Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
33
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2012-02-27 17:26

sveikutes mielos mamytes,kaip isilaikiusios,kas geresnio po savaitgalio? nu mano savaitgaliai visi beveik vienodi,sekmadienio ryta i darbeli,ir tuom dziaugiuosi zinokit pailsiu biskuti nuo namu.kaip merginos paminejot savo gimtadienius? mergaitei coliukei linkime kuo greiciau pasveikti,netik jei ir gytukui zirniukui. ,mergaites gal kas susidure su tokia bedele,noriu patarimo,kamile pries keles savaites bezaizdama apvirto susimuse priekini dantuka,bego kraujukas is dantuko vidaus,pasistume dantukas i vidu,bet as ji atstaciau,galvojau kad viskas bus gerai,bet jis pradejo juoduoti,ir toliau nezinau ka daryti? ar cia nieko nereikia daryti ar vesti parodyti stomotologui.neturiu minciu.padekit.si savaitgali ir as istruksiu is namu ,vaziuosim i krikstynas pas dukterecia,ir su sese pasimatysim plepesim iki paryciu ui bus smagu.tik idomu kaip vaikai kelione atsedes masinoj,bus turbut visko zirzimo urzgimo,pykciu.labai laukiu sauletu oru,kaip vargina tas apsiniaukes dangus negaliu.lysk saulute lysk greiciau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2012-02-28 01:26

Labas vakarelis mamytes,aciu uz sveikinimus ricikei ir coliukei,reginutei.Atsvenciau ramiai,su seima,pora kokteiliuku pasivaisinom  ir tiek,miegot nuejom.

Coliuke,kaip gaila,taip sirgaliojat abu su Gytuku,sveikit kuo greiciau,tikiuosi jau jums geriau

Neringuli tu praleidai savo gimtadieni?

Orintuxxx zaviuosi tavo vaikuciais,mergyte soka,vyresnelis sportuoja,tikiuosi ir mano berniukui patiks ka nors veikti,siuo metu manau jam patinka sokti

Reginute,mano brolio dukrai taip atsitiko,priekini dantuka susimuse i lovos medini gala,irgi pajuodo,tai cia buvom nueje pas stomatologa,tai sake jai neskauda,nereikia nieko daryti,mes dar netikejom,tai neseniai buvo lietuvoje ir ten sake,jai neskauda,lai buna,nes jai istrauks,tai sekanciam dantukui kazkaip bus negerai.jai dabar 5 metai,tai gal tuoj byres tie dantukai,bet va tavo dar mazute,kaip gaila mergaites,tikiuosi viskas bus gerai.

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-28 14:08

Sveikos mamytes,

kaip laikotes? kas naujesnio geresnio? Jubiliates kaip atsventet savo dieneles?

Ramu cia, turbut visos dziaugiate sgerais orais, ui del to ir megstu pavasari Airijoj, ankstyvas, siltas

Reginute, tavo Kamileina as ir manyciau kad jai jis neskauda ir buna lai buna, vistiek kris tie pieniniai ir pasikeis, bet seip nesu su tuom susidurusi.Zinau tik kad traukti pieniniu labai anksti nera gerai.

Jofke aciutaviskis aktyvistas aiskus kad kazkuom uzsiims paugejas, svarbu leisti bandyti.Aiskus Marka noreciau dar kai kur leisti irturi jis tam gabumu, bet deja pinigine kolkas neisnesa tu malonumu.

Seip pas mus viskas gerai, buvom baseine su Daividu , pasiplaukiojom.Savaitgali praleidom ir fainai, orai nuostabus, buvom parke tai vaikai prisidukom, o si savaitgali planuojam saslyku sezona atidaryti.Daugiau kaip ir nieko naujo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2012-02-28 18:34

Sveikutes :) kaip laikotes?  reginute, oj kaip gaila mergytes, turbut jai labai skaudejo.... as nieko negoirdejus apie tai bet va mamytes zinancios pasake :) tikiuosi pas jus viskas dabar ok :) jofke, ir gerai kad tik pasisedejot, paikokteilinot, kam cia reikia prisiliuobti :D   na o tu nesijaudink, pati matai kad karoliukas bus sokejas :D as noreciau kad maniske soktu, bet cia nzn ar kas rimtesnio yra... bet kas nors vis tiek turetu buti. As visada norejau sokti, sako mama kai buvau mazyte (as nepamenu) norejo leisti i pramoginius sokius, bet as spyriojausi! ot kokia kvaisa buvau, man taip grazu kaip ten soka orintuxxx, na fainai jusu savaitgalis prabego, mes irgi vaikstinejome, bet nieko ypatingo, nes dirbu savaitgaliais visada, o vakar ir snd orelio nebera. Oj negundyk su tais saslykais orintuxxx tai ka nusimato grazus siltas savaitgalis, kad jau planuojat taip? :)   kaip kitos mamytes gyvenat??? mes tai normaliai, va emili tik paastrejo ta sloga, vakar ir visa nakti tai jautesi kad nosyte pilna ir snd pradejo jai begti, valytis nosyte, tokie geltoni i zaluma, zodziu be, bet gerai kad isbega, neuzsilaiko ten. Na ir skystai labai kakuti padarom, tai kas cia dabar.... gal tie dantys dabaiginejant listi, net nzn. Bet jokiu temperaturu nera, tai nors tiek gerai. Skaiciuoja dabar eurus(sokoladinius)  panele :) pamate ir iskart EURO, vienas , du,  trys!!! Na o mamyte dabar geria kaip emili sako KAVA :) vienu zodziu mes kalbam pusiau lietuviskai pusiau lenkiskai pakolkas :) na snd man vienintele laisva dienele sia savaite, bet nieko ypatingo nenuveikem, na ka cia nuveiksi kai vaikas sirguliuoja... daugiau kaip ir nieko naujo :)

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-29 10:25

Labas rytas mamytes,

kaip laikotes?

Coliuke kaip jus? kaip Gytuko sveikatyte?

Neringulis nesirodo, tikiuosi viskas gerai pas juos.

Ricike ui Emilytei panasu i dantukus, bet visvien sveikatytes

Daividas ir sneka dviem kalbom tik pas ji rusu ir anglu maisosi, jis isvis pliurpalas pas mane, bet kai pliurpia greitai taip ir daug , tai neina suprast, keleta kartu bandziau isiklausyti tai tikrai jau daug zodziu sako, eh auga greit tie vaikuciai.

Pas mus orai grazus, silti, nors dabar paziurejau savaitgaliui rodo lietu, veja, na gal pasikeis, ojai ne atidesim saslykiukus.Seip bisi atsalima rodo nuo savaitgalio ir kitai savaitei.Bet ai jau visvien pavasaris

Vakar nusipirkau liezuvi tai siandien virsiu

Seip siandien planu ipatingu nera, reikai kambarius generaline pasidaryt, gerai butu jai kompas uzluztu, butu gera pagalba tvarkymuisi

Na tik pasidziaugsiu, vakar pasisveriau ir vel -2k, viso jau -10oi mamytes neisivaizduojat kaip dziaugiuosi, svori skaiciuoju tai nuo tada kai laikytis dietos pradejau, o juk vos pries metus sveriau 80kg, dabar gryztu po truputi i normalia psihologine busena, juk visada buvau smulkuti kaip Coliuke

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-02-29 13:31

sveikos, mielosiosoj, pas mane tai ne kas, tu bedu visokiu ir rupesciu, pacia visokie velniai griebia, 3 dienas su 39.5 pragulejau, niekaip nejo numusti, o siandiena jau lyg ir nera temperaturos, bet labai pradejo skaudeti krutine kai paspaudziu, keisciausia, kad nei jokiu sukietejimu nera, piena istraukia visa ir nei jokio tempino nejauciu, bet kai paspaudziu tai skauda, lyg sumusta butunezinau, kas cia darosi, imunitetas visai nusilpes, plaukai slenka, nagai luzineja, nugara buvo susukta, dabar vel kazkokios ligos kabinasi, ir keisciausia, kad nei sloguoju, nei koseju, tik labai silpnaOrintuxxx, oj, kaip as dziaugiuosi uz taves, saunuole, kad tiek numetei svorio, man ir reikia iki pirmos laimes 60kg pasiekti, tai po truputi bandysiu ir padaryti. norejau dar kazka pakomentuoti, bet galva nevedaai, gi Arminas pradejo eiti i darzeli, tai pirma diena vyras nuveze, paliko valandai, vakar jau 2 isbuvo, bet kai atvaziavo vyras paimti tai labai verke ir nenorejo iseiti, siandien vel 2 valandas pabuvo, jau grizes, pilnas ispudziu, tai taip ir pratinasi, nors eis tik po puse dienos.

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-29 16:08

Neringului, ui kaip smagu del Arminuko, nu saunuolis vaikasir tau bus lengviau.

Del sveikatytestik va skaiciau ir kaip apie save, zinai cia pogimdyvinis toks reikalas, kai organizmas atsistatineja bet pries tai jis visiskai issibalancuoja, pastebejau kad po kiekvieno vaiko tas etapas buna vis sunkesnis, o gal ir nuo meteliu priklauso, nes kiekviena vis gimdom vyresnes.Na nezinau nuo ko, po Marko kazkaip nepastebimai tas etapas praejo, po Paulinos ji atsimenu bet buvo ne toks stiprus kaip po Daivido , pamenat gal kai rasiau jok nezinau kas su manim daresi, jauciausi silpna, daznai kilo temperatura, kibo liga po ligos ir dar simtas problemu, tai panasu kad pas tave tas pats, laikykis viskas praeis, o del krutines, na jai labai neramu nueik lai paziuri, nes istikro krutine ne juokas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2012-03-01 12:20

labas rytas mamytes,labai aciu uz palaikyma ir patarimus,ziuresim kaip cia bus toliau.sveikinu visas su pirma pavasario dienele,gal jau pagaliau saulyte lys pro debesis :) .orentuxx kaip smagu, ir gero jums savaitgalio ir skaniu saslyku.ir dar sveikinu su svorio kritimu tikrai dziaugiuosi,uz tave ir as , man reikia numesti kokius gerus 5 kilus.bet kolkas nelabai sekasi.oi neringuli kas dabar tau ko tave tos ligos taip puola,uzjauciu ir linkiu greiciau pasveikti,o su krutine tikrai nejuokauk gal po temperaturos kazkas isiderino.man irgi buvo bet po skersvejo turejau temperaturos ir krutine labai skaudejo,tai uosviene patare medum istepti krutine ir kopusto lapa uzdeti,ranksluosti kad siltai butu,po nakties iskart buvo geriau. gal ir tau padetu.kalbejau su giedrute vakar trumpai sake jau sveiksta po truputi,mums bekalbant  prisiminiau kad reikia mata eit pasiimti is darzelio,vos nepamirsau savo vaiko.jau ir kamile sako noriu i darzeli.kakzkaip nepagalvojau kad kad gali nebuti vietu tai tik i vasaros pabaiga sake gal priims.tai tokios naujienos. ka gaminsit merginos?

2012-03-01 16:36

Sveikutes :) neringuli sveikatytes tautikrai tau sunku, zodziu sveik kuo greiciau ir kantrybes! Del kopusto tai gerai reginute sako ;) Saunu kad Arminas jau i darzeli eina ir va lengvai pratinasi prie jo, tai nors tiek gerai :) Gerai kad ir Coliukes seimyna sveiksta :) aciu uz info reginute ;) orintuxxx, dziaugiuosi ir as del taves, faina kai tie kg tirpsta :) tai vis dar dietauji rimtai ar biski laisva pavara ijungus? :) na o pas mus nieko naujo tas pats, emili vis dar bega ir bega ta nosyte, ir valgo labai mazai, ir dar issidirbineja valgydama, klausineja kas cia kas cia ir isrinkineja pvz is mesytes kopustus ar morkas nes dariau snd netikrus balandelius, bulviu tai isvis neliecia, nu zodziu issidirbinejimas!!! Saldumynus jei duosi tai tikrai suvalgys!!! Ai gavau atsakyma del FIS tai negausim nes maniskis bedarbis ir gaunantis benefita, tai tokioms seimoms nemoka.... ach... o visi sake tikrai gausit, bandyt. Nu ka jau padarysi... gal reiks dar kuo pasidomet, galkur nors ka nors galima gaut, gal priklauso...  Smera testo atsakymo dar negaunu nors praejo tos 4 savaites, nu gal nieko blogo jei neateina greitai :) tai tiek mergaites, vakare vel i darba taip ir lekia tos dienos, o dar snd nors ir pavasaris bet labai jau salta lauke... ikiukas

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-01 17:53

Sveikos mamytes,

su pavasariu visas! pas mus dar vis laikosi geri orai, fainai labai tikras pavasaris.

Saunu kad pas Coliuke jau situacija gereja.Ricike, as isijungus laisva pavaradaznai nusizengiu, bet svarbu krenta, kai sustos susiimsiu, jai reikes darDel Fis jai bedarbi gauni tai negali jo gauti, jusu situacijoj kaip suprantu tu part time dirbi tai gali bandyt pildyti health centre rent ir family suplement, tai jum nuoma padengtu ne visa bet didziaja dali ir jai paskaitys kad truksta dar seimai pinigu tai dar skirs pasalpa.Tik del rentos dabar padare limita uz kiek turi nuomuotis, cia yra lentele

http://www.citizensinformation.ie/en/social_welfare/social_welfare_payments/supplementary_welfare_schemes/rent_supplement.html

bet zinau kad kas nuomuojasi brangiau tai sutaria su lonlordu kad sutarti padaro ir paraso tiek kiek reikia pagal sociala , o istikro mokate kiek sutare.Tik svarbi salyga kad dirbantysis seimos narys butu part time dirbantis.

2012-03-01 18:11

sveikutes, dekui uz palaikyma, mamytesbet bedos po viena nevaikstoparivezem Armina po pusvalandzio palikimo is darzelio visa vementi, temperatura sukilo iki 39, nieko nei i burna, dabar jau ir nosis iki zemes pradejo begti, nezinau as cia toks adaptacinis laikotarpis prie darzelio, ar tiesiog sutapimas ir jau turejom sirgtio as apoe kopusta tai zinojau, bet as dejau slapia prisiusiota Danieliaus palute, akzkaip mociutes patarimais gydausi, tai jau nieko nejauciu krutinei, tik kad prakaitas pila, silpna labai, bet nera laiko sirgti, reik savo vyrais pasirupintiRicike, del maisto, tai pas mane ir tas pats, nenoriu, neskanu, o prie stalo net nenori sedeti, laiko neturi

2012-03-01 18:14

vis pamirstu paklausti, Orintuxxx, kaip Paulinai tas baleto egzaminas?? kaip ji islaikai, jie i kita grupe kelia ar panasiai, kodel jis reikalingas?kada jus i Disneyland lekiate?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-03-01 19:16

laba mielosios, nelauket

kaip jus issilaikiusios? kaip jusu mazieji?

zinokit perksiaciau tik paskutine zinute apie neringulio arminuka, ui kaip gaila maziuko cia man atrodo toks virusas db siauteja, mes irgi juo sirgom, mazius veme, tomui skrandis skaudejo o man viduriai siaubingai skysti buvo 3dienas ir skrandis ne toks buvo... laikykites

mes laikomes po biskiuka, nieko naujo nieko idomaus pas mus nera. musu tetis db namuose sia savaite ir ateinancias 5  ranka susilauze savaitgali... nieko labai daug ar rimto, plastakos viena kauliuka, bet vistiek luzis...

mazius mano gerai. kai dviese namie bunam liuksas kai tetis amen tada.... arba atvirksciai :| man toks jausmas, gal jau jam dantys vel lenda .....

oi sendiena oras koks nuostabus!!!! po pietu laukelyje pavesyje rode +14 kaip laukiu vasaros....

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-01 19:47

Neringuli, ui Arminuko gaila, sveikatytes jam ir kad jus nuo jo nepasigautumet, zinok dabar toks virusas siaucia baisus labai kai vemia, paskui sloga temperatura auksta, tai mes stengiames vengti viesu vietu kur glaudziai daug vaiku, zmoniu bendrauja.Matomai kas ar tik prasirges ar tik uzsikretes i darzeli atejo , tokius virusus greit pasigauna kiti vaikai.Na seip jo kai pradeda lankyt darzelius ligu truputi padaugeja bet jau nuo to nedingsi, neis i darzeli, prades eit i mokykla bus tas pats, kuo didesnis darzelis, didesnes grupes tai sirgt didesne tikimybe.

Del baleto , tai viskas gerai , islaike ji egzamina ir pereina i kita grupe.

Blieka, o jei nu nemalonumas, sveikatytes taviskiui

2012-03-02 00:37

laba vakariuka :) aciu orintuxxx uz info, as ir apie ta galvojau tai reiks pasiskaityti placiau dabar :) neringulis, nu ir nesiseka kazko tai dabar oj sveikatytes arminukui ir bliekos vyrukui taip pat! kaip sakoma niekas nera apsaugotas nuo ligi ir atsitikimu.... kad tik kuo maziau ju butu...  zinokit nzn ka dar norejua komentuot bet tikrai norejau... tik vien apamenu, uzmaciau buvusia airijos mamyte simona anglijos mamyciu puslap[yje, tai uzejau pasiciokinti :D na ir suzinojau kad ji jau anglijoje :) gal kas ir zinote, blieka ar coliuke ;)   greitai tas gyvenimas sukasi, viena diena cia kita jau kitur.... kazi kaip gytiss laikosi??? :) orintuxxx jus gal dar palaikot rysius retkarciais? na ka gi uzteks cia naktinet is po darbo, dar paskaitynesiu ta citizens peidza ir reiks eit liuliaus :) labanakt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2012-03-02 01:38

Labas mamytes,Ricike peremus mano naktinejimus,kaip as kadaise,o dabar ir dar kartais

Labai Uzjauciu Nerinuli,jau tikrai uzpuole bedos jumis,kad tik lengviau ir greiciau jos praeitu ir tavo sunelis neisisirgtu,o ir tu pati kuo greiciau sustipretum

Blieka ir tavo vyrui stiprybes,o tau kantrybes,kad kuo greiciau jis pasveiktu

Na ir siek tiek geresne naujiena kad coliukes Gytukas sveiksta,gal kada uzsuks ir cia.

Rytoij laisva dienele,tikiuosi,bus geras oras,anksti kelsimes ,vaziuosim pas logopeda,gal Karoliuka i kirpykla kur nuvesiu,jai priims,nes jau labai kudlotas,o ir paciai gal reik uzsirasyt,nes zinokit gavau is bendradarbiu dovanu ceki i salona,kaip tik plaukus jau reik padazyti,dar nesu busvusi pas aires,na tik veido odos valyma dariausi,tai labai patiko,o cekis butent is to paties salono.

Tai vat pasigyriau,gero jums savaitgalio,bukit svei ir sveikos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-02 01:57

sveikos mamytes,jusu klube esu naujoke ir turiu problemele! mama esu neseniai,mano sunelis gime 11-11-11,gal ir grazi diena bet musu gyvenimas prasidejo ne taip jau gerai! sunutis gime su igimta sleivapadyste,angliskai talipes(clubfoot). Tai norejau paklaust gal kas is mamyciu yra susidurusi su sia problema ir galetume pasikeist informacija!=) 

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-02 10:01

Labas rytas,

Ricike, Gytukas ir Justyte gerai, viskas pas ju gerai namas statosi, zodziu auga , viskas pas ju gerai.

Jofke, kaip fainai , pasigrazinsi, man ir savaitgali vyras padazys plaukus, o tai jau atauge kaip reikiant.

Naujajai mamyteikokios tu informacijos konkreciai nori?as asmeniskai su tuom nesusidurusi, tik zinau kad seip jie taiko cia gydymus kad pagelbeti vaikuciams, ka sako jusu Gp?Seip pasigooglink apie ta negalia ir susirask ka galima ar reikia daryt tokiu atveju, o tada reikalauk is gp tu proceduru

Pas mus nieko naujo, siandien pas Marka draugas atvaziuos pabuti, uh tas vyrukas mano visai jau didelis, dabar dar naujesnis uzsiemimas su bmx dviraciu visokius triukus lauke daro , sokineja per tramplynus, ten zodziu visa saika, bet ai geriau jau nei prie kompo sedet.Net Paulina mokina triukuJi imli tokiem mokymam, bet man su jos nerangumu tai baisu.Beje Paulina jau su rieduciais varineja laisvai.Deividui toks amzius kad viska kopijuoja, o labiausiai nuos ese ir brolio, tai ir su rieduciais ismoko jau po truputi vaziuoti, o su paspirtuku varineja issijuosias.

Tai tiek pas mus, siandien prikepsiu picu vaikams, bet vakarieniai reikes ka nors rimtesnio.Su savo dieta ir vyrui siek tiek priziuriu, na ne pagal dieta bet sveikesne mityba, jau buvau pastebejus, bet siandien pamirsau padziaut marskinius tai apsimove megztuka senesni tai buvom maloniai nustebinti nes megztukas kabejo ant jo

Esu jau pasiilgusi poilsio tai vis galva pilna minciu kaip atsidurti kur silta saule ir jurao tiksliau Malta , Gozo labai traukia, ta ramybe , saugumu, taip noreciau, bet vargu ar gausis nu nieko nuleksim i Disneylanda, paskui co.Mayo tai vis prasiblaskysiu , o tada i Lt.Beje Neringuli klausiai tai mes kovo 20 vaziuojam.Viskas uzsakyta tik i ten bilietu neturim daris anksto galimybes uzsisakyt nebuvo o dabar vis dar ieskom pigesnio varijanto.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-02 10:57

taip jie skiria mums cia gydyma,bet kiek domejausi lietuvoje tokiems vaikuciams reiktu masazu kojytems ir pan dalyku,ir seip butu idomu pakalbet apie batukus,nes tuos kuriuos mums dave nemokamai ,mano leliukui nuo ju lb prakaituoja kojos,net pelesis ant batku atsirado,yra dar kiti batukai,bet jie mum nepriklauso,kaip daktarai sako per maza problema vien del prakaitavimo,o ju vienos poros kaina virs 400e,tai kas menesy ju pirkt irgi neiseitu patiems!=((

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-02 11:05

o jus i Lt nenorit nulekti prasikonsultuoti?

...
33
...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva