,akytes puliuoja,kosuliukai kankina,manasis irgi kelinta diena pakimes,o sloga jau ilgokai laikosi.

Na pasirasiau as cia syvakar,tai labanakt ir labas rytas

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2012-04-16 10:02

sveikos mamytes  retai beuzsuku, nepykit  bet kad mama.lt tai klaidas meta, tai rasai rasai ir galiausiai neissiuncia, o dar tos reklamos is visu kampu lendancios, oij kaip biesina  

kaip jus gyvenat? kaip savaitgali praleidot? ;)  

mes po biskiuka, praeita savaite Gytis buvo pradejes sloguoti, bet dvi dienos ir praejo, o jau galvojau sirgsim, nesuprantu nuo ko jam tokia sloga retkarciais pasirodo, seniau galvodavau dantys, o dabar nebezinau :) svarbu neserga tfu tfu tfu  

pati jauciuosi po trupuciuka, nusipirkau ta magni pagerti, lyg ir truputi geriau, ne taip daznai maudzia, bet retkarciais buna suduria, nuo paprasciausiu veiksmu, ciaudejant ar nosi puciant, staigesni judesi padarius   stengiuosi daugiau ilsetis, aisku kiek tas "daugiau" imanoma su Gyciu :D praeita savaite kazkuria diena daug tvarkiausi, tai poto baisiai pilva skaudejo, dabar nusprendziau nebesidraskyti, vietoj 3-4 siurbliavimu per savaite, bus labai gerai ir karta i savaite, ir ta gaus padaryti Tomas :D vakar supazindinau kur siurbli laikom, kaip naudotis, gali pradet jaukintis po truputi   

kazka norejau dar rasyt ir pamirsau...

2012-04-16 11:07

Labas rytas mamytes

Niu man kaip ir coliukei bludija mama.lt, rasai ir dingsta arba veidukus atsiverciu ir uzstringa.

Kaip nuotaikytes, velgi,nauja darbo savaite, as tai namie labai megaujuosi tuo, bet daug mamyciu dirba. Mano mazyte vakar nuejo miegoti ti 12val nakties o sendiena ryte 8op ir jau labas rytas, tai teko ir man sliuokti is lovytes kartu. Bet nieko reikia pratintis, kai maziukas bus miegucio tiek nebeturesiu tikrai.

Geros dieneles mamyciukem, veliau dar uzsuksiu.

2012-04-16 11:13

va va va pirma pasisveikinau o tik tada perskaiciau zinutes, ir praleidau, Coliuke, tiu laukiesi? Kiek cia mamyciu yra besilaukianciu? ir kada gimdyti, mums tai jau greitai, su kiekviena dienele galim isvaziuoti, bet tikiuosi sulauksim savo laikiuko.NORS jau labai norisi kuo greiciau.

2012-04-16 11:59

laukiuosi, Grazinelka :) dar man tik pati pradzia, pirmas trimestras i pabaiga eina :) tik po dvieju savaiciu darys man pirma skana, tai gal ir data patikslins :) o pakolkas tai dvylikta savaite eina ;)  

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-16 17:22

Sveikos mamytes,

kaip laikotes?

Neringuli, saunu , kad pasirodei, isivaizduoju kad nelengva, laikykis mergyt, o va seneliai kaip bebutu fainai bet islepina vaikucius, as viena kart Marka Lt palikau vasara menesiui, tai paskui puse metu kariavau, susitvarkyt negalejau, daugiau sakiau viskas.

Coliuke, saugok saugok save, svarbiausia tai tas pirmas trimestras, nora man su pirmu taip buvo iki 6 men(bet cia pirmas vaikutis), kol neprasidejo kraujavimas, lygoninej sake kad mazai sansu issaugot mazyli, zliumbiau kruvinom asarom, bet nieko su t.t. pagalba viskas susitvarke, sustiprejo ir kalnus galejau verst, paskui i 9 auksta peskom lipdavau ir nieko

Jofke, Liza musu gerai, jau apsipratus, na daug maz, mano ir Paulinos drauge, tai sakau va mes tryju merginu kompanijai vyra ji ziuri na sakyciau su pagarba, prisibijo bet vis prieina, kad paglostytu , Daivido ji bijo, tas tai velniukstys ir uz snukio ir uz ausu jau patampes gerai, tai dar ji buvo narve jis kazka jai padare tai ji ir ikando jam, uztat dabar taip nebedrasko jos, o tai tik pamatydavo Daivida ir apsikakodavoMarkas jai ri patinka, bet jis vis ja pamucyt ir nori, pagainiot, tai norejo jam megstini pakramtyt tas neleido tai ir bande ikast, nu zodziu isdidi musu Liza, vyru nelabai prisileidzia, feministe turbut

Faina, smagu, tik va man labai viskas nauja, daug info visokios, suniuka atrodo paprasciau, bet tik del to kad ji jau turejau, zinau kaip su juo elgtis ir t.t.Na kadanors suniuka vistiek isigysim, smagu kai gyvunelis visada sale, aplink laksto.

Na gana cia apie gyvunelius, orai ne kokie, kazko kelias dienas jau vaikstau kaip pritrenkta, lyg ir galva skauda, nu zo...

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-16 17:24

Grazinelka, grazuolyte tavo dukryte  ir labai jau i mama panasi

2012-04-16 17:47

niu faina gyvunelis namuose, ir pati mielai noreciau  bet kaip pagalvoji kiek vargo, kiek atsakomybes, jei kur ilgesniam isvaziuoji, jreik ieskot kam palikt, kas priziuretu. na zodziu, paliksiu sita malonuma velesniam laikui, kai vaikui bus didesni ir patys privales pasirupinti savo augintiniais, o man beliks tik malonumas pazaisti, paniurkyti   atsimenu patys auginom ne viena suniuka, ir kiekviena kart prizadedavom su broliu patys rupintis, ir vistiek tevas kiekviena ryta anksciausiai keliaudavo i parka su suniu 

bjauri diena pas mus, toks tinginys kankina nuo pat ryto. uzsimaniau kugelio, baigia iskepti :) tikiuosi gausis toks kokio ir noriu... nes buna, kad kazko uzsimanai, pasidarai ir gaunasi kas nors ne taip, taip nuotaika sugadina :D  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-04-16 20:31

Labuka :) oj oj oj kad prisiskaiciau, apsisvieciau bet puse ir pamirsau :D dabar galvoju ka cia parasius...

aciu jofke, i darba tai jau isivaziavau, nueini ir iskart varai :D taip taip palepink Karoliuka, kiek tas vaikas nesios ta lipnia juosta :D

orintuxxx, nu tikrai kad jusu Liza isdidi ir nenusileidzianti vyrams - saunuole :D faina aisku, jums ir dziaugsmo suteikia, na o Deividukas dar mazas gyvuneliams, jam kaip zaisliukas dar, patampyti ir pan. :)

coliuke, jo pati matai kad tau reikia daugiau poilsio, tada ir taip neduria ir pan. zodziu pasiimk atostogu ;) nu cia gerai sumastei supazindindama Toma su siurbliu mums tai kasdien reik siurbt, bet maniskis tai siurbia, kur dings nsiurbes ir nedares valgyt kai as dirbu :)

grazinelka, nepaziurejau nuotraukyciu dar, bet is pagrindines matosi abi grazutes mamyte ir dukryte ;)  o del miegucio tai pas mus irgi buvo daug problemu su tuo, labai ilgai neuzmigdavo pietu ar vakarais, tai nebeguldau pietu ir ta problemele dingo, eina anksciau vakare ir iskart luzta :) kartais pietu uzmiega, jei anksti atsikelia ar pavargsta ar sirgdama, vat snd taip zyze man ant keliu ir nuluzo, miega dar, tai eis veliau miegot snd. Tai sakau gal nebeguldyk pietu, pabandyk, matysi kas kaip ;)

o kaip atsale, tai salta lauke, ir iskart namie jauciasi, tai zidini dar plius kurenam, vis maloniau, skaiciau laikrasti kad iki 4nio lis ir bus vejuota-feeeee!  kazkaip salta ir valgyt norisi daugiau, tai prisipjausciau lietuvisku desru rukytu ir su garstyciom, kazko ant astrumo patrauke :D o gal dienos arteja, niekad nepamenu kada turi buti :) tada saviskio klausiu, tas gerai zino

tai va tokios tokeles mamyciukes ;) ai dar skaiciau kad zada ivesti vandens skaitliukus, tai va dar viena mokesti turesim...

2012-04-17 01:35

Labas Vakarelis,stai ir laisvadienis baigesi,buvom ieskoti Karoliui tos masinytes,gerai,kad nepasakiau,kad pirksim macvyna,nes ko norejau nebuvo tik mazyte,numes ir viskas,ar pasimes kur ,tai jis pats issirinko kempiniuka su lova ,nieko daugiau nenorejo rinktis ,manes net negirdejo nuejo nunese i kasa,mamyt mokek ir vaziuojam namo.Siaip labai irzlus buvo,sunkoka dienele,gal,kad tos oras,net miegoti ejo zirzedamas.

Orintuxxx,pas mus namuose suniukas irgi Karoliukui kanda,ginasi gyvuneliai nuo musu mazuju,kad jie negniusytu,o jai grauzia kaula,tai isvis prieit negali Karoliukas,puola,urzgia,viena kart isgazdino ji.Aisku jis vistiek prie jos lenda.Na,o jai paciai ir kazkas dabar uzejo,negalim i lauka paleist be pavadelio reikaliukui apsirupinti,nes tada reik gaudyt,pabega ir laksto kaip pasiutus,sauk rek,nereguoja

Kagi,eit reikia ilsetis,geros jums rytoij dieneles

2012-04-17 10:28

labas rytas mamukai ;) kaip jus siandien?  

isleidau saviski i darba, mazius dar miega, galiu kavytes atsigerti ramiai, ech tobulas rytas :D :D :D  

kokia vetra pas mus sianakt buvo, siaubas net miegot negalejau, galvojau stoga nunes  o ryte atsikeliu, kaip niekur nieko, saulyte sviecia, vos lengvas vejukas pucia... :)  

Jofke, kaip smagu kai vaikas jau pats sugeba issirinkti zaisliuka sau :) maniskis dabar ant transformeriu pasineses, ir sekmadieni kaip kvaili pasakem, kad vaziuojam pirkti transformerio, o nuvazeve kaip ir tu, neradom to kas patiktu, tai paemiau ir nupirkau kompiuteri   jetus kiek asaru buvo, visa kelia iki namu verke, kad negavo to kas buvo zadeta... bet uz tai vakar skaipu su seneliu snekejo, tai senelis turi nupirkes transformeri, tai ramybes nedave visa vakara "noju i liepuva eiti" :D turi toki lagaminuka savo tai jam vis uzeina, tai isideda pora knygu, jogurta, varskes grudetos indeli, ir sako "einu i liepuva, iki" :D  

tai tiek ziniu musu fronte ;) ei, kazin dar yra sansu, kad sitas musu forumas kada nors atsigaus??? ar taip jau nusibodom vienos kitom??? 

2012-04-17 10:54

Labas rytas,as ir dar pries darba ilindau

Coliuke,gerulis tavo sunelis,gaila,kad transformerio negavo.O su lietuva ir mano neistaria,bet sako skrisim pas pociune(mociute).O siandien atsikele septinta valanda ir jau mama kelkis noriu zaist peninuka(kempiniukas).

Saule sviecia,bet ko gero vistiek salta,kosejo Karoliukas visa ryta,jau nusibodo,greiciau issisveiktu mano vaikas.

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-17 13:09

Labas rytas mamytea,

Coliuke , ot juokas tavo Gytuutis

Jofke, kaip Karoliukui su kalba? kaip logopedo pamokos sekasi?

Pas mus nieko labai naujo, susitvarkiau, valgyt prigaminau.Siandien Liza bunta uztaise, atsikeliau, o ji jau priprato matomai kad iskart sutvarkau, isvalau narva ir valgyt pridedu, o as cia va su vaikais, i mokykla kol suruosiau, tai ji lauke lauke ir pradejo verst visa narva, nameli sugriove, tuoleta isverte, lekste ir nutempe, tipo eik greiciau ir tvarkyk

Paulina mano pribrendo ausis prasidurt, tai vakar taip idomiai ji svarste, paklause keliu metu as prasiduriau, ar ji ne per jauna? ar galetu dabar prasidurt? paskui isigando skausmo, sako gal ne, veliau gryzo Markas ir paklause jo nuomones, Markas sako - nu fainai tik jai auskarai nebus kokie vaikiski kaip hello kityji sako ne, parode auskariukus, tai gavo palaiminima ir paskatinima is Marko, tai galutinis sprendimas - dursis.Dabar liko mamai atrasti laiko

Tai tiek, vel siandien kursai prasideda, o as nieko nemokukaip man pabodo tas socialas, patikrinimai ir kursai visokie

...
39

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim