Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
37

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-03-27 01:05

jo jofke, toks virusas, daug kas serga, sake mokykloj cia tik po 10 vaiku klasese sedi... niu zodziu aciu, sveiksim, niekur nedingsim, bet vat kazkaip as jauciu kad ir man si vakara kazkokia ta gerkle keista, dabar lyg ir persteti pradejo, ach kaip nenoriu sirgti... gal nieko, tikekimes.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2012-03-27 01:12

Gal darbe tave kur perpucia,kai pas mus kasininkems nekas,durys istisai varstomos,ar silta ar salta.

O Karolis irgi vakar issitrauke salotini savo triratuka,kur su bortais kad mazylis neiskristu,kai uzsisedo,tai kojos uz vairo istrigo sauke,kad istraukciau.Niekaip as jo neisstumiu,nei kam atiduot,ar parduot.jau turi dideli dviratuka,kartais lauke vazineja,jai netingi Sugalvoja musu tie vaikuciai linksmybiu

2012-03-27 01:15

na ka gi tete sako einam miegot :) tai einu palaiskysiu kompanija :) labanaktukas visoms arba tik jofke tau... ;) beje man irgi gerai kai didziaja  dienos dali gali praleisti su vaiku :)

2012-03-27 01:18

ai dar parasysiu :D tai jo gal ir perpute, as irgi uz kasos, delio ;) bet snd atrode silta diena, bet tas vejuka stoks saltokas buvo, tai  per ta gera pusvalandi gal ir perpute... tiek gal tereikejo. O kad vaikuciaii isradingi tai nera net kalbos :D oj tas karoliukas :D niu nors pasijuokti turime is ko :D na jau viskas, lekiu paustis  ;)

2012-03-27 01:21

Labanakt Ricike,neapsirk labai

2012-03-27 18:50

Sveikutes mamytes, kaip begyvuojate? :) na as kaip ir prisikalbejau, gerklei amen... persti, o dabar ir akis skaudeti pradejo, nosis gula, nu vienu zodziu reikejo man cia dabar to 'gero'... Niu bet orelis tai neblogas :) biskeli ryte prasivaiksciojom, paskui pietus, ir pietu miegucio, tai emili dar miega, as nemiegojau, ejau langus issivalyti apacioj visus, vis sviesiau ir svariau ziurisi ;) issiskalbiau du skalbimus ir  kaip mat isdziuvo, patinka man toks dalykas :) geriu dabar zalia arbata su medum ir tiek, tuoj eisiu ziuret savo serialo, emili atsikels ir vel bus ka veikt :) o emili tai dar taip pat, pakosija ir saiaip ir per miegus taip sausai, negraziai, nosyte vis valinejam nu taip tipo ir gyjam... susimokejau snd visokius tv licensus, littlewoods, nuoma... taip gaila juos taip ismest bet ka jau padarysi, toks tas gyvenimas :)

kaip nestukes musu? ;)

kaip neringulis ir blieka? ;)

kazi kada orintuxxx gris...? praita 7ni isplauke, tai dabar laukiam perplaukiant ar parskrendant :D o gal jau namie, pratinasi prie rutinos... :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2012-03-27 19:42

labas labas  ka jus mielosios? 

ir vel grazus oras, tik siaip pas mus bent jau gale tai toks nemalonus vejas pucia, gana saltas, siandien dar puse velnio, bet pvz vakar tai ledinis buvo! nu arba cia man tik taip :D nes ir vel vat, su gyciu kai nescia buvau, tai nuolat karsta budavo, o dabar beproto salta! :D  

buvom pas gydytoja siandien! oj negaliu mane nervuoja, cia dievazi pas juos vaistinese bile eilines bobos dirba, jokios farmacijos nebaige, nieko jos nenusimano apie vaistus    man vel prasidejo pienlige(ir su gyciu tas pats buvo), turiu vaistu pavadinima, dar sekmadieni nuvaziavau i vaistine ir niekas man ju nepardave, man daktare turi rekomenduot (!) , nors vaistai tikrai nereceptiniai! tai siendien daktare ant lapelio parase ta pati pavadinima ir jau tiko vadinasi

nu as cia vel bile paburbuliuot! 

reiks man ryt issiskalbt patalyne, tai irgi greit prapus vejukas ir ramu :D  

kazka norejau dar rasyt, galva visai neveikia!!! 

iki ryt mamytes!

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-28 10:34

Labas rytas mielosios mamytes

O kokios naujienos ciatai puolu sveikinti Coliu ir Vikutis, lengvo jum nesiojimo! Saunuoles! ir vel turesim mazyliuku!

Prisipazystu nelabai ka skaiciau, va uzmaciau kad Neringulis sunkiau, laikykis mergyt ir sveikatytes

va ir Ricike sirguliuoja , tau ir sveikatytes

Nu va dabar apie musistikro pries isvaziuojant keleta dienu sugedo musu interneto deze ir pakeist nebespejom, tai skambinom gryze(sestadieni) , atveze tik vakar.Kelione buvo super, bet viskas nuo pradziu.Savaite iki keliones susirgo Paulina, ji gal 3 dienas su 40 temperatura buvo, paskui pradejo geret situacija, bet saziningai prasirgo savaite, o tris dienas iki keliones susirgo Daividastemperatura taippat auksta, nebezinojom ka daryt ir pas savo gydytoja vaziavom ir pas Gp , bet abi nuramino, sake kad galim vykti i kelione, Gp atsargumo delei israse antibijotiku.Keliones diena , atsibundam ryte o Daividui diena pries akytes pradejo puliuot, ryte ziuriu, o vaikas matomai akys patinusios ir pratryne voka iki kraujo, akis baisi, as stresuot, bijau vaziuot, vel skambinu gydytojai, ji ramina ir suteikia palaiminima, nusiraminau ir susiruosem.Tokia itemta buvo pradzia.Vaziavom is Dublino su traukiniu ikiRoslere , berods tai vadinas, paskui i kelta ir plaukem i Prancuzija, viskas buvo gerai, galiu pasakyt su vaikais su traukiniu ir laivu vienas malonumas keliauti, nesvarbu kiek ilgai tai uztrunka, jie jauciasi ten puikiai.Kai taplaukem , buvom uzsisake viesbuti vienai nakciai tame uoste kad neapsikraut, pailset, kai tik atvykom i viesbuti Daividas pradejo visas drebet ir melinuot, nu sakes kiek persigandau, prisiminiau gyd. zodzius kad kai staigiai kyla temperatura auksta zmogui beproto salta ir jis melinuoja, as greit jam sugirdziau vaistu nuo temperaturos, silto pienuko ir apkloscius visom paklodem kurios buvo paguldziau miegot, vel skambinau gyd, ji nuramino.Vaikas atsibudo kaip agurkiukas, po to temperaturos ir nebeturejo, akytes ir pasveikotik didele sloga, bet ji palyginus buvo niekis.Na va ir prasidejo linksmoji dalis, is to miesto i traukini ir i paryziu kita diena, ten iskart metro ir mes prie Disneylando vartuSusiradom savo viesbuti, juo labai patenkinta, jis kaip sanatorija Lt , miskelyje , keleta nedideliu pastatu, viskuo patenkinti.Vaikam aiskus daug dziaugsmelio.Aiskus lyginant Paulos ir Marko amziu, tokiem kaiop Markas daug idomiau, bet ir kaip Paulinai idomu tikrai, tai mano isvada , kad anksciau nei vaikui 5-6 metai nera tikslo ten vaziuoti.Zodziu labai visi patenkinti, gerai laika praleidom.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2012-03-28 11:20

Labas, mamytes....! Va, sioks toks pagyvejimas.... Na, pirmiausia tai aciu uz sveikinimus!!! :) as slapuke, kai norejau parasyti, kad laukiuosi, tai kraujavau truputuka, jaudinausi...tai ir apsisraudziau niekam nepasakodama :) o paskui jau kazkaip man jau nebe naujena buvo.... O cia va man Coliuke i kompanija atejo, tai smagiau bus :)  

Ricike, klausei gal zinom ko laukiam, tai mano didziausiam nustebimui gydytojas pasake ir 90% tikras kad mergaite, kas irgi labai nudziugino :) nors as jau buvau nusiteikus berniukui, nes nestumai visai nesiskiria... Tai va :) o tu sveik, nera cia ko sirgti, bet su tokiu darbu ne nuostabu :(

Vakar buvom nuvaziave su mazium apsipirkti truputi, norisi kazko naujo ir spalvoto tokiu oru... :) tai patenkinta pirkiniaias, ant oranzines mane siais metais patrauke!!! :)

Na, o galui palikau idomiausia.... Orintuxxx, sveki sugrize! Sveiki pasveike...! :) :) isivaizduoju kiek jaudulio buvo, kai vaikai apsirgo pries pat kelione... Davidukas maziukas atkentejo ir tu su juo... Bet svarbiausia, kad atostogos nebuvo sugadintos ir gerai pailsejot, oj pavydziu baltu pavydu! Ne disneylando aisku, karuseles ne man...nors zinau kad ir be ju ten yra ka veikti.... Dabar vel priprasti prie rutinos, isivaziuoti i buiti :) na, jau daug prirasiau, i telefono ekrana.net netelpa :) laukiam nuotrauku, Orintuxxx :) veikti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2012-03-28 11:25

Ai va, dar Coliuke.... O kokius tau vaistus israse nuo pienliges? Keistuoliai jie cia su tais receptais, nu bet ka darysi... Man irgi buvo pienlige ir su Danielium ir dabar, kazkaip ilgai sikart kankinausi, tai man canesten zvakutes su kremu israse.... Na gero nesiojimo tau :) lauksiu rezultatu po pirmo scano, idomu ka gi jus ten sukonstravot :) koki pilvo gyventoja :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-03-28 11:30

Sveikos mamytes,

noreciau prisijungti ir as i jusu gretas.:

Sekmadieni suzinojau nepakartojama naujiena,antra syki tapsiu mama,tai siomis dienomis skraidau.

Mielai pasidalinsiu pati  bei "pasisemsiu"  ziniu is jusu patirties

Geros Jums dienos :*

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-29 10:22

Labas rytas mamytes,

Liepa, sveika prisijungusi, kaip faiai del mazylio, sveikinimaiis  kurio galo Airijos busi, ar senai cia gyveni?Papasakok daugiau apie save.

Vikutis, suprantu, supynes ir ne man ir seip mum su vyru niekad neviliojo Disneylandas ar kitos atrakcijos tokio tipo, bet kadangi buvo dideles nuolaidos tai del vaikuciu vaziavom.Labai veikti ka be karuseliu nera ten ka, yra sou programos, bet si kart mes ten nejom, mazius mano neisbutu, pasilikom sekanciam kartui Bet zinai kai matai vaiku veidus laimingus tai labai smagu ir patiems.Beje keliones metu suzinojom apie daug idomiu vietu, parku poilsiui su vaikais UK, pajuryje ir ne tik , o ir kainos labai geros, savaitej su kelto bilietais ir namuku didziausios 600-700 euru iki 6 zmoniu, dar vienas atrakcijonu parkas Uk geras yra ir dar atidare dabar nickelodija land, na jai zinot yra toks kanalas vaikam kur multikus rodo tai ten su to kanalo multiku herojais,zodziu kaip visada po kokios keliones jau norisi organizuotis kitabet reiks palaukti, nes laukia kelione i Lt ir vel bent man kaip visada po atostogu kur kitur mieliau nuvaziuotume atostogu, tik viena zinau , kad jai nevyksiu i Lt labai paskui gailesiuos ir ilgesiuos saviskiu.

Tai tokios tokeles, Neringuli, jus berods i tenerife ruosetes? kada vaziuosite? Va ji ir traukia mus vien del vandens parko, smagu butu patiems , o dar smagiau vaikam pasipliuskent ten.Na ziuresim, gyvenimas ilgas

Taip keista isivaziuot i rutina, kai dabar toks ramus laikotarpis, turim uzsakyta viesbuti 5 dienom per velyku atostogas, bet reiks bandyti atidet data veliau, es biski per skaudziai gausis financiskai, na jai neleis atidet , teks vykti, as tai noreciaubet protingiau butu atidet.

Siandiena as be planu ipatingu, namu ruosa, valgyt is vakar like keptos vistos kojytes, tai nuo virtuves atleista.Va skalbti reikia pabaigt kol orai nuostabus ir rubai dziuna akimirksniu, o tada kibt i lyginimasi.

2012-03-29 11:59

sveikos mamytes :) kazkokias klaidas cia man meto, vistiek bandau rasyt, ziuresiu kas bus :D

sveika sugrizus orintuxxx is atostogu, kaip is nuotraukyciu matosi, smagiai praleidot laika, na bent jau vaikai garantuotai :D  

kaip kitos mamytes gyvena? dziaugiates vasarele airiska? :)  

beja smagu sulaukt nauju zmoniu musu forume, ir taip cia tas musu ratelis labai mazas ;)  

Vikutis, nu kaip smagu girdet, mergaite turesit   as irgi prisiskaiciau paie tuos skirtingus nestumus, tai taip noretusi tiketi, kad mergyte bus    beja man irgi del pienliges tuos pacius vaistus israse, tik pirmam trimestre liepe nenaudoti zvakuciu, tik tepaliuka. lyg ir padeda, atrodo geriau :)  

oij kazka tiek norejau pasakoti, bet dar berasant telefonu jkalbejau, tai ir isblaske mano mintis :D veliau prisesiu ;)  

siandien nusiteikus daug tvarkytis, skalbtis, gana cia tinginiaut, gyvaciu atsiras, jei sitaip ir toliau lauksiu kol pasibaigs pirmo trimestro blogumai :D  

2012-03-30 01:31

Sveikutes :) sveika sugrizus orintuxxx sauni kelione, iskaitant sirgaliuku, na bet gerai kad viskas gerai praejo ir dizugetes atostogom bei vaiku smagiu klegesiu ;) isivaizduoju kiek jiems dziaugsmo buvo :) tai sakai jau norisi kur nors vel lekti :D prisilakstysit dar ;)

sveika prisijungus naujoji mamyte ir sveikinimai su antruoju nestumu ;) papasakok apie save daugiau ;)

na o as cia pora dienu dingau buvau padarius nes gi vis del to suriete mane rimtai... taip kaip niekada ir taip staigiai, gerkle ziauriai skaudejo ir kosijau baisiai,nosis ir visus kaulus ir raumenis skaudejo, silnumas ir t.t  Vaka dar i darba nuejau, tai net nzn kaip as istveriau tas 4 val, taip sunku buvo kad parejus net verkt pradejau, maniskis nesuprato, prisoko kas yra kas yra, sakau nieko reikia issiverkti biskeli bus lengviau, nes visa vakara kentejau, ir tos akys tiesiog dege... tai snd jau darbo atsisakiau, variau pas daktara,bet buvo kazkokia daktare, sako virusas nieko tau nereikia, gerk paracetamoli, daug miegok...  nu ka gydausi pagal save :) tai va nzn ar cia nuo emili pasigavau ar nuo ko.... tai dabar man pasakykit kada israsineja tuos antibiotikus??? tai jeigu emili irgi buvo virusas kodel jai israse antibiotikus o jau man ne? ar cia ziurint koks daktaras... tai va, jauciuosi gal biskeli geriau, bet tik biskeli...

vikutis, faina kad bus mergyte, turesit porele

na, o coliukei dar skanas neparodys kas bus teks dar palaukti.... kantrybes ;) ir beje, coliuke neimk taip i sirdi, juk cia su visais airiais reikia tureti kantrybes ir vis jiems kas nors netinka

tai tiek, labanakt

2012-03-30 02:10

Labas vakarelis,as ir po darbu ilindau paziureti kaip mamytems sekasi,tai matau ne kaip Ricikei,ziurek saugok save,nes musu viena bendradarbe nuo paprasto kosejimo i ausis perejo,va tada jau jos nematem 2 savaites,ilgai gydesi.Laikykis

Sveika prisijungusi naujoji mamyte,sveikinimai besilaukiant antrojo vaikelio

Orintuxxx,Na,bet ir stipri tu,sitiek sirgo vaikuciai,o ypac mazasis,buciau gal neistverusi,bet dziaugiuosi,kad viskas gerai baigesi,vaikuciai sveiki ir gerai praleidot laika.Gales vaikai didziuotis savo teveliais,kad surenge tokia kelione,saunuoliai

Na,o as varau kasdien,tai maziau valandu,tai daugiau,nusiteikiau,kad sekmadieni laisva,tai nepavyks,nuo 12 iki 8,blogiausias laikas,nei ryto ,nei vakaro,visa diena.Ka padarysi,reikia,tai reikia.Nors Karoliukas savo sese(pusesere) kasdien mato,pasipesa,nepasidalina,paskui vel gerai

Ka gi keliaut miegoti,anksciau atsikelt reikia Labanakt.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-03-30 11:26

LAba ryta mielosios

oi kiek geru ir smagiu naujienu!!!! va ir vikutis seimos pagausejimo laukia, kaip faina

oi orintuxx siaubingai gera kelione apturejot. is tavo pasakojimu ir is nuotrauku matosi  :) neskaitant keliones nesekniu, bet svarbu viskas gerai jums buvo :) vo kaip jus pasaket vaikam, kad vaziuojat? kaip jie reagavao?

oi ricike laikykis tu

naujoji mamyte drasiau drasiau ;)

na mes laikomes visai gerai. tfu tfu tfu :) nieko naujo pas mus nera, viskas po seno, db va siuo metu dirbu pilna darbo savaite, pavargstu, tai ir laiko nelabai lieka. o mazius mano jai as prisedu prie kompo ir jam tada jau reikia... oi dykunas ir aktorius nerealus. dar nekalba. aisku nepergyvenu, bet jau taip noreciau. mano drauges mergyte 5men jaunesne ir jau sako pakalba... tai toks pavydas baltas sueme :)

tai va tokie pliotkai is mano puses. gal dar prisiminsiu ka parasysiu. db megaujuosi kavyte, gal kas i kompanija?

2012-03-30 12:09

labas rytas  baigesi vasara, pas mus jau apsiniauke siandien, labai tikiuosi kad bent apie piet prasisvies! jetus juk net nuotaika kita, kai ryte atsikelus matai saulyte uz lango  

pagaliau Bliekute pasirode!!! ;) svarbu viskas gerai pas jus    tuoj , jau visai tuoj tavo kleckiukas prades plepet, oij sakysi poto, galetu bent kartais ir patylet :D  

pas manisku dabar prasidejo "kas cia?", viespatie is proto baigia isvaryt, kai pasiima koki argoso kataloga, kai pradedam nuo pradziu aiskintis " kas cia" tai taip ir perverciam visa   

pristaciau Gyciui garazu, tai ramu dabar, turi ka veikt, ir as galiu pasedet :)  

beja jau seniai norejau paklaust, Jofke, ar tu pilnas teises turi ar su tom mokinuku vazineji? beja tu lyg ir pas lietuvius laikeisi, ar maisau kazka??? ;)

oj reik prisiverst man vaziuot, oj kaip reik 

2012-03-30 20:24

Sveikutes :) aciu mamytes uz palinkejimus :) zinokit nieko man negeriau vis dar, tai ryt dar neisiu i darba... pamiegojom pietu su emili vel ir tiek, sedejimas namie be jegu ir su visais negalavimais tai nekas, geriau jau dirbti eiciau... bet ka jau padarysi, suriete tai suriete. Saunu kad nors pas jus mamytes viskas ok... blieka tu tikrai nesijaudink laiko dar daug yra prades kalbeti ir tikrai nebus taip kad kai prades tai prades iskart viska ;) coliuke, tai tau turbut labai linksma taip vartant argoso kataloga nuo pradziu iki galo :D jofke, na tikiuosi nieko rimto man nebebus, uztenka kiek ir dabar apturiu, tai ir buvau pas daktarus kad pazetu. O tu tikrai daug dirbi, bet svarbiausia kad turi kam palikti Karoliuka (saviskiams). Tai tiek mamytes, einu gerti arbatytes vel.

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-31 11:09

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes? kokie planai savaitgaliui?Velykoms?

Aciu , mielosios, labai dziaugemes kad visdelto neskridom ten, tai buvo lengviau su sirgaliuku.Jofke, na nebuvo labai sunku tik pirmas dienas nerimas, aiskus vaistu visa maisa buvau prisidejus net galimom pasekmem.Va tik gailejausi kad neturejau pasidarius euro sveikatos korteles, na bet dabar butinai pasidarysiu, nes jai maza ka vis ramu, draudima turim kelionini bet visvien.O seip svarbiausia nepanikuoti, ramiai ir akylai stebet vaika.Tai kol davaziavom iki disneylando jis jau jautesi visai gerai.

Blieka, ui nepergyvenk del kalbejimo, visi vaikuciai labai skirtingi, o tavo dar maziukas, spes prisikalbet, man Markas labai ankstyvas aplamai ir kalbet labai anksti pradejo, dvieju metuku kai nuvedziau i darza, visi stebejosi kaip  vaikas gerai ir taisiklingai kalba, va Paulina iki 2 metu isvis labai mazai kalbejo, normaliau pradejo po 3metuku, o deivadas pliurpalas, daug jau kalba ir rusiskai ir angliskai, taip graziai kitus zodzius taria, bet daznai reik isiklausyti ka jis nori pasakyt nes kalba daug.

Del siurprizo vaikam, mes pasakem pries iseinant is namu, vaikai mano tokie , nezinau kaip pasakyt, apsidziauge labai bet reagcija buvo rami, na be sokinejimu, be rekimuPaulina toks jausmas kad ir prasesi i Disneylanda bet nelabai suvoke ko tiketis, tai daugiausia dziaugsmo buvo pas Marka.Idomus tie mano vaikai

Ricike, ui sveikatytes tausuprantu apie ka tu kalbi, Daividas negalejo pasakyt kas ir kaip bet kai Paulina susirgo , antra diena sake kad labai skaudejo kojytes, rankytes.Toks baisus virusas, kosulys toks kaip suniuko buvo pas Daivida, gydytoja sake kad truks iki 5 dienu , tai taip ir buvo.

Tai tokios tokeles, mus siandien pakviete vyro brolis i svecius , jo zmonos mamos gimtadienisnu tiesa pasakius nesuprantu ko ten eit , nei mes artimi, nei bendraujam , tik labas, visogero , o ir nei koks jubiliejus ir baliaus tokio kaip ir nedaro, seip arbatos, pyragonu nezinau , vargu ar eisim.O seip planu daugiau jokiu nera, maistelio uzsipirksim.Orai grazus baigesi, o gaila iskart kitos nuotaikos.

2012-04-01 19:48

Labas mamytes :) oj ziuriu niekas nepokstavo, niekas nemelavo :D as tai irgi niekam 'nemelavau' , nebuvo nuotaikos, nes pirma diena ejau i darba, busy virtuvej, tai tokia kaip sudauzyta, be jegu, kosijanti dar ir traukianti nosi, nu bet atidirbau ir kazkaip gal ir gerai, nes jau tas gulejimas ir sedejimas namie ir tik galvojimas apie ta pati vede is proto, tai kazkaip ir geriau jauciuosi neskaitant kosulio, nosies ir pietu jau nebemiegojom, nes pastebejau kad emili kai jau sveika tai pietu jau vel nebenori miegot, o jei numiega tai velai eina vakare vel, tai snd jau anksciau keliaus miegot :)

Orintuxxx klausei kokie planai velykoms, tai as turesiu savaite atostogu, nes tikiuosi sulaukti mamos, sakau tikiuosi, nes su ja tai visko gali buti, apsirgo, nors pas ja ligu milijonas... tai lyg ir geriau, tai jei nieko nepabloges gal ir sulauksim jos ir brolio paneles.

Daugiau kaip ir nieko naujo :)

...
37

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė