Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
34
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-03-02 15:05

Labuciukas mamytes :) sveika naujoji mamyte, na ir as nieko apie tai nzn ir nesu girdejusi, na gaila maziuko, bet tikrai kaip orintuxxx sako butu gerai ir antra lietuviu daktaru nuomone ir pan. O gal lanketes?

orintuxxx, na dziugu kad gytiss seimynelei gerai sekasi :)   sakai ir vyrukui tavo kg krenta, tai ir puiku, kad kartu, vis lengviau taip :)   na, o kad vaikuciai aktyvistai pas tave tai tikrai, na visiems reikia issikrauti kaip nors, didesnieji jau zino kaip ir kur, o mazieji kaip sakai kopijuoja. Emili rieduciu neturi ir dar nepirksiu :D paspirtuka irgi senai turi ir varineja :) tai jus jau labai greitai i disneilenda leksit, kaip fainaaaa :)

jofke, na zinai pati kad is po darbo, norisi dar kartais pasiciokinti, gal mamytes ka nors parasiusios, apsisviesti taip sakant ir pasipasakoti, kad ir kasdieninius dalykus, bet vis tiek :) niu faina kad gavai ceki dovanu - pasigrazinsi. O del savaitgalio tai kiek girdziu visi sako kad labai atsals... nu gal paskutini karta paskui jau pavasariu dziaugsimes, tikekimes :)

na, o pas mus nieko ypatingo, buvom pas pusseseres, sulciu svieziu spaustu atsigerem skaniai, dabar zuvyte kepa orkaitej ir tuoj pietausim, vakare vel i darba, ryt ryte irgi. Turesiu 7ni laisva, susikeiciau su bendradarbe, tiksliau ji prase, tai man jokio skirtumo 7ni ar 1ni ryte padirbt.  Emili nosyte vis dar valosi, nu bet taip ziauriai dar niekada taip nemaciau, ir is kur ten bega... Tai tiek naujieneliu :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-03-02 16:07

labukas, kaip laikotes???Orintuxxx, tai kaip faina, tuoj i Disneyland, labai noreciau Jofke, kaip sekasi pas logopeda?? na, o mes sergame, abu darugiskai su Armineliu, jam temperatura yra ir daugiau jokiu sirgimo pozymiu, o as tai vel su temperatura ir dar plius viduriuoju, jau atsibodo tas mano sirgimas, kazkokiom nesamoningom ligom  naujoji mamyte, sveika prisijungus, o jum koki gydyma taiko, gipsuoja kojite?? jum butina manksta ir masazai, reikalaukite, prasykite, eikite pas kita gydytoja, nenustokite ties vienu gydytoju, maziukas dar jusu, tai labai svarbu tinkamas gydymas, as pati esu su sia problema gimusi dar plius isnire klubai buvo, pasake, kad vaiksciosiu sluba, jokio sporto negalesiu, na turesiu didele negale, bet mamos deka, esu sveika ir net baigiau kuno kultura. mama klause gydytoju nurodymu, nors sake sirdis plysdavo, del isnirusiu klubu turejau buti tik gulimoj padety, o ortopedinius batus nesiojau net ir mokykloje ir kiek pati pamenu, tai jie labai kieti buvo ir koja prakaituodavo juose, nes jie tokie jau padaryti, is tvirtos odos ir dar man kai mergaitei, tokie baisus budavo, visada verkdavau, kai reikedavo kur eiti su tais batais. o jum su sia liga negalia nepriklauso?? gal padengtu batuku islaidas? na, kaip sakau, galva aukstyn ir klauskit, reikalaukit, blogiau gi nebus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-02 20:38

seip galvojam vaziuoti i lietuva ir konsultuotis tenai,bet dabar dar negalim,nes laukiam maziuko paso! taip mum gipsavo kojytes ir dare achilo sausgysliu operacija,mum daro pagal pensioti programa. Gp apie tai nieko nezino,mes einam dubline temple srteet gatvej i vaiku klinka,ten yra daktarai,nors seip daktara tai gal esam mate 2-3k,mus pastoviai konsultuoja kaip ir padejejai,nors jie apie tai viska zino ie jie lb mieli! tie batukai tikrai kietos odos ir stori,vyras bande pragrest skyles kulnuose kad oras vaiksciotu,bet ir tai nepadeda,kaip jie sake dar nera mate kad vaikas taip su batukais prakaituotu,kai istrauki kojyte net vandens lasiukai matosi,ir kai as prasiau kitu batuku,jie ir minkstesni,bet jie mum dave tuos pacius antra pora kad galetumem karts nuo karto juos pakeist! tikrai yra ko verkt mamytei,kai mauni batukus ir matai kai vaikutis tavo gailiai verke!=(((

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-03 13:24

Labas rytas mamytes,

Solveiga, ui kiek jau sunkumu jus praejote, jum daug daugGal tavo mazylis seip linkes prakaitavimui stipriau, mano vyresnelis kai buvo maziukas nu ziauriai prakaituodavo, istysai slapias, tai taviskiui su tasi batukais isvis sunku.

Kaip laikotes mamytes? kokie planai savaitgaliui? Idomu kaip Neringulis su Arminuku, jus probiotiku butinai pagerkit, tikiuosi Coliukes Gytukas ir jau geriau.

Pas mus planu ipatingu nera, siandien vesiu tuoj Marka i tarpmokyklini muzikos konkursa kur jis dalyvaus su savo mokykla ir tiek, oras kolkas nors ir siek tiek vesesnis bet grazus, saulyte ritinejasi zeme.

Beje, Ricike, Daividas ir bulviu nei bulviu koses nevalgo dar makaronus, ryzius tai jo bet tik ne bulves.

Vakar turejau lengva soka, Markas buvo pasakojas kad turi girlfrend mokykloje, o vakar isikalbejom jis papasakojo kad tai jau antra bet ir su ja jau baige , paklausiau kodel, sako tai kad patinka kita jau tada su pirma kai draugavo nustojo draugaut nes ta mergaite patiko labiau , bet toji nesutiko draugauti, tada pradejo su ta antra bet vistiek negalejo nes jai ta kur nesutinka vis patinka, sako taigi negaliu apgaudyneti, nu cia tai gerai, tada as  jo klausiu o tai koks skirtumas ar best frend ar girlfrend, sako Markas nu kaip su girflend susikimbi uz ranku apsikabini, buciuojieso vargeliau, jam tik 11.5 metu ir jau tokie dalykeliai, aiskus geria kad jis pasipasakojo, as jam tik pasakiau kad ta mergaite gerai elgiasi kad nesutinka (nes ji niekad dar nedraugavo su berniuku ir gedinasi, galvoja kad per anksti)nes tikrai gal ankstoka.

Eh , kaip tie vaikai greitai auga.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2012-03-03 14:46

labas mamytes ;) na bandau eilini kart rasyt sia savaite!!! kazko pradejo internetas pas mane atsijunginet, tai buna parasau, o kai reik siusti nebesisiuncia  daugumai taip buve, tai galit isivaizduot koks pyktis apima, ir kaip baisiai norisi tuo metu kompiuteriu siena papuosti :D  

sveika solveiga   na as taip pat apie jusu problemele nieko negaliu patart, galiu tik palinket kantrybes ir stiprybes tau 

tai va mes sveikstam, na kaip ir sveiki sakyciau, tik as dar vis pakosciu, o Gyciui sloga nepraeina, bacilos vis dar eina lauk :D  

aleliuja, mano vaikas pradejo ant puodo daryti   kai sirgom, pats vaikas nuejes ant  tualeta pradejo kaku daryti, tai sia savaite visa jau be pamperiu buna, tai pirmas dvi dienas iki pietu vis budavo po viena avarija, o trecia jau nuo pat ryto prasesi :) tik va nakciai dar uzdedu pampersa, ir kazkur einant bijau dar be pamperso vestis, kad prispyrus reikalui galim ir nespeti, ar galu gale nebus WC salia...   mamytes, kurios jau perejo situos reikalus, istikruju kaip suprasti, is ko spresti ar kaip mokinti, kad nakti be pampersu miegot ir einant i viesas vietas... apipylkit patarimais, prasyciau   :D  

ka dar cia jums papasakojus    

Gytis vis daugiau ir daugiau kalba, visko papasakoja, jau ir gudraut pradeda :D  

sveikatytes visiems sergantiems 

2012-03-03 16:34

aciu mamytea!

2012-03-03 23:16

labutis!!!is musu sirgimo repertuara dar isirase vemimas ir as ir Arminas vemiame jei ka tik i burna isidedam, iskart atgal ziaurus cia tas virusas, tiek, kad arminas daug geria, o as net ir gerti nenoriu, tikiuosi, kad greitai issikapstysim OHO Orintuxxx, nu cia tikrai sokas, Markas, jau panele turi, bet kaip faina, kad pasipasakoja, o neslepia.i Coliuke, VALIO!!!!!!!!!!!!visogero sauskelnem, oj, kaip fainatikiuosi ir pas mus bus taip greitai, nors siandien nei karto nebuvau pasodinusi jo ant tuoleto, serga, tai net nekvaisinu as jam galvos. Solveiga, o kaip jus ar duodat vitamina D??jei jo trukumas arba per daug irgi gali prakaituoti padukai ir delniukai, mano vyresneliui atsimenu kai daviau tik po viena lasiuka ir kojytes labai prakaitavo, o kai apziurejo Lt gydytoja, sako didelis berniukas, greitai auga, butini 2 lasai, tai po menesio nustojo visas prakaitavimas.tikiuosi gerai leidziate savaitgali, mamytes, nesirkite, grazaus sekmadienio

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-05 10:22

Labas rytas mamytes,

Coliuke ui jeeeeeeesveikinimai susidraugavus su puodukuui laukiam ir mes tos draugystes 

Del nakties, tai pirmiausia neduot pries miega gert daug skysciu ir butinai lai nueina i tuoleta pries miegeli , o toliau stebek, ryte nuemus pampersa ar jis pridarytas ar ne, jai ne jau keleta naktu tada drasiai nuiminek nakciai ji, yra pampers firmu tokie patiesaliukai i lova , nusipirk juos del viso pikto ir patiesk, jie sugeria sisiuka kaip pampersai ir jai nutiks avarija , nieko tokio baisaus.Na o jai pampis pridarytas, tai laikyk nakti su juo tol kol jis bus tuscias, galima aiskus jai pridarytas jis ne daug, bandyt nakti kelti ant puoduko bet man asmeniskai nepriimtinas tas dalykas kad trikdyt vaiko miega.Del isvyku, ziurek kuriam laikui isenat i lauka , mazdaug nuo padarymo i tuoleta pasiskaiciuok apie 2 val. kad gali but rami, gal ir daugiau bet cia toks garantinis labiau laikas, jai nori tiksliau pastebek kas kiek laiko jis mazdaug eina i tuoleta.Tai jai iseinat neilgam veskis be pamperso, jai ilgam uzmauk pradzioj pampersa.Dar vienas geras budas, jai is bus ir su pampersu ir pasiprasys i tuoleta kur kai isvyke, o tuo momentu nebus kur, tai paprasyk kad pakentetu , tai isvysto ta jausma, as pastebejau su savo dukra, aiskus buvo momentu kad vaikas kentejo is paskutiniu, kad reikejo uzsukt i kokia kavine, ar degaline begte, bet jai vaikas bus su pamperiu ir jis nebeiskentes tai nieko tokio nenutiks gi, o jau kai bus be ju jis jau mokes pakentet.Mano vyros brolio dukra ir atpratinejos kartu su Paula nuo pamperio bet jos nep[amoke pakentet tai ji kaip uzsimanydavo taip  ir liedavotai labai ilgai vos ne metus kai jau vaiksciojo i tuoleta nakciai ir jai kur iseidavo gaudavo mauti pampersa.

Ui kiek prirasiau, gal pades

Neringuli, kaip jauciates?daug sveikatytes jum

Pas mus nieko ipatinga, atsalo stipriai lauke, saslykus atidejom nes nors ir saule, labai saltas vejas, bet vistiek vakar puse dienos praleidom parke, buvo smagu, bet va siandien man gerkle persti ir Daividui ziuriu nosyte nori begti, nu tikiuosi tuom ir apseisim.As vakar juokiausi, ytokia saltise tapau, kaip senais gerais laikais, sakau apsauginis sluoksnis nutirpo tai va dabar salu

2012-03-05 11:13

labas rytas   na ir kaip mamytes po savaitgalio?a? ;)

labai tikiuosi , kad Neringute jau pasveiko!  gaila, reik dviem maziukais pasirupint, o cia tokios bjaurios ligos puola!!!   

Orintuxxx, aciu uz info ;) na jis po nakties atsikelia tai kaip kada, kartais vos vos kazkas padaryta, o kartais pilnutelis pampersas   :)  ir del gerimo, tai jam jau kaip ir ritualas, kad pries uzmiegant atsigerti, bet jis tikrai jau niekada nebegeria daug, vos pora gurksniu ir viskas. vakar buvom isvaziave, uztrukom na daugiau kaip valanda, bet grizus pampersas nepridarytas buvo, tai tikrai, kaip sakai, Orintuxxx, kazkur netoli isejus galima ir nedeti pamperso :) na ka ismoko ant puodo, dabar reik ipratint, kad tas puodas tualeta stovetu, nes kai viduri svetaines priseda su rimtesniu reikalu, visai cia man nekvepia  

gana cia apie tuos puodus!!! reik pradet tavrkytis... po savaitgalio baisu visur!! 

2012-03-05 11:28

labukas, mielosios!!!na, mes lyg jau ir sveiki, tik slogas turime visa seima su varvanciais nosim, bet cia niekas palyginus kaip jautemes mes abu su Arminu. zinokit kai vemem tai taip blogai jautemes, nezinojau ne ko griebtis, tai airiu patarimu paklausiau ir sprite geriau, kaip pagerejo, gal sutapimas, bet tikrai geriau pasidarevakar jau ir valgem abu, vaikas kelias dienas nieko nevalges, tai net viduri nakties atsikele ir sako noriu banano, tai puse keturiu ejom banano valgyti, suvalge ir atgal i lova toliau miegojo, ryte ir jau pusrycius pilnai suvalge, bet i darzeli dar nevedziau, tegul pora dienu dar atsigauna. bet kaip atsalo, tai tikrai, as jau sildyma buvau vienaip nusistaciusi, dabar vel kitaip, nes per salta. bet po visu tu ligu ir naujienu sulaukem, kad uosviai atskrenda 23, valio, negaliu sulaukti. jiem viza baiginejasi, o paskui irane uzdarys ambasada, nebus taip lengva gauti viza ir nepriskaraidys. pitum issiemusi farso, bet nesugalvoju ka su juo daryti, kotletai jau atsibode, gal koki shepardo pyraga padarysiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2012-03-05 18:13

sveikutes,na matau visiems sergantiems jau geriau,tai ir saunu.jo neringa spritas pasirodo geras vaistas,juokas juokais,bet tikrai padeda,mes irgi esam gere kazkada.sveikinam gytuka pagaliau susidraugavus su toletu.saunuolis.as kazkaip nakti irgi dar dedu pampersa,ir per pietu miega irgi uzdedu,nors jau gal reiktu ir nedet,bet piemiausiai reiktu tu neperslampamu pakloziu nusipirkt,nes nauja ziuzini suvarys.juk dabar mano vaikai vienam kambary miega,ir gana normaliai,jau savaite,pirma nakti tai galvojau kad sirdis lauk islips,nakti girdizu garsa kad krenta kazkas ir iskart mintys kad kamile ejo pas mane,per miegus nuejo link laiptu ir krenta,tai taip isigandus buvau o pasirodo knygos is lentynos iskrito.vakar gryzom is krikstynu,gana toloka kelione co.galway  dukterecia gyvena,ir sese.matui su kamile tai dziaugsmo buvo su puseserem susitikti,viena 2.5 kitai 5metukai kad sneka angliskai abu,net ausys linksta.tai va pabuvom pasilinksminom ir namo.jau labai greitai ts laikas prabega su artimaisiais.labas naujai mamytei,tikrai stiprybes tau.   orentux vaiinukui meiles reikaliukai prasideda po biskuti,sakyciau tikrai dar ankstoka.manoskiui 14-ka ir tai sakyciau dar galetu palaukti.irgi turi aire mergina tai tik savaitgalis manes negirdi mintyse tik greiciau lekti per duris,oi nervina jjis mane negaliu,svarbiausiai kad viskas butu gerai ir neprisidirbtu kokiu reikalu.nors aiskinu kalu i galva,kad pirmoj eilej mokslai,bet cia ieina cia iseina

2012-03-05 22:47

Sveikutes :) niu va kaiop gerai kad neringulis ir coliukes seimynelems pagerejo :) ir gytukas koks saunuolis jau rimtai su tualetu draugauti pradejo :) emili visai tai dar nerupi... orintuxxx va ir ankstyva paauglyste pas tave, dabar jau bus galvele kur pasukti, tikrai laaaabai jau anksti tas jaunimelis dabar pradeda draugauti... kaip pagalvoju juk mums dar tai nerupedavo... nu bet keiciasi laikai, niekur nedingsi, svarbiausia kad graziai draugautu ir kaip reginute sakai nieko ten neprisidirbtu :) zodziu ir tau reginute kantrybes reikia su vyresneliu. Neringulis, tai tau faina kad uosviai atvyksta :) grazu kai tokie santykiai ir marcia laukianti uosviu :) ir tu biskeli pailsesi :) na, o pas mus nieko siaip ypatingo nera, 6ni biskeli su drauge pasisedejom vynelio gurknodamos tai prisigurksnojau tiek kad paskui galva sukos atsigulus oj nepamenu kada taip buvo :D o vakar vaziavome i limerika biskeli rubeliu uzsipirkom, taip ir praejo tas savaitgalis. kazka dar norejau rasyt, bet...

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-06 10:59

Labas rytas mamytes,

kaip saunu kad jau visi sveiki

Neringuli, ui isivaizduoju kaip sunku buvo, na bet svarbiausia jau isgijot ir gerai.Kaip fainai del uosviu, tikrai fainai kai tokie santykiai ir kai tau bus lengviau.

Coliuke, ui tu kaip visada su juokaisnu nieko , manau pradzioj lai dar kuri laika daro  i puoduka, tai jau pasiekimas, o veliau prades ir i tuoleta.

Reginute , kantrybes su sunum tau, na maniskis dar taip rimtai nedraugauja, nelaksto pas mergu, nevaiksto i pasimatymus, nieko ipatinga tokio nevyksta, tik va mokykloj kiek matosi, bet as ir dziaugiuosi kad jis pasakoja, visada bandau su vaikais islaikyt artima, draugiska rysi ir nepamokslausiu niekad jokiais klausimais kad nenubaidyti, mes pasisnekam, o ir siuo atveju as pasakiau kad nei as drausiu nei ka, bet tegu pagalvoja nes mano nuomone biski ankstoka, tai jis sako gerai, o kai busiu 15-16 m jau galima?sakau tai matysi ar tau reiks to labai, ar dar palauksi.Manau draudimai ir kalimai i galva nieko neduos vaikam, tuo labiau paauglystes laikotarpiu, prisiminkim save, ar labai jau mes kreipdavom demesi i tokius dalykus issavo tevu.Stengiusi buti drauge savo vaikams, taip kai jis labai neteisus pasakau kad jis toje situacijoje neteisus ir gal reikejo taip ar anaip elgtis, o jai teisus (nors kiti mano kitaip ir smerkia) as pasakau kad nepergyventu jis mano nuomone pasielge teisingai, ui svarbu ko nepraleisti , kad neprarasti ta rysi.

Pas mus nieko labai naujo, siandien pilna visokiu reikaliuku, oras grazus, biski silciau nei vakar.

Mes gi dar neturim bilietuku nuvykti i disneylanda, tik atbulinius, vakar puse dienos sedejau ieskojau kokiu budu butu pigiausia dasigauti tenai, nes labai brangu, tai visa nakti ir su traukiniu vaziavau ir su laivu plaukiau ir lektuvu skridau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2012-03-06 11:54

Labas rytas

Smagu,kad jau Neringuliui geriau su suneliu,ir kitiems sirgaliukams,laikykites.

Coliuke sveikinimai tavo Gytukui,visas vyras,saunuolis,nei nepastebesi kaip pats i tualeta begs

Orintuxxx ir Reginutei kokie jau rimti reikalai,kaip tie vaikai greitai auga,tuoj marcias parves,oi aisku nelinkiu,kad taip greitai butuManau,tikrai labai gerai kalbetis su vaikais,kad igyti pasitikejima,kad visada ,bet kokiai problemai iskilus,neliktu paslapty,o veliau,kaip is giedro dangaus neiskristu.

Sveika prisijungus naujoji mamyte,labai gaila jusu sunelio,dideles stiprybes jums,kad visku butu kuo geriau,pati aisku nesu maciusi ir girdejusi apie tokia bedele,tai niekuo negaliu prisideti.

Pas mus viskas gerai,Karoliukas sveikas,dykas,as dirbu po truputy,mezgu vakarais,taip ir bega musu dienos.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-03-06 16:11

sveikos mamasitos kaip jus issilaikiusios? kaip pabiruciai?

laba naujoji mamyte. ui aukit dideli ir sveiki, stiprybes tau

niu tai kes gero naujo idomaus pas jumis? va kai kam jau paauglyste prasideda

ui kartais ir as pagalvoju kaip bus mums... bet tikiuosi su vaiku but artima. mano mama su mumis labai artima, pasisnekam apie (beveik) viska.  aisku paauglysrtej, kas nera mintyse pagalvoje kokie tevai durniai ir nesupranta, bet siaip galiu pasakyt turiu auksine mama. apie teva nieko nesakau, kelmas jis ....

pas mus nieko ipatinga nevyksta. mazius su kokiais oziais draugauja net baisu... jai kas nesigauna ko negauna ar kazkas ne taip tai taip cypia tai mes ji nesam ant laiptu vienam pasedet, ir kol nenusiramina tom neleidziam pareit.tegul zino, kad cia jo bausmes vieta. biski kazko pakosti kleckas, net nzn kodel. tai geriam hemopatinius lasiukus pries visokias ligeles, stipriau neina tas kosuliukas tai svarbiauisa

vakar oras buvo koks geras... tai beveik visa diena laukutyje prabuvom, sendiena jau linoja...

ka mamukes pietums darys? man niekaip niekas nelenda i mano tuscia galva :|

2012-03-06 16:35

sveikos gyvos ;)  

fe kokia bjauri diena musu gale, apsiniauke, lyja... nuejom su Gyciu pietu pamiegot, tai vaikas per penkias minutes atsijunge, nors burbuliavo, kad nemiegos, nenori :D as ir buvau pasiruosus miegot, bet niekaip neuzmigau :)  

Blieka, as irgi taip "baudziu" saviski :D veikia istikro :) poto ateina nusiraminess ir sako "jau noriu valyt asara", tada man i rankove asaras nusivalo, pasibuciuojam ir skaitosi vel draugai 

pietums viriau zirniu sriubos(niekad nebuvau virus, visai patiko,reiks dazniau pravirt) ir yra nuo vakar sniceliu, taip kad badu nenumirsim ;)  

oij nelaukiu kada pas mus paauglyste prasides :D manau sunkiausias amzius buna apie 15-17 metus, patys maistingiausi buna metai! nei vaikas, nei suauges, nors labai nori tuo suaugusiu but :D  

kazka dar norejau pasakot, bet bet.... :D liks kitam kartui :D

2012-03-07 12:14

sveikos mamytes!

matukui as duodu vit D, 2 lasiukus,bet kai duodu su sauksteliu tai gal ir nepapuola abu laseliai! oi mano vyrukas lb stiprus,jis viska daro anksciau nei kiti vaikuciai,uzsimankstines jis nuo pat gimimo! nors jam tuoj bus tik 4men,bet jis jau gana senokai bando stovet ant savo kojyciu,toks jausmas kad jis tuoj atsistos ir prades eiti!o ka kalbet jau apie bandyma sedet! tik jei suteiksi galimybe,tai jis jau ir sesis! 

del jusu problemu su 14-16m paaugleis ir as susiduriu,pas mane sese 14,5m gyvena,tai tikrai lb sunku su tokiais vaikais,ryte nenori keltis i mokykla,o po pietu jau tik begt kur nors! sunkus perijodas,as tik laukiu kad greiciau jis praeitu! o dar kai as jos nuo vaikystes neauklejus,tai man dar sunkiau! bet nieko istversim!=)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-03-07 13:18

labas visoms,norejau paklausti,kur galima nusipirkti nars kosmetikos airijoje

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-08 09:58

Labas rytas mamytes,

Pražydo, pražydo, pražydo...
Pavasario baltos snieguolės...
Ištirpo ir sniegas, ir purvas,
Ir likom tik mes-moterys-gėlės...
Su pavasario gražia švente!
Te gatvės švyti nuo gėlių šiandien!
Būkit mylimos!

Kaip laikotes mamytes, kaip mazyliai?

Blieka, sveika i zengus i kaprizu etapa, tikiuosi greitai jis jum praeis.Daivida jai reik nubaust tai jis eina i kampa ir zino kad iseit is ten gali tik kai nusiramina, tada ateina pas mane su sypsena , apkabina, pabuciuoja ir vel viskas gerai

Solveiga ui isivaizduoju kaip sunku su paaugle ir tikrai todel kad ji ne tavo vaikas tai dar sunkiau, bet ju ir visokiu yra, vieni sunkesni kiti lengvesni, vieniu elgesys labai pasikeicia, kitu siek tiek, o treciu visai ne.As pati budama paaugle nesudariau jokiu problemu, na taip manau, i mokykla ejau noriai, bernai nerupejo, dar lelm zaidziauir broliai mano nepastebejau kad butu sukele kokiu tai problemu, linkiu kad musu vaikuciai mum ir nekeltu sunkumu, na bent jau dideliu.O del rysio manau tikrai tai labai svarbu.

Pas mus seip nieko naujo, kazko tai nuotaikos nera visai, kazi kur ji pasidejus, zinociau susirasciauDaividas vakar viduriuot ko tai pradejo ir nakti blogai miegojo vis muistesi, budinosi, garsus leido sikniukas, tai pilveli pute, na duodu probiotiku, tikiuosi lengvai issisuksime.

Oras pas mus vel grazus tik galetu buti silciau.

2012-03-08 15:45

Sveikutes :) na ir mes prisidedame prie graziu orintuxxx sveikinimu su Moters dienele! Bukime laimingos ir mylimos!

solveiga, saunu kad mazylis stiprus vyrukas :D o del sesers tai tikrai kantrybes tau reikia, laikykis ;)

orintuxxx, deividukuikad pilvelio nebepustu. tikiuosi jau geriau... na, o emili vis dar nosyte bega ir bega taip neskystai, bet tik tiek, nieko rimtesnio, tai nors tiek gerai :)

tikrai dienele nebloga, rozytes zydi ant stalo ;) o kad galetu buti silciau tai pritariu :) dar i darba vakare ir rytoj laisva dienele. tai tiek grazios, geletos jums dieneles mamytes ;)

...
34
...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim