Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
38

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2012-04-02 01:40

Labas mamytes,pagaliau atidirbau,rytoij turiu diena sau ir mano vaikui.

gaila Neringulis niekaip nepasirodo,tikiuosi viskas gerai,visi sveiki ir dziaugiasi naujais namuciais.

Ricike stiprybes tau atsistok i savo vezes kuo greiciau,sunku sitaip dirbt,saunu,kad bent dukryte jau sveika.

Coliuke,as vis dar vairuoju su mokinio teisem,jau tuoj pratest reikes,dar spesiu vaziavima issilaikysiu,drauge jau laike,ir neislaike,mes beveik kartu viska pradejom,pati zinau,kad dar pridarau klaidu,reikia daug praktikos,taigi svarbu savo miestelyje galiu vazinet,prie juros,o ir toliau jau isbandziau,vis daugiau pradedu pasitiketi savimiVa ir pas logopeda pati galiu nusivezt,nes kitam miestely,nereikia nieko prasyti,prisiversk coliuke,tikrai labai gerai vairuoti paciai

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2012-04-02 13:26

sveikos mamytes ;) kaip laikotes po savaitgalio? 

oij, Jofek, net nesakyk, isivaizduoju kaip smagu, kai bet kada gali sesti ir vaziuoti kur nori, nereik prasyt, derintis ir taip toliau...  juolabiau pas mane po langu kiauras dienas masina stovi, tomui nereik su masina i darba vaziuoti, tai jetus kiek butu galima nuveikti, pasidaryti  na po lietuvos reikes pradet, nes ir taip dbr reik pinigus taupyt, o pamokos tikrai brangios pas instruktorius  

kaip man pilva maudzia, kol sedziu ramiai dar nieko, nu tik pradedu ka daryt ir prasideda, net nosi puciant diegti pradeda   aisku gp sakiau, kad man daznai taip buna, is vis galima sakyt retai kada nemaudzia, tai cia viskas liuks, normalu, taip turi but, kagi daugiau gali pasakyt... skaiciau, kad lietuvoj daug kam gydytojos rekomenduoja magni gerti del pilvo maudimo, galvoju gal nusipirkti. gal jus geret kuri? 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-04-02 18:14

Sveikutes :) aciu jofke, kapstausi po biskeli ;) kosulys tai nezmoniskas dusinantis kartais, ir nosis kemsasi vis, bet cia tipo tolia viruso paskutiniai pasispardymai... tikiuosi greitai jie baigsis. Del masinos tai tikrai kad gerai, jei reikia sedi ir vaziuoji... as ir po gimdymo pradejau mokintis :) bet va kad sunku prisiversti ir issilaikyti iki galo, nu kaip nors iki tu 5iu metu gal issilaikysiu :) gal ant rudens reiks pabandyt... coliuke del magnio nzn, cia vienai su antru nestumu ir vis pilva geldavo irgi normalu, be to gimda lyg zemiau tai del to, bet cia normalu.Laisva snd, tai buvom apsipirkti maistuko, banke, prasivaiksciojom, pavazinejom, daugiau gal pas pusseseres apsilankysim. tiek :)

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-02 20:57

Sveikos mamytes,

Ricike, gerai kad sveiksti po truputi, sveikatytes tau

Neringuliui idomu kaip sekasi, kaip supratau ji kraustesi, tai gal interneto kolkas neturi.

Coliuke, del tu pamaudimu, zinau apie ka kalbi, buvo ta problema pas mane su Marku labai, jai kai skauda pilvas sustangreja, pasidaro kietas, buk atsargi, tai negerai, stenkis tada pasigulinet( zinau kad tai sunku), kojom pakeltom, o magnis B6 tikrai labai gerai, net lygoninej Lt prie gresencio leidzia laseline magnio.Taip kad nusipirk butinai jo ir pagerk , buna magnis, o buna magnis+B6 vitaminas, tai pastarieji geriau, bet jai cia negausi tai nors magni pagerk.

Pas mus nieko labai naujo, turejo ateiti patikrinti buto siandiena , bet niekas nebeatejo.Daugiau oras ne koks tai nieko ipatingo ir neveikem.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2012-04-02 21:15

na as ir sakau kad man tas maudimas nebepatinka   juolabiau, kad bent retkarciais uzeitu, o cia vos ne pastoviai... jau pora kartu gydytojai sakiau, kad man skauda, tai tik tepasake, jei kraujuot pradesi, tai ateik, o siaip tai normalu  nu ir ka ji man naujo pasakys, jei vel nueiciau? belieka bandyt nesinervuot ir laukt MENESI iki skano pirmojo!!! nueisiu to magnio ryt pabandyt nusipirkt, tik reiks meluot ka nors, nes vel neparduos, nes cia kaimukyje mane vaistininke zino.... zodziu, vargo vakariene... 

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-03 12:18

Labas rytas mamytes, kaip laikotes? kas geresnio?

Pas mane kazkaip ar tai del oro , ar tai nezinau del ko , paskutinem dienom visai be nuotaikos, viskas erzina, o priezasciu tam kaip ir nera.

Coliuke, jo pasisaugok butinai, as su tais tempimais tai Lt istysai lygoninej gulejau, nejuokas jie( jai ju metu sustangreja pilvukas), gyd. sake tai patys pirmi pozymiai galimu blogu pasekmiu

2012-04-03 19:00

Sveikutes :) aciu orintuxxx, as laikausi, atidirbau ryte, paskui aisku namuciuose iki dabar, issilyginau dar ir eisiu tuoj filmo ziuret, emili uzmigo netiketai man ant keliu tai dar miega ant sofos :) ai tie orai nuotaikas gadina, va pas mus ir ledukais pavare, ziema sugrizo, kaip ir i lt.... fui.... colike, jei tau nesustangreja pilvukas tai nepergyvenk taip labai ir negalvok apie blogiausia, Nusipirk to magnio, aisku cia magnio + b6 tikrai negausi bet  nors magni tada kaip orintuxxx sako. O geriausiu atveju nuvaziuok i lt klinika jei tokia yra corke ir bus ramiau, padarys skana, patikrins, aisku sumokesi bet gi verta.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-04-04 18:04

sveikos mielosios kaip jus gyvuojat? kas gero naujo idomaus?

oi ricike stiprybes tau kuo greiciau pasveikt...

coliuke, yra lenku klina nebloga corke, aisku gali ten nuviuot, bet del visa ko pasiskambink ten pirmiau ;) juk milijono nesumokesi, bet bus ramiau gal ka ir patars ;) arba dar eik pas savo gp sakyk skauda "labai" prasyk laisko i ligonine i priimamaji ten atsedesi pora val priims apziures pasakys ;) tfu tfu tfu neduok dievuliau

na mes laikomes visai gerai. nieko naujo nieko gero ir nieko bloga tfu tfu tfu, mazius mano sulig valandom gudreja mandreja.  miega db pietuku, as savio seriala paziurejau, fui kuo toliau tuo liudniau, jau ne viena karta asra braukiau

koks siaubingas oras .... vejas begalinis, pas mus kieme lauko stala ir kedes apverte, medziai iki zemes nulinke nuo vejo dar ir salta, vejas ledinis. vakar su drauge karuselese buvau tai issiliejau issisaukiau, gerkles neskauda bet balso stygos jautrios dar ir po viena nemokama rata gavom pasisukt ant vienu linksmu karuskiu

orintuxx, gal tu cia nervuosi pykstiesi, del vel gryzimo i monotonija to tokiu linksmu nors ir trumpu kelioniu? man kartais uzeina lygiai taip pat, bet kaip ateina taip ir iseina is manes oziai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-04-05 12:08

Sveikos mamytes,

perskaiciau jusu bendravima,dziugu,kad yra bendraujanciu,pasidalijanciu savo patirtimi,isgyvenimais ir dziaugsmais.

As esu nuo Monaghano  puses,jau nemazai laiko,kaip ir dauguma atvaziavome metams,o likome visam, manau.  Pasidziaugiau savo laime su jumis,kai vakar vakare jau gulejau su pilvo durimu bei jausmas toks lyg degtu viduje   tai ir asaru buvo ir nerimo,laime,kad sestadieni isvaziuojame i Lt..ten manau apziures pakankamai gerai.

Airijos gydytojams apskaiciavus ir pasakius,kad 5 savait.liepe  ateiti po 2,3savaiteliu,o as tikejausi kas jau nors kiek apziures ir nuramins. Siandien geriau,bet gulimas rezimas.

Arteja velykos tad mielosios skaniu ir graziu marguciu 

2012-04-06 01:53

Labas mamytes.

Liepa laikykis,sekmes tau lietuvoje,linkiu,kad viskas butu gerai,saugok save ir mazyli.

O as truputy nusiminus,nuo sestadienio iki nezinau dar kada vis dar dirbsiu,truputy gaila,nes nebusiu su vaiku per velykas,atsikelsim,papusryciausim ir i darba,grisiu,vel Karoliuka i lova ir labanakt.

Na,jus tikriausiai ruosiates sventems,margucius marginsit,torciukus kepsit,aisku as irgi kepsiu torta,nors tiek,o del marguciu dar net nezinau.Brolis su zmona Lietuvoij,tai mes beveik vieni,tik zmonos sesuo ,gal kartu ka sugalvosim ,koki kiausini numarginsim,simboliskai.

2012-04-07 00:29

Sveikutes :) kaip gyvuojate? mes tai ok, apsipirkinejimas vyksta sventems, nes laukiam mociutes :) tai ryt paskutine darbo diena ir nuo 7nio paatostogausiu savaitele :) tortuka ryt susitepsiu dar, bet nieko ypatingai nepuosiu, tingiu :) dar reiks apsikuopt namus, paruost mamai kambari ir t.t. tai ryt bus busy dienele man. daugiau nieko naujo. Liepa tikiuosi viskas bus gerai ir sekmes LT ;) Jofke, tikiuosi neprailgs tau tos darbo dienos per sventes... Na ir noriu is anksto pasveikinti visas su artejanciom Sv. Velykom daug marguciu ;) na ir kaip viena drauge parase: 'pasiridenkim'  

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-07 10:45

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes?Na ka laukia didysis pasiruosimas velykomvakar prikepiau keksiuku, siandien pasipuost reiks, kiausinius nusidazyt.Tortuko nedarysiu, darysiu vyniotini su maskapone ir vysniomis ir velykine pasha.

Blieka, tu teisi ta nenuotaika su kelionem surista, mazokai buvo , o ir gryzus kai neturi ka veikti, planuoti liudna darosi, bet jau dabar nieko, atsipeikejau.Dar suradau pigias atostogas geguzes menesiui Ispanijoj, bet ai, palikom viska, mano nuotaika pasitaise ir nusprendem su vyru nepulti stacia galva, nes laukia vasara kelione i Lt, reikia jai ruostis.

Jofke, na nefainai dirbti per sventes

Ricike, kaip fainai, kad mama atvaziuojapas Neringuli ir turejo kiek pamenu uosviai but atvyke, smagu, o labiausiai kad per sventes .

Na ka mamytes ,nezinau ar bebus laiko prisijungt , tai palinkesiu ir ramiu, graziu velyku visom!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 703

2012-04-10 12:21

sveikos mamytes,

Kookie visu jau dideli vaikuciai, Greitai laikas bega. su praejusiom sv velykom jus visas mamytes ir leliukus.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-04-10 13:37

Laba mamuliukai kaip jus is po velyku? kaip jusu mazieji turtai?

niu kieno margutis buvo stipriausias :)

mes laikomes gerai. mazius irgi visai gerai, savam judesiuke.

ne tu viena jofke dirbai per sventes. as irgi dirbau... va sendiena laisva :| tai ilsiuosi, nes pavargau vistiek per tas dienas, vakar ir sveikata ne kokia buvo, dirbau dar iki 5...

va neringuliui rasiau, tai jie pokolkas sveiki, mazius biski irzlus nes dantukai kalasi jau. arminas sveikas, sake padukes, o senelis jo uztarejes :) tikiuosi nesupyks jin, kad papliotinau :)

labas grazinelka :) kur tu prapuolus?!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 703

2012-04-11 14:58

Sveikos visos mamytes, ir visi vaikuciai.

blieka, buvau uzsikasus, darbais, namais, o dabar uzsukau vel pas jus, gal neismesit manes is savo kompanijos, ners tiek jau laiko nebuvau uzsukus. Visu vaikuciai tokie jau dideli, nors mano mazyte ir auga labai greitai, vos speju su ja.

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-11 15:33

Sveikos mamytes,

kaip laikotes? kaip vaikuciai? kaip velykas atsvente?

Grazinelka, sveika sugryzusi, na tavo dukryte ir jau didele

Mes velykas atsventem neblogai, linksmai pasisedejom.O seip nieko duagiau tokio, orai ne kokie, tai atostogos vaikam galima sakyt pagadintos, o ir mano mazius jauciu zaidimu kambaryje vyrusiuka pasigavo, norejo vemt viduriuot, bet turejau vaistuku, tai isvengem to bet va antra diena vis temperatura sokineja, nu nieko tikiuosi pasveiks greit.Dar turime nauja seimos nari, tiksliau nare, dabar seimoje lygumaSusipazinkite Liza

Airijos mamytes-25

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-11 17:28

Sveikos mamytes...as esu naujoke ciatodel labai nedrasu,ar priimsite ir mane i savo rateli...gyvenu Airijoje,laukiuosi trecio vaikelio...tikiuosi rasti cia bendraminciu....

2012-04-11 18:02

Sveikutes :) oj buvau prirasius ir issijunge internetas-dingo viskas, tai dabar viskas bus trumpiau... ir aisku vis tiek kazka pamirsiu paminet :D kaip gyvuojate? mes tai ok, sventes su mama ir dabar dar iki 7nio, emili aisku ramybes mociutei neduoda, dziaugiasi :) gailakad orai ne kokie, tai nieko idomaus paplanuoti neiseia per daug, buvome nd prie ezeru, bet tik lietus sulijo, zodziu mama susipazins su Airija visapusiskai :)

Sveika grazinelka, uzsuk dazniau, tikrai vaikuciai greitai auga, galetumet pasirodyti kokios dideles jus esat? ;) beje uzmaciau liniuote kad laukiesi ir jau 8 menesiukai! :) tai patys didziausi sveikinimai

orintuxxx, nu tik nesirkit na o seimynele tik dideja.... ;) o kokia jusu Liza grazute :D kaip cia dabar triusike isigijot? :) mes turejom anksciau bet suparalyzavo ir viskas tuo pasakyta...

Naujoji mamyte, Linuze3, junkis i musu gretas, prasom, mes graziai bendraujam ;) is kur busit? ar ilgai airijoj ir pan.? :)

na ir blieka, aciu uz pliotkus sarbiausia kad neringulis seimynelei viskas ok :) ir jus gerai gyvuojate :)

tai tiek :)

Mama.lt

Mama.lt

2012-04-11 18:57

Linuze, sveika, junkis junkiskurioje vietoje gyveni ir sveikinimai laukiant dar vieno mazyliobeje kokio amziaus kiti vaikuciai?

Va as kokia ziople, paziurejau i Grazinelkos liniuote, kokio amziaus dukryte, kad jau didele , o toliau nepamaciauDidziausi sveikinimai tau jau visai greitai supuosi mazyli, gal zinai berniukas bus ar mergaite?

Wou kiek nestukiu pas mus, kiek vel mazyliuku bus

Va del Neringulis ir pamirsau parasyt, aciu Blieka, kad papliotkinaina gerai kad jie sveiki, viskas gerai, kad tik Danieliui greiciau ir lengviau dantuku etapas praeitu.

Ricike, ui isivaizduoju kaip Emmily smagu su mociute, o del oru nu tikrai, daug kam jie atostogas pagadino .

Triusyte jo mes vakar nusipirkom, buvau jau zadejus vaikam, o labiausiai Paulinai, labai jau ji norejo , aiskus mielai butu noreje vaikai suniuko, as ne pries, bet deja gyvenam apartmentuose, tai jis tikrai niekaip netiktu, o triusiukai ir man mieli, triuksmo jokio, o ir pazaist vaikam smagu.

2012-04-12 00:49

Labas mamytes

Nu vakar niekaip i foruma ieit negalejau,tai nors siandien.

Siandien laisva diena turejau,tai aisku ka veikiam,namu tvarkymas,apsipirkti,maisto ruosimas ir ner dienos,na bet penktadieni turesiu laisva,tai tikiuosi geras oras bus ir ka nors grazaus su suneliu nuveiksim,nes paskui vel savaitgalis mano darbe.

Blieka,tai ir tu gerai dirbi,gal net geriau nei as,pasiilgsti savo sunelio.Mano tai kai pareinu rekia MAMA parejai,ir visiem rodo,ziurekit,mama parejo.Gerai,kad nors tu Blieka susisiekei su Neringuliu ir ,kad viskas pas juos gerai.

Aisku Sveikinimai Grazinielkai,as,tai iskart uzmaciau,kad jau jau tuoj bus naujas lelius SVEIKINU!!!

Orintuxxx,tikrai tavo vaikuciams nekokios atostogos,orai visai nelepina.O zuikute labai grazi,ir as ja pagniusyciau

Ricike,pavydziu tau,kad tave mama aplanko,mano tai per ta savo uki,niiekur ne krust,niekam nepatiki savo gyvuliuku.

Sveika prisijungusi naujoji mamyteGal tu arciau manes gyveni,as juokauju aisku

...
38

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Augustė